• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv opremljen Zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs useljiv opremljen Zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv opremljen Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv opremljen zadnjih 14 dana" pronađeno 212 nekretnina - prosečna cena 402 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Dorćola, renoviran, moderno namešten i kompletno opremljen dvosoban stan, površine 45 m² sa lođom i pripadajućem garažnom mestu u dvorištu zgrade novije izgradnje. Stan je pet-friendly, potpuno je namešten, savršeno funkcionalan i na odličnoj lokaciji, okružen svim sadržajima....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450 € na 430 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 430 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 450 €
17.05.2026 - 430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan jednoiposoban odmah useljiv stan u novogradnji na Panteleju, ukupne površine 51m², smešten na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen manji dvosoban stan na Bulevaru oslobođenja, u neposrednoj blizini Futoške pijace i Dnevnika. Komforno kupatilo sa veš mašinom, tuš kadom, garderoberi u predsoblju. Komotan dnevni boravak sa ugaonom garniturom, odvojena kuhinja sa sudo-mašinom i dovoljno prostora....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 478.500 €, 126,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja extra lux trosobnog velikog penthausa sa predivnim pogleodm na okolinu, dvostrano orijentisanog. Kupovinom 125m2 dobija se gratis jos oko 30m2 terase, što je odličan benefit za sve kupce koji preferiraju velike terase i prostrane stanove sa puno stklenih povrsina i zivotnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 300 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

SOCIJALNO - UL. VALENTINA VODNIKA ! USELJIV ODMAH ! Izdaje se lepo opremljen dvosoban stan u ulici Valentina Vodnika u Novom Sadu. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se prijatnim rasporedom prostorija. Sastoji se od: prostranog hodnika, kupatila sa kadom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan jednoiposoban stan u novoj zgradi sa liftom, na III spratu, u ulici Jerneja Kopitara na samom početku Telepa. Stan je potpuno nov, do sada neuseljavan, i opremljen potpuno novim nameštajem i uređajima. Odlična lokacija pruža maksimalnu praktičnost – u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 370.000 €, 160,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux penthaus od 160m2 sa odlicnom lokacijom u mirnom kraju na Lionu. Četiri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, balkon, zatvorena terasa od 21 m2, ostava, dva kupatila I dva odvojena ulaza u stan (glavni i tehnički). Odlična lokacija (na pesackoj udaljenosti od par minuta....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 550 €
20.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep, svetao i veoma funkcionalan stan u novijoj zgradi u ul. Dimitrija Tucovića. Stan se nalazi na 2. spratu i poseduje: prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom iz koje se izlazi na prelepu lođu, komfornu spavaću sobu sa radnim stolom, krevetom za dve osobe i plakarom, odvojenu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.100 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan 3.0 stan na odličnoj lokaciji na Vračaru. Kompletno namešten, opremljen belom tehnikom, sunčan, svetao, dvostrano orijentisan. Spavaći blok odvojen. Obavezan depozit u visini jedne kirije. Odmah useljiv. Dozvoljeni kućni ljubimci. Prostorije: predsoblje, kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija na Banovom brdu, u ulici Petra Martinovića, nalazi se stan koji pruža kvalitetan i miran način života, nadomak Košutnjaka, a istovremeno blizu grada. Lokacija je poznata po prijatnom okruženju, tišini i odličnom standardu stanovanja. Stan je potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 530 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan od 37 m² u ulici Džordža Vašingtona, u neposrednoj blizini Bajlonijeve pijace, na odličnoj lokaciji u opštini Stari Grad. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno pet, u uredno održavanoj zgradi sa liftom. Potpuno je opremljen i spreman za useljenje, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 250 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u širem centru grada, površine 50 kvm, na prvom spratu, grejanje na struju - TA peć, nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje, spavaće sobe, dnevne sobe, špajza. Stan je delimično opremljen, za vlasnike stana obezbeđeno parking mesto ispred zgrade....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 300 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTENA GARSONJERA NA ODLIČNOJ LOKACIJI - BULEVAR---Agencijska šifra:9107195.Izdaje se novije opremljena garsonjera na drugom spratu zgrade sa liftom, nalazi se na jednoj od boljih lokacija u gradu, u blizini Alexandar zgrade na Bulevaru oslobođenja.Useljiv od 01.06.2026. godinePotreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132261, PR/. Izdaje se odmah useljiv stan sa odvojenom spavaćom sobom. Bez kućnih ljubimaca. Kompletno opremljen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 530 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 37 m², u ulici Džordža Vašingtona, u neposrednoj blizini Bajlonijeve pijace. Stan se nalazi na drugom spratu od pet, uredno održavane zgrade sa liftom. Mesečne režije 50eura. Stan je useljiv od 05. juna 2026. Grejanje putem inverter klime i norveškog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 280 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u naselju Vašarište,u ul.Steve Jakovljevića, kvadrature 32 kvm, na trećem spratu, grejanje etažno na gas. Sastoji se od predsoblja, kupatila, sobe sa kuhinjom i trpezarijom, terase. Stan je kompletno opremljen. Obavezan depozit u visini kirije. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

BELVIL, odmah useljiv, sa parkingom, moderan, potpuno opremljen. Parking se doplaćuje 50 EUR/mesec. ID: 9828 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 102053, II/, klima, lift, telefon, terasa, novogradnja, parking, stambena zgrada. Useljiv od 1. Juna.Jednoiposoban stan na drugom spratu od 41m2, nov, lepo opremljen sa novom belom tehnikom Gorenje.Ova, trenutno mozda i jedna od najatraktivnijih zgrada u gradu, je izgradjena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 500 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115697, I/V, klima, nov, stambena zgrada. U ponudi je komforan stan u održavanoj zgradi novije gradnje. Nalazi se u tihoj i mirnoj ulici, ušuškanoj od gradske buke, odlično pozicioniran između Vojislava Ilića i Bulevara Kralja Aleksandra, sa brojnim marketima u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 4.500 €, 235,00 m2 cca 19 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

mereno 260 m² | Nemanjina | Reprezentativan poslovni prostor | Izdaje se moderan i funkcionalan poslovni prostor površine 260 m², smešten u poslovnoj zgradi u Nemanjinoj ulici, na jednoj od najprestižnijih poslovnih lokacija u Beogradu – opština Savski venac. Prostor je organizovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 295.000 €, 93,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Profesorska kolonija, Cvijićeva, 93m2, trosoban, na prvom spratu od pet spratova. Centralno grejanje, novija zgrada sa liftom, uvučena od ulice, u blizini raskrsnice sa ulicom Starine Novaka. Jednostrano orijentisan ka ulici. Komforan, sastoji se od ulaznog hodnika, dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.100 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo potpuno nov stan u naselju Beograd na vodi, zgrada BW Aqua. Stan se nalazi na 7. spratu i sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, terase, spavaće sobe, kupatila i vešernice. Stan je u potpunosti opremljen novim kvalitetnim nameštajem i kompletnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 850 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji, dizajniran za maksimalnu udobnost i moderan stil života. Nekretninu odlikuju prostranost i vrhunski kvalitet materijala, a dodatnu sigurnost i privatnost zakupcima pruža dvadesetčetvoročasovno fizičko obezbeđenje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, IZUZETAN STAN na Bulevaru Evrope u blizini hotela Šeraton. Kompletno namešten i opremljen u odličnoj zgradi novije gradnje.. Dvorišno orijentisan sa pogledom na grad. Zgrada ima svoje dvorište sa parking mestima. Useljiv od 05.06. Sam stan sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

VOŽDOVE KAPIJE, VOŽDOVAC – LUKSUZAN STAN U ZATVORENOM KOMPLEKSU Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi novoopremljen i luksuzan stan u jednom od najtraženijih kompleksa na Voždovcu – Voždove kapije. Stan se nalazi na 2. spratu nove i moderne zgrade i odmah je useljiv. Veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno nov dvosoban stan sa garažom – Novi Beograd Izdaje se moderan i nikada useljavan dvosoban stan površine 67 m², na prvom spratu reprezentativne zgrade sa liftom, recepcijom i video-nadzorom. Odlična lokacija – stan se nalazi između hotela Falkensteiner Hotel....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 550 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređen i funkcionalan jednoiposoban stan na Voždovcu, površine 40m², smešten u prizemlju uredne i održavane zgrade. Stan je orijentisan ka zelenilu u dvorištu zgrade tako da vam niko neće prolaziti pored prozora. Stan je kompletno namešten i sastoji se od: dnevne sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 350 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na atraktivnoj lokaciji u opštini Stari grad, u blizini Botaničke bašte, u ulici Džordža Vašingtona. Stan ima 20m², nalazi se na 2. spratu od ukupno 5 spratova u održavanoj starogradnji. Funkcionalno je organizovan, pogodan za jednu osobu ili par. Opremljen je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.200 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen četvorosoban stan u mirnom i porodičnom delu Cerak Vinograda, u ulici Crvenih hrastova. Stan se nalazi na prvom spratu uredno održavane zgrade i predstavlja idealan izbor za porodice ili zakupce koji traže komforan i funkcionalan životni prostor u zelenom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi lep, svetao 2.0 stan sa pogledom na park. Kompletno opremljen modernim nameštajem i kvalitetnom tehnikom. Od prostorija: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom u open space stilu, odvojena spavaća soba, kupatilo i terasa. Nalazi se u lepo uređenom i mirnom naselju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan u mirnom delu Vračara. Stan se nalazi u prizemlju uredne zgrade sa ukupno 5 spratova, funkcionalno je organizovan i sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, toaleta, ostave i terase. Opremljen je svim neophodnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 88655, I/, klima, terasa, ostava. Kompletno namešten stan (u blizini medicinskog fakulteta), odvojena spavaća soba, jedan ležaj, dnevni boravak sa garniturom za sedenje, kupatilo sa veš mašinom, kuhinja sa velikim frižiderom i zamrzivačem, opremljena sudovima i escajgom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 600 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

* Beograd, Savski venac, Sarajevska ulica! * Izdaje se prelep, namešten stan u strogom centru grada, strukture 2.0., 6/8 sprat, lift, internet, KTV, inverter klima, EG. * Prostorije: dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, hodnik, terasu i lođu sa ostavom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 800 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132348, I/III. Izdaje se kompletno renoviran, nenamešten, veoma komforan, dvosoban salonski stan na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija Novog Sada u blizini Spensa, Pupinove palate, strogog centra grada, Suda itd… Ovaj svetao i lep stambeno - poslovni prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 330 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novijoj zgradi kod Kuće za venčanje Stan se nalazi u novijoj spambenoj zgradi u prizemlju, povrisne od 45m2 sa grejanjem na struju. Sastoji se od dnevnog boravka ,kuhinje sa trpezarijom, spavace sobe, hodnika, kupatila i terase. Stan je kompletno opremljen i poseduje....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 450 €
18.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan od 34m² na Novoj Detelinari, na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan je sveže okrečen, odmah useljiv i veoma funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od odvojene spavaće sobe sa bračnim krevetom, dnevne sobe sa udobnom sofom na razvlačenje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 950 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prestižnom kompleksu BW King’s Park, u samom srcu Beograda na vodi, izdaje se moderan dvosoban stan površine 55 m². King’s Park je jedna od najnovijih i najluksuznijih rezidencijalnih zgrada ovog ekskluzivnog naselja, poznata po savremenoj arhitekturi, vrhunskim materijalima i elegantnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao dvosoban stan površine 70m² u Balzakovoj ulici, na odličnoj lokaciji u blizini Limanskog parka, Štranda i Promenade. Stan se nalazi na 7. spratu zgrade sa liftom i orijentisan je ka dvorištu, što pruža mir i dosta prirodnog svetla tokom dana. Stan je kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen stan na jedinstvenoj lokaciji, u blizini Kalenić pijace, sportskog centra, pozorišta, brojnih lokala, restorana, kafića i prodavnica. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, kuhinje opremljene novom tehnikom, dnevne sobe sa izlazom na terasu i odvojene spavaće....