• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana što manji

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana što manji" pronađeno 702 nekretnina - prosečna cena 713 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 960 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • novogradnja
    • lift
    • 3.sprat
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

MIRIJEVO I – DVOSOBAN STAN Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi kompletno renoviran i moderno namešten dvosoban stan u mirnom delu Mirijeva. Stan je nov, funkcionalan, potpuno namešten i odmah useljiv. Poseduje prostranu dnevnu sobu, spavaću sobu, odvojenu kuhinju i kupatilo,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 50.000 €, 17,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Garsonjera se nalazi na izuzetnoj lokaciji u Centru grada.Stan je kompletno namešten, što je idealno za brzo i jednostavno useljenje.U neposrednoj blizini se nalaze svi potrebni sadržaji, poput prodavnica, restorana i javnog prevoza.Ova lokacija pruža praktičnost i udobnost svakodnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 300 €, 17,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – namešteni apartmani i garsonjere u centru Novog Sada, Železnička ulica, odmah useljivo U ponudi su potpuno opremljeni apartmani i garsonjere u samom centru Novog Sada, u Železničkoj ulici, na svega nekoliko minuta od Glavne pošte i svih važnih gradskih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana što manji'
400 €
300 €
350 €
  Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 22,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Starca Vujadina, vp/5, ta-Stvarna površina-22m2 , ugovorna površina-22.00m2, Prodaje se ušuškana garsonjera površine 22m2 na atraktivnoj lokaciji, na samo nekoliko koraka od Đeram pijace i samog Bulevara kralja Aleksandra. Stan je namešten i prodaje se sa svim elementima i tehnikom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 68.000 €, 23,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera površine 22 m², a po arhitektonskom elaboratu 23,6 m², na drugom spratu zgrade. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjskim delom i kupatila. Stan je svetao, funkcionalan i prodaje se namešten. Grejanje je na TA peć. Zgrada je u odličnom stanju, sa novim krovom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 250 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalna garsonjera na potezu socijalnog, u neposrednoj blizini centra kao i svih neophodnih sadržaja potrebnih za život. Stan se izdaje namešten i odmah je spreman za useljenje. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Depozit u visini jedne kirije. Za više informacija kontaktirajte....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednoiposoban, namešten stan u Futoškoj ulici, u Novom Sadu. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi koja nema lift. Useljiv je od 15.5.2026. Za više informacija pozovite 0668442255. Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 350 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalna i kompletno opremljena garsonjera na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, udaljena svega nekoliko minuta laganog hoda od Hram Svetog Save. Stan se nalazi u prizemlju uredne i održavane zgrade sa pet spratova i predstavlja odličan izbor za jednu osobu ili par koji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 450 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan na jednoj od najlepših lokacija u gradu u samom srcu Skadarlije, mereno 34m2. Sastoje se iz dnevnog boravka, kupatila, kuhinjsko trpezarijskog dela i male sobe. Mesečni troškovi niski, grejanje na TA peć. Mikrolokacija izuzetna, blizina svih sadržaja za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.000 €, 25,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132122, I/, francuski balkon, uknjižen, novogradnja. Na prodaju kompletno namešten jednosoban stan u Marka Miljanova ulici na prvom spratu. Stan je odličan kako za život tako i za izdavanje. Za par minuta hoda ste u Centru i na Keju. Agent Dragan. Više informacija na:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 300 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na odlicnoj lokaciji, na Karaburmi. Stan je orjentisan ka dvoristu zgrade, sto nudi mir i mogucnost prijatnog koriscenja terase. Namesten, grejanje na TA pec, net/katv, niski mesecni racuni. Stanica gradskog prevoza odmah ispred zgrade, mogucnost dogovora oko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 300 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Olimp - Prote Đurića-slobodan od 01.06. 1.0, 26m2 (terasa), 3/3, EG, interfon, telefon, parking. Prostorije: hodnik, kupatilo, višenamenska soba povezana sa kuhinjom i terasa sa lepim pogledom. Odlična, potpuno opremljena garsonjera u kvalitetnom stambenom objektu novije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 230 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera u samom centru grada u zgradi novije gradnje. Sastoji se od hodnika, kupatila i jedne sobe u kojoj je smeštena kuhinja odvojena šankom. Stan je potpuno namešten. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 320 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na odličnoj lokaciji, na svega par minuta hoda do Futoške pijace, bulevara, centra grada i drugih važih lokacija. Stan je kompletno namešten novim nameštajem i tehnikom. Odmah je useljiv ! Nije pet frendly. Cena je 320€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 380 €, 27,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 400 €
17.05.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zrmanjska ulica, jedna od najlepših ulica u donjem delu Banovog brda, pozicionirana između Ade Ciganlije i Košutnjaka. U neposrednoj blizini su Crkva Svetog Đorđa, Maksi, restorani i kafići, banke, Šumarski fakultet, Požeška ulica koja ispunjava sve zahteve urbanog života, tramvajske....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 350 €, 27,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 400 €
17.05.2026 - 380 €
22.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN, NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 9110537.Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan (27m2) koji se nalazi na petom spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Poseduje fizički odvojenu kuhinju i dvorišno je orijentisan.Useljiv je odmah. Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 76.000 €, 28,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan na fantastičnoj lokaciji u samom centru grada u Lominoj ulici. Stan se nalazi u suterenu stambene zgrade, ulaz u stan je u zajedničkom dvorištu. Prodaje se potpuno namešten i odličan je kao investicija. Uknjižen na 18 m2, ostalih 10 m2 su u postupku legalizacije.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 350 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Ise Bajića. Kompletno namešten, renoviran jednoiposoban stan nadomak pešačke zone i Dunavskog parka. Ovaj svetao stan modernog enterijera predstavljaju dnevni boravak sjedinjen sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 380 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, miran stan, na predivnoj lokaciji. Namešten, od aparata TV, klima, šporet, veš mašina. Niske mesečne režije. Pored BWF šetališta, na 10 min od Knez Mihajlove. Mesečno plaćanje, za zaposlene ili studente. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 149.000 €, 29,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, kod Hrama Svetog Save, namešten jednosoban stan 29m2 u salonskoj zgradi, odvojena kuhinja, centralno grejanje, podrum. Zgrada nema lift. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Izdajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJIStan ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,dvorišno je orijentisangrejanje je centralno na Gas sa korektnim troškovima grejanjaObezbeđeno je Parking MestoSTAN SE IZDAJE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 260 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera za izdavanje na odličnoj lokaciji na Grbavici. Nalazi se na visokom prizemlju i dvorišno je orijentisana. Stan je kompletno namešten i funkcionalan, pogodan za jednu osobu ili par. U blizini se nalaze prodavnice, kafići, javni prevoz i svi neophodni sadržaji. Useljiv od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJIStan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,dvorišno je orijentisan grejanje je centralno na Gas sa korektnim troškovimaObezbeđeno je Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 108.150 €, 29,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 29 m2, smešten na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade. Stan se prodaje kompletno namešten što ga čini idealnim kako za život tako i kao investiciju za izdavanje. Raspored je praktičan i maksimalno iskorišćen, sa odvojenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 85.000 €, 29,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132398, II/, klima, terasa, uknjižen, parking. Na prodaju odličan namešten manji jednoiposoban stan na Adicama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase.Grejanje na toplotne pumpe. Uknjižen i uz stan se dobija lično parking mesto. Odličan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 180 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera u Petrovaradinu, u Reljkovićevoj ulici , na svega nekoliko minuta od centra Novog Sada. Ova moderna i funkcionalna garsonjera površine 30 m² nalazi se na prvom spratu i predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, LESKOVAC, 230 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE KOMPLETNO SREĐEN I NAMEŠTEN STAN POVRŠINE 30m2 U UŽEM CENTRU GRADA. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 320 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN  JEDNOIPOSOBAN PET FRIENDY STAN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 9112698.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan na 5. spratu zgrade sa liftom.U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci. Stan je useljiv od 01.06.2026. godine. Potreban je depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, Gavrila Principa ulica,1.0,30kvm,namešten, odvojena kuhinja + 1 soba, klima, cg (info stn do 6000din), dvorišno orjentisan pa nema buke, useljiv salonski stan, 400e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 .