• GoHome Professional
www.indomio.rs parket - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs parket - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket

  • Za upit "www.indomio.rs parket" pronađeno 3 726 nekretnina - prosečna cena 2.235 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • 1.sprat
    • bazen
    • lift
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 125.000 €, 61,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep trosoban stan na Zlatiboru, smešten u luksuznom naselju Kapije Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini budućeg kompleksa Park Zlatibor, gde je planirana izgradnja luksuznog hotela Crowne Plaza, restorana, padel centra, košarkaških terena, zatvorenog....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 138.000 €, 250,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se velika samostalna kuća u MZ Novo Selo na asfaltiranoj ulici, blizu škole, autobusa na placu od 1208 m2. Glavna kuća građena od čvrtog materijala i ima 200 m2, sastoji se na prizemlju od ulaza sa hodnikom i stepeništem za sprat, dnevne sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 425.500 €, 123,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo salonski četvorosoban stan od 123m2 u Zemunu, Donjem gradu, na uglu Avijatičarskog trga i Karadjordjeve ulice. Stan se nalazi na prvom spratu uredne salonske zgrade, dvostrano orijentisan ( prema ulici i delom prema dvorištu). Sastoji se od ulaza, tri velike spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 59.000 €, 400,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Žednik - Prodaje se porodična kuća građena od čvrstog materijala površine 200 m2.Poseduje dve garaže,podrum,tri spavaće sobe,dnevni boravak sa kuhinjom,ostavu i kupatilo.Na podovima se nalazi parket i keramičke pločice,stolarija drvena,struja trofazni priključak ,kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 194,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Željezničko naselje, prodaje se porodična kuća od 194kvm na placu površine 400kvm. Kuća u svom sastavu poseduje suteren i sprat. Na spratu se nalaze dve spavaće sobe, dnevna i kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i hodnik.U suterenu se nalazi kuhinja, dnevna i spavaća soba,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 165.000 €, 156,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća građena u dva nivoa.U suterenu se nalazi velika soba,kupatilo,kuhinja i kotlarnica.U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja sa trpezarijom,kupatilo,sanitarni čvor i dve sobe.Na podovima se nalazi parket i keramičke pločice,stolarija pvc,grejanje na gas,struju i čvrsto gorivo.Poseduje....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 179.000 €, 390,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Prostrana kuća funkcionalnog rasporeda sa tri etaže, dvorištem i garažom na parceli od 367m2, Gradnulica. Prizemlje: predsoblje, 2 sobe, otvoreni koncept dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i ostava. Prvi sprat: 4 sobe i kupatilo. Potkrovlje: 3 sobe i kupatilo. 4 velike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 262.000 €, 82,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Sajam kompleks, Branka Bajića, 82m² ++|++ Trosoban stan na dobroj lokaciji. Prostran i svetao, kvalitetno i moderno opremljen, odličnog rasporeda. Veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na terasu, 2 spavaće sobe, kupatilo i toalet. Prodaje se bez nameštaja, ali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 114.400 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u Lux, inovativnom kompleksu na Ledinama u neposrednoj blizini Bežaniske Kose 3 . Prodaja sranova u izgradnji. U ponudi je dvosoban stan od 45,76m2 stan u novom kompleksu na najjačoj razvojnoj lokaciji u Evropi. Građevinska dozvola. Blizina Aerodroma Nikola Tesla. Blizina novog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 104.660 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Odličan kvalitet opreme i gradnje na traženoj lokaciji, blizina Sajma. Sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, hrastov parket, keramika prve klase, ugradni vodokotlić. Navedena cena je sa PDV-om, mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.300 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen stan u novogradnji: Lokacija: Vračar, ugao Molerove i Kičevske ulice Opis stana: Zgrada iz 1990. godine Kuhinja Trpezarija Dnevna soba 3 spavaće sobe 2 kupatila Predsoblje Balkon Površina: 110 m Struktura: 4.0-soban Sprat: IV/ 6 Grejanje: Centralno, Oprema:....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 90.560 € na 99.050 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 99.050 €, 57,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 90.560 €
17.05.2026 - 99.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

POZICIJA LOKACIJE Prodaja stanova – Stara Pazova, kompleks od 4 lamele koji je pozicioniran u samom centru mesta, tako da možete zaboraviti na zamorne, dugačke vožnje, jer se sve neophodno za udoban život nalazi na svega nekoliko stotina metara od Vašeg novog stana u Luxury Complex....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 71.740 €, 44,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prestavljamo Vam jednu od izuzuetno kvalitetnih izgradnji u Petrovaradinu. Sam kvalitet gradnje i opreme su po svetskim standardima. Pvc stolarija,troslojni parket,keramika italijanska prve klase. Sobe su komforne, kockaste. Lokacija je prelepa, mirna i puna zelenila. U blizini se....

 
 
 
  Stan, KORAĆICA, 43.725 €, 53,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov dvosoban stan od 53m2 na šestom sparatu, u CENTRU Maldenovca, sa prelepim pogledom u zgradi sa liftom. Od prostorija poseduje jednu spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, terasu. Parket, italijanske pločice, grejanje inverter-TEA. Cena stana je 750e....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 89.000 €, 236,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja komplet uknjizene kuce sa garazom i svim pomocnim objektima na 12ari placa, na 3 nivoa. U neposrednoj blizini se nalazi bus stanica sa vise linija geadskog prevoza, a jedna linija Vranic direktno povezuje sa Banovim Brdom. Sto je veliki benefit. Vranic je naselje koje ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 284.800 €, 79,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam jedinstvenu nekretninu na tržištu. U pitanju je trosoban stan, izuzetnog kvaliteta, u centru Novog Sada. Kompletno renoviran od poda do plafona vrhunskim meterijalima, zamenjene elekto i vodovodne instalacije. Višeslojni parket I klase, sedmo-komorna pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 275.000 €, 85,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na trećem spratu održavane, predratne zgrade od svega šest stanova. Dvostran je, svetao, komotan i funkcionalan. Prostorije: predsoblje, garderober, spavaća soba (sa kosinama), otvoren koncept - dnevne komforne sobe sa izlazom na zastakljenu terasu, trpezarije sa izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.840 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastičan stan u zgradi od crvene fasadne cigle. Odličan raspored, gde se u sve prostorije ulazi iz hodnika i svaka ima prirodnu ventilaciju. Okolina zgrade je puna zelenila, parking mesta, šetališta i sve ostalo što je potrebno za komforan život. Nalazi se na idealnom drugom spratu....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća sa potkrovljem građena od čvrstog materijala (termoblok i cigla, izolacija 5 i 10 cm). Prizemni deo kuće građen je 1974. godine, izolovan, sa urađenom fasadom i u svom sastavu ima trpezariju sa kuhinjom i ostavom, centralno predsoblje, 3 sobe i kupatilo. U sklopu kuće....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 118.320 €, 24,00 m2 cca 4930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119296, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. 155m2+56m2Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 164.400 €, 65,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2024.,

www.indomio.rs

Novogradnja u Zemunu ,blizina Cara Dušana , stanovi modernog dizajna i enterijera,biće na raspolaganju lokali ,garaže ,poslovni prostor za restorane ili supermarkete. Sve ono što čini lagodan život nalaziće se u ovom kompleksu sa dve lamele ,dva nivoa podzemnih garaža. Stolarija je....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 72.000 €, 137,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična spratna kuća sa lokalom u centru Manđelosa. Na parceli od 469m2 se nalazi kuća, lokal, garaža, letnjikovac sa roštiljem i pomoćne prostorije. U produžetku ide druga parcela od 1230m2, koja ima izlaz na drugu ulicu. U prizemlju kuće se nalazi lokal sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 221.450 €, 116,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2022.,

www.indomio.rs

Ne propustite priliku!!! Fantastičan porodičan stan sa idealnim rasporedom prostorija. Odlična lokacija u blizini škole, vrtići, mega marketi, apoteke, sve što je potrebno za udoban i konforan život. Ako želite da svoje slobodno vreme provedete u prirodi na samo par minuta hoda nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 110.430 €, 27,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 121.283 €, 51,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan tako da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 251.640 €, 69,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2024.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji posedujemo u prodaji luksuzni stan u blizini TC Delta city/a,(manje od 1km) ,Štark arene,(manje od 2km) ,kraj jedne od najstarijih ulica i kao najvažnija saobraćajnica koja povezuje sve delove ovog divnog Beograda.Sve na jednom mestu, pruža ugodnost savremenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 95.661 €, 35,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 66.710 €, 26,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena ponuda na tržištu. Direktno od investitora, bez agencijske provizije. PDV za kupce I stana. Prodaje se stan u jednoj od najkvalitetnijih novogradnji u Novom Sadu. Svi materijali i oprema na zgradi su prvoklasni. Svi zidovi i spoljnji i pregradni se zidaju Klima Blokom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 465.000 €, 117,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Prostran četvorosoban stan površine 117m2 na drugom spratu lamele A u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi. Stan se sastoji iz dnevno-trpezarijskog dela sa kuhinjom (open space) sa izlaskom na terasu, tri spavaće sobe, kupatila i toaleta. U stanu....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 100.000 €, 75,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.indomio.rs

Odličan kompletno opremljen stan u najužem centru Subotice površine 75 m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka spojenog sa kuhinjom i trpezarijom iz koje se izlazi na terasu, spavaće sobe i kupatila. Na podovima je parket, prozori su PVC a grejanje je na struju. .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 200.000 €, 142,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2022.,

www.indomio.rs

* Na prodaju kuća u Gogama, u mirnoj ulici. - Površina kuće je 142 m2, a placa je 488 m2. - U prizemlju kuće se nalazi kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom, spavaća soba, kupatilo i toalet. Na spratu se nalaze 3 spavaće sobe, dnevni boravak, kupatilo, dve terase. - Kuća je novije....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 129.135 €, 53,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 360.000 €, 126,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju moderanog stambeno-poslovnogi kompleksa, prvoklasnog kvaliteta. Stambeni kompleks u Novom Sadu koji se sastoji od 3 lamele uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jedno parking ili garažno mesto. Stanovi dostupni na I, II i....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 193.350 €, 66,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj jedinstven projekat se nalazi na atraktivnoj lokaciji, nedaleko od mosta Slobode, sa prelepim pogledom na Novi Sad i Dunav, u neposrednom okruženju porodičnih kuća, vrtića, prodavnica i Instituta. U ponudi je 78 pažljivo osmišljenih stanova, opremljenih najsavremenijom i kvalitetnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 80.000 €, 50,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lep dvosoban stan, novija gradnja, uredan ulaz i dobro održavana zgrada. Kvalitetan parket, PVC stolarija, etažno grejanje. Svetao, osunčan sa panoramskim otvorenim pogledom. U blizini osnovne škole "14. Oktobar", sa dobrom saobraćajnom infrastrukturom, na pet minuta hoda....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 87.000 €, 86,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2024.,

www.indomio.rs

SOMBOR - Kuća sa još jednim stanom na placu od 630m2 Prodaje se prizemna, renovirana, novija kuća u mirnom delu grada Kuća je 86m2 stambene površine, BEZ ULAGANJA Sastoji se iz 3 sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, predsoblja i lepe prostrane terase sa novim krovom od leksana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 258.000 €, 116,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan u samom centru grada, u novijoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje na drugom spratu. Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc-a i toaleta. Stan poseduje dve terase koje povezuju dve spavaće i dnevnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.000 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u porodičnoj kući sa više stambenih jedinica, mini zgrada sa baštom koja pripada stanu u prizemlju. Pozicija odlična, blizu saobraćajnica, mirna mikrolokacija. Vrlo prostran i funkcionalan, opremljen modernim nameštajem i kvalitetnom opremom. Sastoji se od antrea sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 70.040 €, 49,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Fenomenalan dvoiposoban stan na Adicama novije gradnje. Stan je dvostrano orijentisan. Nalazi se na najboljoj lokaciji na Adicama. Blizu Vam je autobusko stajalište tako da ste dobro povezani sa Centrom, Bulevarom, Promenadom, Spensom. U blizini imate veće i manje markete, apoteke....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 210.000 €, 47,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban osunčan stan kod grčko-kiparskog centra u bloku 23. Južno orijentisan, okrenut prema unutrašnjosti bloka sa otvorenim pogledom prema parku. Stan je po strukturi 1.5 sa mogućnošću drugačijeg rasporeda preuređenjem trpezarijskog dela u dnevni boravak. Površine....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 222.000 €, 224,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se velika porodična kuća na dve etaže u MZ Dudova šuma, 800 metara od centra grada. Kuća je građena od opeke i ima 224 m2, izolovan stiroporom od 5 cm i nalazi se na placu od 273m2. Sastoji se iz dve etaže sa posebnim ulazom. Na prizemlju je ulaz, mala kuhinja, WC, kupailo,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 75.000 € na 80.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 80.000 €, 180,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 75.000 €
24.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća u Crvenki koja ima 180 m2. U prizemlju se nalaze dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i nedovršena prostorija sa uvedenom vodom koja je predviđena za lokal. Na spratu se nalazi hodnik, dve spavaće sobe, špajz, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 814)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>