• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten uknjižen - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs namešten uknjižen - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs namešten uknjižen" pronađeno 810 nekretnina - prosečna cena 2.854 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 244.010 €, 136,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2023.,

www.indomio.rs

Topla preporuka! Predstavljamo vam izuzetan četvorosoban dupleks na potezu Nove Detelinare. Ova jedinstvena nekretnina se nalazi na četvrtom spratu nove zgrade. Stan uknjižen na 136m2 a u prirodi ima oko 140m2 pošto je dnevni boravak proširen na terasu. Svaka soba je urađena u unikatnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 164.800 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2023.,

www.indomio.rs

Trosoban stan, idealnog rasporeda sa lepom komfornom terasom (izlaz na terasu iz sve tri sobe), lepog enterijera, uknjižen, u lepoj novoj zgradi na mirnoj lokaciji. Prodaje se delimično namešten sa garažom u dvorištu od 15m2 sa galerijom od 6m2 koja ulazi u cenu. Ako tražite tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 159.000 €, 37,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan, uknjižen stan površine 37m2, na drugom spratu stambene zgrade novije gradnje iz 2019. godine u Mirijevskom bulevaru. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijskim delom, odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Odlično organizovan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 435.000 €, 105,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131856, II/, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking. Prodaje se komplet namesten stan od 105m2 sa parking mestom za dva vozila ispod zgrade , u okviru kompleksa Park City na Limanu 3. U blizini svih urbanih sadrzaja potrebnih za kvalitetno življenje kao i Limanskog....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 46,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

stan na odlicnoj lokaciji u blizini semafora, odmah do Osnovne skole. Stan ima odlicnu strukturu, nalazi se na 2. spartu stambene zgrade zidane 2008 god.. Stan je uknjižen 1/1. Prodaje se kompletno namesten. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 167.200 €, 56,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten dvosoban stan – Grbavica, 56m², III sprat U ponudi agencije Lav 2020 Nekretnine nalazi se funkcionalan i komforan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Grbavica. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade i prostire se na površini od 56m².....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 128.750 €, 65,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na top lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara pa i samog centra grada. Ovaj uknjižen, trosoban stan je dodatno rađen i ne zahteva nikakva veća ulaganja. Prodaje se kompletno namešten. Blizina škole, vrtića, Futoške pijace, železničke stanice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 309.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2022.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan sa garažom za dva automobila! Fantastična nekretnina u zgradi vrhunskog kvaliteta u blizini Sajma! Komforan četvorosoban stan perfektnog rasporeda! Dvostrano orijentisan, prodaje se kompletno namešten, mogućnost kupovine garaže uz stan od 45m2. Grejanje po utrošku,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 3.0, kompletno opremljen, eg, 4/4, terasa. U prilici smo da vam ponudimo lep, kompletno namešten stan na odličnoj lokaciji na Ledinama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, od kojih jedna poseduje veliki garderober, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 272.160 €, 63,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

Kopaonik, centar - Repu 3.0, 63m2, 6/6, EG, lift, video nadzor, telefon, interfon, garaža U neposrednoj blizini staze “Malo jezero”, na 200m od centra Kopaonika (“Konaka”), u ponudi je apartman novije gradnje iz 2017. godine, u konačištu “Župa apartmani”. Sastoji od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 236.900 €, 86,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

PRELEP, NAMEŠTEN TROIPOSOBAN STAN U MIRNOM DELU NOVOG SADA, NA NOVOM NASELJU---Agencijska šifra: 1007522.Predstavljamo vam izuzetnu priliku - troiposoban, kompletno namešten stan od 86 m2, koji se nalazi na prvom spratu zgrade na Novom Naselju, u jednom od najlepših delova Novog Sada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 321.400 €, 130,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan na Grbavici od 130m2 uknjižen 1/1, na jednoj etaži na 4 spratu. Stan je dvostrano orjentisan i dobrog je rasporeda sa dva sanitarna čvora. U jednom kupatilu i dve spavaće sobe su blage dekorativne kosine., a prozori su krovni. Prodaje se kompletno namešten, osim par komada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 159.650 €, 53,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten dvosoban stan u samom centru grada. Nalazi se na 3 minuta hoda od Dunvskog parka i pešačke zone. Stan je na 4. spratu u zgradi bez lifta. Zbog svoje lokacije može biti dobar i za život ali i za izdavanje kao stan na dan. Uknjižen 1/1 na vlasnika. Kontakt telefon:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 146.000 €, 63,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2023.,

www.indomio.rs

NAŠA PREPORUKA!!! Nudimo Vam na prodaju odličan trosoban, kompletno namešten stan. Nalazi se u novijoj zgradi na granici Nove i Stare Detelinare, u neposrednoj blizini dve škole, dva vrtića, igrališta, marketa, apoteka, autobuskih linija ka svim krajevima grada i svega ostalog neophodnog....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 75.000 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban apartman 45m Kopaonik Jolly Kop Lokacija: Kopaonik (Srbija, Raška) Ulica i broj: Vikend naselje Jolly Kop Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 45m2 Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV Tekst oglasa Kopaonik, PRODAJEMO dvosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 140.000 €, 103,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u naselju Vojvode Vlahovića. Zgrada je novije gradnje. Uknjizen je na 103m2, zajedno sa terasom koja ima 63m2. Veoma funkcionalan i moderno opremljen, i kao takav se prodaje namesten. Sastoji se od : -Ulaznog hodnika -dnevog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 310.000 €, 108,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan- penthouse na početku Bulevara P.Pavla u modernoj zgradi. Stan se nalazi u novijoj zgradi, iznad stana ima ostava od 8m2 koja pripada stanu i jedno garažno mesto sa dodatnom ostavom u suterenu zgrade. Takođe sa stanom se dobija na korišćenje velika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 128.750 €, 40,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2023.,

www.indomio.rs

Dvosoban kompletno namešten stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u blizini Bulevara i Futoškog parka. Odličnog je rasporeda, na terasi ostava, ima i podrumsku ostavu. Dvorično je orijentisan, tako da je tiho i mirno. Uknjižen stan 1/1 na vlasnika. Za više informacija pozovite.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 150.000 €, 72,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u kući u blizini Pravnog fakulteta, 72 m2. Stan se nalazi u prizemlju porodične kuće i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dva kupatila, dve spavaće sobe, još jedne manje kuhinje i ostave. U dvorištu je garaža površine 28m2 a pripadajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.400 €, 44,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN SA PARKING MESTOM, CENTAR---Agencijska šifra: 1007252.Oglašavamo prodaju kompletno nameštenog  dvoiposobnog stana  na 2. spratu novije  zgrade, u užem centru Novog Sada, u blizini pešačke zone. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 113.300 €, 52,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, komforan dvosoban stan na najtraženijoj lokaciji u gradu. Ne zahteva veća ulaganja, prodaje se komplet namešten. Lep raspored, može se prepraviti u dvoiposoban. Vredi pogledati, za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 63.860 €, 39,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan dvorišni stan, na odličnoj lokaciji. Prodaje se komplet namešten. Uknjižen 1/1. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan uknjižen na 106m2, nalazi se u kompleksu Belvil, zgrada "Ciklama". Stan je trostrano orijentisan, svetao sa otvorenim pogledom na okolinu. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, dva kupatila, ostave, garderobera, 3 lođe.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 480.000 €, 129,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižen, namešten stan, 4.0, eg-gas, 2/2, dve terase, parking. Uknjižen nov 4.0 soban stan na 2 spratu. Sastoji se od dnevne sobe sa izdvojenom kuhinjom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i dve terase. Stan ima pripadajuće parking mesto kao i podrum-ostavu. Dvostrano je orijentisan sever-jug....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.500 €, 40,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Telepu, Novi Sad, udaljen svega par minuta hoda od Limana. Stan je dvosobne strukture, prodaje se namešten kao sa fotografija ukoliko vam to kao budućem kupcu bude interesantno. Lokacija....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 46.500 €, 35,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se apartman na Kopaoniku, koji se nalazi u zgradi u neposrednoj blizini kompleksa "Sunčani vrhovi - konaci". Ovo je, praktično, najbolja lokacija na Kopaoniku. Apartman se nalazi na potkrovlju zgrade, koje predstavlja treći nivo. Potpuno je opremljen i može se odmah....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 247.000 €, 50,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzno dizajniran i opremljen dvosoban stan, u najužem centru grada, na savršenoj mikro-lokaciji. Koncipiran je kao dvoetažni stan, sa posebnim ulazom i uređenim prilazom. U donjem delu, površine 27m2, nalazi se dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Gornji deo čini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan u Mirijevu, u novijoj, kvalitetno građenoj zgradi, na visokom prizemlju.Uknjižene površine 40 m2, dok sa lođom ukupno ima 43 m2. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i orijentisan ka mirnom, uređenom dvorištu zgrade, što obezbeđuje tišinu i prijatan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 418.000 €, 123,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Puškinova. Izdvajamo iz ponude odličan, komforan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja, TC Promenada Ovaj stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.100 €, 78,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Centar,luxuzno opremljen, namešten, komplet renoviran, uknjižen dvoiposoban stan u blizini Keja. Stan je odmah useljiv., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052556 .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 128.750 €, 39,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Bulevar Oslobodjenja Na prodaju jednosoban stan na Bulevaru Osobodjenja sa fenomenalnim pogledom na ceo grad. Stan je renoviran kompletno i prodaje se namešten. Stan je uknjižen, 39m2, i moguća je kupovina putem kredita. Za sve dodatne informacije pozovite. Kontakt - 063446559....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 249.000 €, 52,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Belvil, dvosoban, odmah useljiv, uknj .. / stan pogodan i za dnevno izdavanje, Belvil, Blok 67, Đorđa Stanojevića, zgrada Šeboj, funkcionalan, svetao stan, pvc stolarija, hrast parket, klima, alarm, video nadzor, spr. VII/13, 2 lifta, CG, alu radijatori, odvojena spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 211.150 €, 70,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan 3.0 dupex na Novoj Detelinari.Stan ima 70m2 donja etaža se sastoji od prostranog svetlog dnevnog boravka,trpezarije,kuhinje,toaleta i hodnika.Na gornjoj etaži se nalaze dve spavaće sobe i kupatilo.Stan se prodaje potpuno namešten i opremljen,poseduje dva klima uređaja....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 95.000 €, 35,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 35m2, VP/3, norveški radijatori, kompletno opremljen. Na prodaju kompletno namešten stan u mirnom delu Zlatibora, u naselju Rujno. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i fenomenalne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Telepu. Stan se nalazi u novijoj zgradi, na visokom prizemlju, i predstavlja idealan izbor za porodično stanovanje ili investiciju. Stan je kompletno namešten sa pažljivo odabranim nameštajem, te je....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.725 €, 48,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep, nov. uknjižen kompletno namešten jednoiposoban stan u centru Zlatibora sa parking mestom. U cenu je uračunat i nov nameštaj. Stan ima otvoren pogled na šumu.(AleksUna nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 063) Za više informacija možete pozvati 064/15-640-16 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 200.850 €, 78,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan površine 78m², koji se nalazi na visokom parteru stambene zgrade u mirnom i uređenom delu Novog Sada. Stan je uknjižen, kompletno namešten i odmah useljiv. Ova nekretnina obuhvata tri sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, ostavu i terasu sa pogledom na ulicu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 165.000 €, 73,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130512, VPR/, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava, može zamena(). **Prodaje se renoviran i kompletno namešten trosoban stan na Detelinari, uz mogućnost zamene za manji stan do 45 m² uz doplatu (isključivo gradska zona).** Stan ima veoma dobar raspored:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 240.000 €, 96,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 109307, I/, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Na prodaju kompletno renoviran porodični stan.Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka s trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i wc te posebnom prostorijom za veš mašinu i garderobu.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 168.300 € na 164.800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.800 €, 48,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 168.300 €
01.05.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 48m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, Grbavici, na uglu ulica Miše Dimitrijevića i Braće Ribnikar. Stan se nalazi na 2. spratu u zgradi sa liftom i odlikuje se odličnim rasporedom, puno prirodnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 103.000 €, 35,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo potpuno namešten jednoiposoban stan na Salajci Smešten na visokom prizemlju u mirnoj ulici, samim tim pruža sigurnost i komfornost. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Uknjižen 1/1. Za više informacija pozovite 0668442299....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 123.600 €, 49,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan u mirnom delu grada. U blizini osnovna i srednja škola, drveće, zelenilo, uvek ima dovoljno parking mesta koje se ne plaća. Stan je uknjižen 1/1 na vlasnika. Kompletno je renoviran i prodaje se namešten. Većina nameštaja je ugradna, maksimalo....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?