• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv Zadnjih 14 dana - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv Zadnjih 14 dana - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana" pronađeno 671 nekretnina - prosečna cena 755 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA TELEPU---Agencijska šifra: 9112670.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan, koji se nalazi na visokom prizemlju zgrade na Telepu.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

VOJVODE VLAHOVIĆA, VOŽDOVAC – LUKSUZAN TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi luksuzno opremljen stan u naselju Vojvode Vlahovića, Voždovac. Stan je potpuno namešten i opremljen, veoma svetao, komforan i dvostrano orijentisan, što pruža prijatnu atmosferu i....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 500 €, 68,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

DVOSOBAN POSLOVNI RPOSTOR - NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 9112669.Izdaje se prostran poslovni prostor od 60m2, koji se sastoji od velike sobe, odvojene kuhinje, manje sobe sa mogućnošću ugradnje male kuhinje u njoj, 2 kupatila, hodnika i terase. Prostor se nalazi na 1. spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Futogu Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 na TOP LOKACIJI Stan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,ulično je orijentisan ima ograđenu Terasu oko 10 m2 grejanje je Podno sa korektnim troškovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 289.000 €, 60,00 m2 cca 4820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno lep dvoiposoban stan u samom centru grada, na prestižnoj lokaciji između ulica Kralja Milana i Narodnog fronta. Zgrada ima dva ulaza – iz obe ulice, što stan čini posebno praktičnim i lako dostupnim. Stan je smešten između zgrada, što obezbeđuje potpunu privatnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 350 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Ise Bajića. Kompletno namešten, renoviran jednoiposoban stan nadomak pešačke zone i Dunavskog parka. Ovaj svetao stan modernog enterijera predstavljaju dnevni boravak sjedinjen sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 460 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se noviji, prelepo opremljen potpuno novim nameštajem i belom tehnikom,jednoiposoban stan na Grbavici, na Bul.Cara Lazara. Iz predsoblja je veza za sve prostorije i to: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, izlazak na terasu, spavaća soba sa bračnim ležajem i garderoberom....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 151.800 €, 69,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova u izgradnji u Centru grada, površine 69 kvm, na trećem spratu, sa grejanjem na gas, lift u zgradi ( ide i do garaža ).  Sastoje se od  hodnika sa garderoberom, kupatila, kuhinje, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i  terase. ....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.000 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1904 – 2.5-soban 66m2, Nova Detelinara, ul.Branka Bajića 2.sprat Garaža nov inventar, stan kompletno renoviran Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 1000e + depozit (pregovor) Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 490.000 €, 344,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Bezdan, 3 kuće-Stvarna površina-344m2 , ugovorna površina-344.00m2, NA PRODAJU: Rajski konak u srcu prirode - Autentičan moravski kompleks pod suncem Kosmaja (Babe, Sopot) Imate li viziju života bez stresa, tamo gde se spajaju tradicija, luksuz i netaknuta priroda? Na prodaju je jedinstveno,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljiv i kompletno opremljen stan izdaje se u Belvilu, u neposrednoj blizini prodavnica, pekare, vrtića i marketa. Stan se sastoji iz dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe i terase. Površina stana iznosi 52m2. Po dodatnoj ceni od 100€ može se iznajmiti garažno....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 478.500 €, 126,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja extra lux trosobnog velikog penthausa sa predivnim pogleodm na okolinu, dvostrano orijentisanog. Kupovinom 125m2 dobija se gratis jos oko 30m2 terase, što je odličan benefit za sve kupce koji preferiraju velike terase i prostrane stanove sa puno stklenih povrsina i zivotnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 400 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NIKADA USELJIVAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA TELEPU---Agencijska šifra: 9112674.Izdaje se potpuno prazan jednoiposoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom na Telepu. Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 85695, I/VI, klima, lift, terasa, izvorno stanje, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji.Na 700m od stana su pijaca,pošta,Maxi,Lidl,McDonalds,dve škole.Vrtic je na 100m od zgrade gde je stan,autobusko stajalište je ispred zgrade.Zgrada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici, na svega 50 metara od Vojvode Stepe i Voždovačke crkve, izdaje se veoma komforan stan sa 3 spavaće sobe i dva kupatila. Centralni deo stana je veliki dnevni boravak sa trpezarijom i zasebnom kuhinjom, sa izlazom na terasu sa koje se pruža jedinstven pogled na grad.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, TOPOLA, 500 €, 105,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u centru TOPOLE ( varošica ),u ul.Bulevar Vožda Karađorđa , površine 105 kvm, na prvom spratu, TA grejanje. Sastoji se od hodnika, četiri kancelarije , kuhinje , kupatila i terase. Izdaje se prazan lokal, obavezan depozit u visini jedne kirije.Useljiv cena: 500 eura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 99.999 €, 30,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom centru grada, u neposrednoj blizini Vaznesenjske crkve kao i ulice Kneza Miloša, nalazi se ovaj jednosoban stan. Smešten je na petom spratu u urednoj i održavanoj zgradi. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze svi neophodni sadržaji kako za život tako i za ostale....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv komforan salonac, izdaje se na duži preriod. Strukutra: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, 2 komforne spavaće sobe, terasa. ID: 12557 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112685.Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan na 7. spratu zgrade sa liftom, na Novom Naselju.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 350 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo 1,5 stan , namesten sa pripadujucim parking mestom u Sejkinoj ulici . Stan se nalazi na prvom spratu, poseduje i lepu terasu i odmah je useljiv. Agencijska provizija 50% Reg.br.070 prostorije .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 450 €
18.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan od 34m² na Novoj Detelinari, na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan je sveže okrečen, odmah useljiv i veoma funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od odvojene spavaće sobe sa bračnim krevetom, dnevne sobe sa udobnom sofom na razvlačenje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 250.000 €, 49,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen jednoiposoban stan na drugom spratu devetospratne zgrade sa CG, liftom, interfonom, toplom vodom 48m2 grejne površine + 4m2 terasa. Ima pripadajući podrum i zajedničku prostoriju na spratu. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2% uknjizen 2/9 Mike Alasa -imamo slicne NEKRETNINE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno orijentisan i osunčan većim delom dana. Zgrada je kvalitetna i uredno održavana, sa dva lifta, u mirnom okruženju. Stan je u izvornom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno nameštenu garsonjeru na sjajnoj lokaciji. Grbavici Stan se izdaje zaposlenoj na duži vremenski period. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Useljiv od 01.05.2026. U stanu je sve novo. Za više informacija pozovite nas-+381668442266 Vaš siguran partner u svetu nekretnina.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 178.656 €, 56,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U jednom od najlepših delova grada, smešten je stan koji spaja vrhunsku arhitekturu, savremeni komfor i toplinu porodičnog doma. Objekat u kojem se nalazi pažljivo je projektovan u skladu sa principima modernog urbanog stanovanja – elegantne forme, besprekorne funkcionalnosti i visokog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

- Nov do sada neuseljavan stan na Telepu. - Stan je jednoiposoban i potpuno namešten. - Poseduje: dnevnu sobu, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo i terasu. - Odmah useljiv. Cena zakupa iznosi 500e + depozit + posrednička naknada u visini od 50% Za sve dodatne informacije, obratite se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten jednoiposoban stan za izdavanje, površine 43m², na 3. spratu stambene zgrade sa liftom u ulici Kolo srpskih sestara, Grbavica. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORNA GARSONJERA U CENTRU---Agencijska šifra: 9112675.Izdaje se kompletno nameštena garsonjera na 1. spratu zgrade sa liftom u Centru. Stan je useljiv od 01.06.2026. godine. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 80,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Najbolja zgrada na Banjici! Ulaz i hodnici kao novi, dva potpuno nova lifta, video nadzor Stan kompletno ispražnjen i spreman za renoviranje, stari parket skinut do košuljice, stavljena nova PVC stolarija. Dvostran, otvoren pogled, svetao. Sve nadohvat ruke. Odmah useljiv, moguća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 300 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u Telepskoj dolini. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Izdaje se prazan, sa opremljenom kuhinjom (kuhinjski elementi i bela tehnika). Troškovi su niski – grejanje je na toplotne pumpe i plaća se samo u grejnoj sezoni,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN  DVOSOBAN STAN SA URAČUNATIM TROŠKOVIMA - STARI GRAD---Agencijska šifra: 9110678.Izdaje se moderno opremljen dvosoban stan na 2. spratu, u  Starom gradu. Stan je sveže okrečen, uredan i potpuno namešten. U cenu uračunati svi troškovi komunalija, struje i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan stan površine 63m², sa čak tri spavaće sobe. Ovo je nekretnina koja kombinuje mir, praktičnost i odličnu povezanost sa svim delovima grada, idealna za porodičan život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan odlikuje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 500 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan, mereno ima 50m2 (uknjižen na 37m2), odmah useljiv. Nalazi se u neposrednoj blizini Požeške ulice sa svim potrebnim sadržajima ( Maxi, apoteka, banka, marketi, prevoz) Stan je renoviran, opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Mogućnost korišćenja podrumske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 300 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTENA GARSONJERA NA PODBARI---Agencijska šifra: 9109659. Izdaje se nameštena garsonjera na Podbari, na vrlo lepom mestu, blizu centa grada  i keja, na drugom spatu novije zgrade. Stan je opremljen u potpunosti. Useljiv je od 01.07.2026. Potreban je depozit u visini jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan u ulici Stanoja Glavaša, na svega nekoliko minuta hoda od Palilulske pijace i centra grada. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredno održavane zgrade i predstavlja odličan izbor za pojedince, parove, studente ili manje porodice.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN JEDNOIPOSOBAN STAN U STROGOM CENTRU---Agencijska šifra: 9111448.Izdaje se komforan, namešten jednoiposoban stan na 3. spratu zgrade u neposrednoj blizini strogog centra.Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 320 €, 16,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN LOKAL NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112687.Izdaje se lokal 16m2 na Grbavici. Lokal se izdaje prazan. Sastoji se od jedne velike prostorije, mokrog čvora i prostora sa sudoperom. Pogodan je za tihe delatnosti, kao što su menjačnica, kancelarija.Lokal je useljiv od 01.06.2026.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 1.100 €, 153,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN ULIČNI ULIČNI LOKAL OD 153 M2 NA NOVOJ DETELINARI--- Agencijska šifra: 9104851. Izdaje se prazan ulični lokal (153m2) u prizemlju zgrade na vrlo prometnom mestu na Novoj Detelinari. Sastoji se od jedne veće prostorije i pet manjih prostorija. Useljiv je od 1.6.2026. Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 201.000 €, 67,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam moderan stan u kvalitetnoj zgradi u izgradnji, smeštenoj na atraktivnoj mikrolokaciji u Zemunu. Objekat je projektovan sa samo osam stambenih jedinica, što garantuje privatnost i mir.Zgrada ima prizemlje, I, II, III i povučeni sprat. U gradnji su korišćeni kvalitetni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Dorćola, renoviran, moderno namešten i kompletno opremljen dvosoban stan, površine 45 m² sa lođom i pripadajućem garažnom mestu u dvorištu zgrade novije izgradnje. Stan je pet-friendly, potpuno je namešten, savršeno funkcionalan i na odličnoj lokaciji, okružen svim sadržajima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nameštena garsonjera površine 28m² u mirnom delu Grbavice. Stan je dvorišno orijentisan, što budućim zakupcima pruža mir i prijatnu atmosferu. Nalazi se na 3. spratu zgrade od ukupno 5 spratova i poseduje terasu. Garsonjera je veoma funkcionalna i lepo uređena, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Kopernikova. Namešten dvoiposoban duplex stan nadomak Bulevara Evrope, a u neposrednoj blizini Novosadskog sajma, osnovne škole i vrtića. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ulazni hodnik, kupatilo....