• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv opremljen - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs useljiv opremljen - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv opremljen

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv opremljen" pronađeno 1 581 nekretnina - prosečna cena 724 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1600 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 550 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 600 €
17.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 95370, VPR/II, klima, salonski, telefon, terasa, ulaz mermerni, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan na odličnoj lokaciji,2min.od Hrama Svetog Save!Lepo opremljen,prostran i prijatan za stanovanje. Soba odvojena hodnikom od trpezarije i kuhinje.Terasa gleda na dvorište.Kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 800 €, 72,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje ekskluzivnog kancelarijskog prostora površine 72m2 u Novom Sadu, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u blizini keja. Prostor se nalazi u visokom prizemlju predratne zgrade pod zaštitom i odlikuje se autentičnim izgledom i visokim plafonima preko 3....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 980.000 €, 589,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi garni hotel u centru grada. Sastoji se od 14 soba od kojih 6 luksuznih. Izgrađen po svim propisima i opremljen sadržajima koji su predviđeni za tu vrstu objekta. Podne obloge od granita i parketa. Nameštaj od punog drveta. Prodaje se sa kompletnom opremom. Povezano na gradski....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 35,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.indomio.rs

Nov, komforan, funkcionalan stan, jugo-zapadno orijentisan u zgradi useljenoj 2023. godine. Nalazi se na 700m od centra u mirnoj ulici sa prelepim pogledom.Prodaje se kompletno opremljen, sa nameštajem i svim uređajima koji su u garanciji: radna ploča za kuvanje, rerna, mašina za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 365.000 €, 56,00 m2 cca 6520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je svetao, prostran, luksuzan i kompletno opremljen apartman površine 56m2. Već 6 godina je deo prestižnog lanca jednog od najuspešnijih brendova u segmentu apartmanskog smeštaja u Beogradu. Prostorije ulazni hodnik, open space, spavaća soba sa đakuzijem, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo lux stan u novogradnji kod Partizanovog stadiona. Stan je kompletno opremljen,odmah useljiv. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov,moderan, kompletno opremljen stan u novoj zgradi u pešačkoj zoni. Kućni ljubimci i pušenje nisu dozvoljeni. Poseduje: dnevnu sobu, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Useljiv 01.09.2025. Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za više informacija....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 550 €
03.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan stan u novoj i modernoj zgradi u neposrednoj blizini Šeratona, Bulevara Evrope, Kliničkog centra, medicinskog fakulteta - Futoška, između Cara Dušana i Bulevara Evrope - dvosoban stan, 43m2 - kompletno i moderno opremljen - raspored: ulazni hodnik, kupatilo, spavaća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan stan na Paliluli, u blizini hale Pionir. Stan je dvosoban (48m2), i izdaje se kao polu-namešten. Kupatilo i kuhinja će biti opremljeni kao na renderima. Po dogovoru, stan se može dodatno opremiti. Zbog strukture i pozicije stana, koji je u prizemlju, moguće je da....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 650 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan i kompletno renoviran jednosoban stan površine 40m² na odličnoj lokaciji na Novom Beogradu Stari Merkator, u ulici Radoja Dakića, preko puta Instituta za majku i dete.Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi sa 7 spratova, urednoj i održavanoj. Struktura stana je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 120.510 €, 48,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan na Satelitu – Spreman za useljenje! Na prodaju dvosoban stan, kompletno renoviran, na jednoj od mirnijih lokacija u Novom Sadu – Satelit. - Drugi sprat u zgradi od ukupno četiri sprata, bez lifta. - Površina optimalno iskorišćena – funkcionalan raspored: Odvojena,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 307.970 €, 60,00 m2 cca 5130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Stara Detelinara. Namešten, dizajnerski uređen dvoiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom koja je opremljena španskim granitnim pločicama velikog formata, Blanco ugradnim elementima (sudopera, slavina sa izvlačnim tušem i izvlačna kanta za smeće),....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 700 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetan trosoban, potpuno namešten stan površine 80 m², smešten u samom centru Novog Sada, u blizini Trga Republike. Iako se nalazi u strogoj gradskoj zoni, stan je orijentisan ka dvorištu, što pruža mir i privatnost kakvi se retko nalaze u centru. Lokacija: blizina Riblje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 269.000 € na 264.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 264.000 €, 78,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.08.2025 - 278.000 €
08.10.2025 - 269.000 €
27.02.2026 - 264.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo moderan, svetao i funkcionalan trosoban stan površine 78m², smešten u mirnom delu Južnog bulevara, u neposrednoj blizini ulice Grčića Milenka. Ova atraktivna lokacija obezbeđuje odličnu povezanost sa svim delovima grada i prijatno urbano okruženje. Stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 250 €, 26,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i moderno organizovan poslovni prostor u samom centru Novog Sada, u reprezentativnoj Adamovićevoj palati (bez računara). Prostor se nalazi u prizemlju i sastoji se od dve nameštene kancelarije, čajne kuhinje i sanitarnog čvora. Objekat je odmah useljiv, opremljen,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 500.000 €, 91,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2024.,

www.indomio.rs

Odlican lux stan 91,85m2 od toga 7,71m2 terasa na 5 spratu od 19. Dvostrano orijentisan , veoma svetao i odmah useljiv. Sastoji se: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim delom otvorenog koncepta, dve spavace sobe, od toga jedna master, vesernica i terasa sa pogledom na....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 148.200 €, 55,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.indomio.rs

ID 1048 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.200 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 80939, VII/VII, klima, lift, terasa, nov, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u održavanoj zgradi sa liftom na lokaciji sa odličnom infrastrukturom, u blizini Palate pravde, Savskog Trga i Beograda na vodi. Prostran je, vrlo komforan, strukturno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, potpuno namešten dvosoban stan u novom kompleksu - Avenija Garden! Predstavlja odličan izbor za zakupce koji traže kvalitetan, uredan i prijatan prostor za život. Odlikuje ga funkcionalan raspored koji obuhvata dnevnu sobu sa trpezarijom, odvojenu spavaću sobu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaj se opremljen stan u Starom gradu. Makedonska ulica. 50 m2 Cena 750€ Useljiv odmah. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX TROSOBAN STAN NA JUGOVIĆEVOM---Agencijska šifra: 9112657.Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan na 3. spratu zgrade sa liftom na Jugovićevom naselju. U stanu su dozvoljeni manji psi. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spaveće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.400 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar Beograda, Sremska ulica - renoviran salonac, pogodan za stanovanje ili poslovni prostorIzdaje se prostran i potpuno renoviran salonac u samom centru Beograda, na uglu Sremske i Prizrenske ulice, ukupne površine 107 m2. Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade i odmah je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

Bulevar oslobođenja, 45m² ++|++Jednosoban stan, na odličnoj lokaciji. Kompletno opremljen i odmah useljiv. Depozit obavezan u iznosu jedne zakupnine. Posrednička naknada 50% od jedne zakupnine, jednokratno. Za više informacija pozovite 0637797392 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux stan u strogom centru Beograda, Kosovska ulica. Stan je po srukturi četvorosoban, plus zastakljena terasa od 5 m2. Kompletno je opremljen i odmah useljiv. Postoji mogućnost iznajmljivanja parking mesta u dvorištu zgrade. Stan je za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.900 €, 52,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i kompletno opremljen dupleks stan površine 52m², smešten u srcu Almaškog kraja, koji prolazi kroz rekonstrukciju i postaje jedno od najlepših i najtraženijih mesta za život u Novom Sadu. Donja etaža: ulazni hodnik, prostrana dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.100 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran luksuzni salonski stan, smešten na drugom spratu zgrade blizu KLiničkog centra, koja je pod zaštitom države sa restauriranom fasadom. Stan je odmah useljiv i prvi ste koji ćete boraviti u njemu nakon renoviranja. Stan se prostire na 70 m2 i sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno prijatan i funkcionalan jednoiposoban stan smešten u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u ulici Miše Dimitrijevića na Grbavici. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i dvorišno je orijentisan, što pruža dodatni mir i privatnost. Prostor je pažljivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 650 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Lekino brdo - Dragačevska 1.5, 35m2 (terasa 4m2), 2/3, CG, lift, interfon, podrum, parking Izdaje se izuzetan jednoiposoban stan, kompletno i moderno opremljen, na dobroj lokaciji, u blizini svih sadržaja za ugodan život. Izuzetno je pogodan za samce i mlade parove. Useljiv....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 600 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad - Skadarlija 2.0, 34m2, terasa, 2/4, EG/NR, klima, KATV, internet, interfon Prostorije: hodnik, kuhinja, dnevna soba, spavaća soba iz koje se izlazi na terasu, kupatilo. Ovaj ušuškan stan nalazi se na jednoj od najlepših lokacija u centru grada, na samo dva minuta hoda....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 600 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i opremljen stan na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan odmah useljiv. Veliki parking ispred zgrade. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 285.000 €, 95,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Nova zgrada u blizini Bulevara Kralja Aleksandra i SC Olimp, potpuno opremljena modernim uređajima i sistemima, energetski efikasna izolacija od kamene vune. Odlična lokacija. Etažno grejanje, u stanu je ugrađena i jedna inverter klima. Ventilacioni sistem. Kompletne sanitarije u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.350 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno renoviran četvorosoban stan površine 96 m2, smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda - u Bloku 70, u ulici Jurija Gagarina.Stan se nalazi na 13. spratu uredno održavane zgrade sa ukupno 15 spratova. Zgrada poseduje renoviran ulaz i nove liftove, a....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 1.600 € na 1.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 1.500 €, 105,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 1.600 €
13.05.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Savski Venac - Senjak, 107 m2, diplomatska zona Izdaje se prelep stan u prestižnom diplomatskom naselju na Senjaku , u neposrednoj blizini Muzeja afričke umetnosti. Stan je kompletno opremljen, pruža udobnost, luksuz i privatnost, i nalazi se u jednom od najsigurnijih i najpoželjnijih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 850 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban stan površine 52m² na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru grada kod Cvetnog trga.Stan se nalazi na 1. spratu mirne dvorišne zgrade, što budućim zakupcima pruža idealnu kombinaciju gradske lokacije i potpune privatnosti....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 280 €, 50,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stambeno poslovnog prostora u Donjem Komrenu, koji se retko nalazi u ponudi. Pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor, kao i za kombinaciju i rad od kuće. Nalazi se na prizemlju u pomoćnoj zgradi. Namešten je, opremljen i odmah useljiv, koristio se kao poslovni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 300 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan od 44,72m2+terasa 3,5m2(sa roletnama), na prvom spratu novije zgrade preko puta trznog centra Shopy Borca 5. Stan ima odvojenu spavacu sobu, opremljenu, od oko 7 m2. Stan je odmah useljiv, trenutno je stan opremljen ugaonom garniturom, club stolcicem,trepezariskim....