• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana što manji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana što manji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana što manji

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana što manji" pronađeno 628 nekretnina - prosečna cena 717 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 960 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Novi Beograd, Bežanijska kosa 3, Univerzijade Novi Beograd, Bežanijska kosa 3, dvosoban, 60m2, terasa 50m2, namešten, VPR, ktv, stan u kući, dva parking mesta Dvostran i svetao stan u kući kvalitetne gradnje okružen je zelenilom, najbliže novobeogradskim blokovima. Mirno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na Limanu 2 u Novom Sadu, u neposrednoj blizini Štranda i fakulteta. Stan površine 60 m² nalazi se na petom spratu stambene zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na atraktivnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja komforan, svetao i kompletno namešten trosoban stan Paviljoni, Novi Beograd. Stan površine 60m² nalazi se na 2. spratu uredno održavane zgrade i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, prijatnim ambijentom i velikom količinom prirodne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Južni bulevar, useljiv namešten 3.0, garaža uračunata u cenu zakupa, velika terasa 25m2. Visina plafona 3,15 m. Struktura: dnevna soba, kuhinja, kupatilo, 2 spavaće sobe, terasa. Izdaje se na duži period, odman useljiv. Centralno grejanje se plaća po utrošku. ID: 14839 Dragica Mrkobrad....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Bate Brkića. Namešten dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Osnovne i srednje škole ´ Milan Petrović ´, vrtića i više trgovinskih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Pozicioniran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 199.999 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux kompletno renoviran stan na Zvezdari panoramski pogled i odlična lokacija Na prodaju luksuzno renoviran i moderno opremljen stan na granici Zvezdare i Mirijeva, u mirnom i zelenom delu grada. Renoviran pre manje od godinu dana - urađeno sve od poda do plafona: nova PVC stolarija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 450 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN, KOMFORAN DVOSOBAN STAN KOD SAJMA---Agencijska šifra: 9112716. Izdaje se odličan, komforan, kompletno namešten dvosoban stan na 5. spratu zgrade sa liftom, kod Sajma.Useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132322, I/, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban, namešten stan.Na traženoj lokaciji Bulevaru patrijarha Pavla.Stan poseduje dnevnu sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu i terasu. Podrumski prostor,biciklana. Više....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVA DETELINARA, KOMFORAN DVOIPOSOBAN PET FRIENDLY STAN---Agencijska šifra: 9108312Izdaje se potpuno namesten  dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Poseduje dve spavace sobe (bracni krevet i sofa na razvlacenje), dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 630 € na 550 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 550 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 630 €
22.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

HRAM SVETOG SAVE, VRAČAR – TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi odličan, kompletno renoviran i namešten trosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Vračaru, u blizini Hram Svetog Save. Stan je veoma miran, tih, topao i funkcionalnog rasporeda,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na traženoj lokaciji na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Fontane i Opštine, prodaje se luksuzno renoviran, namešten stan, sa kompletno novim i nekorišćenim nameštajem. Prostorije: kuhinja, dnevni boravak, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Stan je jednostrano orijentisan, istočno,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno namešten stan u ulici Vojvode Stepe u blizini Dvanaeste beogradske gimnazije. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje, dve spavaće sobe, wc-a, kupatila i lodje. Kompletno namešten novim i kvalitetnim nameštajem. Na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate sa zadovoljstvom predstavlja kompletno namešten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji Čubura, u opštini Vračar. Stan površine 60m² nalazi se na trećem spratu novije zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za sve koji traže komforan i funkcionalan životni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U strogom centru grada, Nušićeva, pešaćka zona, divan dvosoban stan, namesten i kompletno renoviran. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad-centar kod riblje pijace, izdaje se dvosoban stan od 60m2, namešten, odmah useljiv. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan se nalazi na 4 spratu bez lifta, nalazi se na odličnoj lokaciji. Pet friendly Za više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno opremljen dvosoban stan površine 60 m2 u modernom poslovno-stambenom kompleksu u Bloku 65 na Novom Beogradu.Stan se nalazi na 1. spratu savremene zgrade sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, kvalitetnim enterijerom i prijatnim pogledom na park....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan sa terasom – Belville, Novi Beograd (Blok 67) Izdaje se moderan i prostran dvosoban stan površine 62 m² u prestižnom stambenom kompleksu Belville na Novom Beogradu. Stan se nalazi na 7. spratu (od 13) u zgradi sa dva lifta, video-nadzorom i 24h obezbeđenjem,....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen stan u jednom od najmirnijih i najprijatnijih delova Batajnice, smešten u kvalitetnoj zgradi novije gradnje sa odličnom izolacijom. Uknjižena površina stana iznosi 53 m², dok je stvarna površina oko 60 m². Stan je dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređen i kompletno namešten dvosoban stan od 60 m² na Novoj Detelinari, u blizini Bulevara Evrope. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom i sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, terase i velikog špajza. Opremljen je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Medaković, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo trosoban namešten u porodičnoj kući sa zasebnim ulazom,na prvom spratu,TA grejanje,klima. Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima poslovanja. www.agencijavila.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan (u kući) na prvom spratu od 60m2+2 terase. Zaseban ulaz, dvosoban po strukturi. TA grejanje. Parking mesto. Blizina prevoza, marketa, škola, vrtića mesečno plaćanje. Od dodatnih troškova struja (po utrošku), infostan (niski troškovi). Obavezan depozit u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U delu kod Krunske, dvostrano orijentisan, izuzetno svetao stan. Kompletno renoviran. Sastoji se od dnevne, spavaće i radne sobe, trpezarije, kuhinje i kupatila sa prirodnom ventilacijom. Kompletno namešten. Izdaje se na duži vremenski period. Agent izdavanja Svetlana Gvozdenović....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 600 € na 650 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 650 €, 61,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 600 €
22.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan u Molerovoj ulici na Vračaru, jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u gradu. Stan se nalazi na 1. spratu uredne stambene zgrade sa liftom i prostire se na 61m². Funkcionalnog je rasporeda i veoma prijatan za svakodnevni život. Struktura:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 61m² na Bulevaru oslobođenja. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom. Funkcionalnog je rasporeda, svetao i kompletno namešten, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 219.000 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan sa odličnim rasporedom, na sunčanoj strani, južno orijentisan. Prostorije: Open space dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, hodnik, ostava, kupatilo i terasa. Postoje 2 izlaza na lodju, iz dnevne i jedne spavaće sobe. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan površine 56m² na Grbavici. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom i interfonom, dvorišno je orijentisan, što pruža mir i tišinu tokom celog dana. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dve odvojene spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 700 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen trosoban stan površine 61m² u mirnoj ulici na Zvezdari, u neposrednoj blizini Šeste beogradske gimnazije. Stan se nalazi u prizemlju uredne porodične zgrade i poseduje sopstveno dvorište, što ga čini idealnim za porodičan život, ali i za smeštaj zaposlenih.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 359.900 €, 61,00 m2 cca 5900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Kopaoniku imamo u ponudi izvanredan trosoban apartman na četvrtom spratu zgrade, u kompleksu Woodside, pored ski staze. Apartman je površine 61 kvadrat, a od prostorija ima dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo i dve spavaće sobe. U dnevnom boravku se takodje može organizovati spavanje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen 3.0 stan | 61m² - parking- Vračar - Južni Bulevar Na odličnoj lokaciji na Vračaru, u mirnom delu Južnog bulevara, izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen trosoban stan površine 61m². Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade sa ukupno 4 sprata. Odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 219.000 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na samoj granici između urbanog jezgra Novog Beograda i mirnog, istorijskog duha Stare Bežanije, nalazi se prostor koji nudi više od pukih kvadrata – priliku za život po vašoj meri. Smešten u Zemunskoj ulici, ovaj dvoiposoban stan koristi sve prednosti transformacije ove zone u jedan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 355.000 €, 62,00 m2 cca 5730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan stan u okviru kompleksa West 65, u novoj kuli West Tower, opremljen po najvišim standardima savremenog stanovanja. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Stan se nalazi na 10. spratu i odiše luksuzom, komforom i modernim dizajnom. Kompletno je namešten....

 
 
 
  Stan, SOPOT, 122.000 €, 62,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i kompletno opremljen stan u ekskluzivnom zatvorenom naselju na Kosmaju. Stan se nalazi na poslednjem spratu nove zgrade iz 2023. godine i pruža spektakularan pogled na prirodu i obronke Kosmaja. Idealan za odmor, život van grada ili kao premium investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 650 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI Izdaje se dvosoban stan na Bežanijskoj kosi, na izuzetno mirnoj i prijatnoj lokaciji. Stan je dvostrano orijentisan i sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, hodnika, trpezarije, kuhinje, ostave, kupatila i dve terase. Stan je očuvan, uredan i izdaje se kompletno namešten.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan, renoviran pre mesec dana, na ekskluzivnoj lokaciji sa kompletnim infrastrukturnim sadržajem neophodnim za kvalitetan život. Stan odlikuje prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kao i potpuno opremljena kuhinja sa ugradnim aparatima (frižider, rerna,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 550 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namesten sredjen dvoiposoban, stan u najlepsem delu Banovog Brda u parku. U neposrenoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti neophodni za kvalitetan zivot za porodice sa decom, zaposlene parove, zbog blizine dve skole, 3 vrtica, doma zdravlja, opstinkse....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 650 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Vračaru u ulici Gospodara Vučića, prijatan i jako funkcionalan stan, pogodan za višečlane porodice. Renoviran i namešten. Prostorije: predsoblje, kuhinja, dnevna soba (odvojena), dve spavaće sobe, kupatilo, ostava, lođa. Agencijska provizija se plaća u iznosu 50% od ugovorene mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji Novog Beograda, u neposrednoj blizini zemunskog keja, u parkovskom okruženju, nalazi se ovaj dvosoban stan za izdavanje. Smešten je na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Infrastruktura je savršena - u blizini je starog Merkatora, Doma zdravlja, Maxi-ja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 63 m2 u ulici Trešnjinog cveta, u atraktivnom delu Novog Beograda - Blok 11A.Stan se nalazi na 2. spratu moderne novogradnje sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, kvalitetnim enterijerom i prijatnim ambijentom za svakodnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132454, VPR/. Potpuno namešten stan 3.0 stan 63 m², na odličnoj lokaciji.Na duži vremenski period.Dozvoljeni kućni ljubimci.Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 184.370 €, 63,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i moderno uređen trosoban stan površine 63 m². Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u naselju Nova Detelinara. Stan je pažljivo organizovan kako bi pružio maksimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se fantastičan dvoiposoban stan u Mirijevu, u ulici Matice Srpske - idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan odiše svetlošću, toplinom i odličnom organizacijom prostora, a posebnu draž daje velika uređena terasa koja pruža osećaj privatnosti i mira.Stan se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 850 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lep, namešten trosoban stan na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u neposrednoj blizini SC Olimp. U cenu stana uračunata su dva garažna mesta, kao i treće garažno mesto za manje vozilo ili motor. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan se sastoji od kuhinje, dnevne sobe, dve....