• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana što veći - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana što veći - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana što veći

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana što veći" pronađeno 671 nekretnina - prosečna cena 755 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • parket
    • 1.sprat
    • kablovska
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ZELENI VENAC – STARI GRAD / SAVSKA ZONA – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi funkcionalan, komforan i kompletno namešten stan u samom centru grada, u mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji kod Zelenog venca i u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu grada, uz sportski centar u novoj zgradi sa malim brojem stanova, nalazi se ova nekretnina. Sastoji se od velike dnevne sobe i trpezarije, kuhinje, te spavaće sobe i kupatila. Svetao stan sa kompletnom tehnikom neophodnom za ugodan i funkcionalan način života. U neposrednom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132431, XIII/XVIII, lift, renoviran, stambena zgrada. Kompletno renoviran stan, odmah useljiv i spreman za prve stanare. Dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba i kupatilo. Parking iza zgrade. Nije pet friendly. Nije dozvoljeno pušenje. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, GRBAVICA--- Agencijska šifra: 9110686.Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan u visokom prizemlju zgrade na Grbavici. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA BULEVARU---Agencijska šifra: 9112666.Izdaje se odlično namešten jednoiposoban stan, koji se nalazi na 13. spratu zgrade sa 2 lifta locirane kod Železničke stanice.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno namešten stan. Sunčan i svetao, funkcionalnog rasporeda. Izdaje se na duži vremenski period. Grejanje se plaća po utrošku - niski režijski troškovi. Obavezan depozit u visini jedne mesečne kirije. Odmah useljiv. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Postoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao, funkcionalan i lepo uređen 2.0 stan površine 38 m². Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno je namešten, odmah useljiv i opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 650 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 700 €
20.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi luksuzno opremljen stan u novogradnji na odličnoj lokaciji – Lion, Zvezdara. Stan površine 38m² moderno je uređen i veoma funkcionalan. Sastoji se od komfornog open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan, luksuzan studio pozicioniran na najekskluzivnijoj lokaciji, u srcu Beograda, na Trgu republike, u neposrednoj blizini Kalemegdana, Knez Mihailove ulice, pozorišta, muzeja. Svi infrastrukturni, kulturni, obrazovni i komercijalni sadržaji su na par stotina metara udaljenosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen manji dvosoban stan na Bulevaru oslobođenja, u neposrednoj blizini Futoške pijace i Dnevnika. Komforno kupatilo sa veš mašinom, tuš kadom, garderoberi u predsoblju. Komotan dnevni boravak sa ugaonom garniturom, odvojena kuhinja sa sudo-mašinom i dovoljno prostora....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji, dizajniran za maksimalnu udobnost i moderan stil života. Nekretninu odlikuju prostranost i vrhunski kvalitet materijala. Uz stan je obezbeđeno i pripadajuće garažno mesto, što predstavlja ključnu prednost u urbanim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 88655, I/, klima, terasa, ostava. Kompletno namešten stan (u blizini medicinskog fakulteta), odvojena spavaća soba, jedan ležaj, dnevni boravak sa garniturom za sedenje, kupatilo sa veš mašinom, kuhinja sa velikim frižiderom i zamrzivačem, opremljena sudovima i escajgom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 300 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan u naselju Jugovićevo, u Novom Sadu. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi od ukupno 6 spratova i ima 37 m². Lokacija je veoma praktična za svakodnevni život, jer su u blizini veliki marketi Lidl i Idea, kao i apoteke i velika igrališta za decu. Sve što vam....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 530 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan od 37 m² u ulici Džordža Vašingtona, u neposrednoj blizini Bajlonijeve pijace, na odličnoj lokaciji u opštini Stari Grad. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno pet, u uredno održavanoj zgradi sa liftom. Potpuno je opremljen i spreman za useljenje, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 450 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Paviljoni U parkovskom okruženju General Ždanove ulice, u Paviljonima, nalazi se ovaj jednosoban stan za izdavanje. Smešten je u mirnom i tihom delu ulice, bez buke, na petom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. U neposrednom okruženju su Institut za majku i dete,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 135.000 €, 37,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo funkcionalan jednoiposoban stan na veoma dobroj lokaciji u Mirijevu. Neposredna blizina škole, pijace, Doma zdravlja, prevoza. Nalazi na trećem spratu. Zgrada dobro održavana, sa novom fasadom i lifrom. Stan je svetao i u solidnom stanju. Uknjižen, odmah useljiv. Preporuka.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Ćirpanova. Namešten dvosoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, Bulevara oslobođenja, škole. Ovaj stan čine dnevni boravak sa uvučenom kuhinjom, ulazni hodnik, spavaća soba, kupatilo, terasa. Pozicinoiran na II spratu stambene zgrade sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 530 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 37 m², u ulici Džordža Vašingtona, u neposrednoj blizini Bajlonijeve pijace. Stan se nalazi na drugom spratu od pet, uredno održavane zgrade sa liftom. Mesečne režije 50eura. Stan je useljiv od 05. juna 2026. Grejanje putem inverter klime i norveškog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 81.796 €, 37,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u novogradnji sa građevinskom dozvolom, odmah useljiv. Uskoro će biti i upotrebna dozvola. Stan je prazan, funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, spavaće sobe, kupatila. Izvedene su instalacije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i funkcionalan jednosoban stan u Sazonovoj ulici, u jednom od najtraženijih delova Vračara - Čuburi. Stan se nalazi na prvom spratu moderne zgrade iz 2019. godine, koja je izuzetno dobro održavana i u koju stanari kontinuirano ulažu, što doprinosi visokom nivou....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 500 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan, mereno ima 50m2 (uknjižen na 37m2), odmah useljiv. Nalazi se u neposrednoj blizini Požeške ulice sa svim potrebnim sadržajima ( Maxi, apoteka, banka, marketi, prevoz) Stan je renoviran, opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Mogućnost korišćenja podrumske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, PET FRIENDLY, GRBAVICA---Agencijska šifra: 9110274.Izdaje se namešten jednoiposoban stan (37 m2) na 5. spratu zgrade sa liftom, na Grbavici, u blizini Limanske ambulante. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesećne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U blizini pijace i Doma Zdravlja prodaje se lep, mali stan sa lodjom. Zgrada je stare gradnje sa liftom. Stan je očuvan (minimalna ulaganja). Uknjižen i odmah useljiv. Prostorije: predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, lođa. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128319, I/, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se odmah useljiv namešten stan na duži vremenski period. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112701.Izdaje se namešten jednoiposoban stan, koji se nalazi u prizemlju zgrade od svega 4 stana na Grbavici.Stan je useljiv od 01.06.2026. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN SA PARKINGOM NA ADAMOVIĆEVOM NASELJU---Agencijska šifra: 9112684.Izdaje se namešten komforan jednoiposoban stan, koji se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom na Adamovićevom Naselju. U cenu mesečnog zakupa je uračunato i privatno parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Zaplanjska, 3/4, ta-Stvarna površina-36m2 , ugovorna površina-36.00m2, Zgrada se nalazi u parku, blizu su autobuske linije, vrtić, škole. Stan je u korektnom stanju. Ugrađena je PVC stolarija, zamenjen parket pre par godina, kupatilo korektno. Stan je izvorno 1.5, svetao i sunčan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednoiposoban nov stan, parking ispred zgrade, moguc zakup garaznog mesta. Lokacija-Somborski bulevar, Telep Novi Sad Stan je moderno opremljen, vodilo se racuna o svim detaljima. Drugi sprat, lift, mali troskovi s obzirom da je grejanje na gas i ima kalorimetre. Kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan jednoiposoban stan u novoj zgradi sa liftom, na III spratu, u ulici Jerneja Kopitara na samom početku Telepa. Stan je potpuno nov, do sada neuseljavan, i opremljen potpuno novim nameštajem i uređajima. Odlična lokacija pruža maksimalnu praktičnost – u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 300 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

SOCIJALNO - UL. VALENTINA VODNIKA ! USELJIV ODMAH ! Izdaje se lepo opremljen dvosoban stan u ulici Valentina Vodnika u Novom Sadu. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se prijatnim rasporedom prostorija. Sastoji se od: prostranog hodnika, kupatila sa kadom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 131.530 € na 129.470 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 129.470 €, 36,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 131.530 €
20.05.2026 - 129.470 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara, Bulevara Evrope i Medicinske škole. Ovaj svetao stambeni prostor predstavljaju dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednoiposoban stan površine 36 m2, smešten u modernoj novogradnji u ulici Živojina Žujovića, na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u neposrednoj blizini Zvezdarske šume, Gradske bolnice i više linija javnog prevoza.Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRNJAČA, 350 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Krnjača, Zrenjaninski Put, novogradnja 2022, odmah useljiv, mogu studenti, isključivo na duže. ID: 9455 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN SA PARKINGOM NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112705.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan, koji se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. U cenu mesečnog zakupa je uračunato i parking mesto u dvorištu zgrade.Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 650 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo prelep mali stan, odmah useljiv, sa odvojenom spavaćom sobom u srcu Vračara, u Krunskoj ulici. Stan se nalazi u salonskoj dobro održavanoj zgradi sa mermernim ulazom. Potpuno je opremljen i poseduje sve ono što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Kuhinja sa kompletnom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 131.500 € na 129.470 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 129.470 €, 36,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 131.500 €
20.05.2026 - 129.470 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, CARA DUŠANA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 36 m2 Nudimo vam na prodaju perfektan stančić, odlično skockan u svojih 36 m2. Iz predsoblja (u kome ima mesta za plakar) ulazi se u dnevnu sobu, kaoja ima izlaz na predivnu terasu. Kuhinja je poluodovojena, a tu je i manja spavaća soba u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan u Gostivarskoj ulici. Drugi sprat, površina 35m2, info stan do hiljadu dinara, grejanje i hladjenje klima uredjajem, a mesečna potrošnja struje od dve do pet hiljada din, kablovska 3400 din, čišćenje stepenista tromesečno 610din i održavanje zgrade 1200din. Odmah useljiv.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan površine 35m² na odličnoj lokaciji – Bulevar patrijarha Pavla. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i potpuno opremljen svim neophodnim nameštajem i tehnikom za udoban život. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, odvojene spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 480 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo namešten stan u naselju Sava Kovačević, u ulici Dragana Rakića. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, kupatila, trpezarije i open space kombinovane sobe. Stan nema terasu. Nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom. Centralno grejanje, infostan je 7.600 dinara. Slobodna parking....