• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv Zadnjih 14 dana renovirano - GoHome nekretnine mali oglasi
  • www.indomio.rs useljiv Zadnjih 14 dana renovirano - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv Zadnjih 14 dana renovirano

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana renovirano" pronađeno 142 nekretnina - prosečna cena 1.243 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1200 eura
    • do 1500 eura (prosečna cena)
    • do 1800 eura
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 800 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132348, I/III. Izdaje se kompletno renoviran, nenamešten, veoma komforan, dvosoban salonski stan na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija Novog Sada u blizini Spensa, Pupinove palate, strogog centra grada, Suda itd… Ovaj svetao i lep stambeno - poslovni prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 750 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i funkcionalan stan površine 64 m2 na odličnoj lokaciji u Novom Beogradu, u Bulevaru Mihaila Pupina, u neposrednoj blizini Starog Merkatora.Stan se nalazi na 1. spratu uredno održavane zgrade i orijentisan je ka parku i zelenilu, što pruža miran i prijatan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 6.500 €, 700,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran lokal na izuzetno prometnoj lokaciji, u samom srcu Bulevara despota Stefana – idealna prilika za ozbiljne poslovne sisteme kojima je važna vidljivost, pristupačnost i funkcionalnost prostora. Ukupna površina lokala iznosi 700 m² i prostire se na dve etaže: – gornji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana renovirano'
600 €
144.200 €
170.000 €
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 135.000 €, 47,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, svetao i kao nov jednoiposoban stan u mirnom delu Zelenog brda, na teritoriji Zvezdare, koja je veoma dobro povezana sa svim delovima grada. Stan je skoro renoviran i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od dnevne sobe sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i porodičnom delu Zemuna, u naselju Galenika, izdaje se lepo renoviran i potpuno opremljen jednosoban stan površine 35m2. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane dvospratnice sa interfonom, koja pruža sigurnost i prijatan ambijent za stanovanje. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan stan površine 50 m2 u Bloku 61, u ulici Jurija Gagarina na Novom Beogradu.Stan se nalazi na 6. spratu uredno održavane zgrade sa liftom i odlikuje se komfornim rasporedom, obiljem prirodne svetlosti i velikom terasom površine oko 30 m2 sa panoramskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno i luksuzno renoviran stan u Petrovaradinu. Stan se nalazi u maloj, intimnoj stambenoj zgradi sa svega pet stanova, što garantuje privatnost , mir i komšijski sklad. Tokom renoviranja korišćeni su najkvalitetniji materijali : zamenjene su sve instalacije (struja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ZELENI VENAC – STARI GRAD / SAVSKA ZONA – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi funkcionalan, komforan i kompletno namešten stan u samom centru grada, u mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji kod Zelenog venca i u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 289.000 €, 61,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan, klasičan dvosoban stan sa malim troškovima. Nalazi se na V spratu zgrade sa liftom kod Prve beogradske gimnazije i ima parking u dvorištu. Stan ima dve terase i odvojenu kuhinju i trpezariju, svetao je, dvostran i renoviran je pre nekoliko godina. Grejna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređena i potpuno renovirana garsonjera na Grbavici, smeštena na drugom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je opremljen novim nameštajem i spreman za useljenje. Garsonjera je svetla, funkcionalna i idealna za jednu osobu ili par. Nalazi se na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124141, III/, klima, lift, terasa, renoviran, stambena zgrada. Izdaje se kompletno renoviran i moderno namešten dvosoban stan od 50m2 na najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je svetao, funkcionalan i idealan za pojedinca, par ili manju porodicu. U blizini su svi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 850 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno renoviran i funkcionalan dvosoban stan površine 45 m2 u Višnjićevoj ulici, na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Dorćolu.Stan se nalazi na visokom prizemlju uredne zgrade i predstavlja idealan izbor za pojedince, parove ili studente koji žele miran i kvalitetan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 800 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ustanička, kod hotela Srbija, kompletno renoviran, sve novo, useljiv odmah. Centralno grejanje, klimatizovan. Ne primaju se kućni ljubimci. ID: 8051 Dragica Mrkobrad 063/8269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 180.000 €, 52,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, LIMAN 4, JEDNOIPOSOBAN STAN, 52 m2 + 4 m2 TERASE Nudimo vam sjajnu nekretninu na uvek traženoj lokaciji, neposredna blizina Doma zdravlja, škole, vrtića, nekoliko linija gradskog prevoza, a sve u predivnom kvaratu punom zelenila. Stan je kompletno, kvalitetno renoviran i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 175.000 €, 32,00 m2 cca 5470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran jednosoban stan površine 32m² na Dorćolu, u jednom od najtraženijih delova grada. Stan je potpuno i temeljno renoviran, bez potrebe za dodatnim ulaganjima, i spreman je za trenutno useljenje. Prostor je veoma dobro organizovan, funkcionalan i izuzetno svetao,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 64m², smešten u prizemlju kvalitetne novogradnje, sa dodatnih 40m² privatnog dvorišta/terase. Nekretnina se izdvaja savremenim dizajnom, luksuznim detaljima i vrhunskom opremom, idealna za porodičan život ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 495.000 €, 100,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunska, top lokacija, 100m2, trosoban. Nalazi se na drugom spratu od tri, u zgradi bez lifta. Kvalitetna oprema i materijali, Kompletno renoviran salonac sa dva kupatila, kuhinjom sa trpezarijom i ostavom, tri salona i velikom terasom od 14m2. U pitanju je dvorišna salonska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – renoviran jednoiposoban stan u centru, Đorđa Jovanovića, odmah useljiv Izdaje se kompletno renoviran i funkcionalan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u ulici Đorđa Jovanovića, na uglu sa Kosovskom ulicom. Stan se nalazi na svega nekoliko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 950 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131880, V/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, parking. LUX potpuno renoviran stan, komforan i funkcionalan, svetao, nalazi se u mirnom kraju. Poseduje velioki dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kuhinju, kupatilo, poseban wc, veliku i lepu terasu.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 39,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se u ulici Vojvode Mišića, u nižoj starijoj zgradi, potpuno renoviran stan / poslovni prostor za tihu delatnost. Ima klimu, mesto za čajnu kuhinju (mogu vlasnici da je ugrade, po dogovoru), grejani prostor 33m2 i terasu oko 6m2. Useljiv je odmah. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 950 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108950, IV/V, klima, lift, renoviran, ostava, stambena zgrada. U ponudi funkcionalan,kompletno opremljen stan.Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom,kuhinje,tri sobe,kupatila,WC,ostave i dve zastakljene lođe.Pogodan je za porodice sa decom!Škola na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao dvosoban stan površine 70m² u Balzakovoj ulici, na odličnoj lokaciji u blizini Limanskog parka, Štranda i Promenade. Stan se nalazi na 7. spratu zgrade sa liftom i orijentisan je ka dvorištu, što pruža mir i dosta prirodnog svetla tokom dana. Stan je kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 480 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bežanijska kosa 3 | renoviran dvosoban stan | 50m² | namešten | terasa | parking Izdaje se renoviran i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Bežanijska kosa 3, ulica Kolumbova. Stan je površine 50m², nalazi se na 3. spratu uredne zgrade sa liftom i odmah je useljiv. Struktura....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen stan površine 41 m2 u atraktivnom naselju Belville, u ulici Jurija Gagarina, na Novom Beogradu.Stan se nalazi na 9. spratu uredno održavane novogradnje sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, obiljem prirodne svetlosti i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 700.000 €, 160,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunski venac, Braće Nedić, top lokacija. Raskošan, luksuzan stan, novije gradnje, dodatno renoviran 2025. godine. Četvorosoban, 160m2, na četvrtom od ukupnih pet spratova. Raspored: ulazni hodnik, open space dnevni boravak sa trpezarijom, zastakljena terasa, kuhinja, vešeraj,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 319.000 €, 62,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux renoviran stan u pesackoj zoni. Orijentisan je suprotno od ulice tako da nema buke. Zastakljena terasa, zamenjena stolarija-drvo-aluminijum, opremljen novom kuhinjom. Odmah useljiv. 59m2 uknjzeno , mereno 62m2. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 149.900 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Sad, NOVO NASELJE - ŠONSI, DVOIPOSOBAN STAN, 60 m2 Nudimo vam na prodaju odličan stan na uvek interesantnoj lokaciji, u neposrednoj blizini crkve, nekoliko linija gradskog prevoza i svih bitnijih sadržaja. Kompletno je, kvalitetno renoviran i adaptiran. Nalazi se na drugom spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan salonac, idelan za poslovni prostor. Nalazi se u strogom centru, u Kapetan Mišinoj ulici, na prvom spratu odlično održavane zgrade sa liftom. Stan ima 66m2. Čine ga: hodnik koji povezuje sve prostorije, dva velika salona, jedna manja soba, prostran kuhinjsko-trpezarijski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Karaburma, Pere Ćetkovića ulica,2.0,56kvm, nov nameštaj, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+spavaća soba, terasa, klima,IV sprat bez lifta, grejanje NR (info stan 3000din), održavanje 1000din, renoviran stan kompletno, pvc, maš.za sudove,okrečen, useljiv, fiksno 450e+DEP+ag.provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stari grad-Dorćol-Cara Dušana 2.0, 40m2, 6/6, CG, KATV, internet, interfon, lift, odmah useljiv, namešten prostorije: hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba sa walk in gardoroberom, kupatilo, ostava Izdaje se perfektan ušuškan dvosoban stan od 40m², na Dorćolu, Dušanovoj ulici.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 750 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i namešten trosoban stan u Oblakovskoj ulici, u mirnom delu grada sa odličnom povezanošću prema autoputu i centralnim gradskim zonama. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade bez lifta i predstavlja dobar izbor za udoban porodični život ili dugoročan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.200 €, 103,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1902 – 4-soban 103m2, Grbavica, ul.Danila Kiša parking mesto u dvorištu objekta 5.sprat (dupleks) dvorišno orijentisan nov inventar, stan kompletno renoviran 2 kupatila 2 klime Mesečni račun Informatika: oko 16.000 din. Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 1200e + depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.900 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132477, I/II, klima, salonski, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, ostava, stambena zgrada. Atraktivan salonski 4.0 stan, u ulici Vojvode Milenka predstavlja savršen spoj predratne elegancije i savremenog komfora. Smešten u jednoj od najtraženijih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 1.800 €, 131,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Dedinju u ponudi je potpuno renoviran poslovni prostor smešten u kući koja je u nizu, ukupne površine 131 m², sa otvorenim pogledom na zelenilo. Prostor je organizovan na dva funkcionalna nivoa, što omogućava jasno razdvajanje radnih zona, menadžerskih kancelarija i prostora za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 350 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN DVOSOBAN PET FRIENDLY STAN NA DETELINARI---Agencijska šifra: 9112702.Izdaje se potpuno namešten dvosoban stan na 2. spratu zgrade na Detelinari. Stan je pet friendly, renoviran je pre par meseci i od tada nije useljavan.Useljiv je odmah. Potreban je depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep dvoiposoban stan u samom centru grada, na prestižnoj lokaciji između ulica Kralja Milana i Narodnog fronta. Zgrada ima dva ulaza – iz obe ulice, što stan čini posebno praktičnim i lako dostupnim. Stan je smešten između zgrada, što obezbeđuje potpunu privatnost i mir,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 106166, VPR/, lift, terasa, parking. Izdaje se jednosoban, renoviran stan u ulici Tone Hadžića (300 m od ulice Cara Dušana) sa novom belom tehnikom (šporet, veš mašina i frižider) i novim nameštajem. Soba je velika, a kuhinja je odvojena i ima prirodnu ventilaciju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate sa zadovoljstvom predstavlja renoviran i kompletno opremljen dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji Gornji Dorćol, u opštini Stari Grad. Stan se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade i predstavlja odličan izbor za one koji žele funkcionalan i moderan prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Braće Popović. Renoviran, kompletno namešten dvosoban stan nadomak Novosadskog sajma i Medicinskog fakulteta. Ovaj lep stambeni prostor sačinjavaju dnevni boravak sa trpezarijom, manja kuhinja, spavaća soba, kupatilo sa kadom, ostava i velika terasa. I sprat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 173.900 €, 46,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Gundulićev venac - Carigradska 1.5, 46m2, 2/2, TA. U ponudi odličan stan u blizini kafane Stara Hercegovina, i dve stanice metroa biće smeštene u neposrednoj blizini. Nalazi se u predratnoj zgradi, kvalitetne gradnje sa novom fasadom. Stan je okrenut ka dvorištu, na drugom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja renoviran i kompletno opremljen dvosoban stan na prestižnoj lokaciji Neimar, opština Vračar. Stan se prvi put izdaje i nalazi se na 6. spratu uredno održavane zgrade sa dva lifta, u mirnom i atraktivnom delu grada. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 240.000 €, 108,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo četvorosoban stan na III spratu održavane stambene zgrade na Belim vodama, u blizini svih infrastrukturnih sadržaja, škola, vrtića, parkova, supermarketa, stajališta gradskog prevoza. Stan se sastoji iz dve etaže. U donjoj etaži nalaze se kuhinja sa trpezarijom, a u gornjoj....