• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana" pronađeno 326 nekretnina - prosečna cena 711 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 940 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, terasa, etažno grejanje, parking, keš kupci. U prilici smo da ponudimo potpuno sređen i namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u novogradnji na Ledinama, u blizini glavne saobraćajnice i lakog pristupa Novom Beogradu i svim sadržajima. Stan se prodaje namešten, sa svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 365.000 €, 83,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U okviru prestižnog kompleksa Beograd na vodi, u zgradi Parkview, nudimo vam moderno uređen, prostran i izuzetno svetao stan sa fantastičnim otvorenim pogledom na reku i Kula Beograd. Zahvaljujući velikim staklenim površinama i odličnoj orijentaciji, stan obiluje prirodnom svetlošću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 73,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana Galenika | 73m² | renoviran, kompletno namešten, lift, lođa, pogled na park Retko u ponudi – kompletno opremljen i useljiv 2.5 stan od 73m² u jednom od najtraženijih delova Galenike! Prodaje se izuzetno funkcionalan, svetao i kvalitetno renoviran stan na 3. spratu od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na izdavanje jednoiposoban stan površine 45m2, u novogradnji na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetno građene zgrade sa liftom i video nadzorom, što pruža dodatnu sigurnost i udobnost. stan ce biti dostupan od 1 jula Stan je namešten, u izvornom stanju, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PANČEVO, 2.500 €, 442,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i reprezentativan poslovni prostor idealan za različite delatnosti – proizvodnju, skladištenje, logistiku, kancelarije, trgovinu ili uslužne delatnosti. Prostor se sastoji iz: -Prostrane hale od 280 m2 sa direktnim pristupom magistralnom putu – visina hale 6....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 760 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132533, IV/IX, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, garaza, stambena zgrada. 52 m² | novogradnja | namešten | parking uključenModeran, potpuno opremljen dvosoban stan u novogradnji. Odlična lokacija, idealan za pojedince ili par.Garažno mesto u ceni....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 225.000 €, 290,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća 290m2 (terasa) + pomoćni objekat 130m2, PR + PTK, plac 19.3 ara, čvrsta gradnja, internet, ktv, klima, podrum, parking, struja, gradska voda, mogućnost formiranja dodatne stambene jedinice U mirnom delu Inđije, u takozvanom srpskom kraju, nalazi se ova veoma komforna i funkcionalna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U delu kod Krunske, dvostrano orijentisan, izuzetno svetao stan. Kompletno renoviran. Sastoji se od dnevne, spavaće i radne sobe, trpezarije, kuhinje i kupatila sa prirodnom ventilacijom. Kompletno namešten. Izdaje se na duži vremenski period. Agent izdavanja Svetlana Gvozdenović....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.150 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom centru grada, u neposrednoj blizini Skupštine, Botaničke bašte i Tašmajdana, izdaje se salonski stan površine 120 m². Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i komforan. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, dva kupatila,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 95.000 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan i potpuno namešten stan u mirnom delu centra Kragujevca. Stan je veoma svetao i topao, što ga čini prijatnim za svakodnevni život tokom cele godine. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade sa ukupno pet spratova, a površina stana iznosi 48 m². Grejanje je na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje dvosobnog stana Novi Sad – izdaje se komforan, renoviran i potpuno namešten dvosoban stan površine 64 m², smešten na 5. spratu stambene zgrade od ukupno 14 spratova, sa dva lifta. nije pet friendly Stan je južno orijentisan, sa pogledom na ulicu, svetao i prijatan za boravak.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan jednoiposoban stan u novogradnji (2025) u prizemlju manje dvospratne zgrade, u blizini Železničke stanice na Petrovaradinu. Stan je funkcionalno organizovan sa otvorenim konceptom dnevne sobe i kuhinje, dok je spavaća soba odvojena. Orijentisan je ka jugozapadu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 450 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u blizini Kluza u novijoj zgradi. Stan je kompletno namešten. Ulica Dušana Radovića. Stan je uredno održavan. Grejanje i topla voda na gas, protočan bojler, što doprinosi niskim režijskim troškovima. Dobra povezanost sa centrom grada. Jedna linija do Vukovog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.250 €, 94,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan LUX trosoban stan sa garažom | Bulbuder – Zvezdara | 94 m² U jednom od najprijatnijih i mirnih delova Beograda, u naselju Bulbuder, izdaje se izuzetno prostran i svetao trosoban stan vrhunskog kvaliteta. Stan se nalazi na poslednjem, 5. spratu uredne i održavane zgrade,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja komforan, svetao i kompletno namešten trosoban stan Paviljoni, Novi Beograd. Stan površine 60m² nalazi se na 2. spratu uredno održavane zgrade i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, prijatnim ambijentom i velikom količinom prirodne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 500 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja kompletno opremljen, veoma prijatan i svetao dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Vukov Spomenik, opština Zvezdara. Stan se nalazi u novijoj i uredno održavanoj zgradi sa liftom i predstavlja idealan izbor za zakupce koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno funkcionalan stan, potpuno namešten i opremljen. Na dobroj lokaciji, u mirnijoj ulici. Novija gradnja (2006. godina), uredno održavan ulaz. Stan je svetao i ušuškan. Stan je uknjižen na prodavca 1/1, bez tereta i zabeležbi. Grejanje na struju - električni kotao sa radijatorima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, kompletno namešten stan površine 37m2, smešten na prvom spratu kvalitetne i održavane zgrade. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i svim neophodnim uređajima – odličan raspored – prijatan ambijent – idealan za udoban svakodnevni život. Nalazi se u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 850 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban konforan stan od 82m2 na Zvezdari u Gusinjskoj ulici. Stan se nalazi u zgradi iz 2020. godine sa 2 lifta i ima parking mesto koje je moguće zakupiti po ceni od 100 evra. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, 2 spavaće sobe, kupatila i wc-a.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 200.000 €, 84,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prijatan i lepo sređen penthaus na Zvezdari, smešten u mirnoj i uvučenoj ulici Ante Bogičevića, nadomak Bulevara, Dimitrija Tucovića. U neposrednoj blizini nalaze se Zvezdarska šuma, VI beogradska gimnazija, Geodetska škola i Zvezdara teatar, što ovu lokaciju čini izuzetno....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 450 €
22.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Paviljoni U parkovskom okruženju General Ždanove ulice, u Paviljonima, nalazi se ovaj jednosoban stan za izdavanje. Smešten je u mirnom i tihom delu ulice, bez buke, na petom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. U neposrednom okruženju su Institut za majku i dete,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, 800.000 €, 850,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stovarište sa halama i novim stambeno-poslovnim objektom na 29 ari placa na odličnoj lokaciji. Na placu se nalaze tri hale, površine 200m2+260m2+180m2, dve zidane sa opremljenim kupatilima i jedna montažna. Zidane hale imaju rolo vrata (električna na daljinski) i LED osvetljenje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i potpuno namešten stan od 40 kvadrata u novogradnji na Crvenom Krstu. Stan je svetao, funkcionalan i odmah useljiv. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je nov, nekorišćen, opremljen sa svim potrebnim uređajima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan, renoviran pre mesec dana, na ekskluzivnoj lokaciji sa kompletnim infrastrukturnim sadržajem neophodnim za kvalitetan život. Stan odlikuje prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kao i potpuno opremljena kuhinja sa ugradnim aparatima (frižider, rerna,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate sa zadovoljstvom predstavlja komforan i kompletno namešten stan na odličnoj lokaciji – u blizini Autokomande, Bulevara oslobođenja, u opštini Voždovac. Stan je veoma svetao, funkcionalnog rasporeda i pažljivo opremljen, pružajući visok nivo komfora za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 153.000 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten dvoiposoban ukljužen stan od 51m2 u Učiteljskom naselju na Zvezdari. Učiteljsko naselje je poznato kao miran porodični kraj. Ulica Paje Jovanovića u kojoj se stan nalazi je smeštena u blizini Bulevara kralja Aleksandra i ulice Mis Irbijeve što omogućava dobru povezanost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 250 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalna garsonjera na potezu socijalnog, u neposrednoj blizini centra kao i svih neophodnih sadržaja potrebnih za život. Stan se izdaje namešten i odmah je spreman za useljenje. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Depozit u visini jedne kirije. Za više informacija kontaktirajte....

 
 
 
  Stan, BANJA, 119.000 €, 46,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan, namešten dvosoban stan u naselju u Višnjičkoj banji, u blizini kompleksa Sunnyville, smešten u mirnom i prijatnom delu ovog kraja. Stan je veoma svetao, komforan i dvostrano orijentisan, sa lepim pogledom na Dunav. Prostor je funkcionalno organizovan, sa otvorenim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 700 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, funkcionalan, kompletno renoviran i namešten stan sa odvojenim spavaćim blokom sa dve spavaće sobe i kupatilom. Drugi deo stana se sastoji iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i odvojene kuhinje i toaleta. Poseduje velike staklene površine, pogled na Ušće, prijatan penthouse....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 380 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, miran stan, na predivnoj lokaciji. Namešten, od aparata TV, klima, šporet, veš mašina. Niske mesečne režije. Pored BWF šetališta, na 10 min od Knez Mihajlove. Mesečno plaćanje, za zaposlene ili studente. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 280 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 81009, I/IV, lift, parking. Izdaje se namešten stan površine 36m² na Podbari. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: ulaznog hodnika, toaleta, dnevne sobe sa tepezarijom, spavaće sobe, kuhinje, terase. Kuhinja je opremljena šporetom, frižiderom i zamrzivačem,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten i odmah useljiv stan sa centralnim grejanjem na izuzetnoj lokaciji, u blizini Skupštine. Stan je dvorišno orijentisan, što mu obezbeđuje mir i tišinu, a nalazi se u mirnijem delu ulice Svetozara Markovića. Zahvaljujući odličnoj poziciji, svi važni sadržaji, javni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 128.750 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten duplex 50m² u novijoj zgradi – Telep Na prodaju moderan duplex stan površine 50 m², smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Telepu. Nekretnina se nalazi u kvalitetnoj zgradi novije gradnje, a poseban osećaj privatnosti i komfora pruža činjenica da se u stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 300 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na odlicnoj lokaciji, na Karaburmi. Stan je orjentisan ka dvoristu zgrade, sto nudi mir i mogucnost prijatnog koriscenja terase. Namesten, grejanje na TA pec, net/katv, niski mesecni racuni. Stanica gradskog prevoza odmah ispred zgrade, mogucnost dogovora oko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan površine 42m2 u novom stambeno-poslovnom kompleksu. Četvrti sprat, ulično orjentisan. Ima terasu. Grejanje je centralno, plaća se samo tokom zimske sezone po utrošku. Useljiv odmah. . Agencijska provizija 50% na cenu zakupa, prvi mesec. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan dvosoban stan, koji se nalazi u ulici Vojislava Nanovića u prestižnom lux kompleksu "Merin Hill". Svetao i lep, kompletno namešten. Grejanje je centralno po utrošku. Kompleks je zatvorenog tipa sa divnim igralištem za decu. Lokacija je odlična. Pored kompleksa se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 108.150 €, 29,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 29 m2, smešten na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade. Stan se prodaje kompletno namešten što ga čini idealnim kako za život tako i kao investiciju za izdavanje. Raspored je praktičan i maksimalno iskorišćen, sa odvojenom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 66.000 €, 35,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan, prodaje se namešten, dvostrano orijentisan, svetao, sunčan. Odličan kako za život tako i kao investicija. Stan uknjižen na vlasnika. Prostorije: predsoblje, kuhinjsko-trpezarijski deo spojen sa dnevnom sobom, spavaća soba, kupatilo, lođa. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 328.570 €, 102,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i moderno uređen četvorosoban dupleks površine 102 m², smešten na petom spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i video nadzorom, u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – ulici Cara Dušana. Stan se nalazi u mirnom porodičnom okruženju, u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 250.000 €, 76,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep, uknjižen, trosoban stan na Keju, u jednoj od najlepših ulica u Novom Sadu. Stan se nalazi na petom spratu kvalitetno građene stambene zgrade sa liftom, u mirnom i lepo uređenom okruženju koje pruža idealne uslove za porodičan život, posebno za parove sa decom. Lokacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 999 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Banovo brdo Residence | LUX 2.5 stan, 59 m2, garaža U ponudi je luksuzan, kompletno namešten stan u modernom kompleksu Banovo Brdo Residence, idealan za udoban i savremen način života. Stan se nalazi na 6. spratu novogradnje sa liftom (ukupno 7 spratova)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dedinje, Useljiv odmah. Dvosoban namešten stan u privatnoj kući: u spavaćoj sobi je nov bračni ležaj, kuhinja je potpuno opremljena novom tehnikom. Cena zakupa je 600 EUR/mesec, sa svim uračunatim troškovima. Bez kućnih ljubimaca. ID: 9488 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za....