• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv što veći Zadnjih 14 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs useljiv što veći Zadnjih 14 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv što veći Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv što veći zadnjih 14 dana" pronađeno 720 nekretnina - prosečna cena 761 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • polunamešten
    • klima
    • 1.sprat
    • luksuzan
    • nenamešten
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 950 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108950, IV/V, klima, lift, renoviran, ostava, stambena zgrada. U ponudi funkcionalan,kompletno opremljen stan.Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom,kuhinje,tri sobe,kupatila,WC,ostave i dve zastakljene lođe.Pogodan je za porodice sa decom!Škola na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 95m2, 2/6, lift, CG, lux, salonac, interfon, internet, klima, ktv Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog Grada, jednosmerna je i samim tim je manje prometna, zbog čega je negativan uticaj saobraćaja sveden na minimum. Retko koja ulica u gradu može se pohvaliti da....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.300 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Voždovac | Četvorosoban LUX stan, 95 m2, garaža U ponudi je prostran i kompletno renoviran stan u jednoj od najlepših ulica na Voždovcu, idealan za porodičan život. Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade sa liftom i prostire se na 95 m2. Funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv komforan salonac, izdaje se na duži preriod. Strukutra: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, 2 komforne spavaće sobe, terasa. ID: 12557 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 295.000 €, 93,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Profesorska kolonija, Cvijićeva, 93m2, trosoban, na prvom spratu od pet spratova. Centralno grejanje, novija zgrada sa liftom, uvučena od ulice, u blizini raskrsnice sa ulicom Starine Novaka. Jednostrano orijentisan ka ulici. Komforan, sastoji se od ulaznog hodnika, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 345.000 €, 93,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi u mirnoj ulici Stojana Protića, na četvrtom spratu uredne i održavane predratne zgrade bez lifta. Nekretnina je organizovana na dva nivoa. Na donjem nivou....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 176.700 €, 93,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno nov, nekorišćen namešten stan površine 93 m², na odličnoj lokaciji na Zelenom Brdu, u moderno građenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan je odmah useljiv i idealan kako za udoban porodični život, tako i kao sigurna investicija. Posebnu pogodnost predstavlja odvojena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 1.000 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan, četvorosoban stan, dvorišno orijentisan i izolovan od buke. Nalazi se se u novijoj zgradi, u neposrednoj blizini SPENS-a, TC Promenada i mnogih drugih sadržaja neophodnih za život. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, tri spavaće sobe, dva kupatila i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 310.000 €, 92,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban uknjižen stan u sjajnoj novijoj zgradi. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija,parket, unutrašnja i spoljna vrata kao i pločice u kupatilu i kuhinji. U sklopu zgrade ima vrtić, spa centar i ostali prateći objekti koji daju da životni....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Šumice, 1.100 €, 92,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i veoma svetao poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji u naselju Šumice, na opštini Voždovac. Zahvaljujući odličnoj organizaciji prostora i prijatnom ambijentu, predstavlja idealan izbor za kancelarijsko poslovanje, agencije, IT kompanije, konsultantske usluge,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 500.000 €, 92,00 m2 cca 5440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno nov i kompletno opremljen stan izuzetno luksuzno, sa dvostranom orijentacijom u Beogradu na vodi- odmah useljiv. Svaka soba ima klimu. Aluminijumska stolarija visokog profila, centralno grejanje sa kalorimetrima, hrastov parket. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 300 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep trosoban stan u centru grada i blizu svih sadržaja koje grad pruža. Izdaje se tako što je u toku godine 6 meseci u stanu i vlasnica stana a 6 meseci je u stanu samo zakupac. Iznos mesečnih režija je oko 25.000 dinara. Stan je od 01.06.2026. prazan i useljiv. U periodu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.100 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Jove Ilića, novogradnja 2025, nov stan sa garažom. useljiv od 01.03.2026. Sve stvari i tehnika su novi. Struktura: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, 2 spavaće sobe, kupatilo, tolaet, 2 velike terase. Izdaje se na duži period. ID: 12468 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 355.000 €, 90,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji u samom centru Beograda, u Đušinoj ulici, nalazi se izuzetno funkcionalan i svetao trosoban duplex sa terasom i prelepim panoramskim pogledom na grad. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, idealan kako za porodični život tako i kao investicija. Po strukturi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 1.100 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bulevar Zorana Đinđića, novija gradnja sa parkingom, namešten stan u zgradi kod Novog Merkatora. Strutura: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, 2 spavaće sobe, velika terasa 13m2, kupatilo, tolaet. Uz stan je obezbeđeno parking mesto. Odmah useljiv, isključivo na duže ozbiljnim zakupcima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.500 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i kompletno renoviran stan površine 90 m2 u jednoj od najatraktivnijih ulica u centru Beograda - Strahinjića Bana, na Dorćolu.Stan se nalazi na 5. spratu uredne zgrade sa liftom i odlikuje se modernim enterijerom, funkcionalnim rasporedom i visokim nivoom komfora.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 330.000 €, 90,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prelep i izuzetno prostran salonac u samom centru grada, u blizini Brankovog mosta. Stan ukupne površine 105 m², od čega je 95 m² stambenog prostora i 10 m² terase, pruža udobnost i komfor koji su retkost na ovoj lokaciji. Uz stan se dobija i podrum od preko 10 m². Nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.200 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1901 – 3-soban 90m2, Bulevar Evrope, polunamešten, za stanovanje ili poslovni prostor visoki parter – sa pripadajućim dvorištem kompletna kuhinja sa šporetom, frižiderom i mašinom za sudove. Zakupac samostalno obezbeđuje veš mašinu. GREJANJE NA TOPLOTNE PUMPE – maksimalna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 7913, I/II, klima, telefon, terasa, renoviran, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Useljiv od 8. jula. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bežanijska kosa | 3.0 stan 90m² | Namešten | CG | Odmah useljiv Izdaje se prostran i funkcionalan 3.0 stan površine 90m² na prvom spratu, na odličnoj lokaciji – Bežanijska kosa 3. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 1.400 €, 90,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u opštini Stari grad, u Venizelosovoj ulici, u neposrednoj blizini Bajloni Market Belgrade. Lokal se nalazi u prizemlju starogradnje, površine 90m², organizovan kao duplex sa funkcionalnim rasporedom na dva nivoa. Prostor je odmah useljiv i pogodan za različite delatnosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 85695, I/VI, klima, lift, terasa, izvorno stanje, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji.Na 700m od stana su pijaca,pošta,Maxi,Lidl,McDonalds,dve škole.Vrtic je na 100m od zgrade gde je stan,autobusko stajalište je ispred zgrade.Zgrada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prostran, svetao luksuzan dvosoban stan u novogradnji na najboljoj voždovačkoj lokaciji- pored FON-a, sa pogledom na Banjičku šumu. Sama zgrada je rađena po najvišim standardima gradnje-poseduje najsavremeniji sistem grejanja-hlađenja, toplotnom pumpom, protočnu toplu vodu, vrhunsku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 410.000 €, 88,00 m2 cca 4660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je porodičan stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, kod Partizanovog stadiona. Četvorosoban, svetao, u zgradi na liftom, upisanih 88,37m2, a sa terasom mereno 124m2. Čine ga prostran dnevni boravak na koji se nastavlja kuhinjsko-trpezarijski prostor, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.600 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Naselje A blok predstavlja jedinstvenu arhitektonsko-ambijentalnu celinu, koja predstavlja spoj savremene umetnosti i pejzažnog uređenja. Stanari i posetioci ovog kompleksa osećaju se zaštićeno i sigurno jer u kompleksu postoji 24h obezbeđenje. Kompleks se dnevno održava - zelenilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 88,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan na odličnoj lokaciji i pruža nezaboravan, panoramski pogled sa velike terase. Stan se nalazi u novoj zgradi na raskrsnici ulica Vojvede Stepe i Save Maškovića. Arhitektonski izuzetno dobro rešen, ali pruža i brojne mogućnosti za nove kreacije. Ovaj prostrani stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac,Bože Jankovića ulica,3.5,88kvm,polunamešten-novi kuh.elementi i frižider (nema na slikama), dnevna+3 sobe+vešernica+terasa+2 mokra čvora, grejanje na klimu i EG (info stan 2000din), održavanje 1500din, pogodan za stanovanje ili PP, garaža uz doplatu (nije obavezna),NOVOGRADNJA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.000 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132534, VI/IX, klima, lift, renoviran, parking, stambena zgrada. Lep renoviran stan, komforan i funkcionalan, veoma svetao, polunamešten, klimatizovan. Stan poseduje dnevni boravak, tri spavaće sobe, kuhinju, trpezariju, kupatilo, odvojen toalet, dve zastakljene lođe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.100 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan 3.0 stan na odličnoj lokaciji na Vračaru. Kompletno namešten, opremljen belom tehnikom, sunčan, svetao, dvostrano orijentisan. Spavaći blok odvojen. Obavezan depozit u visini jedne kirije. Odmah useljiv. Dozvoljeni kućni ljubimci. Prostorije: predsoblje, kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 650 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep stan na Podbari u Tekelijinoj ulici, polunamešten i useljiv odmah, može da se izdaje i kao kancelarijski prostor. Stan ima svoje parking mesto ispred zgrade. (AleksUna nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 063) .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 850 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam stan u ulici Gosopodara Vučića, trosoban po strukturi, površine 87m2 na idealnom prvom spratu, polunamešten /opremljena kuhinja /, visina plafona 2.7m Struktura: dnevni boravak, 2 spavaće sobe, 1 toalet, 1 kupatilo, gardarober, terasa sa pogledom na ulicu. Zgrada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.350 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Blok 29, trosoban stan koji se izdaje za poslovni prostor, opremljen kancelarijskim nameštajem kao na fotografijama. Renovirano-potpuno novo kupatilo, opremljena nova kuhinja, dvosrtano orijentisan, odmah useljiv. ID: 14111 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132281, I/V, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 87m² sa dve komforne spavaće sobe, prostranom terasom i pripadajućim podrumom, projektovan i izveden od strane renomiranog arhitektonskog studija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno renoviran trosoban stan površine 87m² u Zvečanskoj ulici na Savskom vencu, smešten u odlično održavanoj zgradi novije starogradnje, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Uknjižen je na 81m2. Stan se nalazi u mirnom okruženju punom zelenila, a istovremeno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.200 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen četvorosoban stan u mirnom i porodičnom delu Cerak Vinograda, u ulici Crvenih hrastova. Stan se nalazi na prvom spratu uredno održavane zgrade i predstavlja idealan izbor za porodice ili zakupce koji traže komforan i funkcionalan životni prostor u zelenom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.000 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Tašmajdan - novogradnja, trosoban stan, 86 m2, garaža Izdaje se komforan i moderno opremljen stan u novijoj zgradi na atraktivnoj lokaciji kod Tašmajdana. Stan ima 86 m2 i nalazi se na 5. spratu zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Po strukturi je trosoban i sastoji se od prostranog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 460.000 €, 85,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vojislava Ilića, odlična lokacija. XENON pametna zgrada, 85+90m2- grejna površina stana i dvorišna terasa.Zgrada ima dva lifta, redovno se održava.U okviru objetapostoji SPA centar sa bazenom i celokupnim pratećim sadržajem. Troiposoban, na prvom spratu od ukupno osam. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 1.300 €, 85,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan poslovni prostor površine 85 m², organizovan kao open space, koji se lako može prilagoditi različitim namenama – kancelarijskim, administrativnim delatnostima, igraonici, manji restoran i slično. Prostor se nalazi na Bežanijskoj kosi, na odličnoj lokaciji, u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Futog, 250 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Futogu PoluNamešten Dvosoban stan u Kući 85 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan je PoluNamešten nalazi se u prizemlju može da se koristi lepo veliko Dvorište od 670 m2grejanje je na GasMesečna cena zakupa je 250 eurapotreban je DepozitODMAH JE USELJIVNe mogu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 45 m² na prvom spratu u mirnom i atraktivnom delu Rotkvarije. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i održavan, idealan za pojedince ili parove. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kuhinje, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.200 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Crveni Krst, novogradnja sa garažnim mestom, odmah useljiv. Garaža je uračunata u cenu. ID: 9429 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 800 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132348, I/III. Izdaje se kompletno renoviran, nenamešten, veoma komforan, dvosoban salonski stan na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija Novog Sada u blizini Spensa, Pupinove palate, strogog centra grada, Suda itd… Ovaj svetao i lep stambeno - poslovni prostor....