• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv što veći Zadnjih 14 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs useljiv što veći Zadnjih 14 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv što veći Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv što veći zadnjih 14 dana" pronađeno 802 nekretnina - prosečna cena 753 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • pogodan
    • podno grejanje
    • renovirano
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, STARA PAZOVA, 129.000 €, 76,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetan, moderan trosoban stan površine 76 m², useljiv odmah. Stan se nalazi na drugom spratu vrhunske novogradnje iz 2023. godine, u Karađorđevoj ulici – u samom centru Stare Pazove. Glavne karakteristike stana: Lokacija: Karađorđeva ulica, strogi centar grada (blizina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u blizini Save, u kraju sa odličnom infrastrukturom: čkola, park, vrtić, pijaca, ambulanta, tržni centar, prevoz, šetalište Sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, kupatila, velike terase i pretsoblja- moguće je korostiti podrum i ostavu na spratu. Renoviran je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate sa zadovoljstvom predstavlja komforan i kompletno namešten stan na odličnoj lokaciji – u blizini Autokomande, Bulevara oslobođenja, u opštini Voždovac. Stan je veoma svetao, funkcionalnog rasporeda i pažljivo opremljen, pružajući visok nivo komfora za svakodnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 800 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje: Izuzetan dvoiposoban stan 75m² kod Arene (Novi Beograd) Izdaje se atraktivan, polunamešten dvoiposoban stan površine 75 m² na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Štark Arene. Stan se nalazi na idealnom prvom spratu kvalitetne Energoprojektove....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 1.150 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Blok 22, useljiv trosoban stan, novija gradnja. ID: 9670 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji na Vračaru, direktno pored Hrama Svetog Save, izdaje se kompletno namešten trosoban stan površine 75 m². Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 7 i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i komforom. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dve odvojene sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Krunska - Stan za izdavanje Na početku Krunske ulice, za izdavanje trosoban kompletno namešten stan na 6 spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje sa terasom i ostavom, dnevne sobe, trpezarije sa terasom, spavaće sobe, radne sobe i kupatila. Dvostrano je orjentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132288, I/IV, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju klasičan trosoban stan od 75m2 kod Socijalnog u izuzetno kvalitetnoj zgradi na prvom spratu sa liftom. Stan se prodaje potpuno namešten i odmah je useljiv. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, dve lepe spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno i luksuzno renoviran stan u Petrovaradinu. Stan se nalazi u maloj, intimnoj stambenoj zgradi sa svega pet stanova, što garantuje privatnost , mir i komšijski sklad. Tokom renoviranja korišćeni su najkvalitetniji materijali : zamenjene su sve instalacije (struja,....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 35.500 €, 74,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno prostran i potpuno namešten trosoban stan u samom centru Resavice. Stan je u odličnom stanju, odlično održavan, funkcionalan i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se izdvaja odličnim rasporedom prostorija, velikom kvadraturom i dodatnim sadržajima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 800 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan u ulici Vladimira Popovića, u atraktivnom delu Novog Beograda - Blok 19a. Stan se nalazi na trećem spratu uredno održavane zgrade sa ukupno šest spratova.Stan površine 73 m2 odlikuje odličan raspored prostorija i obilje prirodne svetlosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 73,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana Galenika | 73m² | renoviran, kompletno namešten, lift, lođa, pogled na park Retko u ponudi – kompletno opremljen i useljiv 2.5 stan od 73m² u jednom od najtraženijih delova Galenike! Prodaje se izuzetno funkcionalan, svetao i kvalitetno renoviran stan na 3. spratu od....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Staro Sajmište, 1.450 €, 73,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov luksuzni poslovni prostor kod Arene U ponudi je potpuno renoviran, funkcionalno projektovan kancelarijski prostor na jednoj od najatraktivnijih poslovnih lokacija Novog Beograda – u neposrednoj blizini Arene Prostor je organizovan po principu “Key-Ready Office” – useljiv....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 400 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar - Crveni Krst , Djerdapska uknjižen 68m2 (mereno 73m2), PR, grejanje TA, javni parking u zoni, odmah useljiv, prazan Izdajemo prazan stan u prizemlju porodične kuće, na odličnoj lokaciji, u blizini Beogradskog dramskog pozorišta. Stan ima zaseban ulaz iz dvorišta, odvojeno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

VOŽDOVAC – FON, TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi namešten i veoma komforan trosoban stan površine 72m² na odličnoj lokaciji na Voždovcu, neposrednoj blizini FON-a. Stan se nalazi na 2. spratu uredne stambene zgrade od ukupno tri sprata i dvostrano je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao dvosoban stan površine 70m² u Balzakovoj ulici, na odličnoj lokaciji u blizini Limanskog parka, Štranda i Promenade. Stan se nalazi na 7. spratu zgrade sa liftom i orijentisan je ka dvorištu, što pruža mir i dosta prirodnog svetla tokom dana. Stan je kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 500 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dupleks stan površine 70m², smešten u novijoj zgradi u Kopernikovoj ulici. Stan je funkcionalnog rasporeda i odmah useljiv. Raspored: Donji nivo: – Komforan dnevni boravak – Odvojena kuhinja – WC – Terasa Gornji nivo: – Dve spavaće sobe – Kupatilo Karakteristike:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 500 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na Limanu 3 u Novom Sadu predstavlja odličnu priliku za udoban gradski život. Stan je površine 72 m² i nalazi se na 7. spratu zgrade od ukupno 8 spratova. Raspored je funkcionalan i obuhvata dve sobe, uz dve kupatila, što dodatno doprinosi komforu i praktičnosti svakodnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 239.000 €, 72,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, novogradnja iz 2013g, odmah useljiv, mogućnost garaže .. / nedaleko od ul. Dimitrija Tucovića, u ul. Dimitrija Katića, novogradnja iz 2013g, termo fasada, uredan ulaz, interfon, funkcionalan, svetao stan, pvc stolarija, roletne, hrast parket, sigurnosna vrata, klima, CG,....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 72m2 (dve lođe), 1/3, CG, interfon, internet, ktv Na veoma dobroj lokaciji u Inđiji nalazi se jedna od kvalitetnije građenih i bolje pozicioniranih zgrada u gradu u ulici Kralja Petra I. U neposrednom okruženju nalaze se svi sadržaji neophodni za svakodnevni život, dok dobra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran i namešten, dvosoban stan u okolini Trga Slavija. Odmah useljiv. Aleksandar Jovanović 062240144 ID: 8610 Provizija 50% za Zakupca .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 700 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je veoma lep, funkcionalan i kompletno opremljen trosoban stan površine 71m², smešten u novijoj, kvalitetno građenoj i estetski uređenoj zgradi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Podbara, Kosovska ulica. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom i odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 274.900 €, 71,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Odličan, renoviran stan, izvorno dvoiposoban, funkcionalno adaptiran u troiposoban. Adaptacija je izvedena veoma praktično – kuhinja je pretvorena u dodatnu sobu, dok je u prostoru trpezarije formirana kuhinja. Stan je svetao, orijentisan ka dvorištu, što pruža dodatni komfor i tišinu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.050 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Donjeg Dorćola, u neposrednoj blizini Knez Mihajlove i Kalemegdana, nudimo vam troiposoban stan od 67m2 grejne površine +4m2 lođa. Nalazi se na trećem spratu (bez lifta) salonske zgrade, sa centralnim grejanjem. Dvorišno je orjentisan i ako je u samom centru grada,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Mirijevo-kod pijace 3.0, 71m2 (terasa), 5/6, CG, interfon, internet, KATV, klima Odličan trosoban, kompletno namešten stan sa odvojenim spavaćim blokom, izdvojenom kuhinjom i zastakljenom lođom, kupatilom, hodnikom i terasom. Lokacijski najbolje pozicioniran u Mirijevu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 1.200 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Bulevaru kralja Aleksandra, u naselju Lion. Stan se nalazi na četvrtom spratu uredno održavane zgrade i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, obiljem prirodne svetlosti i prijatnom atmosferom za život.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 600 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten trosoban stan u centru, parking uključen – odmah useljiv Ako tražite miran i funkcionalan stan u centru grada, a da vam je sve potrebno na nekoliko minuta hoda, ovaj stan je idealan izbor za porodicu ili ljude koji žele da im sve bude na dohvat ruke, a da ipak imaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 250.000 €, 71,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostran stan od 70 m² koji pruža udobnost i osećaj života u kući zahvaljujući privatnom dvorištu od 140 m² koje koriste isključivo vlasnici ovog stana. Prostor je savršeno organizovan – dve spavaće sobe, dnevna soba spojena sa kuhinjom i trpezarijom, dva kupatila i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

PRELEP TROSOBAN PET FRIENDLY STAN U ŽELEZNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9107352.Izdaje se kompletno renoviran, prelep trosoban stan od 70m2, koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade locirane u centru Novog Sada, u Železničkoj ulici. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trapezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Čumićeva, 1/5, cg, prazan, salonac-Potpuno renoviran i odmah useljiv stan u samom centru grada, kod Palate Albanija. Nalazi se u drugom redu zgrada na Terazijama i time je potpuno izolovan od buke koja dolazi sa glavne ulice. U samom ulazu u stan nalazi se kuhinja sa šankom, odlična....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 880 € na 800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 800 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 880 €
22.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

VUKOV SPOMENIK | TROSOBAN STAN | 70m² Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi potpuno namešten i komforan stan na izuzetnoj lokaciji – preko puta Vukovog spomenika. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom i površine je 70m². Veoma je svetao, funkcionalan i odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 850 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan trosoban stan površine 70 m2 na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu, u naselju Gundulićev venac.Stan se nalazi na 1. spratu predratne zgrade sa elegantnim mermernim ulazom i odlikuje se spojem klasične arhitekture i savremenog enterijera. Potpuno je namešten i opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ruzveltova Odlična lokacija – iznad OKO kafića Nova zgrada 70m² | 1. sprat Dve spavaće sobe sa bračnim krevetima Prostran i svetao dnevni boravak Kompletno opremljena kuhinja Stan je potpuno namešten i odmah useljiv Agencijska provizija iznosi 50% od prve mesečne zakupnine. Kontaktirajte....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban, namešten stan, dvostrano orjentisan u mirnoj i lepo održavanoj zgradi. Prostorije: hodnik, velika dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, dve terase, kupatilo. Pogodan za porodice, poslovne ljude kao i za studente zbog blizine više fakulteta. Odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

AUTOKOMANDA, VOŽDOVAC – LUKSUZAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi moderan i potpuno opremljen stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u naselju Autokomanda. Stan je površine 70m², luksuzno je uređen i kompletno namešten, sa pažljivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam predstavi prostran i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji Banjica, opština Voždovac. Stan je odmah useljiv i predstavlja idealan izbor za porodičan život ili zakupce koji traže mirnu lokaciju, odličnu povezanost i komforan životni prostor.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NIKAD USELJEN DVOIPOSOBAN STAN NA TELEPU---Agencijska šifra: 9112673.Izdaje se prazan dvoiposoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom na Telepu. Stan je useljiv odmah, potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 700 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1900 – 3-soban 70m2, centar, Železnička ulica 1.sprat Stan dvorišno orijentisan Useljiv od 30.5.2026. Mesečna cena zakupa: 700e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne zakupnine. Kontakt – +381....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban renoviran stan od 70m2, koji je renoviran 2024.godine, na prizemlju u blizini Aviv Parka, po strukturi trosoban 2 terase, dve inverter klime, prodaje se namešten sa svim stavarima, stan ima kvalitetnu pvc i aluminisku stolariju sa komarnicima, nove elktro i vodovodne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u ulici Miše Dimitrijevića na Grbavici. Funkcionalan raspored, svetao stan, idealan za udoban život. U dvorištu parking za stanare. U blizini svih neophodnih sadržaja. Stan je odmah useljiv. Cena: 500€ (depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, u ulici Kalenićeva. Stan ima 70m², nalazi se na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade starije gradnje. Po strukturi je trosoban, funkcionalnog rasporeda i pogodan kako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 950 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131880, V/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, parking. LUX potpuno renoviran stan, komforan i funkcionalan, svetao, nalazi se u mirnom kraju. Poseduje velioki dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kuhinju, kupatilo, poseban wc, veliku i lepu terasu.....