• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv Zadnjih 14 dana renovirano - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs useljiv Zadnjih 14 dana renovirano - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv Zadnjih 14 dana renovirano

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana renovirano" pronađeno 110 nekretnina - prosečna cena 1.197 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1100 eura
    • do 1400 eura (prosečna cena)
    • do 1700 eura
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 62 m2 sa zastakljenom terasom i pogledom u bloku 67, Belville, na Novom Beogradu, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 6. spratu od ukupno 13 spratova u modernoj zgradi sa video nadzorom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 289.000 €, 68,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran i komforan dvosoban stan. Sastoji se iz prostranog ulaznog hodnika, dve sobe koje imaju izlaz na terasu i okrenute su ka ulici Cara Dušana, kupatila, kuhinje i trpezarijskog prostora koji ima izlaz na dvorišnu terasu i izdvojen je od kuhinje, pa može biti i radni prostor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Sava Kovačević – 2.5 stan 61m², LUX renoviran, dvostrano, terasa, odmah useljiv U ponudi je izuzetno kvalitetan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 61m² (57m² + lođa 4m²), smešten na 4. spratu od 11 u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom, u jednoj od najtraženijih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen stan površine 41 m2 u atraktivnom naselju Belville, u ulici Jurija Gagarina, na Novom Beogradu.Stan se nalazi na 9. spratu uredno održavane novogradnje sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, obiljem prirodne svetlosti i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 172.000 €, 56,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, LIMAN 2, DVOIPOSOBAN STAN, 56 m2 Nudimo vam na prodaju uknjižen, prelep dvoiposoban stan na uvek traženoj lokaciji nadomak Dunava i Štranda sa jedne strane, fakulteta sa druge, osnovne škole , vrtića, sve je na par minuta, Promenade, nekoliko linija gradskog prevoza i svih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 7913, I/II, klima, telefon, terasa, renoviran, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Useljiv od 8. jula. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran 2.5 soban stan – 65 m² – top lokacija Izdaje se kompletno renoviran, svetao i funkcionalan stan površine 65 m², strukture 2.5 sobe, na izuzetnoj lokaciji – samo 10 minuta peške do strogog centra. U neposrednoj blizini nalaze se fakulteti, parkovi, prodavnice, škole,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i svetao jednoiposoban stan u ulici Mike Alasa, u mirnom delu Dorćola, u neposrednoj blizini Kalemegdana i Dunavskog keja. Stan se nalazi na šestom spratu uredno održavane zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za one koji žele mirnu lokaciju u samom centru....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Medaković, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Medaku, u mirnoj ulici Radovana Simića Cige, izdajemo odličan jednosoban stan. Sastoji se od: ulaznog hodnika, kombinovane sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Renoviran, lepo sređen, svetao i funkcionalan. Vrlo uredan. Odmah useljiv. CG, klima uređaj. Javni parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Karaburma, Pere Ćetkovića ulica,2.0,56kvm, nov nameštaj, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+spavaća soba, terasa, klima,IV sprat bez lifta, grejanje NR (info stan 3000din), održavanje 1000din, renoviran stan kompletno, pvc, maš.za sudove,okrečen, useljiv, fiksno 450e+DEP+ag.provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 228.000 €, 66,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja za svakodnevni život, nalazi se ovaj potpuno renoviran trosoban stan koji predstavlja idealan spoj funkcionalnosti, komfora i odlične investicije. Stan je uknjižen i pogodan kako za stanovanje, tako i za različite poslovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 289.000 €, 61,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan, klasičan dvosoban stan sa malim troškovima. Nalazi se na V spratu zgrade sa liftom kod Prve beogradske gimnazije i ima parking u dvorištu. Stan ima dve terase i odvojenu kuhinju i trpezariju, svetao je, dvostran i renoviran je pre nekoliko godina. Grejna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ZELENI VENAC – STARI GRAD / SAVSKA ZONA – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi funkcionalan, komforan i kompletno namešten stan u samom centru grada, u mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji kod Zelenog venca i u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i porodičnom delu Zemuna, u naselju Galenika, izdaje se lepo renoviran i potpuno opremljen jednosoban stan površine 35m2. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane dvospratnice sa interfonom, koja pruža sigurnost i prijatan ambijent za stanovanje. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan i renoviran trosoban stan kod crkve Svetog Luke. Stan se nalazi na 14. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je površine 68m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran i namešten, dvosoban stan u okolini Trga Slavija. Odmah useljiv. Aleksandar Jovanović 062240144 ID: 8610 Provizija 50% za Zakupca .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan, luksuzan studio pozicioniran na najekskluzivnijoj lokaciji, u srcu Beograda, na Trgu republike, u neposrednoj blizini Kalemegdana, Knez Mihailove ulice, pozorišta, muzeja. Svi infrastrukturni, kulturni, obrazovni i komercijalni sadržaji su na par stotina metara udaljenosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 350 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN DVOSOBAN PET FRIENDLY STAN NA DETELINARI---Agencijska šifra: 9112702.Izdaje se potpuno namešten dvosoban stan na 2. spratu zgrade na Detelinari. Stan je pet friendly, renoviran je pre par meseci i od tada nije useljavan.Useljiv je odmah. Potreban je depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 39,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se u ulici Vojvode Mišića, u nižoj starijoj zgradi, potpuno renoviran stan / poslovni prostor za tihu delatnost. Ima klimu, mesto za čajnu kuhinju (mogu vlasnici da je ugrade, po dogovoru), grejani prostor 33m2 i terasu oko 6m2. Useljiv je odmah. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 345.000 €, 93,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi u mirnoj ulici Stojana Protića, na četvrtom spratu uredne i održavane predratne zgrade bez lifta. Nekretnina je organizovana na dva nivoa. Na donjem nivou....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu bloka 38,u ul. Bul.Arsenija Čarnojevića, u neposrednoj blizini OŠ "Ratko Mitrović" i vrtića "Lane", izdaje se stan, vrlo svetao, jugoistočno orijentisan ka parku. Komforan, kompletno renoviran, namešten i opremljen, jednosoban stan površine 33m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 249.900 €, 78,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran stan u Bloku 61 – useljiv bez ulaganja U ponudi je svetao i funkcionalan stan površine 71 m², uz dodatnu terasu od 7 m², smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda – Blok 61. Nekretnina je uknjižena, strukture 2.5 sobe, i spremna za trenutno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.500 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Salonski stan za izdavanje Skadarlija Na uglu ulica Bulevar despota Stefana i Skadarske, za izdavanje salonski stan površine 130m2. Stan je prazan, renoviran, ima centralno grejanje, klimatizaciju. Idealan za poslovni prostor. Odmah useljiv. Agencijska provizija iznosi 50% na ugovorenu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate je u prilici da vam ponudi kompletno renoviran i moderno namešten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u blizini Stadiona Crvene zvezde, Savski venac. Stan je veoma svetao, komforan i funkcionalnog rasporeda, idealan za udoban život. Odmah je useljiv i nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten stan površine 52–52,5 m2, u ulici Narodnog fronta 24, na 3. spratu od ukupno 8, u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži period. Stan je izuzetno funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 380 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban, kompletno namesten stan na dobroj lokaciji u Mirijevu. Sastoji se od ulaznog hodnika, velike dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, kupatila i terase. Stan je renoviran i opremljen novim namestajem i prvi put se izdaje. Jugoistocno je orijentisan i ima dosta svetlosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.000 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1904 – 2.5-soban 66m2, Nova Detelinara, ul.Branka Bajića 2.sprat Garaža nov inventar, stan kompletno renoviran Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 1000e + depozit (pregovor) Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 280 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Kragujevcu - naselje strogi Centar. Stan je kompletno renoviran i odmah useljiv. Uz stan može da se obezbedi dodatno parking mesto uz doplatu. Minimalan period stanovanja je 6 meseci i obavezan je depozit u visini od 400 eura. Stan je slobodan od 01.06.2026.god. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 750 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i namešten trosoban stan u Oblakovskoj ulici, u mirnom delu grada sa odličnom povezanošću prema autoputu i centralnim gradskim zonama. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade bez lifta i predstavlja dobar izbor za udoban porodični život ili dugoročan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132431, XIII/XVIII, lift, renoviran, stambena zgrada. Kompletno renoviran stan, odmah useljiv i spreman za prve stanare. Dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba i kupatilo. Parking iza zgrade. Nije pet friendly. Nije dozvoljeno pušenje. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 1.300 €, 85,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan poslovni prostor površine 85 m², organizovan kao open space, koji se lako može prilagoditi različitim namenama – kancelarijskim, administrativnim delatnostima, igraonici, manji restoran i slično. Prostor se nalazi na Bežanijskoj kosi, na odličnoj lokaciji, u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 42 m², smešten na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, idealnoj za sve koji žele prijatan i opušten ambijent za život. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 00850 NS – 2 sob, 42 m2, kompletno renoviran, novogradnja, ul. Kraljevića Marka, 2.sprat, Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 350 e + depozit 350 e BEZ KUĆNIH LJUBIMACA ! Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.200 €, 103,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1902 – 4-soban 103m2, Grbavica, ul.Danila Kiša parking mesto u dvorištu objekta 5.sprat (dupleks) dvorišno orijentisan nov inventar, stan kompletno renoviran 2 kupatila 2 klime Mesečni račun Informatika: oko 16.000 din. Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 1200e + depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 450 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Paviljoni U parkovskom okruženju General Ždanove ulice, u Paviljonima, nalazi se ovaj jednosoban stan za izdavanje. Smešten je u mirnom i tihom delu ulice, bez buke, na petom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. U neposrednom okruženju su Institut za majku i dete,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 700.000 €, 160,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunski venac, Braće Nedić, top lokacija. Raskošan, luksuzan stan, novije gradnje, dodatno renoviran 2025. godine. Četvorosoban, 160m2, na četvrtom od ukupnih pet spratova. Raspored: ulazni hodnik, open space dnevni boravak sa trpezarijom, zastakljena terasa, kuhinja, vešeraj,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 630 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

HRAM SVETOG SAVE, VRAČAR – TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi odličan, kompletno renoviran i namešten trosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Vračaru, u blizini Hram Svetog Save. Stan je veoma miran, tih, topao i funkcionalnog rasporeda,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban renoviran stan od 70m2, koji je renoviran 2024.godine, na prizemlju u blizini Aviv Parka, po strukturi trosoban 2 terase, dve inverter klime, prodaje se namešten sa svim stavarima, stan ima kvalitetnu pvc i aluminisku stolariju sa komarnicima, nove elktro i vodovodne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran svetao i prostran dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Novosadskog sajma. Stan se nalazi na 8.spratu stambene zgrade. Lift u zgradi ide do 7.sprata, nakon čega se do stana dolazi jednim spratom stepenica. Iznad celog stana nalazi se tavanski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 40,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je potpuno renoviran stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji u mirnoj ulici na Grbavici. Stan je dvorišno orijentisan, pa pruža mir, privatnost i potpunu izolaciju od gradske buke. Nekretnina se nalazi na visokom prizemlju uredno održavane stambene zgrade. Posebnu pogodnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 800 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ustanička, kod hotela Srbija, kompletno renoviran, sve novo, useljiv odmah. Centralno grejanje, klimatizovan. Ne primaju se kućni ljubimci. ID: 8051 Dragica Mrkobrad 063/8269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 350 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,