• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana što veći - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana što veći - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana što veći

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana što veći" pronađeno 671 nekretnina - prosečna cena 755 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • interfon
    • 2.sprat
    • namešten
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN PET FRIENDLY DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112558. Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade, na Grbavici. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci.Useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LEP, NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN U CENTRU GRADA---Agencijska šifra: 9111424.Izdaje se namešten jednosoban dvorišni stan u prizemlju u samom centru grada. Stan je useljiv od 01.07.2026. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 50m2, CG, PR/I, telefon, interfon, parking. Dvosoban stan na odličnoj lokaciji pored lidla i kompleksa Zelena avenija. Nalazi se u manjem objektu sa još jednim stanom iznad. Stan je renoviran, odmah useljiv. Poseduje parking mesto ispred ulaza. Računi su izuzetno niski( centralno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban namešten stan u Miše Dimitrijevića na drugom spratu. 2 spavaće sobe, dnevni boravak s kuhinjom, terasa sa ostavom, kupatilo. Odlična lokacija na Grbavici, u blizini svih neophodnih sadržaja. Useljiv od 21.05.2026. Cena: 450€ (depozit u visini mesečne kirije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 250 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u širem centru grada, površine 50 kvm, na prvom spratu, grejanje na struju - TA peć, nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje, spavaće sobe, dnevne sobe, špajza. Stan je delimično opremljen, za vlasnike stana obezbeđeno parking mesto ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 310.000 €, 50,00 m2 cca 6200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan od 50 m² sa magacinom od 190 m² – Zvezdara Na prodaju stan površine 50 m² zajedno sa magacinom od 190 m², koji se nalaze jedan pored drugog i prodaju se isključivo u paketu. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u mirnom delu sa brzom vezom ka centru....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 200 €, 50,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo ulični Lokal 50m u Petrovaradinu,Preradovićeva ulica,tri prostorije,WC . . . ODMAH USELJIV. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 480 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bežanijska kosa 3 | renoviran dvosoban stan | 50m² | namešten | terasa | parking Izdaje se renoviran i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Bežanijska kosa 3, ulica Kolumbova. Stan je površine 50m², nalazi se na 3. spratu uredne zgrade sa liftom i odmah je useljiv. Struktura....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 50,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u blizini Suda i Hrama Svetog Save, u Šumatovačkoj ulici. Prostor je površine 50m², po strukturi 3.0 soban, smešten na visokom prizemlju kvalitetne starogradnje. Poslovni prostor je odmah useljiv i pogodan za različite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ul. Jovana Deretića, novija gradnja, odmah useljiv namešten stan. Struktura: dnevna soba, kuhinja, kupatilo, 2 sobe, terasa. Ne izdaje se stranim državljanima. ID: 14521 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen dvosoban stan na Limanu 3 u Novom Sadu, u Balzakovoj ulici. Stan površine 50 m² nalazi se na prvom spratu stambene zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 330.000 €, 50,00 m2 cca 6600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep stan od 58 kvadrata, smešten u samom srcu Beograda, u Hilandarskoj ulici. Stan je dvoiposoban, na četvrtom spratu, odmah useljiv i uknjižen. Etažno grejanje, sa Valiant pumpom, postavljeno je kroz pod i radijatore. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124141, III/, klima, lift, terasa, renoviran, stambena zgrada. Izdaje se kompletno renoviran i moderno namešten dvosoban stan od 50m2 na najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je svetao, funkcionalan i idealan za pojedinca, par ili manju porodicu. U blizini su svi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN DVOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112672.Izdaje se lepo opremljen dvosoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Stan je useljiv od 15.05.2026. godine. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 50m2, CG, I/I, telefon, interfon, parking. Legalizacija. Na odličnoj lokaciji na granici Zemuna i Novog Beograda u ponudi stan pogodan za smeštaj radnika. Moguće je smestiti od 6-10 radnika. Grejanje je centralno koje s plaća samo u grejnoj sezoni. Poseduje parking mesto ispred....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 700 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo opremljen dvosoban stan odmah useljiv. Uz stan je moguće iznajmiti i garažu za 100 eura mesečno. Depozit u visini kirije, agencijska provizija 50% pri sklapanju ugovora. Sve dodatne informacije na br. 061 61 40 565 ili 069 640 221 Aleksandar br. licence 2158 A-nekretnine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 430 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN - NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 91126683.Izdaje se prostran dvosoban stan od 49m2, koji se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari.Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132391, VPR/, terasa, uknjižen, ostava. U ponudi je veoma lepo organizovan stan, funkcionalnog rasporeda, pogodan kako za porodičan život, tako i za izdavanje.Strukturu stana čine komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom u otvorenom konceptu, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 250.000 €, 49,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen jednoiposoban stan na drugom spratu devetospratne zgrade sa CG, liftom, interfonom, toplom vodom 48m2 grejne površine + 4m2 terasa. Ima pripadajući podrum i zajedničku prostoriju na spratu. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2% uknjizen 2/9 Mike Alasa -imamo slicne NEKRETNINE....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PANČEVO, 300 €, 49,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se loka od 49m2 u Zmaj Jovinoj na međuspratu, useljiv odmah. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 169.900 €, 49,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Konjarniku, u Begejskoj ulici, u mirnom i uređenom delu Zvezdare. Stan je površine 49m² i nalazi se na prvom spratu uredno održavane zgrade sa ukupno četiri sprata. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, komforne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan – svetao, uredan i odmah useljiv Izdaje se dvosoban, sveže okrečen stan, prijatne i funkcionalne strukture. Stan poseduje veliku lođu, idealnu za jutarnju kafu ili odmor nakon radnog dana. Grejanje je centralno (CG), što pruža komfor tokom cele godine. Prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada od 4 sprata, u zelenilu. Dovoljno parkinga oko zgrade, blizu prevoza i prodavnica. Promenjena spoljna stolarija. Uvedeno etazno grejanje. Puno zelenih povrsina i decijih igralista, blizina obdanista, skole i prodavnica. Uknjizen i odmah useljiv stan. Mogu kreditni kupci. Prikaz....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 113.000 €, 48,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

moderan dvosoban stan površine 48m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji Palilula Stan je useljiv juna 2026 godine. funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Idealan je za pojedince ili parove koji....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380 € na 360 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 360 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 380 €
11.05.2026 - 360 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se, dvosoban stan površine 48m2 na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Grejanje je gradsko, plaća se samo u sezoni po utrošku. Ima terasu. Izdaje se zaposlenim osobama na duži period. Potreban depozit. Useljiv odmah. Agencijska provizija 50% na cenu zakupa, prvi mesec. Za više....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 500 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan na drugom spratu uredne zgrade, Miljakovac 3 . Stan je potpuno namešten, odmah useljiv i idealan za parove, porodica ili zaposlene. Struktura: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo. Stan se nalazi u urednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 480 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

VOJVODE STEPE, VOŽDOVAC – DVOSOBAN STAN U BLIZINI FARMACEUTSKOG FAKULTETA Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi kompletno namešten i moderno opremljen stan na odličnoj lokaciji – Voždovac, u blizini Farmaceutskog fakulteta. Stan se nalazi na 4. spratu u mirnom i prijatnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

VOJVODE VLAHOVIĆA, VOŽDOVAC – LUKSUZAN TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi luksuzno opremljen stan u naselju Vojvode Vlahovića, Voždovac. Stan je potpuno namešten i opremljen, veoma svetao, komforan i dvostrano orijentisan, što pruža prijatnu atmosferu i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 156.350 €, 48,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Rumenački put - Bulevar Evrope. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom kvalitetnih materijala gradnje i modernog dizajna. Nalazi se na lepoj lokaciji za stanovanje sa odličnom konekcijom sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 185.000 €, 48,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i kompletno renoviran dvosoban stan, smešten u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, u ulici Dušana Vukasovića (Blok 61). Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade sa ukupno četiri sprata, što ga čini idealnim izborom kako za porodice, tako i za starije....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 145.000 €, 48,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, funkcionalan dvoiposoban stan u ulici Milovana Vidakovića. Istočno orijentisan, svetao, sa visokim plafonima i kosinom na dva mesta (dnevni boravak-neprimetno i spavaća soba u delu kod prozora), namešten. Čine ga predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 48,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u Zemunu – Ugrinovačka ulica Na prodaju veoma lep, svetao i funkcionalan stan površine 48m², smešten u novijoj i kvalitetno građenoj zgradi u Ugrinovačkoj ulici, na jednoj od najpraktičnijih lokacija u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Laze Lazarevića. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Limana IV. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Dvorišno orijentisan. Pozicioniran na I spratu stambene zgrade sa liftom. Izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 47,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan/poslovni prostor površine 48m² na atraktivnoj lokaciji - ugao Bulevara oslobođenja i Braće Ribnikar. Nalazi na 6. spratu moderne novogradnje sa dva lifta. Stan je polunamešten i poseduje ugrađenu kuhinju, plakar, klima uređaj, terasu, centralno grejanje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan površine 48m² na atraktivnoj lokaciji - ugao Bulevara oslobođenja i Braće Ribnikar. Nalazi na 6. spratu moderne novogradnje sa dva lifta. Stan je polunamešten i poseduje ugrađenu kuhinju, plakar, klima uređaj, terasu, centralno grejanje, kao i priključke....