• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten uknjižen što jeftiniji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs namešten uknjižen što jeftiniji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten uknjižen što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs namešten uknjižen što jeftiniji" pronađeno 809 nekretnina - prosečna cena 2.854 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SOKO BANJA, 75.600 €, 56,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sokobanja, ulica Kneza Miloša - Na prodaju 1.5 stan u Sokobanji u zgradi novije gradnje. Stan se nalazi u prizemlju zgrade uknjižene površine 56,21 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila, posebno odvojenog toaleta....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 76.000 €, 93,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten trosoban stan površine 93m², smešten na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na terasu, moderne kuhinje sa najnovijim aparatima, dve velike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 76.000 €, 28,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan na fantastičnoj lokaciji u samom centru grada u Lominoj ulici. Stan se nalazi u suterenu stambene zgrade, ulaz u stan je u zajedničkom dvorištu. Prodaje se potpuno namešten i odličan je kao investicija. Uknjižen na 18 m2, ostalih 10 m2 su u postupku legalizacije.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 76.500 €, 45,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan apartman na Kopaoniku, u kompleksu Dvori, u Vikend naselju. Apartman je površine 44,93m2 i sastoji se od ulaznog dela, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Apartman se prodaje kompletno namešten. U ponudi su dva apartmana. Kompleks....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.050 €, 44,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka -1081829- Prodaje se uknjižen jednoiposoban stan u Petrovaradinu, u bloku 8. Lokacija odlično povezana sa gradom, puna zelenila i parking mestima koja se ne plaćaju. Stan je u izvornom stanju, lepo održavan. Odmah je useljiv i prodaje se komplet namešten. Šesti sprat,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 38,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija u gradu, blizu fakulteta. Bez ulaganja, prodaje se komplet namešten i odmah je useljiv po isplati. Stan je uknjižen i bez tereta i zabeležbi pa je moguća i kupovina putem stambenog kredita. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 77.250 €, 23,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2023.,

www.indomio.rs

Uknjižen, jednosoban stan na fantastičnoj i traženoj lokaciji, ulica Miše Dimitrijevića. Stan se prodaje kompletno namešten tehnika i nameštaj. Ima parking za stanare u dvorsištu zgrade. Odličan stan za život a tako i za iznajmljivanje. .

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 78.000 €, 36,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Oglasavamo prodaju. JEDNOIPOSOBAN STAN 36m Soko Banja, u prizemlju komplet namesten sa garazom u prizemlju zgrade, sa dvorišne strane. Odličan raspored, sa odvojenom spavacom sobom, velika terasa u prizemlju. Odmah useljiv, uknjizen. Cena 78.000e Za više detalja pozovite agenta....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 78.000 €, 49,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao stan u naselju Erdoglija. Stan ima 49 m² stambenog prostora i prostranu terasu od 16 m², koja predstavlja veliku prednost i pruža dodatni prostor za odmor i uživanje. Stan se nalazi na petom spratu stambene zgrade koja ne poseduje lift. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 78.000 €, 44,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Furnished one-bedroom apartment for sale in Zlatibor. The building is located within the Tourist and Recreational Center Zlatibor, across the street from the Royal Residence. In the immediate vicinity of Lidl, amusement park (panorama), lake, Switzerland stadium, The apartment....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 78.800 €, 39,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan, veoma funkcionalnog rasporeda prostorija. Zgrada novija, izuzetno dobro održavana. Stan se prodaje komplet namešten kao na slikama, ostaje i sva tehnika! Dvorišno orijentisan, veoma mirno okruženje, ispred je veliki parking, a u prizemlju zgrade biciklana. Uknjižen 1/1.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 79.000 €, 51,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, dvosoban stan, u odličnom stanju, nalazi se na petom spratu, u nadgradjenom delu stambene zgrade bez lifta, u neposrednoj blizini gradske bolnice i medicinskog fakulteta. Sastoji se iz komforne dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 79.000 €, 31,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127797, PR/I, uknjižen. Prodaje se kompletno namešten, funkcionalan stan površine 31m2, okrenut ka dvorištu, u zajednickom dvoristu,sunčan, kompletno sređen, bez ikakvih ulaganja. Prostor je maksimalno iskorišćen i idealan kako za život tako i kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.000 €, 33,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, potpuno namešten, neuseljavan stan u novoizgrađenoj zgradi, 400m od samog centra Zlatibora. Uknjižen na 33m2 plus 19m2 pripadajuće terase. Lak i brz pristup centru i svim infrastrukturnim sadržajima a opet dovoljno udaljen od gužve da bi vlasniku ili korisniku pružio....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 80.000 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 85.000 €
13.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 83.000 € na 80.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 80.000 €, 46,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 95.000 €
01.08.2025 - 90.000 €
23.01.2026 - 87.000 €
06.03.2026 - 83.000 €
01.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 46m2 u strogom centru Subotice, u ulici Vladimira Nazora, na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je uknjižen, kompletno namešten i odmah useljiv. Nalazi se na odličnoj lokaciji – idealno za život, ali i kao investicija za izdavanje. -....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten stan površine 39 m, koji se nalazi u ulici Erska na Zlatiboru, na drugom spratu od ukupno tri. Stan je funkcionalno organizovan, svetao i prijatan za boravak, idealan kako za lično uživanje, tako i kao investicija za izdavanje. Prodaje se sa nameštajem,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 44,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2023.,

www.indomio.rs

Čajetina, Zlatibor - Bele vode 2.0, 44m2 (terasa 3.87m2), EG, PR/5, lift, parking Luksuzno opremljen dvosoban stan u okviru apartmanskog naselja "Zlatiborski konaci". Udaljen 1.3km od centra Zlatibora. Prodaje se kompletno namešten nameštajem vrhunskog kvaliteta. Poseduje....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 80.000 € na 82.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 82.000 €, 29,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 85.000 €
12.04.2026 - 80.000 €
15.04.2026 - 82.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, renoviran, namešten, CG, internet, interfon Stan se sastoji od jedne velike sobe, kuhinje i kupatila sa tuš kabinom. Mikrolokacija izuzetna. Jedna od centralnih gradskih lokacija,a opet zaklonjena od svakodnevne buke i vreve. Svi sadržaji neophodni za život u gradu su u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 82.400 €, 48,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Delimično renoviran kompletno namešten stan . Uknjižen 1/1 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 83.000 €, 26,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju - Telep , Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja kompletno namešten jednosoban stan na prodaju na Telepu, Novi Sad, udaljen svega 2 minuta hoda od Bulevara Patrijarha Pavla i Bulevara Evrope. Stan se nalazi u standardnoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 83.000 €, 39,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Krfksa ulica Vila Zlatibor 4 Na prodaju prelep, potpuno namešten apartman površine 39 m2, smešten na 4. spratu od ukupno 5 u luksuznom objektu Vila Zlatibor 4. Zgrada se nalazi u jednoj od najlepših i najmirnijih ulica na Zlatiboru u neposrednoj blizini centra, ali dovoljno povučeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 83.020 €, 52,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2022.,

www.indomio.rs

Prelep kompletno namešten komforan dvosoban stan. Na minut od Limana. Bez ulaganja. Uknjižen 1/1 te je moguća kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 84.400 €, 43,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fenomenalan stan na odličnoj lokaciji, potez Sajma i Železničke stanice. Novogradnja, stan održavan odlično, ulično orijentisan. Uknjižen 1/1. Stan je novije gradnje, prodaje se kompletno namešten. U dvorištu zgrade garaža od 14m2, visine 3m. Za više informacija pozovite naše agente.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 82.000 € na 84.400 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 84.400 €, 36,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 82.000 €
18.03.2026 - 84.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan na izuzetnom mestu u Nišu - u blizini gradske bolnice, medicinskog i stomatološkog fakulteta, kao i parka Čair. Stan se sastoji od sledećih prostorija: hodnik, dnevna soba, spavaća soba koja je adaptirana od nekadašnje trpezarije, odvojena kuhinja i kupatilo. Vrlo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 84.460 €, 42,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2022.,

www.indomio.rs

TOP LOKACIJA. Odličan uknjižen namešten stan. Stan uknjižen na ime prodavca 1/1 bez tereta-svetao. U blizini gradskog prevoza, fakulteta, marketa, Osnovne škole, vrtića. Podno grejanje-izuzetno niski računi. Odličan kakao za život tako i za izdavanje. Cena za dogovor. Naša preporuka.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 84.500 €, 40,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prelep stan kompletno renoviran. Uknjizen 1/1 na vlasnika pa se može kupiti i putem kredita. Stan se prodaje kompletno namešten sa tehnikom. U blizini autobusko stajalište, osnovna škola, marketi. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 84.980 €, 33,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jednosoban uknjižen satan na Salajci. Nalazi se u blizini Železničke stanice, gradskog prevoza, vrtića, osnovne škole, itd. Dvorišno orijentisan. Prodaje se polu namešten. Cena je za dogovor. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar Zlatibora..Ul.  Miladina Pećinara, Lux nov uknjižen apartman 37 m2 kompletno namešten U ponudi izuzetno lep, komforan apartman sa terasom, potpuno nov, stilski i enterijerski prelepo osmišljen.. Apartman je odlična investicija obzirom na enterijer,strukturu i lokaciju....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 53,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Nov Trosoban namešten stan na Zlatiboru u Apartmanskom naselju Zlatiborski konaci koji se nalaze na oko 1.200m od Centra. . . . prazne ili komplet nameštene spremne za korišćenje ili rentiranje.Ovaj stan od 53m nalazi se u Konaku 29 na III spratu bez lifta,kompletno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja. Grejanje i hladjenje je regulisano toplotnim pumpama, ali ima i inverter klima (kupljena pre 2 meseca, još uvek u garanciji). Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 42,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor, Čajetina, Ćaldov put, 42m2 .. 42m2, 2.0, 3/4, EG, lift, terasa, parking, interfon, nov, uknjižen. Odličan stan u novogradnji, idealan za investiciju i za odmor, namešten kao na slikama, u....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Zmaj Jove Jovanovića, 37m2, 1.0, 2/2. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo. Kvalitetna novogradnja, funkcionalan, svetao sa odličnim rasporedom i odvojenom spavaćom sobom. Grejanje na toplotnu pumpu. Prodaje se kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 85.000 €, 29,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132398, II/, klima, terasa, uknjižen, parking. Na prodaju odličan namešten manji jednoiposoban stan na Adicama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase.Grejanje na toplotne pumpe. Uknjižen i uz stan se dobija lično parking mesto. Odličan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 85.490 €, 31,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi. Prodaje se kompletno renoviran i namešten stan na limanu. Nameštaj je nov tako da budući kupac po isplati može odmah da se useli i uživa. Stan je dvorišno orijentisan pa je samim tim izolovan od buke. Nekretnina ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja. Uknjižen na 31m2....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 85.600 €, 36,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan uknjižen dvosoban stan u centru Batajnice. U lepoj i održavanoj zgradi. Mali troškovi infostana. Nisu potrebna ulaganja. Prodaje se delimično namešten sa ugradnom kuhinjom i plakarima. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 86.520 €, 24,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2023.,

www.indomio.rs

Sam par minuta od centra grada, namešten stan na prodaju. Stan je odličan kako za život, tako i za izdavanje. Stan je uknjižen 1/1, i čeka novog vlasnika. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.600 €, 39,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan namešten stan na odličnoj lokaciji, blizu centra. Kvalitetno građena i opremljen stan. Uknjižen je i odmah useljiv. Kupac plaća agencijsku proviziju. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 87.000 €, 46,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

DVOSOBAN 46m² – 87.000€ DETELINARA 10185. TREĆI SPRAT.UKNJIŽEN. TERASA.NAMEŠTEN. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 87.500 €, 30,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad - ž.stanica, prodaje se klasičan jednosoban stan od 30m2, uknjižen, kompletno namešten. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, lepe sobe i kupatila. Stan je u dobrom stanju, bez većih ulaganja, nalazi se na odličnoj lokaciji gde ima i zelenila i parkinga. Moguć....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Idealan kako za život tako i za izdavanje. Uknjižen, bez ulaganja. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.550 €, 31,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 31 m², na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Novosadskog sajma. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade sa sopstvenim dvorištem punim zelenila, što ga čini savršenim za miran i udoban život. Prilagođen osobama sa posebnim potrebama – zahvaljujući....