• GoHome Professional
www.indomio.rs parket - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • www.indomio.rs parket - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket

  • Za upit "www.indomio.rs parket" pronađeno 3 726 nekretnina - prosečna cena 2.235 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 219.172 €, 71,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.indomio.rs

Eksluzivna ponuda u agenciji Art nekretnine! Bez provizije za kupce! U prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan 71.16 m2 sa terasom na prizemlju, drugom i trećem u novogradnji na dobroj lokaciji blizu tržnog centra Stadion, pošte, pijace, izlaza na auto put, sa lepim pogledom....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 71.300 € na 76.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Ledena Stena, 76.000 €, 48,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 71.300 €
03.04.2026 - 76.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 47,52 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 320.000 €, 70,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan trosoban stan na izuzetno mirnoj lokaciji u Zemunu u modernom kompleksu, u neposrednoj blizini auto-puta, stajališta više linija gradskog prevoza i ostalih potrebnih sadržaja. Izuzetno lep, prostran i funkcionalan stan površine 70.82 m2, na atraktivnoj lokaciji koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 350.000 €, 121,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124100, VI/VI, dupleks, klima, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, stambena zgrada. Veoma svetao 4.0 stan na dva nivoa, dvostrano orijentisan, na super lokaciji, sa predivnim pogledom na okruženje. Korisna površina ovog stana je 121m2, uknjiženo 89m2. Donji nivo: ulazni....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 3.500 €, 500,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Neposredno uz Kvantasku pijacu, na samo 200 metara od carinskog terminala, nalazi se samostalni poslovno-magacinski objekat P+1. Kancelarijski prostor od 110m2 se nalazi na 1.spratu i sastoji se od: - 5 modernih kancelarija - 2 sanitarna čvora - ALU stolarija – visoka energetska efikasnost....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 820 € na 790 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 790 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.08.2025 - 950 €
17.12.2025 - 890 €
21.01.2026 - 850 €
22.02.2026 - 820 €
01.03.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2024.,

www.indomio.rs

Vukov spomenik, Držićeva, salonska zgr, namešten, odmah useljiv, renoviran .. / kod Ruzveltove, nedaleko od Vukovog spomenika, predratna zgr, mermerni ulaz, visoki plafoni, svetao, funkcionalan, odmah useljiv, komplet namešten sa tehnikom i opremom, renoviran, nove instalacije, 2....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 70.753 € na 72.774 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 72.774 €, 40,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 70.753 €
26.04.2026 - 72.774 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DIS-a. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 40.43m2, nalazi se u prizemlju zgrade. Po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 90.000 €, 149,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.indomio.rs

Prelepa renovirana kuća površine 149 m2 na placu od 826 m2 u blizini centra Bikova. Sastoji se od dugog hodnika, tri spavaće sobe, kupatila sa kadom, kuhinje sa trpezarijom i zastakljene verande sa roštiljem i prostorima za sedenje. Potkrovlje ima dva balkona i u sivoj je fazi.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Odlična vikendica u rezervatu prirode Tiganjica površine oko 70 m2 na placu od 15.78 ari. Prizemlje se sastoji od natkrivene i zastakljene terase koja se prostire oko cele vikendice, hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. U potkrovlju dve sobe. Građena od čvrstog....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 145.000 €, 140,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

U Aleksandrovu na lepoj lokaciji prodaje se kvalitetna spratna kuća. Kuća raspoređena na dve etaže sa identičnim rasporedom koji sadrži dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, kupatilom i dve spavaće sobe. U suterenu se nalaze pomoćne prostorije i kotlarnica sa peći na čvrsto gorivo.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 180.000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

**Prodaja troiposobnog stana – Bulevar Nemanjića, Niš** Na prodaju troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu – Bulevar Nemanjića, sa prelepim pogledom na Svetosavski park i crkvu. Stan se nalazi na 7. spratu zgrade sa dva lifta (nije poslednji sprat). **Struktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 150.000 €, 48,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,48m2+17m2 terase ,150000 eur+PDV(10%),lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma zdravlja,prodavnica,banaka,škole,obdaništa,restorana i autobuskog prevoza. Stan trosoban,48m2 i 17m2 terase, se nalazi....