• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • www.indomio.rs useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv" pronađeno 5 480 nekretnina - prosečna cena 1.143 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 40000 eura
    • do 50000 eura (prosečna cena)
    • do 60000 eura
    • do 500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • ekskluzivan
    • luksuzan
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 93.730 €, 57,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetan trosoban stan u izgradnji, useljiv u maju 2023. Vrhunska gradnja, visok nivo energetske efikasnosti. Cena sa Pdv-om. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.000 €, 47,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

U prepoznatljivom i dobro organizovanom stambeno - poslovnom kompleksu ( Zemunske kapije) čiji je Investitor bila Direkcija za građevinsko zemljište zastupamo dvosoban stan severnoistočne orijentacije, ka ulici Cara Dušana. Vrlo kvalitetna zgrada. Stan opremljen, funkcionalnog rasporeda.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 650 €, 90,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo atraktivan lokal od 90m² na jednoj od najtraženijih lokacija u centru Ćuprije! Sa direktnim izlazom na ulicu i velikim izlogom, idealan je za trgovinu, salon lepote, apoteku, banku, ugostiteljstvo, predstavništvo ili kancelarije. *Površina: 90m² *Pozicija: prizemlje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 277.000 €, 68,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Pap Pavla. Predstavljamo trosoban dupleks stan u neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Osnovne škole ´ Petefi Šandor ´, Bulevara oslobođenja i više trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže. Prvu etažu čine dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 32,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Tolstojeva. Predstavljamo odličan jednosoban stan u neposrednoj blizini Limanske pijace, TC Promenada, osnovne škole, vrtićaOvaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, jedna višenamenska soba, kuhinja, kupatilo i terasa. Pripadajuća podrumska ostava od 4m2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.560 €, 43,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov prelep komforan 2.5 stan useljiv po isplati. Podne površine 70m2. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo odličan stan u jednoj od najmirnijih gradskih zona, Profesorskoj koloniji, poznatoj po zelenilu, tišini i uređenom okruženju. U pitanju je stan od 45m2, koji je smešten na drugom spratu lepo očuvane starije zgrade. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 185.000 €, 48,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i kompletno renoviran dvosoban stan, smešten u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, u ulici Dušana Vukasovića (Blok 61). Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade sa ukupno četiri sprata, što ga čini idealnim izborom kako za porodice, tako i za starije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 345.000 €, 89,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na LEKINOM BRDU! Stan je nov, nalazi u novonastaloj zgradi i odmah je useljiv. U okolini zgrade se nalaze parkovi, vrtići, škola, brojni restorani, marketi, teretana, drogerije, park Šumice, apoteke, autobuska stajališta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.500 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.indomio.rs

Palata Albanija, renoviran useljiv 3.0 stan ID: 8976 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 650 €, 73,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 700 €
13.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN TROIPOSOBAN STAN NA ADICAMA SA OGRAĐENIM DVORIŠTEM---Agencijska šifra: 9112540.Izdaje se namešten, troiposoban stan od 73m2  u prizemlju zgrade sa ograđenim dvorištem na Adicama. Stan se sastoji od tri odvojene spavaće sobe, pri čemu svaka soba poseduje krevet i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 350 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na Maloj vagi u ul: Starine Novaka, površine 38 kvm, na drugom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ,nema lifta u zgradi. Sastoji se od: predsoblja, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Izdaje se kompletno opremljen stan ( nove....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan površine 50m2 u prizemlju porodične kuće u blizini stare pošte na Ledenoj steni. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je ta. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 135.000 €, 51,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

RETKO U PONUDI – KOMFORAN RENOVIRAN STAN – Miljakovac, Beograd Stan je renoviran i odmah useljiv, bez dodatnih troškova. Deo nameštaja ostaje po dogovoru.Na prodaju izuzetno lep, funkcionalan i kompletno renoviran stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Miljakovcu, u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 500 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran jednosoban stan. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kupatila, trpezarije i kuhinje koje su odvojene. Odlična lokacija, u blizini je Gradska bolnica, studentski dom, Bulevar Kralja Aleksandra, Cvetkova pijaca i autobuska stanica 28/40/77. Stan je na prvom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan površine 56m² na Grbavici. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom i interfonom, dvorišno je orijentisan, što pruža mir i tišinu tokom celog dana. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dve odvojene spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2022.,

www.indomio.rs

Stambeno - poslovna zgrada (P+Pk) u blizini centra,na prometnom mestu, površine 200m2,na parceli površine 2,5ari.Izgrađen od čvrstog materijala, opeke, demit fasada, pvc stolarija.U prizemlji objekta nalazi se poslovni prostor sa pratećim pomoćnim prostorijama i toaletom.Na spratu,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Zlatibora, na svega 1 km od centra, prodaje se lep 1.5 stan, na prvom spratu, merene površine 47 m2. Sastoji se od modernog open space prostora sa dnevnim boravkom, kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Iz dnevnog boravka se izlazi na terasu, sa koje se pruža....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

NOV, ODLI;AN DVOSOBAN STAN SA PARKINGOM, GRBAVICA---Agencijska šifra: 9112227.Izada je potpuno nov, kompletno namešten i opremljen dvosoban stan (42 m2) na 6. spratu stambene zgrade sa liftom na Grbavici. Useljiv je odmah. Stan poseduje svoje parking mesto koje je uključeno u cenu....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 202.900 €, 75,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odmah useljiv stan na samo par koraka od Bulevara Oslobođenja. Veoma lako se pregrađuje u troiposoban. Moguća kupovina putem kredita. Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1003125 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 350 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2023.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi blizu Keja,Centra grada i Riblje pijace.Svetao,čist i uredan.Klima,tv,zastakljena terasa. Odmah useljiv. Kirija 350e, depozit 350e, agencijska provizija 50%cene zakupa jednokratno. Kontakt 063590321 Jelena Đava nekretnine Broj licence 4150,Broj u Registru posrednika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 166.000 €, 47,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Lux novogradnja kod FON-a, Uknjižen, useljiv, 2-soban stan, 3. sprat, 47,47m2, sa etažnim grejanjem, inverter klima, 1 spavaća soba, terasa. U ponudi su i 3 garažna mesta (klackalice) – 20.000eur po mestu .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 128.520 €, 35,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednosoban stan za prodaju u Novom Sadu, u strogom centru, Stari Grad, na izuzetnoj i veoma traženoj lokaciji. Stan površine 35m2 nalazi se u novogradnji, na trećem spratu zgrade sa liftom i predstavlja odličnu priliku za kupovinu nekretnine kako za stanovanje, tako i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 179.500 €, 67,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najpoželjnijih i najmirnijih lokacija Filmskog grada, u ulici Arhimandrita Gerasima Zelića, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i pažljivo uređen duplex stan površine 67m², koji predstavlja savršen balans udobnosti, estetike i praktičnosti. Pozicioniran na četvrtom spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122452, I/IV, terasa, izvorno stanje, novogradnja. Izdaje se odmah useljiv, kompletno namešten dvosoban stan na 5 minuta od centra grada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 350 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nalazi se na trećem spratu zgrade sa liftom. Sastoji se iz dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, radne sobe, kupatila, toaleta, balkona i ulaznog hodnika. Klimatizovan je a grejanje je centralno. Opremljen je novim nameštajem, tehničkim i kuhinjskim aparatima, svim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122329, I/, klima, parking, stambena zgrada. Izdaje se stan, 44m2, u centru. PET FRIENDLY. Dnevna soba, kuhinja, spavaća soba(postoji mogućnost zamene kreveta), hodnik, kupatilo. Optički internet. Video nadzor. Ispred zgrade postoji besplatan parking. Useljiv odmah.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 116.800 €, 54,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan na najtraženijoj lokaciji. Za više informacija o ovoj nekretnini, kontaktirajte naše agente. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se komletno namešten 1,5 stan na Grbavici u ulici Doža Đerđa. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, odvojene spavaće sobe,kupatila i terase. Stan je dvorišno orijentisan. Izdaje se na duži vremenski period ozbiljnim zakupcima. Bez kućnih ljubimaca. Useljiv od 05.06.2024.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.200 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux opremljen trosoban stan na Vračaru. Pet friendly, odmah useljiv. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 3.800 €, 324,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan kancelarijski prostor u zgradi modernog dizajna. Zgrada se nalazi na idealnoj lokaciji za poslovanje - na glavnom Bulevaru u Novom Sadu. U neposrednoj blizini strogog centra grada, više poslovnih banaka i državnih institucija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.650 €, 26,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru na veoma traženoj lokaciji pogodnoj za život, kao i izdavanje. Stan se nalazi u veoma kvalitetnoj i održavanoj zgradi. Prostran je i svetao, prodaje se namešten i potrebno je samo higijensko ulaganje. Pvc stolarija, parket i sigurnosna vrata su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 192.800 €, 82,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Lep, komforan, odmah useljiv i potpuno nov četvorosoban stan u ekskluzivnom i mirnom naselju Hollywood Hill. Idealan za porodice koje žele da uživaju u čistom vazduhu i prelepom pogledu na zelenilo Fruške gore, a istovremeno budu blizu svih gradskih dešavanja. Opis stana: Dnevni boravak:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 125.000 €, 39,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Skyline kule,u prelepoj zgradi salonskog tipa sa zasebnim ulazom,što ga čini pogodnim za stanovanjem,ali i za poslovni prostor. Stanu pripadaju i zajedničke prostorije od 40m2. Odmah useljiv. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.150 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se odlican 2.0 stan u strogom centru Beograda, u blizini svih vaznih ustanova, trznih centara i institucija, kompletno opremljen i namesten i ima divan poged na park iz svih soba. Stan je u strogom centru ali savrseno tiho i mirno jer je zgrada fenomenalno pozicionirana u parku,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

LUX stan, širi centar, Podbara, Novi Sad. Stan se nalazi u novoj , kvalitetnoj zgradi, sa uređenim dvorištem. Stan je komplet namešten modernim nameštajem, minimalistčki. Kuhinja odvojena sa izlazom na terasu. Komforna spavaća soba sa plakarom. Stan poseduje ostavu . Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 252.360 €, 64,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan u kompleksu Vojvoda Residence jedan je od poslednjih neprodatih . Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i dve spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 75.200 €, 33,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.01.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Devet Jugovića. Uknjižen ulični lokal površine 33m2. Blizina Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj lokal čine dve prostorije - jedna velika i druga, manja prostorija sa prirodnom ventilacijom i sanitarni čvor sa pretprostorom. Portal sa rešetkama.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 312.000 €, 120,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten troiposoban penthouse 120 m2, na sedmom spratu u stambeno poslovnom objektu sa liftom, izgrađenom 2016. godine, na Bulevaru patrijarha Pavla kod kružnog toka sa Bulevarom cara Lazara i Bulevarom Evrope. Stan nije pozicioniran ka Bulevarima, te se zbog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i moderno uređen dvosoban stan od 43m² na mirnoj lokaciji u blizini Hrama Svetog Save i Kalenić pijace. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i hodnika. U potpunosti je namešten i opremljen svim potrebnim uređajima (uključujući....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 72,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 650 €
27.02.2026 - 600 €
13.03.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN, NOVIJI TROIPOSOBAN STAN NA BULEVARU PATRIJARHA PAVLA, NISKI MESEČNI TROŠKOVI--- Agencijska šifra 9105204.Kompletno namešten troiposoban stan u novijoj zgradi na Bulevaru patrijarha Pavla. Stan se sastoji iz dva nivoa i ima 2 kupatila. Grejanje na gas, koje se plaća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 700 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux namešten dvosoban stan u ulici Kraljevića Marka, u modernom komleksu zgrada ''Kraljev park''. Stan je namešten sa novim nameštajem.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo sa kadom i terasu sa predivnim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 832)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.