• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv opremljen Zadnjih 14 dana - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs useljiv opremljen Zadnjih 14 dana - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv opremljen Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv opremljen zadnjih 14 dana" pronađeno 230 nekretnina - prosečna cena 425 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1600 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja odličan, nov i kompletno namešten stan na atraktivnoj lokaciji u blizini Gradske bolnice, Zvezdara. Stan se nalazi u novijoj zgradi sa liftom i predstavlja idealan izbor za zakupce koji traže moderan, funkcionalan i odmah useljiv....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.100 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo potpuno nov stan u naselju Beograd na vodi, zgrada BW Aqua. Stan se nalazi na 7. spratu i sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, terase, spavaće sobe, kupatila i vešernice. Stan je u potpunosti opremljen novim kvalitetnim nameštajem i kompletnom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 1.800 €, 150,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetan ulični lokal površine 150 m, kompletno opremljen za ugostiteljsku delatnost, kao i za druge delatnosti u dogovoru sa vlasnikom. Lokal se nalazi na frekventnoj lokaciji, sa direktnim ulazom sa ulice i velikim staklenim izlogom koji pruža odličnu vidljivost. Prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 500 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115697, I/V, klima, nov, stambena zgrada. U ponudi je komforan stan u održavanoj zgradi novije gradnje. Nalazi se u tihoj i mirnoj ulici, ušuškanoj od gradske buke, odlično pozicioniran između Vojislava Ilića i Bulevara Kralja Aleksandra, sa brojnim marketima u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 760 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132533, IV/IX, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, garaza, stambena zgrada. 52 m² | novogradnja | namešten | parking uključenModeran, potpuno opremljen dvosoban stan u novogradnji. Odlična lokacija, idealan za pojedince ili par.Garažno mesto u ceni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno nov dvosoban stan sa garažom – Novi Beograd Izdaje se moderan i nikada useljavan dvosoban stan površine 67 m², na prvom spratu reprezentativne zgrade sa liftom, recepcijom i video-nadzorom. Odlična lokacija – stan se nalazi između hotela Falkensteiner Hotel....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 900 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen trosoban stan u ulici Pariskih Komuna. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, komforne dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, dečije sobe, kupatila i dve zatvorene terase. Na prvom spratu zgrade sa lifom. Stan je kompletno renoviran i opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.200 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen četvorosoban stan u mirnom i porodičnom delu Cerak Vinograda, u ulici Crvenih hrastova. Stan se nalazi na prvom spratu uredno održavane zgrade i predstavlja idealan izbor za porodice ili zakupce koji traže komforan i funkcionalan životni prostor u zelenom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 320 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u centru grada u ulici Miloja Pavlovića, površine 35 kvm, na drugom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ( ugrađeni kalolimetri ), lift u zgradi. Sastoji se od predsoblja, kupatila, sobe, kuhinje sa trpezarijom i terase. Stan je kompletno opremljen, odmah useljiv,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Spens, 2.300 €, 147,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Opis oglasa Izdavanje poslovnog prostora Novi Sad na odličnoj lokaciji kod SPENS-a. Poslovni prostor površine 147 m2 nalazi se u novijem objektu izgrađenom 2022. godine i predstavlja idealno rešenje za sve koji traže izdavanje poslovnog prostora u Novom Sadu na prestižnoj i lako dostupnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 700 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu nekretninu za rentiranje. U pitanju je potpuno nov, luksuzno opremljen dvosoban stan u naselju Sunnyville. Zgrada je u veoma mirnom okruženju, povučena od glavne ulice Slanački put, kroz koju prolaze linije gradskog prevoza. Stan je na visokom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate sa zadovoljstvom predstavlja renoviran i kompletno opremljen dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji Gornji Dorćol, u opštini Stari Grad. Stan se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade i predstavlja odličan izbor za one koji žele funkcionalan i moderan prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 350 €, 21,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera na prvom spratu zgrade u naselju Fontana, jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu. Stan je funkcionalan, svetao i odmah useljiv, idealan za jednu osobu ili par. Grejanje je centralno, a prostor je opremljen svim neophodnim stvarima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan i moderno opremljen dvosoban stan u novoizgrađenom kompleksu Zemona, u Banatskoj ulici u Zemunu. Stan je idealan za one koji traže kvalitetan, funkcionalan i estetski uređen životni prostor.Stan površine 42 m2 nalazi se na 4. spratu moderne zgrade....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125615, III/, lift, terasa, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se stan na Limanu 3 u novijoj zgradi. Opremljen novim namestajem. Useljiv od 5.6. Dozvoljeni manji kućni ljubimci. Može se izdati i kao poslovni prostor. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam predstavi komforan i svetao trosoban stan na odličnoj lokaciji Bulbulder, Zvezdara. Stan se nalazi u novijoj zgradi sa liftom i predstavlja idealan izbor za porodice ili zakupce koji žele funkcionalan prostor, odličnu povezanost sa gradom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 800 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten i luksuzno opremljen četvorosoban stan površine 110 m2 u ulici Partizanske vode, u mirnom i porodičnom delu Ceraka.Stan se nalazi na 1. spratu uredno održavane zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom, trostranom orijentacijom i velikom količinom prirodne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 999 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Banovo brdo Residence | LUX 2.5 stan, 59 m2, garaža U ponudi je luksuzan, kompletno namešten stan u modernom kompleksu Banovo Brdo Residence, idealan za udoban i savremen način života. Stan se nalazi na 6. spratu novogradnje sa liftom (ukupno 7 spratova)....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 3.900 €, 235,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

mereno 260 m² | Nemanjina | Reprezentativan poslovni prostor | Izdaje se moderan i funkcionalan poslovni prostor površine 260 m², smešten u poslovnoj zgradi u Nemanjinoj ulici, na jednoj od najprestižnijih poslovnih lokacija u Beogradu – opština Savski venac. Prostor je organizovan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.100 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Za izdavanje 4,0 stan u Park Novi Residence od 78m2 na 6 spratu kompletno namešten. Stan je opremljen novim nameštajem, useljiv od 01.06.2026. godine. Depozit 1.500 evra + provizija agencija u visini 50% dogovorene mesečne zakupnine Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje kompletno nameštenog trosobnog stana sa parking mestom u dvorištu zgrade u Mornarskoj ulici. Veoma svetao stan, ulično orjentisan. Informatika oko 4.500 dinara. Grejanje na gas, niski mesečni troškovi. Kompletno je opremljen po meri, moderno dizajniran i kvalitetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 249.900 €, 78,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran stan u Bloku 61 – useljiv bez ulaganja U ponudi je svetao i funkcionalan stan površine 71 m², uz dodatnu terasu od 7 m², smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda – Blok 61. Nekretnina je uknjižena, strukture 2.5 sobe, i spremna za trenutno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate sa zadovoljstvom predstavlja kompletno namešten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji Čubura, u opštini Vračar. Stan površine 60m² nalazi se na trećem spratu novije zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za sve koji traže komforan i funkcionalan životni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.200 €, 103,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se PRELEP I KOMFORAN troiposoban stan na izuzetnoj lokaciji, u mirnoj ulici u centru grada. Stan poseduje tri komforne spavace sobe, dva kupatila, dve terase, garderober kao i prostran dnevni boravak. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 500.000 €, 92,00 m2 cca 5440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno nov i kompletno opremljen stan izuzetno luksuzno, sa dvostranom orijentacijom u Beogradu na vodi- odmah useljiv. Svaka soba ima klimu. Aluminijumska stolarija visokog profila, centralno grejanje sa kalorimetrima, hrastov parket. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan dvoiposoban stan površine 58 m2 u Bloku 70 na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini TC Piramida.Stan se nalazi na 9. spratu uredno održavane zgrade sa liftom i odlikuje se odličnim rasporedom i velikom količinom prirodne svetlosti. Nekretnina je kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 300 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTENA GARSONJERA NA ODLIČNOJ LOKACIJI - BULEVAR---Agencijska šifra:9107195.Izdaje se novije opremljena garsonjera na drugom spratu zgrade sa liftom, nalazi se na jednoj od boljih lokacija u gradu, u blizini Alexandar zgrade na Bulevaru oslobođenja.Useljiv od 01.06.2026. godinePotreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.350 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Blok 29, trosoban stan koji se izdaje za poslovni prostor, opremljen kancelarijskim nameštajem kao na fotografijama. Renovirano-potpuno novo kupatilo, opremljena nova kuhinja, dvosrtano orijentisan, odmah useljiv. ID: 14111 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan, renoviran pre mesec dana, na ekskluzivnoj lokaciji sa kompletnim infrastrukturnim sadržajem neophodnim za kvalitetan život. Stan odlikuje prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kao i potpuno opremljena kuhinja sa ugradnim aparatima (frižider, rerna,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 350 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na atraktivnoj lokaciji u opštini Stari grad, u blizini Botaničke bašte, u ulici Džordža Vašingtona. Stan ima 20m², nalazi se na 2. spratu od ukupno 5 spratova u održavanoj starogradnji. Funkcionalno je organizovan, pogodan za jednu osobu ili par. Opremljen je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i porodičnom delu Zemuna, u naselju Galenika, izdaje se lepo renoviran i potpuno opremljen jednosoban stan površine 35m2. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane dvospratnice sa interfonom, koja pruža sigurnost i prijatan ambijent za stanovanje. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 249.500 €, 53,00 m2 cca 4710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran salonski stan u Profesorskoj koloniji, u ulici Stanoja Stanojevića, na jednoj od najtraženijih lokacija u ovom delu grada. Stan je smešten na prvom spratu uredne i održavane zgrade sa malim brojem stanova. Zgrada poseduje interfon i video nadzor. Visina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 549.000 €, 122,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu, koji se nalazi u strogom centru grada. Realizovan je u urbanom skladu forme i gradskog života, sagrađen od najkvalitetnijih materijala koje market može da ponudi. Stanovi su veoma prostrani i glamurozni,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 146.000 €, 46,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan, potpuno nov i neuseljavan prostor na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – na Senjaku. Zbog izuzetne funkcionalnosti i lokacije, idealan je kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (kancelarije, ordinacije, salone). OSNOVNE INFORMACIJE: Kvadratura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 700.000 €, 160,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunski venac, Braće Nedić, top lokacija. Raskošan, luksuzan stan, novije gradnje, dodatno renoviran 2025. godine. Četvorosoban, 160m2, na četvrtom od ukupnih pet spratova. Raspored: ulazni hodnik, open space dnevni boravak sa trpezarijom, zastakljena terasa, kuhinja, vešeraj,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednoiposoban stan površine 36 m2, smešten u modernoj novogradnji u ulici Živojina Žujovića, na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u neposrednoj blizini Zvezdarske šume, Gradske bolnice i više linija javnog prevoza.Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 2.900 € na 2.800 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Paviljoni, 2.800 €, 187,00 m2 cca 15 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 2.900 €
22.05.2026 - 2.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se reprezentativan poslovni prostor u poslovnom centru Stari Merkator na Novom Beogradu, površine 187 m², na 3. spratu u urednoj zgradi starije gradnje. Prostor je kompletno renoviran, opremljen i odmah useljiv. Sastoji se od 7 kancelarija, kuhinje, dva sanitarna čvora i dodatne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – jednoiposoban stan u blizini centra, Pavla Stamatovića, odmah useljiv Izdaje se funkcionalan i lepo opremljen jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u ulici Pavla Stamatovića. Stan se nalazi na samo 5 minuta peške od centra grada, što ga....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 700 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je veoma lep, funkcionalan i kompletno opremljen trosoban stan površine 71m², smešten u novijoj, kvalitetno građenoj i estetski uređenoj zgradi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Podbara, Kosovska ulica. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom i odlikuje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređen i kompletno namešten dvosoban stan od 60 m² na Novoj Detelinari, u blizini Bulevara Evrope. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom i sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, terase i velikog špajza. Opremljen je....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 478.500 €, 126,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja extra lux trosobnog velikog penthausa sa predivnim pogleodm na okolinu, dvostrano orijentisanog. Kupovinom 125m2 dobija se gratis jos oko 30m2 terase, što je odličan benefit za sve kupce koji preferiraju velike terase i prostrane stanove sa puno stklenih povrsina i zivotnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 230)

<< <1 2 3 4 5 6> >>