• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv renovirano - GoHome nekretnine mali oglasi
  • www.indomio.rs useljiv renovirano - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv renovirano

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv renovirano" pronađeno 872 nekretnina - prosečna cena 1.508 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1500 eura
    • do 1900 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 19 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.400 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar Beograda, Sremska ulica - renoviran salonac, pogodan za stanovanje ili poslovni prostorIzdaje se prostran i potpuno renoviran salonac u samom centru Beograda, na uglu Sremske i Prizrenske ulice, ukupne površine 107 m2. Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade i odmah je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 750 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i funkcionalan stan površine 64 m2 na odličnoj lokaciji u Novom Beogradu, u Bulevaru Mihaila Pupina, u neposrednoj blizini Starog Merkatora.Stan se nalazi na 1. spratu uredno održavane zgrade i orijentisan je ka parku i zelenilu, što pruža miran i prijatan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Betanija, 400 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

- Branimira Ćosića, Novi Sad - 2.0 stan od 47m2, kompletno opremljen i namešten - dnevna soba, odvojena spavaća soba, odvojena kuhinja, kupatilo, terasa - stan je renoviran, komforan i nalazi se na idealnoj lokaciji - useljiv odmah - potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv renovirano'
1.600 €
600 €
500 €
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 348.000 €, 104,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo kompletno renoviran četvorosoban stan, u Čingrijinoj ulici, u neposrednoj blizini Gradske bolnice i Zvezdarske šume. Sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta i ostave. Stan je odlično koncipiran. Prilikom renoviranja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Mileve Marić. Kompletno renoviran, namešten, komforan dvosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa sa ostavom. Pozicioniran na visokom prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 2.500 €, 230,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Višenamenski lokal na Vračaru od 230m2 , koji je najvećim delom u prizemlju, manja galerija i etaža -1. Lokal je renoviran, pogodan za prodajno-izložbene delatnosti, kancelarijski prostor,fitnes, salon Lokal je odmah useljiv. Cena zakupa na mesečnom nivou je 2.500eura+PDV , uz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 520.000 €, 175,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je uknjižen i kompletno renoviran petosoban stan od 175 m2, na drugom spratu manje stambene zgrade, u srcu šarmantnog Zemuna. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao, funkcionalan i odmah useljiv. Raspored: ulazni antre, veliki dnevni boravak sa terasom i galerijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Za izdavanje 2.5 stan na popularnoj lokaciji, Grbavica. U blizini se nalaze škole, autobuske linije, dom zdravlja i ostali neophodni sadržaji. Renoviran i namešten stan, sa parking mestom. Čist i uredan stan sa funkcionalno organizovanim prostorom. Nameštaj je očuvan, i nova tehnika.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 800 €
03.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran dvosoban stan kod Voždovačke crkve - VoždovacIzdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban stan površine 60 m2, na odličnoj lokaciji u ulici Vojvode Stepe, u neposrednoj blizini Voždovačke crkve. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade sa dva lifta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i namešten trosoban stan na samom Trgu Republike, u samom centru grada. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade od ukupno 5 spratova, sa liftom i podrumom. Struktura: prostrana dnevna soba odvojena, potpuno opremljena kuhinja dve odvojene spavaće sobe kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 570 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan za izdavanje na Sajmištu, u Novom Sadu, površine 50 m², nalazi se na prvom spratu zgrade sa ukupno tri sprata. Stan je potpuno opremljen,renoviran i spreman za useljenje. Orijentisan je ka severozapadu, što doprinosi prijatnom ambijentu tokom dana. U stanu je jedno kupatilo,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

U srcu Zemuna, prodaje se izuzetno prostran i jedinstven petosoban stan na drugom (poslednjem) spratu - PTK, površine 175m2, potpuno renoviran, uknjižen i odmah useljiv. Dvostrano je orijentisan i projektovan tako da pruža obilje svetlosti i funkcionalnosti koja spaja moderan komfor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 81.370 €, 27,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fantastičnu garsonjeru nadomak centra Novog Sada, stan je bez imalo ulaganja, kompleno renoviran. Uknjiženo 1/1 na vlasnika, stan se prodaje prazan, useljiv je odmah po isplati. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.600 €, 123,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kej, salonski stan, 123m²++|++Kompletno renoviran, salonski stan u centru grada, u blizini Keja. Poseduje 3 odvojene prostorije, kupatilo i toalet. 2 parking mesta na raspolaganju kao i podrumska prostorija od 9m². Useljiv odmah. Depozit obavezan u iznosu jedne zakupnine. Posrednička....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 108.200 €, 58,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41549, 061 234 30 11 Stefanela, Kompletno renoviran, komforan dovosoban stan od 58m2 koji može lako da se preuredi u dvoiposoban. Treći sprat sa liftom. Prazan, odmah useljiv. Dvostrano orijentisan. Cena je fiksna! .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 120,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je reprezentativan stan površine 120 m², uz dodatni podrumski prostor, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – preko puta Tašmajdan parka, u neposrednoj blizini McDonald’s-a u Bulevaru kralja Aleksandra. U neposrednom okruženju nalaze se: Tašmajdan park Pravni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 58,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2024.,

www.indomio.rs

Kompletno, moderno/neutralno renoviran dvoiposoban stan na Detelinari. - struja, voda, keramika, podovi, spoljna i unutrašnja stolarija. . . . . - sastoji se od dve prostrane sobe (17m2 i 14m2), centralno pozicioniranog dnevno/trpezarijskog dela (14.5m2) sa kuhinjom (6m2), kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 500 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen 1,5 stan u novogradnji sa velikom terasom od 8m2, kompletno renoviran i opremljen novim namestajem i opremom. Etazno grejanje, katv... Stan je odmah useljiv. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.500 €, 240,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor-lokal od 240m2, nalazi se u Filmskom gradu. U pitanju je duplex, prizemlje i sprat. Na prizemlju se nalazi lokal sa velikim izlogom i na spratu dve kancelarije. Prostor je kompletno renoviran, odmah useljiv. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 500 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

1.0, 36m2, 4/19, CG, lift, interfon, internet, klima Nepokretnost se nalazi na uglu ulica Stanoja Glavaša i Kneza Danila, što obezbeđuje kompletno razvijenu infrastrukturu, kao i brzu vezu sa ostalim delovima grada. Sve što treba za život je na par koraka od stana. U prilici smo da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 199.000 €, 55,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran stan u jednoj od najlepših ulica u Zemunu koja izlazi na Zemunski kej. Okružen zelenilom. Odmah useljiv, uknjižen. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 35,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo izuzetno funkcionalan i odmah useljiv stan na prvom spratu, sa pripadajućim podrumom. Stan je potpuno renoviran i prodaje se kompletno namešten – sve što vidite ostaje, uključujući nameštaj i tehniku. Prostor pruža maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata i prijatan ambijent....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 650 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 488 NS – 3 soban, 75 m2, Liman 1, ul. Strumička, 4.sprat Renoviran. Kompletno i kvalitetno namešten porodični stan. Klima, kompletna bela tehnika sa mašinom za pranje sudova. Useljiv odmah. Stan ima PET FRIENDLY status! Mesečna cena zakupa EUR.650.- + depozit. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111260, III/V, klima, lift, terasa, renoviran, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u održavanoj zgradi sa liftom mirnom delu Vračara, u blizini škole Kralj Petar II i Čuburskog parka. Na pešačkoj udaljenosti nalaze se i brojni supermarketi, restorani, čuveno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo lep, moderan stan na izuzetnoj lokaciji. Stan se nalazi u polusuterenu kuće, sa zasebnim ulazom, i pruža sve prednosti savremenog načina života. U blizini se nalaze škole, sportski tereni, saobraćajnica, autoput i Dom zdravlja, što čini ovu lokaciju izuzetno praktičnom.....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 72.100 € na 71.070 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 71.070 €, 29,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 72.100 €
07.12.2025 - 71.070 €
15.03.2026 - 73.100 €
29.03.2026 - 72.100 €
17.05.2026 - 71.070 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, PODBARA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 29 m2 - Uknjižen, renoviran stan u starijoj zgradi. Odmah useljiv. Drugi sprat, grejsnje na struju. Agencijska oznaka 1008295. Kontakt - Ljiljana, tel. 064/284-4879, 021/382-68-30, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br. posrednika: 802, web-sajt: www.kalidas-nekretnine.com....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 278.100 €, 86,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANA – Bulevar kralja Petra , Novi Sad Prodajemo kompletno renoviran stan od 90m² u prirodi, stan se nalazi na petom spratu. Stan sadrži: Prostranu dnevnu sobu Odvojenu kuhinju Terasu Kupatilo + odvojeni WC Dve spavaće sobe L-hodnik sa ugradnim garderoberima Veliku ostavu/cipelarnik....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 600.000 €, 195,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

POSLOVNI PROSTOR NA PRODAJU – 195m² Prodaje se prostran i svetao poslovni prostor od 195m² u ulici Generala Lešjanina, u blizini Takovske ulice. Prostor je renoviran i prilagodljiv različitim namenama. Odlična lokacija Prostran i svetao enterijer Renoviran i odmah useljiv Potrosnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 99.910 €, 43,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran i odmah useljiv dvosoban stan. Nalazi se na odličnoj lokaciji u čijoj se blizini nalaze škole, vrtići, medicinski fakultet, marketi, restorani i svi ostali sadržaji neophodni za život. Prednost je što je nekretnina dvorišno orjentisana, tako da pruža neophodan....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 900 € na 750 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 900 €
06.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran stan na Vračaru . Stan je potpuno namešten: garnitura u salonskom stilu, trpezarijski sto, krevet, ugradni plakari i komplet kuhinjskih aparata (frižider, šporet, mašina za sudove i veš). Enterijer uređen u specifičnom stilu koji daje toplinu i karakter....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 21,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar. EKSKLUZIVNA LOKACIJA - RENOVIRANA GARSONJRA - LUX! Stan je pozicioniran na visokom prizemlju zgrade starije gradnje, dvorišno orijentisan. Površine je 21m2, poseduje terasu, KOMPLETNO RENOVIRAN i opremljen kuhinjom i kupatilskim nameštajem. Uknjižen je 1/1, odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.200 €, 57,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

11807, 061 234 30 11 Stefanela, Kompletno renoviran dvoiposoban stan od 57m2 na prizemlju. Nema terasu. Prazan, odmah useljiv, uknjižen. Grejanje etažno na gas. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.500 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.indomio.rs

Palata Albanija, renoviran useljiv 3.0 stan ID: 8976 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 180.000 €, 52,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, LIMAN 4, JEDNOIPOSOBAN STAN, 52 m2 + 4 m2 TERASE Nudimo vam sjajnu nekretninu na uvek traženoj lokaciji, neposredna blizina Doma zdravlja, škole, vrtića, nekoliko linija gradskog prevoza, a sve u predivnom kvaratu punom zelenila. Stan je kompletno, kvalitetno renoviran i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 278.900 €, 80,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen trosoban stan na prvom spratu kvalitetne osmospratne zgrade sa liftom, interfonom i video nadzorom. Grejna površina 68m2 + 12m2 terasa. Odlična lokacija bloka 28. Stan je kompletno lux renoviran, zvučno izilovan. Sastoji se od ulaznog hodnika, centralni deo (kuhinja-trpezarija-dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 123.600 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2022.,

www.indomio.rs

Renoviran stan u Kosovskoj ulici, na samo 5 minuta laganog hoda do pešačke zone u centru. Odličan raspored sa puno svetlosti i izlazom na terasu iz dnevnog boravka i spavaće sobe. Kupatilo je kompletno renovirano i vrlo je moderno sa uvoznom opremom. Stan se nalazi na idealnom drugom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 249.500 €, 95,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Topao porodični kompletno renoviran stan u mirnoj ulici na Karaburmi kvadrature 95m², smešten u mirnoj, zelenilom okruženoj Kamčatskoj ulici na Karaburmi. Stan se nalazi u manjoj zgradi, sa pravom korišćenja zajedničkog dvorišta, idealno za kafu napolju, igru dece ili odmor bez gradske....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 3.600 € na 3.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 3.000 €, 300,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 3.600 €
01.05.2026 - 3.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je reprezentativan poslovni prostor površine 300 m² na jednoj od najtraženijih lokacija na Savskom vencu, u neposrednoj blizini stadiona Partizana, u ulici Stjepana Filipovića. Lokacija se izdvaja odličnom saobraćajnom povezanošću i mirnim okruženjem. Prostor se nalazi na....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 1.800 €, 131,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Dedinju u ponudi je potpuno renoviran poslovni prostor smešten u kući koja je u nizu, ukupne površine 131 m², sa otvorenim pogledom na zelenilo. Prostor je organizovan na dva funkcionalna nivoa, što omogućava jasno razdvajanje radnih zona, menadžerskih kancelarija i prostora za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.200 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan salonac 76m² + terasa 27m² – Zeleni venac, Mirna strana 2.5, 76m2, terasa 27m2 , 1/4, CG , lift, interfon, telefon, KATV, brzi internet, klima Izdaje se luksuzan, kompletno renoviran salonski stan površine 76m² sa impresivnom natkrivenom terasom od 27m². Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 67.800 €, 47,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan, pregrađen u dvoiposoban, ulična strana, odmah useljiv, uknjižen 1/1., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052671 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2022.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 818)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Česte pretrage za nekretnine

  • stan u Beogradu 120 000 eura