• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs useljiv - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv" pronađeno 5 498 nekretnina - prosečna cena 1.148 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 68000 eura
    • do 85000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 850 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • interfon
    • 2.sprat
    • podno grejanje
    • podrum
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen jednosoban stan u blizini Bulevara, futoške pijace, centra.. PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE. Odmah useljiv. - Šifra nekretnine: 9106611 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 3.0, cg, renoviran, 4/6, lift, podrum, terasa. Odličan, nedavno renoviran 3.0 stan. Nalazi se nedaleko od Savskog keja, u mirnom kraju, okružen zelenilom. Sastoji se od: predsoblja, dnevne sobe koja izlazi na prostranu lođu, kuhinje, trpezarije, veće i manje spavaće sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2022.,

www.indomio.rs

Izdaje se apartman sa dve sobe u Teodora Drajzera, Dedinje. Apartman je odmah useljiv. Sastoji se od dve sobe, kupatila. Kuhinju i vesernicu je moguce koristiti zajednicku. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.200 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odlican 3.0 namesten stan sa parking mestom u centru grada. Stan ima 79 m2, sastoji se od dnevnog boravka , trpezarije i kuhinje open space koncepta, dve spavace sobe, hodnika, kupatila, toaleta i terase. Sam stan kao i oprema u stanu su odlicnog kvaliteta, moderno dizajniran....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 1.000 €, 90,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se neopremljen poslovni prostor u poslovnoj zgradi površine 90m2 u centru grada, na visokom prizemlju. Sastoji se od velikog ulaznog hodnika, četiri prostorije, opremljene kuhinje, trpezarije i toaleta. Prostor je sredjen i odmah useljiv. Grejanje je centralno. Lepo je osvetljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Kej, prodaje se troiposoban stan na dva nivoa od 103m2, kompletno namešten, uknjižen, odmah useljiv. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, garderobera, kupatila i ostave. Gore je velika spavaća soba sa zastakljenom terasom, radna soba....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 172.530 €, 67,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2022.,

www.indomio.rs

Izgradnja, useljiv za 2 meseca. Sigurnosna ulazna vrata, aluminijumska stolarija, parket, pvc stolarija odličan kvalitet gradnje i opreme. Grejanje po utrošku-kalorimetri. .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 85.000 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Top lokacija. Odličan, komplet renoviran dvosoban uknjižen stan. Sig.ulazna vrata, pvc stolarija, hrastov parket sija, keramika odlična. Prelepa terasa, stan izuzetno svetao. Poseduje ostavu u sklopu zgrade, a i u stanu. U blizini gradskog prevoza, osnovne škole, vrtića, doma zdravlja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 46.000 €, 46,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan u suterenu, uknjižen kao stan, u odličnom stanju, useljiv po dogovoru., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053132 .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 650 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 700 €
29.03.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Svetao i luksuzan dvosoban stan, polunamešten, površine 57m², smešten na Čukaričkoj padini, u mirnom okruženju bogatom zelenilom i svim neophodnim sadržajima za udoban porodični život. Stan je izuzetno komforan i funkcionalan. Sastoji se od dve sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.100 €, 108,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odmah useljiv četvoroiposoban dupleks u zgradi iz 2012. godine u centru grada, u blizini socijalnog. U cenu su uračunati kompletan nameštaj i tehnika, kao i PARKING MESTO u dvorištu zgrade. Na gornjoj etaži mogla bi se izbiti vrata i napravitri velika krovna terasa. Treći sprat, terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 88.600 €, 63,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, Fantastičan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Uknjižen (1/1), prazan, useljiv, bez ulaganja i idealnog rasporeda. U blizini pijace, škole, fakluteta, Spens-a, Promenade, itd. Uz stan ide i parking mesto . Sadrži kupatilo i odvojen WC sa prostorom....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 280.800 € na 327.600 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 327.600 €, 117,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 280.800 €
03.05.2026 - 327.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno poslovni kompleks na jednoj od najlepših lokacija opstine Čuksrice. Odlična povezanost ka svim delovima grada i saobraćjnicama ka obilaznici. U blizini su svi sadržaji od obrazovnih do rekreaktivnih. Idealan za lep i praktičan način življenja. Rađen vrhunskim materijalima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.600 €, 111,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Petrovaradin. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini gradića, Petrovaradinske tvrđave i Beogradske kapije. Ovaj lep i enterijerski moderno uređen stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 166.500 €, 101,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Veterniku Useljiv Trosoban stan 101 m2 u Novogradnji na POGODNOJ LOKACIJIStan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ima dve odvojene spavaće sobe i Lepu Terasu,dvostrano je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Italijanska keramika,Pvc stolarijaGrejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2023.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan adaptiran u dvoiposoban kod Kalenić Pijace. Stan je odmah useljiv i bez ulaganja. Ima dve zasebne spavaće sobe, dok su dnevna, trpezarija i kuhinja u sklopu jedne prostorije. Stan može da se kupi i putem kredita. AGENCIJA "TERAZIJE" 2% REALIZACIJA 0641260999 .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 2.000 € na 1.950 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 1.950 €, 260,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 2.450 €
13.05.2026 - 2.000 €
15.05.2026 - 1.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1582 – 6-soban LUX, dupleks, 260 m2, 1.sprat - POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR centar, okolina ul.Vojvođanskih brigada / Pavla Simića Gornji deo stana – 140 m2 Donji deo stana – 120m2 4 spavaće sobe u gornjem delu stana Veliki dnevni boravak – salon Radna soba 3 kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 399.000 €, 107,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi. Stan na atraktivnojj lokaciji u naselju Belvil. Po strukturi trosoban, komforan, dve spavace sobe, dva kupatila, ostava. Dobro pozicioniran, trostrano orjentisan. Dva garazna mesta uz doplatu. Uknjizen. Odmah useljiv. Za preporuku. Agencijska provizija 2%. Za sve dodatne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA DETELINARI---Agencijska šifra: 9112715.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan, koji se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom na Detelinari. Pri zakupu u stanu ostaje posteljina i posuđe, tako da je obezbeđen komfor bez dodatnih troškova.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo dvoiposoban stan u ulici Branka Krsmanovića, kompletno namešten ( nov nameštaj-sve osim kuhinje ali koja je odlično očuvana), na 6 spratu, u zgradi sa liftom. Stan je opremljen pretežno novim, ne korišćenim nameštajem i ODMAH je USELJIV. Stan se sastoji iz komforne dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 67.800 €, 47,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan, pregrađen u dvoiposoban, ulična strana, odmah useljiv, uknjižen 1/1., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052671 .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 800 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 850 €
17.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban stan površine 52m2 u ulici Svetozara Markovića, u neposrednoj blizini Cvetnog trga. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 3 sprata u dvorišnoj zgradi i odmah je useljiv.Stan je renoviran 2025. godine i odlikuje se visokim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 450 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban,namešten,odmah useljiv stan(u dobro održavanoj zgradi,godina gradnje 2010.) Depozit u visini jednog mesečnog zakupa. Prostorije: ulaz,kombinovani dnevni boravak,kupatilo i lođa. Posrednička naknada je regulisana u skladu sa Opštim uslovima poslovanja EURO-WINNER....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo Jednoiposoban namešten stan na Novoj detelinari,blizina Sajma, više marketa,gradskog prevoza . . . odmah useljiv. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 300 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan na izadavnje u Majevičkoj 21 kod porodilišta Betanija. Stan se nalazi u prizemlju, ulično je orjentisan. Komplet je opremljen, sveže je okrečen, odmah useljiv. Nema terasu, nema trenutno klimu. Postoji mogućnost dogovora oko ugrađivanja klime, al u tom slučaju rentiranje stana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo dvosoban stan na Bulevaru Oslobođenja. Useljiv je odmah. Nalazi se na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Za više informacija pozovite 0668442277. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.560 €, 37,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2022.,

www.indomio.rs

TOP LOKACIJA ! Nekretnina idealna kako za život tako i za izdavanje. Odlične strukture, odmah useljiv po isplati. Dobro povezan sa svim delovima grada, u jednom od najlepših kompleksa Novog Sada! Za više informacija pozovite nas... .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.800 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan sa dve spavaće sobe u zgradi Arcadia. Lux sređen, bosch tehnika, Italijanski namestaj, 2 kupatila. Useljiv od 20.09.2023. Beograd na vodi je monumentalni projekat urbane revitalizacije prestonice sa kojim nastaje sasvim novo gradsko jezgro i nova međunarodna destinacija.....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 5.500 € na 5.570 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 5.570 €, 557,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 5.500 €
10.05.2026 - 5.570 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2024.,

www.indomio.rs

Robna kuća, klinika, kafić, škola, lokal u novogradnji, izlog, parking, odmah useljiv .. / Mirijevski bulevar, nova zgrada, 3 lokala u prometnoj ulici pogodna za svaku namenu od 250m2, 275m2 i 282m2, ili spojena 2 lokala u jednom nivou od 557m2, ili spojena dva lokala u dva nivoa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.indomio.rs

Lux Stan za izdavanje u samom Centru grada. Stan je u stambenoj zgradi na 4. spratu, 3 soban, povrsine 100m2 i sastoji se od ulaznog hodnika kupatilo i wc, odvojena kuhinja sa trpezarijom, fizicki spojena sa velikim dnevnim boravakom, kao i dve prostrane spavace sobe sa velikom terasom.....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 72.100 € na 77.250 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 77.250 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 72.100 €
20.03.2026 - 77.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

*Direktna Prodaja*Prodajemo u Adicama Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u Prizemlju,svetao je i funkcionalan papirološki se vodi kao Garažaističe se kvalitetna ugradnja,Italijanske pločice,Pvc stolarija,sigurnosna vrata,zatvorena Terasa sa kuhinjskim....

 
 
 
  Stan, IRIG, 87.000 €, 46,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dvosoban, uskoro useljiv stan, u centru Vrdnika u prvoj lameli kompleksa Central Park. Sadrži sve neophodne sadržaje za komforan život u svom okruženju. U to spadaju: supermarketi, lokali, teretana, bazen i spa centar, dečije igralište, škola, zdravstvena stanica Svaki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 137.400 €, 92,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan dupleks bez kosina na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, perfektan raspored prostora, mnogo dnevnog svetla i odlična orjentacija stana su samo jedni od kvaliteta ove izuzetne nekretnine. Stan je uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi što kupcu omogućava kupovinu putem....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova, ulica Mijaila Jevremovića. Luksuzan namešten dvosoban apartman površine 52m² na prvom spratu. Podno grejanje, klima, internet, KATV, telefon. Apartman se nalazi na samo 2km od centra Zlatibora, pogodan je za boravak porodice , ali i kratkoročno izdavanje. Budući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 260.000 €, 92,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Odlicna ponuda. Stan u novoizgradjenoj zgradi izuzetno kvalitetne gradnje. Odmah useljiv. Renomirani investitor Neimar V. Stan po strukturi cetvorosoban, dobro pozicioniran, jug-zapad. Troslojni hrastov parket, termo i zvucna izolacija, energetski razred B, centralno grejanje po potrosnji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.550 €, 100,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2022.,

www.indomio.rs

41626, 063 547 298 Branka, Nov, useljiv troiposoban duplex stan od 100m2. Donji nivo 60m2 sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, velike spavaće sobe, kupatila i dve terase od kojih je na jednoj i ostava. Gornji nivo 40m2 - dve sobe i kupatilo. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na Telepu. Stan je dvorisno orjentisan. Stan se sastoji od dnevne sobe, dve spavace sobe, kuhinje kupatila i terase. Postoji mogucnost iznajmljivanja parking mesta koje se doplaćuje 50e. Useljiv od 10.11. Kontakt: 0603088993 Sifra: 9104068 Apartment for rent in Telep.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 315.000 €, 162,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno prostran i potpuno sređen i useljiv stan na početku Altine, sa predivnim pogledom i izuzetno velikom terasom. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, dva kupatila, jednog toaleta, i dnevne sobe koja je iz dva dela, a prekoputa nje je formiran kuhinjski deo. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LEP, NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN U CENTRU GRADA---Agencijska šifra: 9111424.Izdaje se namešten jednosoban dvorišni stan u prizemlju u samom centru grada. Stan je useljiv od 01.07.2026. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 75.200 €, 33,00 m2 cca 2280 €/m2