• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv namešten - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs useljiv namešten - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv namešten

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv namešten" pronađeno 1 626 nekretnina - prosečna cena 609 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 924 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1300 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 320 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo lep, jednosoban stan na Grbavici., u ulici Miše Dimitrijevića, u blizini Bulevara Oslobodjenja, Promenade, Fakulteta, Limanske pijace, škole, vrtića…Stan se nalazi u zgradi novije gradnje koja poseduje lift. Namešten je i odmah useljiv. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, trosoban stan površine 69m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom. Ima terasu. Potreban depozit. Useljiv od 01.06. Agencijska provizija 50% na cu zakupa, prvi mesec. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 600 Dragana Crnjanski, broj licence....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123311, VI/, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se namešten, jednoispoban stan na Detelinari, useljiv od 1. oktobra. Stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojenu spavaću sobu, kupatilo i terasu. Stan je dostupan za strane državljane. Kućni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 1.000 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran i prostran dvoiposoban stan - Blok 23, Novi Beograd Lokacija: Blok 23, Novi Beograd Kvadratura: 70 m2 Struktura: Dvoiposoban Nameštenost: Namešten Sprat: 4. sprat (zgrada sa 2 lifta) Grejanje: Gradsko Dodatno: Terasa, zatvorena lođa Napomena: Depozit obavezan u visini jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Gagarinova. Kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i železničke stanice, Mašinske škole i Bulevara oslobođenja. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa kuhinjom I trpezarijom, spavaća soba, kupatilo sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN KOMPLETNO NAMEŠTEN  JEDNOSOBAN STAN - DETELINARA ---Agencijska šifra:9112247 .Izdaje se moderan i kompletno opremljen jednosoban stan na prvom spratu zgrade na Detelinari ,u blizini Sajma. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Odmah useljiv.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 300 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Žarkovo,Leposave Vujošević ulica,1.5,36kvm, namešten, dnevna+spavaća soba, zastakljena terasa, EG (info stan sa održavanjem do 3000din), klima, novija gradnja, parking nije zoniran, useljiv 01.05. 300e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u Kosovsoj ulici, IV sprat. Kompletno je namešten.. Svetao, dvorisno orjentisan (bez gradske buke), moderno opremljen novim nameštajem. Odmah useljiv. Potreban depozit. Lift, internet, satelitska, kablovska TV, klima.. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na Banovom Brdu u ulici Stevana Brakusa, preko puta Stankom centra. Stan je 1.5, povrsine 41 m2. Kompletno je renoviran i namešten . Sastoji se od prostrane dnevne sobe, kuhinje, kupatila, hodnika, terase i jedne manje sobe koja se može koristiti kao trpezarija. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 370.000 €, 163,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Živka Davidovića 5.0, 163m2, 4/4, CG (kompletno namešten) Prodaje se svetao kompletno namešten stan, zgrada se redovno održava i nalazi se na mirnoj lokaciji u blizini Aviv Parka, Lidla i okretnice autobusa i tramvaja. Stan je dvostrano orijentisan i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 400 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov jednosoban stan površine 42 m2, smešten u naselju Višnjička Banja, u neposrednoj blizini kompleksa Sunnyville. Stan je izuzetno komforan i svetao, sa funkcionalno organizovanim i otvorenim rasporedom. Useljiv je odmah i izdaje se kompletno namešten, sa svom neophodnom tehnikom.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 500 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 550 €
08.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Ozbiljnim, odgovornim, zaposlenim osobama ili bračnom paru, izdaje se namešten lep dvosoban stan u Ohridskoj ulici u Zemunu (na duže vreme). Svetao, jugo-istočno orijentisan. Opremljen novom klimom, novim bojlerom i novom belom tehnikom. Mesečni troškovi su oko 10.000 dinara. Zakupodavac....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 750 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2024.,

www.indomio.rs

Prostran i svetao stan na izuzetnoj lokaciji nedaleko od Vukovog spomenika. Nalazi se u Zahumskoj ulici i odlično je povezan sa svim delovima grada. Stan je dvosoban po strukturi i sadrži ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, spavaću sobu sa velikim plakarom kao i prostranu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2023.,

www.indomio.rs

Izdajemo namešten, udoban stan na Grbavici. Useljiv od 08.03. Za više informacija pozovite 0668442222. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 38,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija u gradu, blizu fakulteta. Bez ulaganja, prodaje se komplet namešten i odmah je useljiv po isplati. Stan je uknjižen i bez tereta i zabeležbi pa je moguća i kupovina putem stambenog kredita. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 600 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izvanredna lokacija – na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu,sve je na pešačkoj udaljenosti (prodavnice, najbolji kafići, pozorišta). Izdaje se lux 1.5 stan na Vračaru u ulici Svetozara Markovića. Stan se nalazi na 5 spratu zgrade koja ima ukupno 7 spratova i poseduje lift.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 700 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje - Zvezdara, LionIzdaje se lepo uređen i funkcionalan stan površine 44 m2, smešten u centralnom delu Zvezdare, naselje Lion. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade starije gradnje.Stan je renoviran pre godinu dana i do sada je imao samo jedne stanare. Izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 950 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno namešten dvosoban stan površine 53 m2 u novogradnji na Voždovcu, u blizini Autokomande. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade i odlikuje se svetlim i funkcionalnim rasporedom. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i kompletnom kuhinjskom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Skoro nov, namešten , II sprat od 2, balkon, grejanje: etažno na struju.KTV, internet, klima, video interfon, izdvojena spavaca soba, odmah useljiv. Za više informacija i zakazivanje razgledanja, slobodno nas kontaktirajte GREJANJE - Etažno, sprat 2/2, LIFT, INTERFON, VIDEO NADZOR....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje - Džona Kenedija, Novi Beograd (Blok 7a - Paviljoni)Cena: 700 eura mesečno Kvadratura: 55 m2 Struktura: dvosoban Sprat: 1 / 5 Grejanje: klima uređaj / ostalo Nameštenost: potpuno namešten, sa uređajima Useljivost: odmahLokacija: Beograd - Novi Beograd, Blok 7a (Paviljoni),....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 26,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vuka Karadžića - Predstavljamo namešten poslovni prostor koji se nalazi u neposrednoj blizini strogog centra grada i Srpskog narodnog pozorišta Predmetni prostor čini jedna kancelarija, sanitarni čvor i terasa. Pozicioniran na I spratu stambeno-poslovne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 340 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN - GRBAVICA---Agencijska šifra: 9112409. Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na 1. spratu zgarde, na Grbavici. Stan poseduje terasu koja gleda na dvorište. U stanu su dozvoljeni manji psi.Useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 880 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

VUKOV SPOMENIK | TROSOBAN STAN | 70m² Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi potpuno namešten i komforan stan na izuzetnoj lokaciji – preko puta Vukovog spomenika. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom i površine je 70m². Veoma je svetao, funkcionalan i odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 700 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan kod Hotela Moskva - TerazijeIzdaje se luksuzan, potpuno renoviran dvosoban stan površine 58 m2 u samom centru Beograda, u blizini Hotel Moskva na Terazije. Stan se nalazi u ulici Lomina, na prvom spratu zgrade novije gradnje sa liftom.Stan je moderno uređen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 600 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan u Bulevaru despota Stefana, u neposrednoj blizini Botaničke bašte. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom, svetao je, funkcionalan i odmah useljiv. Odlična lokacija pruža brz i lak pristup centru grada, kao i svim neophodnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 37,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Novom Naselju površine 37m2, smešten na visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Veoma je funkcionalnog rasporeda, sa maksimalno iskorišćenim prostorom, što ga čini idealnim kako za život,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 230 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposobanstan na Paliluli, iznad NKC-a, u Železničkoj koloniji. Stan se nalazi u zgradi na II-spratu bez lifta, povrsine od50m2.Grejanje je na TA pec Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dve spavace sobe, kupatila, terase,ostave i hodnika. Stan je u staroj gradnji, solidno očuvan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 235.870 €, 73,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2022.,

www.indomio.rs

Trosoban stan, idealnog rasporeda, uređen sa stilom, veoma svetao, u kvalitetnoj i lepoj zgradi na Podbari. Prodaje se komplet namešten sa uređajima i garažnim mestom u ceni. Bez ulaganja i odmah useljiv. Ako tražite tako nešo, na pravom ste mestu! Ne propustite priliku i pozovite....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 74 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Nalazi se na prizemlju u zgradi, ima dva ulaza. Namešten je, opremljen i odmah....

 
 
 
  Stan, MAJDANPEK, 17.500 €, 36,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan stan u Majdanpeku. Zgrada od fasadne cigle. Stan je po strukturi jednosoban, površine 36m2. Prodaje se namešten sa stvarima. Odmah useljiv. Ag. provizija je 500 eur u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu NBS na dan plaćanja. .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 400 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 450 €
29.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 42 m2 SALAJKA ul.Radoja Domanovića, dvosoban namešten stan, 1 sprat od 5, lift, cg, vm, tv, terasa, USELJIV CENA mesečno 400 Evra + 400 Evra depozit. 064-829-5008,064-829-5005,021-6337-037, . SALAJKA ul.Radoja Domanovića 42 m2 – 400 Evra USELJIV IZ....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 450 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN KOD SOCIJALNOG ---Agencijska šifra: 9109333.Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan, koji se nalazi na 3. spratu zgrade u širem centru. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci.Stan je useljiv od 01.05.2026. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 350 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 380 €
01.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan i komforan stan sa centralnim grejanjem i klima uređajem, kompletno namešten. Jednostrano orijentisan, sa fantastičnim panoramskim pogledom na deo grada i Avalu . Nova zgrada, dobar prilaz. Stan se nalazi u mirnom delu Vidikovca, zgrada izolovana od buke i saobraćaja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, svetao stan od 45m² u novoj kvalitetnoj zgradi na Salajci. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Stan je kompletno namešten i opremljen svim potrebnim aparatima. Grejanje je na gas. Postoji mogućnost zakupa garažnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 1.500 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Odličan, kompletno namešten, veoma komforan četvorosoban stan u neposrednoj blizini Limana IV. Ovaj veoma svetao stambeni prostor luksuznih nota dizajniran je po najsavremenijim kriterijumima organizacije prostora. Odlikuju ga funkcionalan raspored,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 500 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130945, I/VI, lift, terasa. *CENTAR LUX NOVI* 47,50 m2 NAMEŠTEN, PET FRIENDLY - ODMAH USELJIV. LIFT, KLIMA. *Aleksandar zgrada* Dnevna soba sa trosedom na razvačenje, smart TV. Kuhinja komplet nameštena. Topla voda iznad sudopera dolazi 24h sa baterije. Predsoblje sa....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 330 € na 350 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 350 €
04.03.2026 - 330 €
08.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.indomio.rs

* Agencija VENIS Nekretnine * - Izdajemo Centar 37 m2 ul.Vojvode Šupljikca, 5 sprat, lift, dvosoban namešten stan, cg, ktv, useljiv odmah CENA mesečno 350 Evra + 350 Evra depozit 064-829-5008, 064- 829-5005, 021-6337-037, Centar ul. Vojvode Šupljikca 37 m2 – 350 Evra IZ 37597 Agencija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Namešten dvosoban stan, na Crvenom Pevcu, na drugom spratu, sa centralnim grejanjem, izdaje se kompletno namešten. Zgrada u kojoj se nalazi stan je uvučena od ulice, te je stan zaklonjen od buke, a ipak u neposrednoj blizini kako centra, Doma zdravlja, Čaira, ODMAH USELJIV, VREDI....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Mileve Marić. Kompletno renoviran, namešten, komforan dvosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa sa ostavom. Pozicioniran na visokom prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.000 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan 67 m2 Bulbulder ZvezdaraIzdaje se svetao i funkcionalan stan površine 67 m2 u ulici Stjepana Ljubiše, naselje Bulbulder, opština Zvezdara, Beograd. Stan se nalazi na 3 spratu novogradnje sa ukupno 5 spratova. Nije poslednji sprat. Zgrada poseduje lift i interfon.Stan....