• GoHome Professional
www.indomio.rs prizemlje Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs prizemlje Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs prizemlje Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs prizemlje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 275.000 €, 70,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo odličan stan u najlepšem delu bloka 45 u maloj zgradi . Stan se nalazi u prizemlju zgrade i pogodan je kako za stanovanje tako i za poslovni prostor. Dvostrano je orijentisan(jug i zapad) . Uknjižen je na 70 m2 plus 11 m2 koji su pripojeni od hodnika. Odličnog je rasporeda.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 225.000 €, 290,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.galerijanekretnine.com

Kuća 290m2 (terasa) + pomoćni objekat 130m2, PR + PTK, plac 19. 3 ara, čvrsta gradnja, internet, ktv, klima, podrum, parking, struja, gradska voda, mogućnost formiranja dodatne stambene jedinice U mirnom delu Inđije, u takozvanom srpskom kraju, nalazi se ova veoma komforna i funkcionalna....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 190.000 €, 190,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.galerijanekretnine.com

Višesobna kuća, 190m2 + pomoćni objekat 60m2, PR+I, EG, garaža, 9, 7 ari, uknjižena Lokacija ulice Jovana Popovića je u neposrednoj blizini centra Inđije i jedna je od najtraženijih. Blizina parka, škole i svih važnih sadržaja čine ovu lokaciju idealnom za udoban i kvalitetan porodični....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 270.000 €, 86,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u blizini Carine, u Bloku 34, smešten u prizemlju dobro održavane zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve sobe, dva kupatila, odvojene kuhinje i terase. U stanu je promenjena stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Ekskluzivan luksuzno renoviran trosoban stan od 87m² na prestižnoj i izuzetno povezanoj lokaciji Na prodaju elegantan i besprekorno uređen trosoban stan površine 87m², sa dve komforne spavaće sobe, prostranom sunčanom terasom i pripadajućim podrumom, smešten u kvalitetnoj i odlično....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 275.000 €, 123,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na odličnoj lokaciji, u zoni porodične gradnje, nalazi se ova vertikala kao većinsko vlasništvo kuće (17/24 idealnih delova), građene 60-tih godina. Fizički je odvojena zasebnim ulazom i stepeništem, kao i zasebnim velikim dvorištem (odvojenim poravnanjem - pravno). Vertikala ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 87m² sa dve komforne spavaće sobe, prostranom terasom i pripadajućim podrumom, projektovan i izveden od strane renomiranog arhitektonskog studija, u odlično održavanoj zgradi na izuzetnoj lokaciji BEZ IKAKVIH ULAGANJA. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 183.500 €, 62,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju fantastičan, kompletno renoviran stan na jednoj od najfunkcionalnijih i najtraženijih lokacija u gradu. U besprekornom je stanju, apsolutno bez ikakvih dodatnih ulaganja, odmah useljiv i spreman za novog vlasnika. Ono što ovaj stan izdvaja jeste izuzetan raspored prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 368.000 €, 81,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude luksuzno opremljen trosoban stan površine 81m² (plus terasa od 6m² - 87m²) sa dve komforne spavaće sobe, prostranom terasom i pripadajućim podrumom, projektovan i izveden od strane renomiranog arhitektonskog studija, u odlično održavanoj zgradi novije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

✅ Useljiva novogradnja sa baštom – blizu Bulevara kralja Aleksandra U mirnoj ulici, nadomak Bulevara kralja Aleksandra, nalazi se odličan stan u novogradnji, u potpuno završenoj i useljivoj zgradi. Stan se nalazi u prizemlju i poseduje veliku privatnu baštu od 50 m², koja ulazi u....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • prizemlje najnovije (50)
  • www.indomio.rs prizemlje (6662)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>