• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv opremljen - GoHome agencijska ponuda
  • www.indomio.rs useljiv opremljen - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv opremljen

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv opremljen" pronađeno 1 577 nekretnina - prosečna cena 723 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1600 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Betanija, 1.000 €, 104,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Mičurinova. Izdvajamo iz ponude komforan, nov, po strukturi troiposoban stan koji se izdaje u svrhe poslovnog prostora. Nalazi se u stambenoj zgradi na odličnoj lokaciji za poslovanje, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma i Bulevara kralja Petra. Ovaj prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.200 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odlican 3.0 namesten stan sa parking mestom u centru grada. Stan ima 79 m2, sastoji se od dnevnog boravka , trpezarije i kuhinje open space koncepta, dve spavace sobe, hodnika, kupatila, toaleta i terase. Sam stan kao i oprema u stanu su odlicnog kvaliteta, moderno dizajniran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo potpuno renoviran stan, koji poseduje dve spavaće sobe i dnevni boravak dok je kuhinja potpuno odvojena, jedna zastakljena terasa sa predivnim otvorenim pogledom na kojoj je jutarnje sunce dok je tokom celog dana prijatna hladovina. Izuzetno niske režije, obzirom da je kvadratura....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 300 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno lep, komforan i svetao stan površine 49m², koji se nalazi u strogoj gradskoj zoni, idealan za one koji žele da budu u centru svih dešavanja. Lokacija je fantastična – sve vam je na dohvat ruke: prodavnice, kafići, restorani, apoteke, pijaca, banke i javni prevoz.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan u Partizanskoj ulici. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Nalazi na trećem spratu od ukupno četiri. Parking mesto uračunato u cenu zakupa. Useljiv od 01.04. Potreban depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 850 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114854, I/V, lift, terasa. Izdaje se luksuzno namešten trosoban PET FRIENDLY stan u centru grada. Stan je opremljen modernim i kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom.Depozit je u iznosu jedne zakupnine. Kućni ljubimci su dobrodošli uz dogovor i dva depozita. ODMAH....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 880 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

VUKOV SPOMENIK | TROSOBAN STAN | 70m² Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi potpuno namešten i komforan stan na izuzetnoj lokaciji – preko puta Vukovog spomenika. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom i površine je 70m². Veoma je svetao, funkcionalan i odmah....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 128.000 €, 46,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban, potpuno funkcionalno opremljen i estetski skladan stan, okružen zelenilom i prirodom, u izuzetno mirnom i porodičnom stambenom kompleksu, brižljivo osmišljenom i planski građenom. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijskim delom, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 3.500 €, 203,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Vračara, nadomak hrama Svetog Save, Karađorđevog parka, velikog broja restorana, osnovne škole "Svetozar Marković" i svih ostalih infrastrukturnih objekata neophodnih za svakodnevno neometano funkcionisanje, nalazi se objekat kvalitetne novije gradnje sa malim brojem stanova....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130937, IV/, lift, terasa, parking. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, spavace sobe, kupatila i terase. Funkcionalan i lepo organizovan prostor, idealan za jednu osobu ili par.Stan je kompletno namesten i opremljen, useljiv odmah.Centralno grejanje je sa kalorimetrima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 550 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Ade ciganlije, Požeške ulice, izdaje se stan sa odvojenom spavaćom sobom. Stan se nalazi u novijoj, održavanoj zgradi. Pogodan kako za život tako i za poslovni prostor. Kompletno je opremljen i useljiv odmah .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 400 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

PRELEP DVOSOBAN STAN KOD BETANIJE---Agencijska šifra: 9112537. Izdaje se lepo opremljen, komforan dvosoban stan od 51 m2 na trećem spratu zgrade kod porodilišta Betanija. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 390.000 € na 385.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 385.000 €, 157,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 390.000 €
19.04.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.5, 157m2(dve terase ukupno 23.48m2), CG, 5/6, lift, duplex,internet, interfon, alarm, ktv, tri garažna mesta Đevđelijska ulica se prostire od Đeram pijace, odnosno ulice Živka Karabiberovića do ulice Milana Rakića. Ova lokacija je, infrastrukturno kompletno pokrivena, uključujući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 900 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo odličan luksuzan stan na Vračaru, u Šumatovačkoj ulici, u blizini Južnog Bulevara.Stan se nalazi na četvrtom spratu potpuno nove moderne zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.250 €, 102,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetan, komletno opremljen , 4-soban stan u najlepšem delu Vracara, nadomak Krunske ulice. Stan je, mereno, povrsine 117m2, trostran, svetao. Poseduje ulazni antre, prostran dnevni boravak, trpezariju, odvojenu kuhinju, potpuno izdvojen spavaći blok sa 3 spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 700 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110959, V/, klima, lift, telefon, terasa, novogradnja. Moderno namešten dvosoban stan u novoj, luksuzno opremljenoj zgradi, odmah useljiv. Kompletno namešten, opremljen - rerna, šporet, mikrotalasna, masina za sudove, masina za veš. Sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN KOMPLETNO NAMEŠTEN  JEDNOSOBAN STAN - DETELINARA ---Agencijska šifra:9112247 .Izdaje se moderan i kompletno opremljen jednosoban stan na prvom spratu zgrade na Detelinari ,u blizini Sajma. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Odmah useljiv.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 650 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo opremljen stan sa terasom u Wellport kuli. Moderan i potpuno opremljen jednosoban stan u prestižnom kompleksu Wellport, u ulici Tadije Sondermajera, u naselju Blok 65, Novi Beograd. Stan ima površinu od 35 m² i nalazi se na 1. spratu moderne zgrade sa ukupno 22 spratom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERNA PET FRIENDLY GARSONJERA NA NOVOM NASELJU---Agencijska šifra: 9112010. Izdaje se moderno opremljena garsonjera na 3. spratu nove zgrade sa liftom na Novom Naselju. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci. Useljiv je od 1.5.2026. Potreban je depozit u visini jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 550 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan za izdavanje - Živka Davidovića, Zvezdara, 48 m2Izdaje se namešten dvosoban stan površine 48 m2 na odličnoj lokaciji na Zvezdari, između Cvetkove pijace i Aviv parka. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade od ukupno pet spratova i orijentisan je ka dvorištu, što....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan jednosoban stan u samom centru, Đorđa Rajkovića. Useljiv od 20.04. Kompletno opremljen. Informatika oko 5900din.Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini kirije. - Šifra nekretnine: 9104687 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 199.800 €, 89,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN TROSOBAN STAN U MIRNOM DELU MIRIJEVA! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 199.800€ Lokacija: Beograd, Mirjevo, sprat PR/3 Površina: 104m2 (89m2 + 15m2 terasa i špajz) Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa kuhinjom i terpezarijom;....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 600 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad - Skadarlija 2.0, 34m2, terasa, 2/4, EG/NR, klima, KATV, internet, interfon Prostorije: hodnik, kuhinja, dnevna soba, spavaća soba iz koje se izlazi na terasu, kupatilo. Ovaj ušuškan stan nalazi se na jednoj od najlepših lokacija u centru grada, na samo dva minuta hoda....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 850 €, 114,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 900 €
05.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno komforan i svetao stan površine 114m² na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Liona. Zahvaljujući dvostranoj orijentaciji i pažljivo osmišljenom rasporedu, stan obiluje prirodnom svetlošću tokom celog dana i pruža izuzetan osećaj prostranosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i luksuzno opremljen stan od 41 m² na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, u Njegoševoj ulici. Stan se nalazi na 4. spratu, od ukupno 7, u zgradi sa liftom. Stan je kompletno renoviran i opremljen novim, kvalitetnim nameštajem i uređajima. Dvostrano je orijentisan, veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.000 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan 67 m2 Bulbulder ZvezdaraIzdaje se svetao i funkcionalan stan površine 67 m2 u ulici Stjepana Ljubiše, naselje Bulbulder, opština Zvezdara, Beograd. Stan se nalazi na 3 spratu novogradnje sa ukupno 5 spratova. Nije poslednji sprat. Zgrada poseduje lift i interfon.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 550 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se sveže renoviran i kompletno opremljen dvosoban stan u Preševskoj ulici, u neposrednoj blizini Đeram pijace, na jednoj od najtraženijih lokacija na Zvezdari (Lion / Đeram). Stan se nalazi na 3. spratu zgrade stare gradnje sa ukupno tri sprata i prostire se na 47 m2.Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Breza, 5/10, cg-Stvarna površina-83m2 , ugovorna površina-83.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo funkcionalan i uredan trosoban stan, površine 83m2 sa dve spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, zastakljenom velikom terasom, lodjom, sa dva mokra čvora, smešten....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen trosoban stan na Banovom brdu, u mirnoj ulici u blizini Ada Mola, Ade Ciganlije i Košutnjaka. Stan se nalazi na 1. spratu moderne novogradnje sa liftom i prostire se na 54 m2.Stan nikada nije bio useljavan i kompletno je opremljen novim, kvalitetnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

BELVIL, odmah useljiv, sa parkingom, moderan, potpuno opremljen. Parking se doplaćuje 50 EUR/mesec. ID: 9828 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 490 € na 450 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 450 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 490 €
11.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten trosoban stan, površine 50m2 u Zemunu na sjajnoj lokaciji, okružen zelenilom i porodičnim kućama, sa 2 zasebne spavaće sobe, idealan za studente ili radnike. Nadomak ulice Cara Dušana, odlično je povezan gradskim prevozom do ostalih delova grada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran moderan stan - Zemun, Save KovačevićaIzdaje se potpuno renoviran i moderno opremljen stan površine 50 m2 u Zemunu, u naselju Save Kovačevića. Stan je kompletno sređen, opremljen novim nameštajem i savremenom tehnikom, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.Stan je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 148.200 €, 55,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.indomio.rs

ID 1048 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 400 €, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Apsolutno nova, luksuzno i stilizovano opremljena garsonjera u strogom centru grada na Trgu mladenaca. Nalazi se na 4.spratu zgrade koja je zakonom zasticena kao primer stila novosadske secesije s pocetka 20.veka. Stan je nadogradnja, ima centralno grejanje, klimu i lift. Sve stvari....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 700 €
17.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen dvosoban stan za izdavanje - Vračar, Crveni krst, 40 m2Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2, smešten na drugom spratu novogradnje sa ukupno četiri sprata, na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u naselju Crveni krst. Stan se nalazi u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Struktura: Dvosoban stan Kvadratura: 43 m2 Sprat: II sprat (lift) Lokacija: Grbavica, Opremljenost: Kompletno namešten Grejanje: Gradsko Orijentacija: Dvorišna strana – mir i tišina Dodatne pogodnosti Terasa Lift Internet Telefon Satelitska i kablovska TV Klima uređaj Parking u dvorištu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.100 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

zdaje se luksuzan, potpuno renoviran i kompletno namešten trosoban stan površine 70 m2, na 3. spratu, u ulici Gavrila Principa. Stan ima savremeno dizajniran enterijer, kvalitetan nameštaj i belu tehniku. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad u ponudi je kompletno namešten dvosoban stan površine 58 m2 na Podbari, u mirnom delu grada sa puno zelenila i odličnom povezanošću sa svim delovima grada. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom i useljiv je od 01.04.2026. godine. Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 600 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

* Beograd, Savski venac, Sarajevska ulica! * Izdaje se prelep, namešten stan u strogom centru grada, strukture 2.0., 6/8 sprat, lift, internet, KTV, inverter klima, EG. * Prostorije: dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, hodnik, terasu i lođu sa ostavom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 136.000 €, 34,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan površine 34 m² u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu Zemuna, naselje Gornji grad. Stan je odmah useljiv, funkcionalno organizovan. Nalazi se u zgradi sa visokim standardima gradnje i bezbednosti – video-nadzor ispred i unutar zgrade, interfon, protivpožarna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 850 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji, dizajniran za maksimalnu udobnost i moderan stil života. Nekretninu odlikuju prostranost i vrhunski kvalitet materijala, a dodatnu sigurnost i privatnost zakupcima pruža dvadesetčetvoročasovno fizičko obezbeđenje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novogradnji u ulici Vojvode Blažete na Zvezdari. Stan se nalazi na visokom prizemlju, što se može videti na snimku iz oglasa. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, dodatne manje sobe koja....