• GoHome Professional
www.indomio.rs prizemlje - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • www.indomio.rs prizemlje - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs prizemlje

  • Za upit "www.indomio.rs prizemlje" pronađeno 6 649 nekretnina - prosečna cena 1.300 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 80000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • podrum
    • 2.sprat
    • dvorište
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se perfektan stan na Bulevaru Evrope. Kompletno i kvalitetno renoviran. Nova kuhinja sa novom tehnikom u ceni. Nove sanitarije i slavine u kupatilu. Visoko prizemlje, ispod stanovi u polusuterenu. Dvorišno orjentisan. Izuzetna ponuda. 060 155 32 35 Pozovite!!! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 2.500 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo odličan četvorosoban stan na prestižnoj lokaciji na Dedinju, u neposrednoj blizini zgrade televizije Pink. Stan se nalazi u manjoj, mirnoj zgradi sa svega nekoliko stanova, okruženoj uređenim dvorištem kroz koje se i ulazi u stan, što daje poseban osećaj privatnosti i mira.....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 140.000 € na 185.600 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 185.600 €, 135,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 140.000 €
22.04.2026 - 185.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje p plus pk , na Paliluli. Površina kuće je 135m2 uknjižena površina 96m2 i sastoji se od dve etaže koje su povezane unutrašnjim stepenicama. Etaže mogu biti u funkciji i posebnih stambenih jedinica, jer poseduju posebne ulaze. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Stara,aristokratska kuća.Grejanje na gas ima na spratu,a u prizemlju nema. Na spratu ima 7 soba,a u prizemlju 6 soba i sveukupno 4 kupatila. Delimično zamenjena stolarija, stavljena PVC. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 650 €, 73,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 700 €
13.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN TROIPOSOBAN STAN NA ADICAMA SA OGRAĐENIM DVORIŠTEM---Agencijska šifra: 9112540.Izdaje se namešten, troiposoban stan od 73m2  u prizemlju zgrade sa ograđenim dvorištem na Adicama. Stan se sastoji od tri odvojene spavaće sobe, pri čemu svaka soba poseduje krevet i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u samom centru grada, na trećem spratu stambene zgrade. Sastoji se iz dva nivoa: na prvom se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dok se na drugom nivou nalaze spavaće sobe. Nivoi su međusobno povezani stepeništem. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 86.000 €, 76,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Liman 4, dvoiposoban stan za renoviranju u prizemlju zgrade.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052177 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 85.000 €, 22,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Ova garsonjera predstavlja savršen izbor za studente ili starije osobe koje traže udoban i praktičan prostor. Ušuškana je u samom srcu Zemuna, u blizini reke Dunav i Gardiša, što pruža mirnu i prijatnu atmosferu. Sa samo 5 minuta hoda do pijace i blizinom policijske stanice, imate....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 709.000 €, 300,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u mirnoj i porodičnoj ulici na Voždovcu – Nikšićka – idealna kako za porodični život, tako i za poslovnu delatnost. Smeštena na placu od 2,8 ari, ova kvalitetno građena kuća ukupne neto površine oko 300m² raspoređena je na tri etaže: suterenski nivo, prizemlje i potkrovlje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan površine 50m2 u prizemlju porodične kuće u blizini stare pošte na Ledenoj steni. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je ta. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 100.000 €, 200,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Izlaz na dve ulice, prilaz asfaltnim putem i pešačkom stazom! *Poseduje podrumski deo, visoko prizemlje, sprat i potkrovlje. Idealno za život višečlane porodice ili izdavanje stambenih nivoa! .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 80,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća dvojna građena od čvrstog materijala površine 80m.U prizemlju se nalazi dnevna soba,kupatilo moderno uređeno s tuš kabinom,elegantim pločicama i kavalitetnom sanitarnom opremom.Kuhinja otvorenog tipa sa trpezarijom.Ostava praktično smeštena odmah pored kuhinje.U potkrovlju se....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 1.590.000 €, 1200,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetnu vilu sa bogatim sadržajem i velikim investicionim potencijalom. Vila se sastoji od prizemlja, tri sprata (ukupne površine 1200m2 sa terasama) i nezavršenog potkrovlja. Namenjena je za ugostiteljsko-turističke delatnosti. Prizemlje obuhvata funkcionalno organizovan....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 89.000 €, 96,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kuću u Begeču koja u osnovi ima 96m2 uknjiženih. Ima i veliki zidani podrum. Kuća je kvalitetno zidana, čvrstim materijalom i obložena je fasadnom ciglom , urađena je izolacija mineralnom vunom između cigle i bloka. Takođe, ima i horizontalnu izolaciju . Raspored je odličan.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Klisa, 2.200 €, 480,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

STAMBENO POSLOVNI PROSTOR OD 480 M2 U KUĆI SA DVORIŠTEM NA KLISI--- Agencijska šifra: 9104007. Izdaje se kuća od 480 m2 podeljena u tri različita nivoa na Klisi. Ima dvorište od 250 m2, alarm, video nadzor, klimu, kablovsku, tri kupatila i tri toaleta. Jedan deo u prizemlju je namešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 139.050 €, 45,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodajemo jednoiposoban stan, površine 45m2 na Bulevaru Evrope. Stan se nalazi u novijoj zgradi, kvalitetne gradnje, na visokom prizemlju ( visina 1.sprata ) u zgradi sa liftom. Vrlo komforan i osvetljen, dvorišno orijentisan. Stan se prodaje u potpunosti namešten. Za više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 4.000 €, 900,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovno - magacinski prostor na Novosadskom autoputu, direktan sleperski ulaz sa puta, PVC, alarm, trofazna struja, open space prostor sa mogucnoscu pregradjivanja, 2 magacina od 100m2+80m2. Poslovna zgrada ima 3 nivoa koji su povezani teretnim liftom. U prizemlju su plocice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 60.000 €, 25,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Mali vrlo funkcionalan stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se na trgu pored ekonomskog fakulteta preko puta autobuske stanice sa pogledom na Beograd na vodi. Stan se sastoji od prostrane sobe, malog hodnika, kupatila sa toaletom i male kuhinje. Stan ima svoj podrum. Iako je prizemlje....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 130.000 €, 176,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća 176 m2, spratnica koja se sastoji u prizemlju zatvorena terasa, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ostava, hodnik, na spratu se nalaze 3 spavaće sobe i kupatilo. Stolarija drvena, po podu parket, laminat i pločice. Grejanje na pelet. U dvorištu se nalazi letnjikovac....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 250.000 €, 115,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na Paliću trenutno uknjižene korisne površine 115m2, na placu od 1251 m2, u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini Krvavog jezera i na 500 m udaljenosti od centralnog dela šetališta na Palićkom jezeru. Kuća ima 3 nivoa: suteren, prizemlje i potkrovlje. Suteren je uređen,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.000 €, 99,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2019.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u prizemlju stambene zgrade sa izlogom prema ulici i bočnim prozorima. 66 m2 u nivou ulice, 33 m2 u podrumu. Pločice, spušten plafon, rasveta, centralni rashladni sistem, centralno grejanje, dva mokra čvora. .

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 220.500 €, 230,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlicna vertikala kuce, na dva ara zasebnog placa u neposrednoj blizini poljoprivredne skole, na 700 metara od centra grada, blizina zelene pijace u ulici Jovana Deroka. . Odlicna spoljna fasada u kombinaciji sa prirodnim kamenom, vrhunska izolacija.Kuca je na cetiri nivoa povrsine....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Slavija, 769.000 €, 430,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2019.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 27377, 1a, spratna, pr+i+pk, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv, cela. Prizemlje 3.30m visina plafona.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 850 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam luksuzan dvosoban stan za izdavanje u mirnom delu centra Beograda, u neposrednoj blizini Palate pravde. Osnovne karakteristike: Površina: 72 m2 Struktura: Dvosoban stan Sprat: Visoko prizemlje (zgrada sa liftom) Depozit: 850 Nameštenost: Kompletno namešten privatno....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 200.000 €, 178,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Kovačićevo, mino, urbano gradsko naselje, na 5 min. od centra grada i na 45min. kolima od Beograda (Konjarnika auto-putem). Iako urbani deo grada, leti ima znatno prijatnije večeri od centra grada. Suprotni deo grada od industrijske zone. U saobraćajno slabo prometnoj ulici, na skoro....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 700.000 €, 300,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2024.,

www.indomio.rs

ID 582 Prostrana i funkcionalna kuća u nizu – Idealna za porodicu ili investiciju Karakteristike objekta: • Spratnost: Po+Pr+1+Pk • Ukupna stambena površina: 280 m² • Ostava: 10 m² • Garaža: 50 m² (kapacitet za 3-4 parking mesta) Raspored prostorija: Prizemlje: • Dnevna soba • Trpezarija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 300 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednoiposoban stan od 37 m2, do sada nekorišćen, u novoj zgradi na visokom prizemlju, nov nameštaj, nova tehnika i grejanje na gas (podno grejanje). Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Ognjena Price. Dodatne informacije na tel: 065 956 1999. .

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 3.000 €, 155,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo savremenu, luksuznu nekretninu na obodu Čukarice i Lipovačke šume. Kuća se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjskotpezarijskim delom u prizemlju kuće i 3 spavaće sobe koje su smeštene na spratu. U uređenom dvorištu nalazi se bazen ,teren za....

 
 
 
  Poslovni prostor, VIŠNJICA, 460.000 €, 243,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Višnjica - Maršala Tita lokal, 243m2, prizemlje, parking U prizemlju nove zgrade prodaje se lokal sa izlogom i magacinom, u sivoj fazi. Pogodan za razne vrste delatnosti. Pored zgrade se nalazi parking sa rampom. Odlična investicija! Mogućnost izdavanja lokala za 3.000 evra.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 338,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik ove vile u Sremskoj Kamenici na Tatarskom brdu, savršenog spoja elegancije, prirode i urbanog života. Smeštena na prostranom placu od 860 m², ova grandiozna vila ukupne površine 338 m² nudi izobilje prostora za život, opuštanje....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 80.000 €, 140,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Vikend kuća 140m2 na placu površine od 8 ari. Stambeni objekat se sastoji od garaže, zatim u prizemlju od hodnika, prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila i sprata koji je rasporeda hodnik i dve spavaće sobe. Nepokretnost poseduje struju, gradsku vodu, centralno grejanje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 149.000 €, 380,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Donjoj Vrežini, 20m do Knjaževačke ulice, u osnovi 130 m2, izdignuto prizemlje,sprat i potkrovlje, bez ukopanog podruma koji ima poseban ulaz i ogradjeni plac, na ogradjenom, ravnom i uredjenom placu od 6.8 ari, u završnoj fazi upisa u katastar, sve oko legalizacije....

 
 
 
  Poslovni prostor, UŽICE, 61.000 €, 111,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetno povoljna cena poslovnog prostora u Užicu. Na prodaju je poslovni prostor u Užicu, površine 111m2, smešten u prizemlju poslovno-stambene zgrade. Udaljen je oko 150m od gradskog trga. Podovi su obloženi keramikom, rasveta izvedena u spuštenom plafonu, ima razvedeno gradsko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan jednoiposoban stan u Novom Sadu na Telepu u Mornarskoj ulici, idealan za jednu ili dve osobe.Stan poseduje posebnu spavacu sobu, dnevnu sobu povezanu sa kuhinjom, prostorno kupatilo kao i terasu sa ostavom i posebno parking mesto .Nalazi se na visokom prizemlju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 92.700 €, 59,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komplet renoviran od poda do plafona. Fantastičan raspored sa velikim prostorijama, dnevni boravak je oko 17m2, spavaća soba oko 14m2, a kuhinja sa trpezarijom oko 20m. U ceni stana ostaje nova odlična kuhinja sa sudo mašinom, nov po meri pravljen plakar u dnevnom boravku i kompletno....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 275.000 €, 49,00 m2 cca 5610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2023.,

www.indomio.rs

Kopaonik, Karaman - Jovana Cvijića 2.0, 49m2, 4/4, CG, lift, parking U ponudi dvosoban, dobro pozicioniran stan. Prodaje se namešten. Stanu pripada parking mesto ispred zgrade, kao i prostor za skije u prizemlju. Za svaku preporuku! Uknjižen na 49m2. Agencijska provizija 2%. Agent:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.600 €, 52,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je nov, troiposoban stan u prizemlju stambene zgrade, smešten u mirnom i porodičnom delu Adica. Stan ima ukupnu površinu od 56 m², od čega je 52 m² uknjiženo. Funkcionalnog je rasporeda i idealan za porodično stanovanje ili dugoročnu investiciju. Grejanje je na toplotne....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 298.700 €, 99,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2022.,

www.indomio.rs

Extra kuća sa predivnim pogledom na Novi Sad. Kuća se nalazi na Ivici nacionalnog parka, okružena čumom i čistim vazduhom. Kuća se nalazi na samo 50-tak metara od glavnog puta i autobuske stanoce.. Kuaća je građena u dva navrata prvo kao vikend-kuća a kasnije je proširena i dobivrn....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 24.000 €, 75,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća građena 1991god.,spratna,spoljne stepenice za sprat U prizemlju su dve prostorije i gore dve manje,omalterisane. Nema kupatilа,ima garaža od koje može da se napravi kupatilo ili kuhinja,sprovedena instalacija za struju. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.800 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2022.,

www.indomio.rs

Perfektan četvorosoban porodični stan, novija zgrada, mirno mesto, zgrada sa 4 stana, visoko prizemlje (visina 1.sprata), kalorimetri - grejanje po utrošku, niski troškovi. Mogućnost kupovine garaže od 19m2. Stan je sam na etaži, raspored izuzetan, bez ikakvih ulaganja. Uknjižen.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 39,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednosoban stan, u novoj tek završenoj zgradi, udaljen samo 150m od Aqua Parka na Raj-u, što ga čini savršenim za ljubitelje rekreacije i zabave. Površina jednosobnog stana je 39m2. Stan je dizajniran s pažnjom na detalje, sa modernim enterijerom. Sastoji se od: prostranog....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 450.000 €, 270,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetna kuća na odličnoj lokaciji.Ogroman dnevni boravak,odvojena kuhinja sa trpezarijom,tri spavaće sobe,garderobna soba,kupatilo,WC. Velika terasa. Iza kuće letnjikovac . Plac 6,5 ari. Kotao na gas i struju.U prizemlju kuće dva poslovna prostora.Uknjižena. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 505-546 (od ukupno 830)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>