• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana - GoHome nekretnine mali oglasi
  • www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana" pronađeno 324 nekretnina - prosečna cena 711 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 940 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • opremljen
    • 3.sprat
    • renovirano
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA DETELINARI---Agencijska šifra: 9112715.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan, koji se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom na Detelinari. Pri zakupu u stanu ostaje posteljina i posuđe, tako da je obezbeđen komfor bez dodatnih troškova.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran stan sa potpuno novim nameštajem i tehnikom, smešten na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi u okviru porodične kuće, u prijatnom i mirnom okruženju sa veoma toplom i prijatnom atmosferom. Poseban komfor pruža i dvorište puno zelenila, idealno za odmor i opuštanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 280.000 €, 68,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten 3.0 stan na odličnoj poziciji unutar naselja Zemunske kapije. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta uz stan, ali ono nije obavezno. -Uknjižen 1/1, mogućnost kupovine putem kredita -Stan je u odličnom stanju, bez ikakvih neophodnih ulaganja -Dnevni boravak,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana'
400 €
450 €
600 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam predstavi prostran i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji Banjica, opština Voždovac. Stan je odmah useljiv i predstavlja idealan izbor za porodičan život ili zakupce koji traže mirnu lokaciju, odličnu povezanost i komforan životni prostor.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 250 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno namešten stan u Kkomplexu Stan se sastoji od odvojene spavaće sobe, kupatila i kompletno moderno opremljene kuhinje. Velika terasa sa pogledom na Akva park za uživanje tokom celog dana. Stan je ćist, svetao , moderno opremljen . Tokom vrelih dana šum vode i kupanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 220 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i kompletno namešten jednosoban stanu mirnom delu grada. Stan se nalazi u mirnom i dobro povezanom delu grada., na odličnoj lokaciji, u centru Ćuprije. Stan površine 35 m², potpuno namešten. Veoma funcionalan raspored. Stan ima dnevnu sobu sa trepezarijom i....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten i odmah useljiv dvosoban stan u Kruševcu, smešten na prvom spratu uredne i održavane zgrade, na odličnoj lokaciji u blizini vrtića, marketa i svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život. Stan je funkcionalnog rasporeda i ne zahteva dodatna ulaganja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U strogom centru Beograda, u Braće Jugovića, Gornji Dorćol, između Narodnog pozorišta i Studentskog trga, nalazi se lep i komforan dvosoban namešten stan za dugoročno izdavanje. Stan je površine 55+T m², na drugom spratu zgrade sa liftom. Dvostrano je orijentisan: dve prostrane sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 690 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i namešten stan na Južnom bulevaru. Stan je prostran, funkcionalnog rasporeda i veoma svetao tokom celog dana, što ga čini izuzetno prijatnim za boravak. Sastoji se od spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i dve terase koje pružaju dodatni komfor i prijatan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 580 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132254, I/, terasa. Izdaje se jednoiposoban namešten stan, odmah useljiv. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN STAN, PET FRIENDLY,  NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9107567.Izdaje se potpuno namešten trosoban stan (68 m2) na trećem spratu u zgradi sa liftom na Novoj Detelinari. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 180 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera u Petrovaradinu, u Reljkovićevoj ulici , na svega nekoliko minuta od centra Novog Sada. Ova moderna i funkcionalna garsonjera površine 30 m² nalazi se na prvom spratu i predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 950 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX Salonski Stan sa Velikom Terasom – Botanička bašta (Pet Friendly) ID Stana JN000485 Lokacija: Beograd, Opština Palilula, Centar (ugao Takovske i Ruvarčeve, kod Botaničke bašte) Cena: 950 € / mesečno Kvadratura: 87 m² (Grejna površina 82 m² + velika sunčana terasa) Struktura: 2-soban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 350 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten jednoiposoban stan površine 44m2 u ulici Bele Njive. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i ostave. Na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Niski mesečni troškovi. Spavaća soba je opremljena krevetom za jednu osobu. Odmah useljiv stan, idealan....

 
 
 
  Stan, BRUS, 184.907 €, 39,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Sky Loft je tip stana čija je dominantna karakteristika odličan pogled preko jednog zida koji je u punom staklu, bez pregradnih zidova, tako da je ceo apartmanotvoren ka nebu. Ovaj tip stanova uglavnom se gradi u visokim zgradama, međutim Kopaonik pruža bolji pogled nego bilo koji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, svetao stan od 40m² u novijoj kvalitetnoj zgradi na Salajci. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Stan je kompletno namešten i opremljen svim potrebnim aparatima. Mali troškovi grejanja, plaća se po potrošnji(kalorimetri).....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno funkcionalan jednosoban stan, potpuno namešten i opremljen. Na vrhunskoj lokaciji. Kvalitetna starogradnja, dobro održavana. Stan je svetao, sa lepim pogledom. Na svega 10 minuta laganog hoda od Terazija i Trga Republike (2 stanice gradskog prevoza). U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 320 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se veoma lep dvosoban stan u naselju Duvanika. Stan je na trećem spratu i površine je 49m2, bez površine terase. Stan ima ulaz, dve odvojene sobe, kuhinju sa trpezarijom i ostavom, kupatilo i zat orenu terasu. Stan je kompletno renoviran, sa PVC prozorima, sređenim podovima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 199.000 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX– Komforan, luksuzno opremljen stan na Bulevaru kralja Aleksandra Na prodaju izuzetno funkcionalan i estetski savršeno uređen stan sa dve spavaće sobe, smešten u modernoj zgradi visokog kvaliteta, novije gradnje, na 5. spratu od ukupno 8, sa prelepim panoramskim pogledom na grad.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan od 48m² u centru Novog Sada. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom i poseduje terasu, što dodatno doprinosi prijatnom boravku i svakodnevnom životu. Kompletno je opremljen i funkcionalno uređen, pa je spreman za useljenje. Od dodatne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate sa zadovoljstvom predstavlja namešten i izuzetno komforan salonski stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu – u neposrednoj blizini Kalenić pijaca, na Vračaru. Stan odiše autentičnim salonskim stilom, visokim plafonima i obiljem prirodne svetlosti,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan stan površine 50 m2 u Bloku 61, u ulici Jurija Gagarina na Novom Beogradu.Stan se nalazi na 6. spratu uredno održavane zgrade sa liftom i odlikuje se komfornim rasporedom, obiljem prirodne svetlosti i velikom terasom površine oko 30 m2 sa panoramskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 400 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo komforan dvorišni stan u centru Pančeva. U blizini se nalaze prodavnice, apoteke, vrtići, osnovna škola, pošte, banke, parkovi I mnogi drugi sadržaji. Stan je potpuno namešten I sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 1.300 €, 217,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena kuća u Sremskoj kamenici, Paragovo. Prizemlje i sprat. Četiri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila, Ima podrum sa garažom, ostavom i još jednom dodatnom prostorijom. Grejanje na gas, ima intrnet i kablovsku tv. Lepo uređeno dvorište.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 140.590 €, 39,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan stan koji se nalazi u blizini centra grada, u mirnom i uređenom delu Podbare, na drugom spratu stambene zgrade. Površine je 39 m² i po strukturi je jednosoban, funkcionalno je organizovan i pogodan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Stan je renoviran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 350 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, jednoiposoban stan na visokom prizemlju u zgradi novije gradnje. Zgrada ima lift i interfon.Potpuno je namešten i opremljen nameštajem i tehnikom. Stan ima ulaz u kome su ugradni plakari, dnevna soba je spojena sa trpezarijom i kuhinjim i ima izlaz na terasu. Kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 410 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ulici Mihaila Bulgakova, na odličnoj lokaciji, odmah iznad Nis pumpe na Mirijevu nudimo stan u novijoj zgradi. Kompletno namešten. Sastoji se od predsoblja, kupatila, dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe i tri terase. Svetao, prostran i vrlo funkcionalan. Izdaje se na duži....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 720 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2, smešten u prizemlju novogradnje iz 2024. godine. Stan je moderno uređen, kompletno namešten i opremljen svim neophodnim uređajima i kuhinjskom opremom. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Posebnu....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.000 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo izuzetno svetao i komforan stan, savršen za porodični život i uživanje u prostoru. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje dodatnih 40 m² tavanskog prostora, koji se može urediti kao još jedna soba, radni prostor ili zona za opuštanje – u skladu sa vašim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – trosoban namešten stan u kući, zaseban ulaz, dvorište i parking Izdaje se prostran i funkcionalan trosoban stan u kući, idealan za porodičan život ili dugoročno stanovanje. Nekretnina poseduje zaseban ulaz, sopstveno dvorište i terasu, što pruža dodatni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.100 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

BEOGRAD NA VODI – BW AURORA | DVOSOBAN | LUX | GARAŽA | POGLED NA REKU Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi luksuzan, kompletno namešten dvosoban stan u prestižnom kompleksu BW Aurora, u okviru Beograda na vodi. Stan se nalazi u neposrednoj blizini tržnog centra Galerija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten četverosoban dupleks stan 88m2 na Podbari - Bele Njive. Useljivo od 05.06.2026. Centralno gradsko grejanje, informatika oko 11000. Tri kreveta na razvlačenje. Za ozbiljne zakupce na duži period bez kućnih ljubimaca. Depozit obavezan u visini zakupa. Kontakt:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan dvoiposoban stan površine 58 m2 u Bloku 70 na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini TC Piramida.Stan se nalazi na 9. spratu uredno održavane zgrade sa liftom i odlikuje se odličnim rasporedom i velikom količinom prirodne svetlosti. Nekretnina je kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u Centralnoj Radionici, veličine 60 kvm, prvi sprat - nema lift, gas. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjo i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, terase. Namešten Cena: 650 Eura sa svim troškovima + PDV .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

kontakt agenta 0637791095 Prostran, renoviran, namešten, sa velikim svetlim sobama, u centralnom delu Požeške ulice. Ulazi se iz hodnika u sve prostorije, kuhinju sa trpezarijom, dnevnu i spavaću sobu i kupatilo. Stan je kompletno renoviran, elekro i vodovodna instalacija , PVC prozori....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređen i svetao dvosoban stan od 49 m² na odličnoj lokaciji u blizini Sajma i Futoške pijace. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i dvorišno je orijentisan, što pruža mir i tišinu bez gradske buke. Stan je kompletno namešten, sveže okrečen i sastoji se od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124141, III/, klima, lift, terasa, renoviran, stambena zgrada. Izdaje se kompletno renoviran i moderno namešten dvosoban stan od 50m2 na najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je svetao, funkcionalan i idealan za pojedinca, par ili manju porodicu. U blizini su svi....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 50.000 €, 17,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera se nalazi na izuzetnoj lokaciji u Centru grada.Stan je kompletno namešten, što je idealno za brzo i jednostavno useljenje.U neposrednoj blizini se nalaze svi potrebni sadržaji, poput prodavnica, restorana i javnog prevoza.Ova lokacija pruža praktičnost i udobnost svakodnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

KRUNSKI VENAC, VRAČAR Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam ponudi luksuzan i potpuno renoviran studio apartman u elitnom delu grada, na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru – Krunskom vencu. Ova jedinstvena nekretnina poseduje zaseban ulaz direktno iz mirnog dvorišta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se fantastičan dvoiposoban stan u Mirijevu, u ulici Matice Srpske - idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan odiše svetlošću, toplinom i odličnom organizacijom prostora, a posebnu draž daje velika uređena terasa koja pruža osećaj privatnosti i mira.Stan se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 370 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten, svetao i ekonomičan jednosoban stan na odličnoj lokaciji na Bežanijskoj kosi, ulica Srđana Aleksića. Nalazi se u prizemlju dobro održavane zgrade. Idealan je za samce ili parove koji traže miran kraj sa savršenom infrastrukturom. Useljiv, izdaje se na....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 700 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 750 €
22.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam predstavi lep i komforan dvosoban stan u strogom centru Gornji Dorćol, u jednom od najatraktivnijih delova opštine Stari Grad. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji – između Narodnog pozorišta i Studentskog trga, na svega minut hoda od Knez....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 322)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>

Česte pretrage za nekretnine

  • stan u Beogradu 120 000 eura

Vezane pretrage

Tražilica

  • Agencije za nekretnine
  • Portali za nekretnine