• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten uknjižen što jeftiniji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs namešten uknjižen što jeftiniji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten uknjižen što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs namešten uknjižen što jeftiniji" pronađeno 815 nekretnina - prosečna cena 2.861 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 41.200 €, 25,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komplet namešten jednoiposoban stan, pogodan za izdavanje. Niski mesečni troškovi, uknjižen 1/1 kao stan. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 42.750 €, 22,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična prilika za izdavanje! Nalazi se na atraktivnoj lokaciji, jedinstvena prilika. Prodaje se namešten, održavan je maksimalno i odmah useljiv. Stan je uknjižen. .

 
 
 
  Stan, KUČEVO, 43.000 €, 41,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Trg Veljka Dugoševića, 1/4, eg, uknjižen-Stvarna površina-41m2 , ugovorna površina-35m2, U ponudi je opremljen, luks stan u centru Kučeva. Na prvom spratu sa terasom, stan je renoviran, urađena je toplotna izolacija. Stan poseduje podrum. Ispred zgrade je javni parking. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 46.500 €, 35,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se apartman na Kopaoniku, koji se nalazi u zgradi u neposrednoj blizini kompleksa "Sunčani vrhovi - konaci". Ovo je, praktično, najbolja lokacija na Kopaoniku. Apartman se nalazi na potkrovlju zgrade, koje predstavlja treći nivo. Potpuno je opremljen i može se odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 50.990 €, 29,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan jednosoban stan na atraktivnoj i veoma mirnoj lokaciji u gradu - Železnička stanica. Komforan i svetao dnevni boravak. Kuhinja je fizički izdvojena sa prirodnom ventilacijom što je velika prednost i kupatilo. Prodaje se komplet namešten. Uknjižen 1/1.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 51.500 €, 35,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivnmo prodajemo na Zlatiboru na par stotina metara od centra odličan JIS stan od 35 m2. Stan se prodaje komplet namešten, odličan za rentiranje ili za ličnu upotrebu po potrebi. Stan je starije gradnje-dok se još vodilo računa o kvalitetu. Uknjižen 1/1 vredi pogledati.. Informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 31,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten stan u novogradnji na Adicama. Stan je uknjižen kao garaža. Fenomenalan raspored. Za više informacija pozovite nas... .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.000 €, 37,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2024.,

www.indomio.rs

Lociran u naselju "Đurkovac", tzv. "Zlatiborsko Dedinje". U neposrednoj blizini strogog centra Zlatibora, na uglu ulica Erske i Jovanke Jevtanović. Stan ima 37m2 i nalazi se u suterenu ali sa dosta svetlosti i ima 3 prozora. Namešten i spreman za stanovanje sa....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.000 €, 26,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namesten 1.0 stan-apartman studio na odličnoj lokaciji na Zlatiboru. U blizini centra, ali izolovan od gužve i buke i okružen borovima. Na samo 500m od jezera, pijace i trga, Dino i Avantura parka, Gold gondole i mnogih drugih atraktivnih lokacija....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.500 €, 28,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Zlatiboru, udaljen oko 800 metara od jezera i centra Zlatibora. Nalazi se na prvom spratu, površina je 28 m2. Stan je opremljen i namešten, odmah je useljiv i dostupan, lako se izdaje. Od prostorija, stan ima spavaću sobu, uz kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 54.600 €, 19,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličnu garosnjeru u samom centru, 50 metara od katedrale. Stan je uknjižen na 19m2, u prirodi ima 23m2. Prodaje se kompletno namešten sa tehnikom. Idealna nekretnina za izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 55.900 €, 35,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan idealan za izdavanje. Prodaje se kompletno sređen i namešten. Uknjižen 1/1 tako da se može kupiti putem stambenog kredita. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 60.000 € na 58.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BANJA, 58.000 €, 43,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
26.04.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji u centralnoj zoni Niške Banje, odmah pored šetališta i parka, u ponudi je jednosoban stan od 43 m² na prvom spratu manje zgrade, sa 6 stanova. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila. Funkcionalan raspored ya apartmanski tip....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 59.000 €, 43,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi apartman površine 43 m2 sa dve prelepe terase. Apartman je komforan, celodnevno osunčan, namešten, uknjižen na vlasnika i useljiv..Nalazi se u blizini marketa,škole i centra Zlatibora.. Za preporuku.. Kontakt: Menadžer prodajhe Tanja Krstić br.lic.481 Mob 060 525 22 27 Meil:krstic.tanja@gmail.com....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 61.800 €, 39,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Podbara, na prodaju manji dvosoban stan, useljiv, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa ostavom, spavće sobe i kupatila. Stan je u odličnom stanju, bez ulaganja, prodaje se namešten. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053330 .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 63.000 € na 62.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 65.000 €
27.02.2026 - 63.000 €
11.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Sloboda 2.0, 33m2, terasa, 4/4, EG, lift, interfon, parking U ponudi za prodaju izuzetan stan na Zlatiboru novije gradnje. Namešten je i malo korišćen. Zgrada ima lift i svoj parking. Uknjižen na 33m2 korisne površine. Agencijska provizija 2% Agent: Verica Simović 060/30-37-997....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 62.850 €, 42,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Bulevar,namešten jednoiposoban stan sa francuskim balkonom,uknjižen (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052756 .

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 63.000 €, 38,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Ako želite mali apartman na našoj najlepšoj planini Kopaonik, onda je ovo nekretnina za vas. Nalazi se u prizemlju male zgrade sa samo šest stanova u naselju Treska. Uknjižen je na 38m2 sa terasom ima 41m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, msle sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 63.860 €, 39,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan dvorišni stan, na odličnoj lokaciji. Prodaje se komplet namešten. Uknjižen 1/1. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 64.000 €, 36,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 46088, I/V, terasa, uknjižen, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, stambena zgrada. Prodaje se namesten i useljiv stan na Miljakovcu 3 u stambenoj zgradi sa dva ulaza, bivsi Miljakovacki izvori. Ukupno 5 spratova i 20 stanova. Stan se nalazi na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 64.380 €, 37,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan 1/1 na jednoj od najatraženijih lokacija u gradu! Uknjižen na 37 kv, podne površine oko 50kv. Prodaje se kompletno namešten. U neporednoj blizini Kliničkog centra, Supermarketa, Promenade, autobuske stanice, Centar grada na 10 min hoda. Uz stan se dobija i ostava u zasebnom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban namešten stan u neposrednoj blizini hotela Mona, na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Zlatiboru. Savršeno osmišljen raspored pruža idealnu ravnotežu između funkcionalnosti i udobnosti. Grejanje podno. Stan ima pripadajuce parking mesto. Uknjizen na 40m2. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 66.000 €, 35,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Odličan stan, prodaje se namešten, dvostrano orijentisan, svetao, sunčan. Odličan kako za život tako i kao investicija. Stan uknjižen na vlasnika. Prostorije: predsoblje, kuhinjsko-trpezarijski deo spojen sa dnevnom sobom, spavaća soba, kupatilo, lođa. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 66.500 €, 22,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten stan u ulici Petefi Šandora. Struktura - jednosoban Uknjižen 1/1, bez tereta. Ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja, dnevna soba sa trpezarijom, terasa. U prirodi cca 31m2 U neposrednoj blizini se nalazi kompletan sadržaj neophodan za život. Pogled na crkvu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 66.950 €, 46,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2022.,

www.indomio.rs

Odličan stan na top lokaciji. Idealan stan za izdavanje, za mlađe ljude, studente. Blizina centra, Promenade, Spensa, marketa, fakulteta, Futoške pijace, banaka, pošte. Stan bez većih ulaganja. Uknjižen na vlasnika 1/1. Prodaja se kompletno namešten. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 35,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

RENOVIRAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA KLISI---Agencijska šifra: 1007645. Prodaje se delimično namešten, kompletno renoviran, jednoiposoban stan na trećem spratu zgrade na Klisi, nadomak Temerinskog puta. Sastoji se od prostranog hodnika iz kojeg se ulazi u dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 67.000 €, 50,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan, smešten u centru Vrnjačke Banje, i na samo 50m od šetališta. Stan je ukupne površine 50m2 (uknjižen na 24,29m2), sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Nalazi se na IV spratu stambene zgrade. Ovaj položaj stana je idealna....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 67.000 €, 36,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen jednoosoban stan sa izdvojenom sobom površine 36m2, nalazi se na drugom spratu zgrade.Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom,kupatilom ,spavaćom sobom i terasom sa koje se pruža plelep pogled na šetalište,inače stan se nalazi na sto metara od šetališta. Prodaje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 36,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA APARTMAN 36,50 m2 KOMPLEKS BOJOVIĆ ČOLOVIĆA BRDO ZLATIBOR Na prodaju uknjižen i kompletno namešten apartman površine 36,50 m2, smešten na visini prvog sprata u apartmanskom kompleksu Bojović, u mirnoj i izuzetno traženoj zoni Čolovića brdo na Zlatiboru. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 68.000 € na 67.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 68.000 €
20.03.2026 - 67.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor, Čajetina, Vranjevina, 38m2 .. 38m2, 1.0, 2/11, terasa, parking, interfon, nov, uknjižen. Odličan stan u novoj zgradi, jugoistočno orijentisan sa otvorenim pogledom na Zlatibor, veoma svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 67.000 €, 23,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125764, I/, klima, terasa, uknjižen. Prodaje se stan od 23,3m2 u blizini Pašićeve ulice u centru. Uknjižen. Namešten, odmah useljiv. Može kredit za mlade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 67.980 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na prvom spratu. Uknjižen 1/1. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, terase, kupatila. Prodaje se kompletno namešten. Dvorišno je orijentisan. Ispred zgrade ima parking mesta za stanare. Postoji mogućnost kupovine stana putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 68.000 €, 61,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 69.000 €, 36,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban namesten, kompletno opremljen, uknjizen, dvostrano orjentisan i svetao stan. Nalazi se na prvom spratu u centru, na samo 100m2 od trga i jezera, u sklopu Vile Marina, preko puta Satelita. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika,dnevno-trpezarijsko-kuhinjskog dela....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 72.000 €, 34,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, namešten, nov, 2.0, norveški radijatori, 2/6, lift, terasa. Prodaje se kompletno namešten dvosoban stan u mirnom naselju Palisad, na Zlatiboru. Stan je uknjižen, a njegova površina je 34m2. Nalazi se na drugom, od ukupno šest spratova i sastoji se od predsoblja, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 72.100 €, 33,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u mirnom delu Novog Sada. Poseduje komfornu spavaću sobu, uvučenu kuhinju sa trpezarijom. Prodaje se namešten bez ulaganja. Uknjižen na vlasnika 1/1. Za više informacija kontaktirajte nekog od naših agenata prodaje. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova, ulica Mijaila Jevremovića. Luksuzan namešten dvosoban apartman površine 52m² na prvom spratu. Podno grejanje, klima, internet, KATV, telefon. Apartman se nalazi na samo 2km od centra Zlatibora, pogodan je za boravak porodice , ali i kratkoročno izdavanje. Budući....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 74.160 €, 48,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastična nekretnina na jednoj od najlepših lokacija u gradu. Dvosoban stan, idealnog rasporeda, na Bulevaru oslobođenja. Stan je ulično orijentisan, izuzetno svetao sa izlazom na 2 terase. Poseduje odvojenu kuhinju i dva mokra čvora. Prodaje se potpuno namešten. Uknjižen je 1/1.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.000 € na 75.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELE VODE, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.07.2024 - 98.000 €
21.07.2024 - 100.000 €
31.07.2024 - 104.000 €
28.08.2024 - 95.000 €
11.09.2024 - 89.000 €
06.11.2024 - 88.990 €
01.12.2024 - 79.000 €
27.04.2025 - 79.100 €
11.05.2025 - 74.000 €
01.06.2025 - 73.900 €
18.06.2025 - 78.900 €
23.06.2025 - 73.900 €
22.08.2025 - 79.000 €
20.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 106786, struja, klima, terasa(2), uknjižen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, mogućnost proširenja. U ponudi predstavljamo splav na Adi. Splav se prodaje potpuno namešten sa razradjenim biznisom u vidu izdavanja stan na dan. Radi se o registrovanom splavu sa svim....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 75.000 €, 27,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka stana 1056995 Jednoiposoban, funkcionalan, kompletno namešten stan 27m2 na Top lokaciji, Nalazi se na četvrtom spratu ( nije poslednji ) novije, kvalitetno građene zgrade u blizini Bulevara. Odličan za život i za izdavanje. Uknjižen na vlasnika 1/1. Prodaje se sa....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Komleks Zlatiborski konaci Wellnes & spa U ponudi je apartman površine 40 m2, komletno namešten i uknjižen na vlasnika. Komforan prostor sa odvojenom spavaćom sobom i lepom terasom pruža potpuni ugođaj i hedonizam.. Kompleks Zlatiborski konaci poseduje Wellnes Spa centar sa olimpijskim....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 46,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

stan na odlicnoj lokaciji u blizini semafora, odmah do Osnovne skole. Stan ima odlicnu strukturu, nalazi se na 2. spartu stambene zgrade zidane 2008 god.. Stan je uknjižen 1/1. Prodaje se kompletno namesten. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 791)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>