• GoHome Professional
www.indomio.rs potkrovlje Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs potkrovlje Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs potkrovlje Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs potkrovlje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, INĐIJA, 190.000 €, 190,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.galerijanekretnine.com

Višesobna kuća, 190m2 + pomoćni objekat 60m2, PR+I, EG, garaža, 9, 7 ari, uknjižena Lokacija ulice Jovana Popovića je u neposrednoj blizini centra Inđije i jedna je od najtraženijih. Blizina parka, škole i svih važnih sadržaja čine ovu lokaciju idealnom za udoban i kvalitetan porodični....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 225.000 €, 290,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.galerijanekretnine.com

Kuća 290m2 (terasa) + pomoćni objekat 130m2, PR + PTK, plac 19. 3 ara, čvrsta gradnja, internet, ktv, klima, podrum, parking, struja, gradska voda, mogućnost formiranja dodatne stambene jedinice U mirnom delu Inđije, u takozvanom srpskom kraju, nalazi se ova veoma komforna i funkcionalna....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 120.000 €, 220,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća 220m² na placu od 10 ari u Velikom polju kod Obrenovca. Kuca se sastoji od prizemlja i sprata, potkrovlje u sivoj fazi. U prizemlju jedna prostorija kuhinja+trpezarija+dnevna, 2 spavace sobe, kupatilo, hodnik i predsoblje. Na spratu 4 spavace sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 198.000 €, 46,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 3.0, mereno 67m2, eg, 3/3, odlična gradnja. Odličan, vrlo funkcionalan stan u potkrovlju tj. trećem spratu bez lifta. Malo predsoblje, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom i dve spavaće sobe. Moguće proširenje za još 20m2. U odličnom stanju. Useljiv po dogovoru.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 275.000 €, 123,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na odličnoj lokaciji, u zoni porodične gradnje, nalazi se ova vertikala kao većinsko vlasništvo kuće (17/24 idealnih delova), građene 60-tih godina. Fizički je odvojena zasebnim ulazom i stepeništem, kao i zasebnim velikim dvorištem (odvojenim poravnanjem - pravno). Vertikala ima....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 29.000 €, 60,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikend kuća u Banji Topilo, na samo 25km od Niša u mirnom i prirodnom okruženju Toponičke reke. Kuća ima spratnost P+PK, površine je 60m2, nalazi se na ravnom, ograđenom placu, površine 497m2. U neposrednoj blizini nalaze se banjsko kupatilo, centralno kupalište u reci,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća od 80 m2 sa dva pomoćna objekta na placu od 908 m2 u Krušcu. Kuća se nalazi na desetak minuta vožnje kolima od centra i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Uredno je održavana i funkcionalna pa....

 
 
 
  Kuća, NOVI BANOVCI, 250.000 €, 410,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Dvojna kuća na placu od 7,14 ari, pri čemu se prodaje 1/2 kuće. Kuća se sastoji od podrumskog dela, prizemlja, prvog sprata i potkrovlja. U prizemlju se nalazi poslovni prostor sa mokrim čvorom, magacinski prostor, prostor za kancelariju, kao i velika garaža za tri automobila. Na....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 198.500 €, 300,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kvalitetno građena kuća u mirnom delu Durlana, blizu Nišave, prizemlje i dva sprata, plus potkrovlje, lepljena sa jedne strane i sa lepim dvorištem. Objekat ima izolaciju a unutrašnji prostor je u izvornom stanju i potrebno je renoviranje po ukusu i potrbama novog vlasnika.....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 90.000 €, 81,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Impozantna nekretnina, Vikendica na Gružanskom jezeru - nova gradnja, Brvnara površine 81 m2, plac 319 m2, do vode Na prodaju vikendica - brvnara na Gružanskom jezeru, nove gradnje, opremljena i funkcionalna kako za odmor tako i za život. Dimenzije objekta su prizemlje 9x6 metara,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • potkrovlje najnovije (18)
  • www.indomio.rs potkrovlje (1895)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>