• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv renovirano - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs useljiv renovirano - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv renovirano

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv renovirano" pronađeno 872 nekretnina - prosečna cena 1.508 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1500 eura
    • do 1900 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 19 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo odličan stan u jednoj od najmirnijih gradskih zona, Profesorskoj koloniji, poznatoj po zelenilu, tišini i uređenom okruženju. U pitanju je stan od 45m2, koji je smešten na drugom spratu lepo očuvane starije zgrade. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 185.000 €, 48,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i kompletno renoviran dvosoban stan, smešten u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, u ulici Dušana Vukasovića (Blok 61). Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade sa ukupno četiri sprata, što ga čini idealnim izborom kako za porodice, tako i za starije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.500 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.indomio.rs

Palata Albanija, renoviran useljiv 3.0 stan ID: 8976 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 135.000 €, 51,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

RETKO U PONUDI – KOMFORAN RENOVIRAN STAN – Miljakovac, Beograd Stan je renoviran i odmah useljiv, bez dodatnih troškova. Deo nameštaja ostaje po dogovoru.Na prodaju izuzetno lep, funkcionalan i kompletno renoviran stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Miljakovcu, u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 500 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran jednosoban stan. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kupatila, trpezarije i kuhinje koje su odvojene. Odlična lokacija, u blizini je Gradska bolnica, studentski dom, Bulevar Kralja Aleksandra, Cvetkova pijaca i autobuska stanica 28/40/77. Stan je na prvom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.900 €, 51,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Na prodaju dvosoban stan 51 m² + terasa 4 m² (neuknjižena), Stara Detelinara. Nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta (stara gradnja). Stan je renoviran pre 6 godina i prodaje se namešten – useljiv bez ulaganja. Struktura: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, soba, kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.600 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2023.,

www.indomio.rs

Terazije, luksuzno renoviran salonski stan. Dve spavaće sobe, dva kupatila, odmah useljiv, miran i tih. Aleksandar Jovnaović 062240144 ID: 8624 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u centru Beograda, u ulici Gavrila Principa, u blizini Ekonomskog fakulteta. Stan je odmah useljiv, nalazi se na 4 spratu , zgrada ima lift. Stan je renoviran, ima dva kupatila , dve terase. U blizini se nalazi OS. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Železnik, 120 €, 30,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dobroj lokaciji, renoviran magacin od 30m2. Ispred objekta dvorište (parking). Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Odmah useljiv. GREJANJE - Ostalo, sprat VPR/VPR ID oglasa: 75535. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 123.600 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2022.,

www.indomio.rs

Renoviran stan u Kosovskoj ulici, na samo 5 minuta laganog hoda do pešačke zone u centru. Odličan raspored sa puno svetlosti i izlazom na terasu iz dnevnog boravka i spavaće sobe. Kupatilo je kompletno renovirano i vrlo je moderno sa uvoznom opremom. Stan se nalazi na idealnom drugom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 89,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Contact: 066069699 A renovated and fully furnished four-bedroom, 89 m² apartment for rent in Kićevska Street, Vračar. Located on the 3rd floor, with 3.05 m ceiling height. The flat features a living room, kitchen with dining area, three bedrooms, bathroom, and a terrace. Central heating,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 750 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran, potpuno namešten troiposoban stan površine 71 m², na 12. spratu zgrade sa liftom, u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu – Liman 1. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, posebnog toaleta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 1.000 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran stan od 72m², idealan za porodičan život. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnom i uređenom okruženju, u blizini svih potrebnih sadržaja – škola, vrtića, prodavnica i javnog prevoza. Stan je kompletno renoviran i moderno opremljen, sa pažljivo odabranim detaljima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Za izdavanje 2.5 stan na popularnoj lokaciji, Grbavica. U blizini se nalaze škole, autobuske linije, dom zdravlja i ostali neophodni sadržaji. Renoviran i namešten stan, sa parking mestom. Čist i uredan stan sa funkcionalno organizovanim prostorom. Nameštaj je očuvan, i nova tehnika.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN RENOVIRAN DVOSOBAN STAN KOD STANICE--- Agencijska šifra: 9106783. Izdaje se polunamešten (sa kuhinjskim elementima), renoviran, dvosoban stan od 54m2 na 3.spratu zgrade bez lifta blizu Železničke stanice. Može se i kompletno isprazniti. Useljiv je odmah. Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno renoviran i kompletno namešten stan, na izuzetnoj lokaciji. Odlična pozicija stana, nedaleko od Savskog Trga, Beograda na vodi. Ima odvojenu spavaću sobu sa velikim bračnim krevetom, ugradnu kuhinju i plakare. Odmah useljiv. Niski režijski troškovi. Za preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 199.000 €, 116,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan sa visokim plafonima,originalnom stolarijom i očuvanim detaljima iz perioda u kojem je građen a kompletno renoviran uz korišćenje najkvalitetnijih materijala.Prostran dnevni boravak povezan sa ostatkom stana.Odvojena spavaća soba sa svojim kupatilom koje je moderno uređeno sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 236.900 €, 74,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan namešten i kompletno renoviran dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Štranda, fakulteta, Bulevara oslobođenja, osnovne škole, parka… Pozicioniran na osmom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se prodaje sa svim nameštajem i tehnikom prikazanim na fotografijama.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 42,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Marijane Gregoran, 3/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-42m2 , ugovorna površina-37.00m2, Karaburma - Marijane Gregoran uknjižen, 1.5, 37m2 (terasa 5m2), 3/5, interfon, centralno grejanje, klima, podrum u izolovanoj zgradi, nova fasada. Izuzetan renoviran jednoiposoban stan u ulici....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 600 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- Dobro pozicioniran svetao stan zaštićen od buke. - Dvostrano orijentisan. - Peti sprat sa liftom. - Infrastruktura odlična: blizina svih neophodnih sadržaja za život, odlična povezanost sa ostalim delovima grada, slobodan parking ispred zgrade. - Namešten renoviran stan sa PVC stolarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 440.000 €, 69,00 m2 cca 6380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad - Majke Jevrosime 3.0, uknjižen na 63m2, ukupno mereno 69m2, 4/4, CG, KATV, telefon, klima, internet, interfon Na prodaju luksuzno renoviran salonski stan površine 69 m² u samom centru Beograda, u mirnom delu ulice Majke Jevrosime, na četvrtom spratu stambene zgrade bez....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.200 €, 57,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

11807, 061 234 30 11 Stefanela, Kompletno renoviran dvoiposoban stan od 57m2 na prizemlju. Nema terasu. Prazan, odmah useljiv, uknjižen. Grejanje etažno na gas. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 91,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Rakovica, Miljakovac II, Vukasovićeva, 91m2 91m2, 4.5, 5/6, CG, klima, lift, lođa, podrum, parking, interfon, renoviran. Duplex u dobro održavanoj zgradi u blizini stare okretnice....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 550 €
12.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten i renoviran trosoban stan u ulici Đorđa Servickog. Stan se nalazi u zgradi u mirnom delu Grbavice. Visoko prizemlje, ulično orijentisan Stan ima vrlo lep raspored i dobro iskorišćen prostor, što ga čini izuzetno funkcionalnim. Kvadratura stane je 51m2 u sklopu kojih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PARAĆIN, 1.200 €, 104,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo atraktivan poslovni prostor u samom centru grada, idealan za različite vrste delatnost. Strogi centar – odlična vidljivost i frekventna pozicija. Veliki izlog ka ulici. Visok promet pešaka. Renoviran i odmah useljiv prostor! Mokri čvor + mali magacin (po potrebi) Useljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 349.000 €, 70,00 m2 cca 4990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji u samom centru grada, u ponudi je luksuzno renoviran trosoban salonski stan površine 70 m2. Zbog odličnog rasporeda i pozicije, stan je idealan kako za porodično stanovanje, tako i za poslovni prostor ili sigurnu investiciju. Stan je kompletno renoviran najkvalitetnijim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

RENOVIRAN PORODIČAN TROSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9110301.Izdaje se kompletno renoviran, komforan trosoban stan (72m2), na devetom spratu stambene zgrade sa liftom, na Grbavici. Stan je useljiv odmah. Izdaje se porodicama bez kućnih ljubimaca. Potreban je depozit u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 56.000 €, 43,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, na Detelinari, useljiv, potpuno renoviran stan od 43m2, preuređen u dvoiposoban. Kuhinja sa dnevnim boravkom, dve spavaće sobe, kupatilo. Dnevni boravak prolazan za jednu spavaću sobu., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052228 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 650 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran stan u mirnom delu grada, kod Šupa, smešten na 2. spratu uredne stambene zgrade. Stan je svetao, funkcionalan i odlično održavan, idealan za parove, zaposlene ili pojedince koji žele udoban i praktičan prostor sa dobrom lokacijom. Karakteristike stana:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 300 €, 30,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran poslovni prostor površine 30m2 u suterenu zgrade u samom centru grada. Prostor je odlično izolovan i zaštićen od buke, što ga čini idealnim za kancelarijske delatnosti, studio, konsalting rad ili mirne kreativne aktivnosti. Sastoji se iz jedne veće radne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 167.000 €, 45,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u srcu grada, u blizini Skupštine Republike Srbije, na odličnoj lokaciji, ušuškan i okružen zelenilom, izolovan od gradske buke. Stan se sastoji od 3 sobe koje su okrenute ka pripadajućem ograđenom dvorištu od oko +20-ak kvadrata. Dvorište je kultivisano....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117600, X/, klima, lift, terasa. Izdaje se polunamešten stan, 54m2, u blizini Sajma. Renoviran, sa odvojenom kuhinjom, u zgradi na 10. spratu. Odličan pogled. Zgrada sa liftom u mirnom delu Novog Sada, lokacijski jako dobro pozicioniran. Blizu autobuske stanice i sajma,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace i Čuburskog parka, u ulici Maksima Gorkog. Stan je kompletno renoviran 2019. godine i odmah je useljiv, bez dodatnih ulaganja osim osveženja (krečenje). Ono što ovu nekretninu izdvaja....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 350.000 €
01.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u najlepšem delu Vračara! Na prodaju je ekskluzivan trosoban stan površine 76 m² + 6 m² terasa (ukupno 82 m²), smešten na drugom spratu (2/2) u manjoj zgradi sa svega četiri stana. Zgrada ne poseduje lift. Stan je trostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 123.600 €, 36,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo kompletno namešten renoviran stan kod Betanije. Stan je savršeno koncipiran za izdavanje, u njemu je sve novo, stilski uklopljeno da nijednog gosta ne ostavi ravnodušnim. Na visokom je prizemlju sa zatvorenom terasom, koja gleda na cvetnu baštu u dvorištu zgrade,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 350 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.indomio.rs

Konjarnik,Ljermontova ulica, 1.0,34kvm, namešten i kompletno renoviran stan u prizemlju,, odvojena kuhinja sa trpezarijom+1 velika soba, NOV nameštaj,pvc, klima, cg (info stan 13000din), useljiv 01.05,parking nije zoniran, 350e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 570.500 €, 213,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo fantastičan četvorosoban stan sa nameštenom kuhinjom u neposrednoj blizini centra grada, Keja, Univerziteta, suda, Promenade Idealno pozicioniran kako za život tako i za poslovanje. Nedavno renoviran, ovaj salonski stan od 213 m2 Vam pruža mnoštvo mogućnosti kada je reč....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 890 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux dvosoban stan u Sarajevskoj ulici blizu Beograda na vodiIzdaje se luksuzno renoviran i potpuno opremljen dvosoban stan površine 63 m2 u Sarajevskoj ulici na Savskom vencu, na izuzetnoj lokaciji udaljenoj svega nekoliko minuta hoda od Beograda na vodi i tržnog centra Galerija.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 164.000 € na 156.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 156.000 €, 41,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 185.000 €
11.05.2026 - 164.000 €
15.05.2026 - 156.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Sjajan mali stan za nekoga ko voli visok sprat sa pravom korišćenja velike terase i sa prekrasnim pogledom na ceo grad. Stan je kompletno renoviran i prodaje se sa ugradnom kuhinjom i plakarima, odličan za izdavanje, odmah useljiv. Uknjižen je na 34m2, a stvarno ima 41m2. Kupac plaća....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 130.000 € na 129.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, RAŠKA, 129.000 €, 71,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 130.000 €
15.05.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan, 71 m², Kraljevo Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran trosoban stan modernog enterijera, površine 71m², na prvom spratu stambene zgrade u centru Kraljeva. Stan je odmah useljiv, izuzetno funkcionalan i svetao, trostrano orjentisan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 120.000 €, 34,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran, jednosoban stan u Palmotićevoj ulici, idealna prilika za život ili investiciju. Atraktivna lokacija je jedna od najvećih prednosti - stan se nalazi u samom centru grada, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Odlična opcija kako za život tako i za investiciju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 819)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>