• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten uknjižen što jeftiniji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs namešten uknjižen što jeftiniji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten uknjižen što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs namešten uknjižen što jeftiniji" pronađeno 815 nekretnina - prosečna cena 2.861 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 103.000 €, 35,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan na izuzetnoj lokaciji - kod Socijalnog, blizu samog centra garda. Poseduje odvojenu spavaću sobu, namešten se prodaje. Stan je uknjižen, bez tereta. Može da se prometuje i putem stambenog kredita. Za dodatne informacije nas pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 103.000 €, 35,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo potpuno namešten jednoiposoban stan na Salajci Smešten na visokom prizemlju u mirnoj ulici, samim tim pruža sigurnost i komfornost. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Uknjižen 1/1. Za više informacija pozovite 0668442299....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednosoban stan, uknjižen na 23m2 korisne površine, u Cerskoj ulici, na atraktivnoj lokaciji na Vračaru. Stan je kompletno namešten i sređen, bez dodatnih ulaganja. Nalazi se u prizemlju stambenog objekta sa zasebnim ulazom i pripadajućim dvorištem i ostavom. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen stan (1/1) na odličnoj lokaciji na Vračaru – retka prilika za kupovinu u mirnoj ulici, nadomak Čuburskog parka i Kalenić pijace. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Idealan je kako za stanovanje, tako i kao sigurna investicija, sa....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 105.000 €, 43,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

U prodaji dvosoban stan, renoviran i potpuno namešten, koji se nalazi u najlepšem delu Julinog Brda (veoma miran kraj,) sa potpuno razvijenom infrastrukturom (vrtić. škola, prodavnica, pošta, javni prevoz). Bez obzira što se stan nalazi u polusuterenu stambene zgrade, stan ima dovoljno....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 107.000 € na 105.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 105.000 €, 25,00 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 107.000 €
22.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Šumice - Ljermontovljeva 0.5, 25m2 (terasa 2m2), 2/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum Izuzetna prilika za kupovinu manjeg stana za život ili kao investicija za izdavanje (mogućnost da budući kupac zadrži trenutnog zakupca). Prodaje se kompletno opremljen i namešten.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 106.000 €, 39,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Najbolja lokacija, 39m2, terasa, uknjižen, vrhunska gradnja,garaza Prodaje se razradjen biznis, apartman koji se izdaje komplet novo namesten, na BOOKINGU sa ocenom 9,9. Na prodaju moderan stan površine 38m2 sa terasom, na jednoj od najboljih lokacija na Zlatiboru, Palisad.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji lep, svetao stan, okrenut ka zelenilu ( parku Šumice). Nalazi se na 2.spratu od osam u zgradi sa liftom. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojenog kuhinjskog dela, hodnika i kupatila. Besplatan parking ispred i iza zgrade. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Ataše nekretnine Vam nude garsonjeru na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini parka Šumice prodaje se lep, svetao i funkcionalan stan sa prijatnim pogledom na zelenilo. Stan je površine 25m2, nalazi se na 2. spratu od ukupno 8, u urednoj stambenoj zgradi sa liftom. Odlikuje ga....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 110.000 € na 107.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 107.000 €, 35,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 110.000 €
20.05.2026 - 107.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno oporemljen jednoiposoban stan na Telepu, u mirnoj ulici, a blizu svih potrebnih životnih sadržaja. Stan se nalazi uprizemlju novoizgrađene manje stambene zgrade- Smart home sistem, koja je ograđena i ima svoje dvorište koje se zaključava. Stan je uknjižen bez tereta....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 107.500 €, 48,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, namešten, 2.0, podno grejanje, kamin, 2/6, lift, terasa, parking mesto. Prodaje se kompletno opremljen stan u centru Zlatibora. Po strukturi je dvosoban i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je podno,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 108.150 €, 35,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo namešten, odmah useljiv stan u centru grada. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Odličan je kao investicija, ali i za život. Prostran je i svetao. Redovno je uknjižen. Za više....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 109.000 €, 41,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u vili Katarina na Zlatiboru, u jednoj od najlepših i najtraženijih ulica ulici Breza. Nekretnina se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu Zlatibora, na idealnoj lokaciji koja nudi mir, tišinu i privatnost, a istovremeno se nalazi na pešačkoj udaljenosti od centra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 109.000 €, 35,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129753, I/IV, klima, telefon, terasa, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaja -TELEP - odličan stan 35 m2, novija zgrada, I sprat, uknjizen. Terasa + pomoćni objekat od 10 m2 koji se nalazi u dvorištu zgrade. Stan se prodaje kompletno namesten sa svom belom tehnikom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na Panteleju, kod drugog kružnog toka. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 44m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposobanstan na Paliluli, iznad NKC-a, u Železničkoj koloniji. Stan se nalazi u zgradi na II-spratu bez lifta, povrsine od50m2.Grejanje je na TA pec Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dve spavace sobe, kupatila, terase,ostave i hodnika. Stan je u staroj gradnji, solidno očuvan,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119164, PSUT/, klima, uknjižen, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je uknjizen stan na Julinom brdu u ulici Petra Lubarde.Stan se prodaje potpuno namešten i moguća je kupovina putem kredita. Radi se o jednosobnoom renoviranom stanu koji poseduje i svoju....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U centru beogradskog naselja Borca, nalazi se ovaj svetao, dvosoban stan. Stan je uknjižen, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka,trpezarije, kuhinje, odvojene spavaće sobe i kupatila.Nalazi se u novijoj uredno održavanoj zgradi sa interfonom, u čijoj neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno funkcionalan stan, potpuno namešten i opremljen. Na dobroj lokaciji, u mirnijoj ulici. Novija gradnja (2006. godina), uredno održavan ulaz. Stan je svetao i ušuškan. Stan je uknjižen na prodavca 1/1, bez tereta i zabeležbi. Grejanje na struju - električni kotao sa radijatorima,....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan, održavan i kompletno namešten dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji u Kotežu, idealan kako za porodičan život tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade, a njegova najveća prednost, pored funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 46,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vojina Đurašinovića Kostje, sut/11, cg,-Stvarna površina-46m2 , ugovorna površina-46.00m2, Prodaje se stan u centru Mirijeva na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini nalaze se Maxi, park, vrtići i škole i autobuska stajališta. Stan se nalazi u suterenu zgrade (nije ukopan ni sa....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.725 €, 48,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep, nov. uknjižen kompletno namešten jednoiposoban stan u centru Zlatibora sa parking mestom. U cenu je uračunat i nov nameštaj. Stan ima otvoren pogled na šumu.(AleksUna nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 063) Za više informacija možete pozvati 064/15-640-16 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 111.500 €, 62,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na bulevaru Nemanjića, u blizini pijace na Trošarini, 62 m2na lokaciji pogodnoj kako za porodični život tako i za izdavanje. Stan se nalazi na 5. spratu kvalitetno građene stambene zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.000 €, 68,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten 3.0 stan koji se nalazi na Adamovićevom naselju, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi u polusuterenu zgrade i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, trpezarije sa kuhinjom i ostavom, kupatila i hodnika. Prodaje se kompletno namešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.300 €, 39,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2022.,

www.indomio.rs

Odličan, noviji, kompletno namešten jednoiposoban stan blizu Lidla i Mornarice na kraju Limana IV. Stan je useljen krajem 2019. godine, uknjižen, u privatnom vlasništvu 1/1. Nalazi se na drugom spratu u ulazu koji ima dva lifta. Grejanje je na gas po utrošku, troškovi su minimalni,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 113.300 €, 52,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, komforan dvosoban stan na najtraženijoj lokaciji u gradu. Ne zahteva veća ulaganja, prodaje se komplet namešten. Lep raspored, može se prepraviti u dvoiposoban. Vredi pogledati, za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 113.300 €, 106,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan na atraktivnoj lokaciji. Zgrada lepo odžavana. Stan specificnog rasporeda, sa puno potencijala. Nalazi se na 10 minuta od samog centra grada. Uknjižen na 59m2, u prirodi ima 106m2. Idealna investicija za porodičan život, kao i za izdavanje. Jedinstvena terasa sa pogledom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 40,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odličan namešten dupleks u zgradi kvalitetne gradnje na Bulevaru Evrope. Stan je u zgradi sa liftom, ima dva mokra čvora (toalet u donjoj etaži, kupatilo u gornjoj), prodaje se sa novim nameštajem, parket nedavno ishoblovan. Zgrada poseduje zajedničku biciklanu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 113.300 €, 40,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten stan na mirnoj gradskoj lokaciji, bez ulaganja. Uknjižen 1/1. Za vise informacija zovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 113.300 €, 70,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan u lepom delu Zlatibora. Stan se izdaje kao stan na dan. Prodaje se kompletno namešten. Uknjižen 1/1. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 113.900 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoetažni stan, ukupne površine 62m2, PR+1, zgrada iz 1992. godine, iznad ploča i krov, visina plafona 2.60cm, ispred natkriven i zatvoren balkon površine 10.5m2 sa ostavom površine 2m2. Prodaje se izuzetno funkcionalan, kompletno renoviran dvoetažni stan koji nudi osećaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 114.000 €, 37,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Đeram - Đakovačka 2.0, TA, 37m2, 1/1. Izuzetno svetao stan na odličnoj lokaciji, nalazi se na prvom spratu zgrade iznad kog je tavanski prostor. Ne zahteva ulaganja, pre 4 godine zamenjena je elektro i vodovodna instalacija kao i PVC stolarija. Prodaje se namešten, odličan....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 114.400 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 114.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU UKNJIŽEN NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN NA KARABURMI ! Kontakt: +381668091211 Cena: 114.400 EURA Lokacija: Beograd, Palilula, Karaburma, sprat 1/4 Površina: 45 m2 Struktura: Jednosoban stan, koji se sastoji od: - komotnog dnevnog boravka; - kuhinje i trpezarije; - komotne zastakljene....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na prvom spratu, uknjižene površine 33m2, stavrne površine 45m2 od kojiih je 12m2 zastakljena terasa. Stan je veoma funkcionalan i sa dobrim rasporedom prostorija što pruža mogućnost adaptibilnosti istog. Sastoji se od hodnika iz koga se ulazi u prostran i svetao dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 114.900 €, 33,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan jednoiposoban stan površine 33,5 m², smešten na visokom prizemlju , visene prvog sprata, novije zgrade iz 2009. godine. Struktura: ulazni hodnik dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom (open space) odvojena spavaća soba kupatilo Stan je izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepo održavan jednoiposoban stan površine 35m² sa pripadajućim dvorištem od oko 40m² i ostavom koja se nalazi pored stana. Stan je veoma svetao i funkcionalnog rasporeda, sa TA grejanjem i niskim mesečnim troškovima. Uknjižen i prodaje se kompletno namešten i opremljen,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 115.360 €, 56,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komforan dvosoban stan na veoma traženoj lokaciji. Prodaje se kompletno namešten. Uknjižen na vlasnika 1/1. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 115.400 €, 40,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

JEDNOIPOSOBAN 40m² – 115.400€ BULEVAR OSLOBOĐENJA 10134. TERASA.UKNJIŽEN. ODVOJENA KUHINJA.DRUGI SPRAT.NAMEŠTEN. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 115.500 €, 33,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129805, I/, uknjižen, renoviran, stambena zgrada. Prodaje se jednosoban stan na odličnoj lokaciji, Bulevar oslobođenja kod Železničke stanice. Stan je potpuno renoviran i prodaje se kompletno namešten, kao na fotografijama. Bez ikakvih ulaganja. Stan je uknjižen i spreman....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 115.900 €, 45,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Detelinara kod robne kuće, prodaje se dvosoban stan od 45m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1. Prodaje se kompletno namešten. Stan se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Nalazi se na odličnoj lokaciji, oko zgrade ima dovoljno parkinga i zelenila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 116.390 €, 73,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2022.,

www.indomio.rs

Odličan namešten uknjižen trosoban dupex sa predivnim pogledom. U ceni stana komplet nameštaj. Komforne spavaće sobe, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, kao i kuhinja. Prelepa terasa za uživanje gde staje garnitura za sedenje i uživanje. U blizini gradskog prevoza, mega marketa "LIDL",....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 116.900 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je noviji, dvosoban, uknjizen, namesten, dobro pozicioniran, useljiv. Ima lepu terasu koja je zbog pada terena u nivou drugog sprata. Odlican je za zivot ili izdavanje. Posto se stan nalazi u u okviru hotela Apartman & Zoned izdavanje se moze vrsiti samostalno ili preko njih.....