• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana što manji

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana što manji" pronađeno 704 nekretnina - prosečna cena 713 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 960 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • uknjižen
    • parket
    • novogradnja
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 145.000 €, 48,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, funkcionalan dvoiposoban stan u ulici Milovana Vidakovića. Istočno orijentisan, svetao, sa visokim plafonima i kosinom na dva mesta (dnevni boravak-neprimetno i spavaća soba u delu kod prozora), namešten. Čine ga predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 600 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran, svetao i moderno opremljen dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Vračaru, u Južnom bulevaru, u neposrednoj blizini Autokomande. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, trpezarije, odvojenog dnevnog boravka, komforne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

VOJVODE VLAHOVIĆA, VOŽDOVAC – LUKSUZAN TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi luksuzno opremljen stan u naselju Vojvode Vlahovića, Voždovac. Stan je potpuno namešten i opremljen, veoma svetao, komforan i dvostrano orijentisan, što pruža prijatnu atmosferu i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 700 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

VUKOV SPOMENIK, ZVEZDARA – LUKSUZAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi luksuzno opremljen i moderno uređen stan na odličnoj lokaciji u blizini Vukov spomenik. Stan je kompletno namešten, veoma komforan i funkcionalnog rasporeda, idealan za porodičan život. Visina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, moderno namešten dvosoban stan u Vardarskoj ulici. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, komforne spavaće sobe kupatila i terase. Na trećem spratu zgrade sa liftom. Grejanje je na gas i plaća se po utrošku, niski mesečni troškovi. Kućni ljubimci nisu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 290 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

BATAJNICA Namešten stan sa zasebnim ulazom,terasom i dvorištem,u mirnom kraju, u neposrednoj blizini pijace, pošte i sličnih sadržaja se izdaje. Stan je takođe u blizini autoputa i zato je dobro povezan sa raznim delovima grada. Stan se izdaje za najviše dve odrasle osobe. Stsn je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 480 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

VOJVODE STEPE, VOŽDOVAC – DVOSOBAN STAN U BLIZINI FARMACEUTSKOG FAKULTETA Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi kompletno namešten i moderno opremljen stan na odličnoj lokaciji – Voždovac, u blizini Farmaceutskog fakulteta. Stan se nalazi na 4. spratu u mirnom i prijatnom....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 95.000 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan i potpuno namešten stan u mirnom delu centra Kragujevca. Stan je veoma svetao i topao, što ga čini prijatnim za svakodnevni život tokom cele godine. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade sa ukupno pet spratova, a površina stana iznosi 48 m². Grejanje je na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 134.000 €, 48,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten i potpuno renoviran jednosoban stan u neposrednoj blizini parka Čair. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 43m2+5m2 terasa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

DARVINOVA POŠTA, VOŽDOVAC – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi kompletno renoviran i moderno opremljen stan na odličnoj lokaciji kod Darvinove pošte, u blizini ulice Vojvode Stepe. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 3 sprata i idealan je za jednu osobu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

JUŽNI BULEVAR, VRAČAR – LUKSUZAN DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi luksuzno uređen dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru – Južni bulevar. Stan je potpuno nov, dizajnerski uređen i kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 350 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban komplet namešten stan na strelištu u blizini Maksija i škole. Stan je za nepušače i nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Stan je kompletno renoviran, useljiv stan je useljiv od 06.06.2026.godine. Terasa je je u međuvremenu zatskljena i izolovana .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 48,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u Zemunu – Ugrinovačka ulica Na prodaju veoma lep, svetao i funkcionalan stan površine 48m², smešten u novijoj i kvalitetno građenoj zgradi u Ugrinovačkoj ulici, na jednoj od najpraktičnijih lokacija u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 125.000 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i izuzetno prijatan dvosoban stan površine 48 m², smešten na četvrtom spratu stambene zgrade na odličnoj lokaciji koja budućem vlasniku pruža potpun komfor i praktičnost svakodnevnog života. Stan je kompletno namešten i opremljen, što omogućava useljenje bez....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 500 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan na drugom spratu uredne zgrade, Miljakovac 3 . Stan je potpuno namešten, odmah useljiv i idealan za parove, porodica ili zaposlene. Struktura: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo. Stan se nalazi u urednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan od 48m² u centru Novog Sada. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom i poseduje terasu, što dodatno doprinosi prijatnom boravku i svakodnevnom životu. Kompletno je opremljen i funkcionalno uređen, pa je spreman za useljenje. Od dodatne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređen i svetao dvosoban stan od 49 m² na odličnoj lokaciji u blizini Sajma i Futoške pijace. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i dvorišno je orijentisan, što pruža mir i tišinu bez gradske buke. Stan je kompletno namešten, sveže okrečen i sastoji se od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 350 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se u Kireškoj ulici u MZ Željezničko Naselje namešten prizemni stan površine 49 m2. Sastoji se od predsoblje, kupatila, spavaće sobe, dnevne sobe sa izlazom na terasu, kuhinje i trpezarije. Grejanje je na gas. Stan je potpuno namešten. Stan se izdaje nepušačima i bez kućnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 320 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se veoma lep dvosoban stan u naselju Duvanika. Stan je na trećem spratu i površine je 49m2, bez površine terase. Stan ima ulaz, dve odvojene sobe, kuhinju sa trpezarijom i ostavom, kupatilo i zat orenu terasu. Stan je kompletno renoviran, sa PVC prozorima, sređenim podovima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132293, II/, klima, lift, terasa, novogradnja. Izdaje se namešten trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji. Dnevni boravak sa kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i terasa sa ostavom. Radi lakšeg finansiranje moguće je plaćanje depozita pri ulasku u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se adaptiran stan na Mirijevu, izvorno 1.5-soban, funkcionalno preuređen u 2.0-soban. Pregradnjom dnevne sobe dobijena je dodatna radna soba, idealna za rad od kuće. Stan se nalazi u kvalitetnim zgradama od bele fasadne cigle, u lepo organizovanom i mirnom delu Mirijeva, okruženom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i potpuno namešten stan od 50 m² u Mileševskoj ulici, na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Vračaru, u blizini Kalenić pijace. Stan je veoma svetao i osunčan tokom većeg dela dana, od oko 10 časova pre podne pa sve do zalaska sunca. Ima dve terase sa otvorenim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban namešten stan u Miše Dimitrijevića na drugom spratu. 2 spavaće sobe, dnevni boravak s kuhinjom, terasa sa ostavom, kupatilo. Odlična lokacija na Grbavici, u blizini svih neophodnih sadržaja. Useljiv od 21.05.2026. Cena: 450€ (depozit u visini mesečne kirije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen dvosoban stan na Limanu 3 u Novom Sadu, u Balzakovoj ulici. Stan površine 50 m² nalazi se na prvom spratu stambene zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan stan površine 50 m2 u Bloku 61, u ulici Jurija Gagarina na Novom Beogradu.Stan se nalazi na 6. spratu uredno održavane zgrade sa liftom i odlikuje se komfornim rasporedom, obiljem prirodne svetlosti i velikom terasom površine oko 30 m2 sa panoramskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na 2. spratu stambene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za parove, zaposlene osobe ili manje porodice. Posebna prednost su niski mesečni troškovi, koji u zimskom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LEP, NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN U CENTRU GRADA---Agencijska šifra: 9111424.Izdaje se namešten jednosoban dvorišni stan u prizemlju u samom centru grada. Stan je useljiv od 01.07.2026. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124141, III/, klima, lift, terasa, renoviran, stambena zgrada. Izdaje se kompletno renoviran i moderno namešten dvosoban stan od 50m2 na najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je svetao, funkcionalan i idealan za pojedinca, par ili manju porodicu. U blizini su svi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran stan sa potpuno novim nameštajem i tehnikom, smešten na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi u okviru porodične kuće, u prijatnom i mirnom okruženju sa veoma toplom i prijatnom atmosferom. Poseban komfor pruža i dvorište puno zelenila, idealno za odmor i opuštanje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 50 m2 u naselju Denkova bašta.Stan se nalazi u potkrovlju uredno održavane zgrade sa liftom i pruža prijatan i funkcionalan prostor za svakodnevni život. Potpuno je namešten i opremljen svim neophodnim uređajima, te....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, dvosoban stan na drugom spratu u zgradi sa liftom u naselju Lesnina. Stanu pripada i parking mesto u dvorištu zgrade. Stan se sastoji od ulaza, kuhinje spojene sa trpezarijom i dnevnom sobom iz koje se izlazi na terasu, spavaće sobe i kupatila. Namešten je novim nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban, dvorišno orijentisan, stan na Novoj Detelinari, smešten na 2. spratu novije zgrade. Stan ima površinu od 50m² i idealan je za sve koji traže udoban i funkcionalan prostor za život. Poseduje priključak za toplu protočnu vodu. Gradsko grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ul. Jovana Deretića, novija gradnja, odmah useljiv namešten stan. Struktura: dnevna soba, kuhinja, kupatilo, 2 sobe, terasa. Ne izdaje se stranim državljanima. ID: 14521 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje Vukov spomenik Na uglu ulica Kraljice Marije i Ivankovačke, na drugom spratu novije stambene zgrade za izdavanje dvosoban stan. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje, trpezarijsko - dnevnog dela sa terasom, spavaće sobe i kupatila. Stan je kompletno namešten. Ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NA PODBARI--- Agencijska šifra: 9112719. Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na 3. spratu zgrade, na Podbari.Uslejiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 138.000 € na 137.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MALI MOKRI LUG, 137.000 €, 50,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 138.000 €
17.05.2026 - 137.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN dvosoban stan 50 m² + parking mesto | Zvezdara – Vojvode Vlahovića Prodaje se veoma lepo uređen, svetao i funkcionalan stan u novijoj zgradi u naselju Vojvode Vlahovića, Beograd. Stan ima 50 m² korisne površine, uknjižen je na 43 m² i prodaje se kompletno namešten. Odlikuje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na Novoj Detelinari, u novijoj zgradi na 2. spratu. Stan je dvorišno orijentisan, površine 50m², i pruža prijatan i funkcionalan prostor za svakodnevni život. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kožnom ugaonom garniturom i trpezarijskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lep, dvosoban stan - kompletno namešten sa tehnikom novije proizvodnje. Izdaje se na minimum 1 godinu. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Idealno za parove. Stan nema terasu. Prostorije: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, sobam kupatilo, ostava Agencijska provizija se plaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 128.750 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kompletno namešten duplex 50m² u novijoj zgradi – Telep Na prodaju moderan duplex stan površine 50 m², smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Telepu. Nekretnina se nalazi u kvalitetnoj zgradi novije gradnje, a poseban osećaj privatnosti i komfora pruža činjenica da se u stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kursulina, novogradnja, 50m2, po strukturi dnevni boravak i jedna odvojena spavaća soba, na II spratu, lift, kompletno namešten novim modernim nameštajem i opremom, svetao stan na prestižnoj lokaciji, dozvoljeni kućni ljubimci .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep, moderno namešten stan u centru Mirijeva, 50 m2. Drugi sprat. Podno grejanje. 450 eur. Ag provizija 50% .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 530 € na 500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 500 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 530 €
15.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo dvosoban stan od 50kvm, 4/7, u Bulevaru kralja Aleksandra, blizu okretnice tramvaja, sastoji se od prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, odvojene kuhinje, pretsoblja, kupatila i balkon-terase. Stan je svetao, miran, ne gleda na Bulevar,skoro kompletno namešten sa mogućnosću....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 705)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>