• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana" pronađeno 292 nekretnina - prosečna cena 708 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 922 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1300 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • 3.sprat
    • uknjižen
    • kablovska
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 350 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132299, I/, lift, terasa. Izdaje se jednoiposoban, namešten stan na Detelirani, dvorišno orijentisan. Useljiv je od 1. juna. Nije pet friendly. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 900 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132370, VIII/IX, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Izdaje se u potpunosti namešten i opremljen, LUX trosoban stan u kompleksu Vrtovi Ceraka. Stan je opremljen novim nameštajem i novim tehničkim uredjajima. Struktura stana:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo NOV Jednoiposoban namešten stan na Podbari,blizina Centra,Keja, IV sprat,lift,nov nameštaj . . . odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 250 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalna garsonjera na potezu socijalnog, u neposrednoj blizini centra kao i svih neophodnih sadržaja potrebnih za život. Stan se izdaje namešten i odmah je spreman za useljenje. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Depozit u visini jedne kirije. Za više informacija kontaktirajte....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

LEKINO BRDO, VOŽDOVAC – TROSOBAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi funkcionalan i potpuno opremljen trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Lekinom brdu, Voždovac. Stan je veoma svetao, komforan i funkcionalnog rasporeda, idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep, moderno namešten stan u centru Mirijeva, 50 m2. Drugi sprat. Podno grejanje. 450 eur. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade koja je locirana na Podbari. Stan je dvorišno orjentisan. Useljiv od 01.05. 2025. Cena zakupa iznosi 400e + depozit + posrednička naknada u iznosu od 50% jednokratno. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 950 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131880, V/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, parking. LUX potpuno renoviran stan, komforan i funkcionalan, svetao, nalazi se u mirnom kraju. Poseduje velioki dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kuhinju, kupatilo, poseban wc, veliku i lepu terasu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo moderan i potpuno opremljen stan u novogradnji na Voždovcu, površine 70m2 sa garažnim mestom. Stan je potpuno namešten, poseduje svu tehniku i spreman je od 15. maja za useljenje. Mesečne režije 40eura. Stan je idealan za porodicu ili poslovne ljude. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao, funkcionalan i lepo uređen 2.0 stan površine 38 m². Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno je namešten, odmah useljiv i opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na 2. spratu stambene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za parove, zaposlene osobe ili manje porodice. Posebna prednost su niski mesečni troškovi, koji u zimskom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 480 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bežanijska kosa 3 | renoviran dvosoban stan | 50m² | namešten | terasa | parking Izdaje se renoviran i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Bežanijska kosa 3, ulica Kolumbova. Stan je površine 50m², nalazi se na 3. spratu uredne zgrade sa liftom i odmah je useljiv. Struktura....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 410 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ulici Mihaila Bulgakova, na odličnoj lokaciji, odmah iznad Nis pumpe na Mirijevu nudimo stan u novijoj zgradi. Kompletno namešten. Sastoji se od predsoblja, kupatila, dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe i tri terase. Svetao, prostran i vrlo funkcionalan. Izdaje se na duži....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 300 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i namešten 2.5 stan u blizini Bogoslovije. Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase i ostave. Stan je potpuno renoviran i opremljen novim nameštajem.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112700.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Stan je useljiv od 31.05.2026. godine. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 268.900 €, 74,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN, RENOVIRAN, NAMEŠTEN TROSOBAN STAN U STEPE STEPANOVIĆA! Kontakt: +381668091211 Cena: 269.900 € Lokacija: Voždovac, naselje Stepa Stepanović, sprat 1 Površina: 74 m2 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa trpezarijom; - Kuhinje; - 2 spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na Socijalnom u Novom Sadu, u ulici Vojvode Šupljikca. Stan površine 41 m² nalazi se na prvom spratu i predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na atraktivnoj gradskoj lokaciji. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 180 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera u Petrovaradinu, u Reljkovićevoj ulici , na svega nekoliko minuta od centra Novog Sada. Ova moderna i funkcionalna garsonjera površine 30 m² nalazi se na prvom spratu i predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ČAJETINA, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten četvorosoban duplex sa garažnim mestom u prestižnom naselju Zlatibor 1000 na Zlatiboru. Na prvom spratu se nalazi predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, terasa i kupatilo, a na drugom spratu su smeštene dve spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BRUS, 184.907 €, 39,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Sky Loft je tip stana čija je dominantna karakteristika odličan pogled preko jednog zida koji je u punom staklu, bez pregradnih zidova, tako da je ceo apartmanotvoren ka nebu. Ovaj tip stanova uglavnom se gradi u visokim zgradama, međutim Kopaonik pruža bolji pogled nego bilo koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 179.900 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam komforan trosoban stan u jednom od najlepših naselja u Zemunu nadomak svih važnih sadržaja (škola, vrtići, prodavnice, pijaca, parkovi, autobuska stajališta) Stan poseduje svoje dvorište i prodaje se potpuno namešten. Idealan za miran i komforan svakodnevni život....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 400 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređen i potpuno namešten jednosoban stan u ulici Jove Ilića, smešten u mirnom i prijatnom okruženju okruženom zelenilom, idealnom za udoban i kvalitetan svakodnevni život. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, obiljem....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 106.000 €, 43,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je potpuno opremljen stan površine 43 m², smešten u luksuznom kompleksu Royal Gardens na Zlatiboru. Lokacija je izuzetno atraktivna, u neposrednoj blizini centra, Dino parka i stadiona Švajcarija. Stan se nalazi na šestom spratu zgrade sa liftom i odlikuje se modernim i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 85.000 €, 29,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132398, II/, klima, terasa, uknjižen, parking. Na prodaju odličan namešten manji jednoiposoban stan na Adicama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase.Grejanje na toplotne pumpe. Uknjižen i uz stan se dobija lično parking mesto. Odličan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.200 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se petosoban stan u Gospodar Jovanovoj ulici, u neposrednoj blizini Kalemegdana. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, četiri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase. Kompletno je renoviran i izdaje se delimično namešten, sa ugradnim plakarima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ul. Jovana Deretića, novija gradnja, odmah useljiv namešten stan. Struktura: dnevna soba, kuhinja, kupatilo, 2 sobe, terasa. Ne izdaje se stranim državljanima. ID: 14521 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132391, VPR/, terasa, uknjižen, ostava. U ponudi je veoma lepo organizovan stan, funkcionalnog rasporeda, pogodan kako za porodičan život, tako i za izdavanje.Strukturu stana čine komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom u otvorenom konceptu, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.500 €, 174,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten, prostran i funkcionalan petosoban stan na prvom spratu na Grbavici. Odličan izbor za veću porodicu i poslovne ljude. Struktura stana: - 4 spavaće sobe - prostrana dnevna soba sa trpezarijom - opremljena kuhinja - ostava - vešeraj - 4 terase, od kojih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Futogu Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 na TOP LOKACIJI Stan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,ulično je orijentisan ima ograđenu Terasu oko 10 m2 grejanje je Podno sa korektnim troškovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednosoban , namesten stan u Mirijevu u novom naselju "Oaza Mirijevo" u ul. Dva bela goluba. Stan je nov sa novim namestajem. Dnevna soba, trpezarija, odvojena kuhinja,terasa. Parking ispred zgrade. Centralno grejanje ima kalorimetre i plaća se po potrošnji. Nalazi se u blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se fantastičan dvoiposoban stan u Mirijevu, u ulici Matice Srpske - idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan odiše svetlošću, toplinom i odličnom organizacijom prostora, a posebnu draž daje velika uređena terasa koja pruža osećaj privatnosti i mira.Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 625.000 €, 130,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban stan sa garažom – Bistrička ulica, Palilula U ekskluzivnoj ponudi nalazi se luksuzan četvorosoban stan smešten u mirnoj i veoma traženoj Bistričkoj ulici na Paliluli. Nekretnina se nalazi na četvrtom spratu kvalitetne zgrade novije gradnje i predstavlja idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan sa terasom – Belville, Novi Beograd (Blok 67) Izdaje se moderan i prostran dvosoban stan površine 62 m² u prestižnom stambenom kompleksu Belville na Novom Beogradu. Stan se nalazi na 7. spratu (od 13) u zgradi sa dva lifta, video-nadzorom i 24h obezbeđenjem,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128319, I/, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se odmah useljiv namešten stan na duži vremenski period. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 359.900 €, 61,00 m2 cca 5900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Kopaoniku imamo u ponudi izvanredan trosoban apartman na četvrtom spratu zgrade, u kompleksu Woodside, pored ski staze. Apartman je površine 61 kvadrat, a od prostorija ima dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo i dve spavaće sobe. U dnevnom boravku se takodje može organizovati spavanje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 480 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI, PET FRINEDLY---Agencijska šifra: 9112708. Izdaje se odličan, namešten dvoiposoban stan na 1. spratu zgarde sa liftom, na Grbavici. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe (u jednoj se može ubaciti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 498.000 €, 110,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelep stan u Beogradu na vodi, na Savskom vencu! Nalazi se na petom spratu od devet, sa očaravajućim pogledom na Kulu Beograd i reku. Stan ima 110 kvadrata i sastoji se od tri spavaće sobe, hodnika, garderobera, dva kupatila, zasebnog toaleta, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 173.900 €, 46,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan jednoiposoban stan u strogom centru Beograda, na samo 5–10 minuta hoda od Skadarlije, u neposrednoj blizini Trga Republike, Bajlonijeve pijace, Bitef teatra, kafane „Stara Hercegovina” i kompleksa „Novi Dorćol”, u Carigradskoj ulici. Stan je po strukturi jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 153.000 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten dvoiposoban ukljužen stan od 51m2 u Učiteljskom naselju na Zvezdari. Učiteljsko naselje je poznato kao miran porodični kraj. Ulica Paje Jovanovića u kojoj se stan nalazi je smeštena u blizini Bulevara kralaj Aleksandra i ulice Mis Irbijeve što omogućava dobru povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 595.000 €, 111,00 m2 cca 5360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan u Beogradu na vodi, sa otvorenim pogledom ka reci i ka gradu. Stan se prodaje potpuno namešten, dizajniran od strane renomiranog arhitekte. Nameštaj i ugrađeni elementi su vrhunskog kvaliteta. Sastoji se velikog ulaznog hodnika koji vodi u prostrani dnevni boravak sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-292 (od ukupno 292)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>