• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv što veći Zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs useljiv što veći Zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv što veći Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv što veći zadnjih 14 dana" pronađeno 802 nekretnina - prosečna cena 753 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • novogradnja
    • dvorište
    • 4.sprat
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 289.000 €, 61,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan, klasičan dvosoban stan sa malim troškovima. Nalazi se na V spratu zgrade sa liftom kod Prve beogradske gimnazije i ima parking u dvorištu. Stan ima dve terase i odvojenu kuhinju i trpezariju, svetao je, dvostran i renoviran je pre nekoliko godina. Grejna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan površine 56m² na Grbavici. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom i interfonom, dvorišno je orijentisan, što pruža mir i tišinu tokom celog dana. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dve odvojene spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 01.06. Kontakt 064 11 32 100 GREJANJE - CG, sprat 4/, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 42847. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Novi Beograd, Bežanijska kosa 3, Univerzijade Novi Beograd, Bežanijska kosa 3, dvosoban, 60m2, terasa 50m2, namešten, VPR, ktv, stan u kući, dva parking mesta Dvostran i svetao stan u kući kvalitetne gradnje okružen je zelenilom, najbliže novobeogradskim blokovima. Mirno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep dvoiposoban stan u samom centru grada, na prestižnoj lokaciji između ulica Kralja Milana i Narodnog fronta. Zgrada ima dva ulaza – iz obe ulice, što stan čini posebno praktičnim i lako dostupnim. Stan je smešten između zgrada, što obezbeđuje potpunu privatnost i mir,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je sređen i potpuno opremljen stan od 60m² u Bloku 67 na Novom Beogradu. Smešten na 6. spratu uredne zgrade sa video nadzorom i liftom. Raspored čine dnevna soba, dve spavaće, kuhinja, kupatilo i zastakljena terasa sa lepim pogledom. Stan je svetao, praktičan i spreman za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 800 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ustanička, kod hotela Srbija, kompletno renoviran, sve novo, useljiv odmah. Centralno grejanje, klimatizovan. Ne primaju se kućni ljubimci. ID: 8051 Dragica Mrkobrad 063/8269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN PET FRIENDLY STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112699.Izdaje se odličan trosoban stan od 60m2, koji se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci.Stan je useljiv od 01.06.2026. Potreban je depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.200 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno komforan i luksuzno opremljen stan u novogradnji na Vračaru, u Gročanskoj ulici, u mirnom delu naselja Crveni krst. Stan se nalazi u prizemlju moderne zgrade visokog kvaliteta i predstavlja idealan izbor za porodičan život ili zakupce koji žele komfor i privatnost....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 99.000 €, 60,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i zelenilom okruženom delu Mladenovca, na lokaciji 25. maj, nalazi se novi stambeni kompleks koji spaja savremenu arhitekturu i kvalitetnu gradnju sa praktičnošću porodičnog života. Zgrada je projektovana i izvedena po najvišim arhitektonskim i inženjerskim standardima, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 450 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

ODLIČAN, KOMFORAN DVOSOBAN STAN KOD SAJMA---Agencijska šifra: 9112716. Izdaje se odličan, komforan, kompletno namešten dvosoban stan na 5. spratu zgrade sa liftom, kod Sajma.Useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 01.Juna. Kontak 064 11 32 100 GREJANJE - CG, sprat 2/6, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43245. .

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u Višnjičkoj banji kod Sanivila. Stan se nalazi na visini prvog sprata, trostran je i odlično izolovan, sa međuspratnom zvučnom izolacijom. Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, ostave i terase. Završni radovi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan, duplex, funkcionalan, na dobroj lokaciji u blizini prodavnica, škola, vrtića, autobuske stanice Mesečne režije niske, stan useljiv od 10. maja. Pogodan za mladi bračni par, porodicu ili studenteDozvoljeni manji kućni ljubimci. Agencijska provizija je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo svetao, sunčan i prostran dvosoban stan na Voždovcu. Nalazi se u neposrednoj blizini FON-a i svih važnih sadržaja — gradskog prevoza, škola i prodavnica. Stan se odlikuje komfornom kvadraturom i funkcionalnim rasporedom prostorija. Potpuno je opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate sa zadovoljstvom predstavlja kompletno namešten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji Čubura, u opštini Vračar. Stan površine 60m² nalazi se na trećem spratu novije zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za sve koji traže komforan i funkcionalan životni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 230 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan kod Apelacionog sudaIzdaje se stan u ulici Dimitrovgradska u blizini Novog NišaStan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje,trpezarije ,2 spavaće sobe, kupatila i terase.Ukupna površina stana je 60 m2 i nalazi se na četvrtom spratu u zgradi koja ne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 289.000 €, 60,00 m2 cca 4820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno lep dvoiposoban stan u samom centru grada, na prestižnoj lokaciji između ulica Kralja Milana i Narodnog fronta. Zgrada ima dva ulaza – iz obe ulice, što stan čini posebno praktičnim i lako dostupnim. Stan je smešten između zgrada, što obezbeđuje potpunu privatnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad-centar kod riblje pijace, izdaje se dvosoban stan od 60m2, namešten, odmah useljiv. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan se nalazi na 4 spratu bez lifta, nalazi se na odličnoj lokaciji. Pet friendly Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.990 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132458, III/IV, lift, terasa, uknjižen, renoviran. Na prodaju kompletno renoviran i odmah useljiv trosoban stan od 60m2 na Novom Naselju - Šonsi. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase sa ostavim i hodnika. Stan ima pripadajuću....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređen i kompletno namešten dvosoban stan od 60 m² na Novoj Detelinari, u blizini Bulevara Evrope. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom i sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, terase i velikog špajza. Opremljen je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 159.000 €, 60,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan od 60 m2 (56 m2 + terasa 4 m2), odmah useljiv, bez tereta i zabeležbi. Moguća kupovina i za keš i putem stambenog kredita. Nalazi se u novijoj, kvalitetnoj i estetski lepo projektovanoj zgradi na Ledinama / Novi Surčin, u mirnoj i širokoj ulici sa porodičnim....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 630 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 550 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 630 €
22.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

HRAM SVETOG SAVE, VRAČAR – TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi odličan, kompletno renoviran i namešten trosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Vračaru, u blizini Hram Svetog Save. Stan je veoma miran, tih, topao i funkcionalnog rasporeda,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je komforan stan u strogom centru Pančeva. Nalazi se u neposrednoj blizini parka na Trgu kralja Petra. Svi sadržaji su nadohvat ruke: škole, vrtići, marketi, teretana, kafići i restorani i još mnogo toga. Zgrada je stare gradnje ali veoma lepo održavana, poseduje dva lifta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 149.900 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Sad, NOVO NASELJE - ŠONSI, DVOIPOSOBAN STAN, 60 m2 Nudimo vam na prodaju odličan stan na uvek interesantnoj lokaciji, u neposrednoj blizini crkve, nekoliko linija gradskog prevoza i svih bitnijih sadržaja. Kompletno je, kvalitetno renoviran i adaptiran. Nalazi se na drugom spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Južni bulevar, useljiv namešten 3.0, garaža uračunata u cenu zakupa, velika terasa 25m2. Visina plafona 3,15 m. Struktura: dnevna soba, kuhinja, kupatilo, 2 spavaće sobe, terasa. Izdaje se na duži period, odman useljiv. Centralno grejanje se plaća po utrošku. ID: 14839 Dragica Mrkobrad....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN POLUNAMEŠTEN DVOSOBAN STAN KOD SAJMA---Agencijska šifra: 9112694. Izdaje se prostran, polunamešten dvosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom blizu Sajma. Stan će biti u potpunosti ispražnjen i useljiv od 1.6.2026. Samo kuhinjski elementi će ostati u stanu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi lep, svetao 2.0 stan sa pogledom na park. Kompletno opremljen modernim nameštajem i kvalitetnom tehnikom. Od prostorija: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom u open space stilu, odvojena spavaća soba, kupatilo i terasa. Nalazi se u lepo uređenom i mirnom naselju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

KOSANČIĆEV VENAC, CENTAR – LUKSUZNO RENOVIRAN STAN Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi luksuzno renoviran i potpuno opremljen stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – Kosančićev venac, Savski venac. Stan je površine 60m² i nalazi se u prizemlju kvalitetne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam predstavi komforan i svetao trosoban stan na odličnoj lokaciji Bulbulder, Zvezdara. Stan se nalazi u novijoj zgradi sa liftom i predstavlja idealan izbor za porodice ili zakupce koji žele funkcionalan prostor, odličnu povezanost sa gradom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Bate Brkića. Namešten dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Osnovne i srednje škole ´ Milan Petrović ´, vrtića i više trgovinskih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Pozicioniran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja komforan, svetao i kompletno namešten trosoban stan Paviljoni, Novi Beograd. Stan površine 60m² nalazi se na 2. spratu uredno održavane zgrade i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, prijatnim ambijentom i velikom količinom prirodne....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 450 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 500 €
18.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan na Karaburmi. Stan je po strukturi dvosoban. Grejanje na struju, norveški radijatori i klima.Stan je odmah useljiv. Obavezan depozit. GREJANJE - Norveški radijatori, sprat 3/5, TERASA ID oglasa: 68689. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 999 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Banovo brdo Residence | LUX 2.5 stan, 59 m2, garaža U ponudi je luksuzan, kompletno namešten stan u modernom kompleksu Banovo Brdo Residence, idealan za udoban i savremen način života. Stan se nalazi na 6. spratu novogradnje sa liftom (ukupno 7 spratova)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 59,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 59m2, na šestom spratu u zgradi sa liftom u ulici Aranj Janoša, kompleks Avenija garden residence, Adamovićevo naselje. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.000 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132066, VI/VII, klima, lift, francuski balkon, terasa, garaza, parking. Izdaje se luksuzan, kompletno namešten stan u modernom kompleksu "Banovo Brdo residance".Stan je odmah useljiv. Sastoji se od dnevne sobe sa trepezarijom i kuhinjom, spavaćom sobom, kupatilom,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 400 €, 59,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

POLUNAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN SA PARKINGOM ZA POSLOVNI PROSTOR NA BULEVARU PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 9112720. Izdaje se polunamešten jednoiposoban stan od 59 m2 u prizemlju zgrade na Bulevaru Patrijarha Pavla, u svrhu poslovnog prostora. Sastoji se od velikog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.000 €, 59,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno opremljen, izuzetno svetao trosoban stan na odličnoj lokaciji na Bulevaru patrijarha Pavla. Stan je idealan za porodični život ili kao sigurna investicija za izdavanje, bez potrebe za bilo kakvim dodatnim ulaganjima. Struktura: Trosoban (odličan raspored, maksimalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 215.000 €, 59,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja komforan trosoban stan površine 59m² na atraktivnoj lokaciji u naselju Blok 19a, Novi Beograd. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetne i održavane zgrade sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, velikom količinom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija na Banovom brdu, u ulici Petra Martinovića, nalazi se stan koji pruža kvalitetan i miran način života, nadomak Košutnjaka, a istovremeno blizu grada. Lokacija je poznata po prijatnom okruženju, tišini i odličnom standardu stanovanja. Stan je potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Ledena Stena, 300 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban polunamešten stan kod "OŠ"Bubanjski heroji,Ledena stena Stan se nalazi u stambenoj zgradi na II spartu, povrisne od 59m2 sa grejanjem na struju. Sastoji se od dnevnog boravka ,kuhinje, trpezarije, spavace sobe, hodnika, kupatila,ostave i zastakljene terase. Stan je polunamešten!....

 
 
 
  Stan, VIŠNJICA, 117.840 €, 59,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

✨ Stan sa privatnim dvorištem i prelepim pogledom na Dunav — retka prilika u Višnjičkoj Banji! ✨ Na prodaju funkcionalan i svetao stan u mirnom i sve traženijem delu Višnjičke Banje, idealan za one koji žele komfor, privatnost i život u prirodnom okruženju, uz odličnu povezanost sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 803)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>