• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv Zadnjih 14 dana - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs useljiv Zadnjih 14 dana - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana" pronađeno 763 nekretnina - prosečna cena 761 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 380 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban, kompletno namesten stan na dobroj lokaciji u Mirijevu. Sastoji se od ulaznog hodnika, velike dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, kupatila i terase. Stan je renoviran i opremljen novim namestajem i prvi put se izdaje. Jugoistocno je orijentisan i ima dosta svetlosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 8.000 €, 522,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji, u centru Novog Sada, sredina Bulevara oslobođenja, izdaje se ceo objekat ili deo objekta, dugoročno. Zgrada je moderno građena, sa velikim staklenim površinama. Pogodna je za bilo koju vrstu poslovanja, a idealna za kancelarije, zdravstvene i obrazovne ustanove,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Limanskog parka i pijace, Štranda, fakulteta, NIS-aOvaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Pozicionirana na III spratu uredne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 600 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

TC BEO, ZVEZDARA – TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi kompletno renoviran i namešten stan na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u naselju Denkova bašta, preko puta Beo centra. Stan je površine 65m² , veoma je svetao, komforan i dvostrano orijentisan, što pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 170.980 €, 54,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan i izuzetno dobro organizovan stan na atraktivnoj lokaciji, idealan kako za porodični život tako i kao investicija za izdavanje. Stan se odlikuje odličnim rasporedom prostorija i maksimalno iskorišćenim prostorom. Poseduje dve komforne spavaće sobe, prostran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda - Dvosoban stan, prizemlje, 50 m2 Izdaje se potpuno opremljen dvosoban stan od 50 m2 na prizemlju, u mirnoj ulici na Autokomandi. Stan je funkcionalan, lepo uređen i idealan za jednu osobu ili par. Struktura: Dnevna soba Spavaća soba Kuhinja sa trpezarijom Kupatilo Dodatno:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.550 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Wellport, trosoban nov stan sa garažom. Sunčan i svetao, potpuno opremljen novim stvarima, useljiv odmah. ID: 10599 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.000 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Wellport, novogradnja, 4.0 sa garažom koja je uračunata u cenu, useljiv odmah. Struktura: dnevna soba sa trpzarijom i kuhinjom, terasa, 3 spavaće sobe (jedna je master sa svojim kupatilom), drugo kupatilo, toalet. Izdaje se na duži period isključivo. ID: 10887 Aleksandar Jovanović....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 1.150 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Blok 22, useljiv trosoban stan, novija gradnja. ID: 9670 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 59,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 59m2, na šestom spratu u zgradi sa liftom u ulici Aranj Janoša, kompleks Avenija garden residence, Adamovićevo naselje. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 700 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj luksuzni dvoiposoban stan pruža predivan pogled na Adu Ciganliju i nalazi se na samo 5 km od centra grada, uz odličnu povezanost sa ostatkom Beograda. Stan je potpuno namešten i spreman za useljenje odmah, a sastoji se od dve spavaće sobe-jedne veće i jedne manje-kao i prostranog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 750 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Strogi centar grada - Pešačka zona, ulica Njegoševa. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten jednoiposoban stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji - u pešačkoj zoni. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Nikolaja Gogolja, polunamešten, može i PP, okrečen. Struktura: dnevna soba, terasa, kuhinja, trpezarija-koja može biti kao druga manja soba, kupatilo, spavaća soba. Može se iznajmiti i za poslovni prostor, ne primaju se kućni ljubimci. Odmah useljiv. ID: 15144 Dragica Mrkobrad 0638269709....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji, dizajniran za maksimalnu udobnost i moderan stil života. Nekretninu odlikuju prostranost i vrhunski kvalitet materijala. Uz stan je obezbeđeno i pripadajuće garažno mesto, što predstavlja ključnu prednost u urbanim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 950 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan stan na 10 minuta peške od centra grada sa prelepom terasom od 32m/2. Zgrada poseduje lift. Useljiv odmah. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 88,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan na odličnoj lokaciji i pruža nezaboravan, panoramski pogled sa velike terase. Stan se nalazi u novoj zgradi na raskrsnici ulica Vojvede Stepe i Save Maškovića. Arhitektonski izuzetno dobro rešen, ali pruža i brojne mogućnosti za nove kreacije. Ovaj prostrani stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 880 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

VUKOV SPOMENIK | TROSOBAN STAN | 70m² Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi potpuno namešten i komforan stan na izuzetnoj lokaciji – preko puta Vukovog spomenika. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom i površine je 70m². Veoma je svetao, funkcionalan i odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan dvosobni stan u mirnom naselju Izdaje se odličan dvosobni stan na prvom spratu, potpuno renoviran i odmah useljiv. Sastoji se od odvojenog dnevnog boravka, spavaće sobe, trpezarije, kuhinje, ostave i kupatila, a posebno se izdvaja velika terasa idealna za opuštanje na otvorenom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje kompletno nameštenog trosobnog stana sa parking mestom u dvorištu zgrade u Mornarskoj ulici. Veoma svetao stan, ulično orjentisan. Informatika oko 4.500 dinara. Grejanje na gas, niski mesečni troškovi. Kompletno je opremljen po meri, moderno dizajniran i kvalitetno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu grada, uz sportski centar u novoj zgradi sa malim brojem stanova, nalazi se ova nekretnina. Sastoji se od velike dnevne sobe i trpezarije, kuhinje, te spavaće sobe i kupatila. Svetao stan sa kompletnom tehnikom neophodnom za ugodan i funkcionalan način života. U neposrednom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NIKAD USELJEN DVOIPOSOBAN STAN NA TELEPU---Agencijska šifra: 9112673.Izdaje se prazan dvoiposoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom na Telepu. Stan je useljiv odmah, potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.350 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Blok 29, trosoban stan koji se izdaje za poslovni prostor, opremljen kancelarijskim nameštajem kao na fotografijama. Renovirano-potpuno novo kupatilo, opremljena nova kuhinja, dvosrtano orijentisan, odmah useljiv. ID: 14111 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 174.000 €, 58,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo nov i luksuzno uradjen stan. Prelepa niža zgrada sa 6 stanova. Stan je sa podnim grejanjem, italijanskom keramikom, najkvalitetnijim kotlovima, hans grohe sanitarijom. Odmah useljiv sa terasom. Dodatna mogucnost kupovine garanog mesta! Na cenu ide pdv koji se može na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.300 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, Somborski Bulevar (Bul. Sv. Pantelejmona) pored Novog trznog centra Strada koji se gradi i Lidla Stan od 55,15m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinja i trpezarija, komforna terasa koja ima balkonska vrata i iz kuhinje i iz dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, renoviran, dvosoban stan ukupne površine 55m² na Zvezdari, Lionu. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa izlazom na terasu, kuhinjom odvojenom šankom, trpezarijom, hodnikom koji celom dužinom ima ugradni plakar, spavaće sobe sa bračnim krevetom i dečjim krevetom (moguće....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 53,00 m2 cca 19 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji u centru grada, u Balkanskoj ulici, u neposrednoj blizini Terazija. Prostor je površine 53m², po strukturi 2.0 soban, smešten na 1. spratu uredne starogradnje sa liftom. Odmah je useljiv i idealan za kancelarijske delatnosti, advokatske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Mirijevo-kod pijace 3.0, 71m2 (terasa), 5/6, CG, interfon, internet, KATV, klima Odličan trosoban, kompletno namešten stan sa odvojenim spavaćim blokom, izdvojenom kuhinjom i zastakljenom lođom, kupatilom, hodnikom i terasom. Lokacijski najbolje pozicioniran u Mirijevu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 66,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan stan koji se izdaje kao poslovni prostor u blizini Arene, smešten na prvom spratu stambene zgrade. Prostor je pogodan za različite vrste poslovnih delatnosti i pruža prijatno i praktično radno okruženje. Sastoji se od tri kancelarije, od kojih je jedna odvojena,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 176.700 €, 93,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno nov, nekorišćen namešten stan površine 93 m², na odličnoj lokaciji na Zelenom Brdu, u moderno građenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan je odmah useljiv i idealan kako za udoban porodični život, tako i kao sigurna investicija. Posebnu pogodnost predstavlja odvojena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Avijatičarsko naselje, ulica Gorana Jojića. Nov, namešten jednoiposoban stan u novoizgrađenom stambenom kompleksu Square garden. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kompletno nameštenom kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Pozicioniran na II....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 355.000 €, 90,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji u samom centru Beograda, u Đušinoj ulici, nalazi se izuzetno funkcionalan i svetao trosoban duplex sa terasom i prelepim panoramskim pogledom na grad. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, idealan kako za porodični život tako i kao investicija. Po strukturi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN DVOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9108072.Izdaje se lepo namešten dvosoban stan, koji se nalazi na prvom spratu u zgradi sa liftom na Grbavici.Stan je useljiv od 01.06.2026.  Potreban je depozit u visini mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 200 € na 250 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 250 €, 62,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 200 €
15.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan stan površine 62m² na odličnoj lokaciji u Ćupriji. Stan se nalazi u mirnom i atraktivnom delu grada, u neposrednoj blizini škole, marketa, apoteke, restorana i svih neophodnih sadržaja za udoban život. Stan je funkcionalan, svetao i uredan, pogodan za porodicu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 550 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran stan u mirnom delu Banovo brdo, u ulici Blagoja Parovića , na četvrtom spratu stambene zgrade sa ukupno pet spratova. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka, hodnika, kupatila, trpezarije, kuhinje, ostave i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 113.000 €, 48,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

moderan dvosoban stan površine 48m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji Palilula Stan je useljiv juna 2026 godine. funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Idealan je za pojedince ili parove koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 625.000 €, 175,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi jedinstven penthouse na atraktivnoj lokaciji na Voždovcu, namenjen kupcima koji traže luksuzan životni prostor, privatnost i vrhunski komfor. Stan površine 175m² nalazi se u kvalitetnoj i moderno projektovanoj zgradi na V spratu i jedini je stan na spratu. Odlikuje se izuzetno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 700 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi luksuzan trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Zvezdari, preko puta Aviv Parka. Stan se nalazi u modernoj zgradi sa liftom i odlikuje ga funkcionalan raspored i visok nivo opremljenosti. Sastoji se od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao 2.0-soban stan na Vračaru, u ulici Prote Mateje, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta i svih važnih gradskih sadržaja. Stan ima 65m² i nalazi se na 3. spratu održavane starogradnje sa liftom. Po strukturi je dvosoban, veoma funkcionalnog rasporeda i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 224.000 €, 64,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi iz 2007. godine. Nalazi se na odlicnoj lokaciji u neposrednoj blizini Lidla,prevoza,Osnovne skole Zgrada uvucena u odnosu na glavnu ulicu,okruzena parkovima. Stan je veoma svetao i odlično organizovanog rasporeda, idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 750 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u srcu Novog Sada. Stan površine 51m2 nalazi se na 2. spratu zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Stan je funkcionalan, svetao i odmah useljiv. Karakteristike: * Lokacija: Centar, Novi Sad * Površina: 51m2 * Struktura:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, 350 €, 68,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prazan trosoban stan za tihe poslovne delatnosti na TOP lokaciji, Liman 1, ulica Veljka Petrovića, površine 68m2. Prostor se izdaje prazan. U blizini fakulteta, Promenade, Štranda, keja, škole, vrtića Odlična povezanost linijama gradskog prevoza. Odmah useljiv. Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 230 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORNA GARSONJERA SA GALERIJOM NA BULEVARU OSLOBOĐENJA---Agencijska šifra: 9111339.Izdaje se komforna, nameštena garsonjera od 35m2, koja se nalazi na 8. spratu zgrade sa liftom na Bulevaru oslobođenja. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....