• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten uknjižen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs namešten uknjižen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs namešten uknjižen" pronađeno 793 nekretnina - prosečna cena 2.859 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 215.000 €, 73,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan porodični stan na Konjarniku! Stan je renoviran i odmah useljiv, smešten u kvalitetnoj, čvrstoj i provereno dobroj staroj gradnji, sa visinom plafona od 2,6 m, što prostoru daje dodatni osećaj komfora i prostranosti. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 83.020 €, 52,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2022.,

www.indomio.rs

Prelep kompletno namešten komforan dvosoban stan. Na minut od Limana. Bez ulaganja. Uknjižen 1/1 te je moguća kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 154.500 €, 75,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2022.,

www.indomio.rs

Trosoban stan, idealnog rasporeda sa lepom komfornom terasom (izlaz na terasu iz sve tri sobe), lepog enterijera, uknjižen, u lepoj novoj zgradi na mirnoj lokaciji. Prodaje se delimično namešten sa garažom u dvorištu od 15m2 sa galerijom od 6m2 koja ulazi u cenu. Ako tražite tako....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 87.000 € na 93.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 87.000 €
01.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119118, I/VII, uknjižen, parking. GRBAVICA 24 m2 NOVIJA, odlična garsonjera za,investiciju i život. Bez terase, LIFT. Klima. Centralno grejanje. Prodaje se namesten kao na slikama. Parking u dvoristu koji se zaključava. Moze na kredit, i za mlade. Parket sveze lakovan.Zidovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 278.810 €, 100,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo petosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Luksuzan petosoban stan od 100 kvadratnih metara u mirnom delu grada, idealan za porodični život. Uknjižen na 100m2 dok je podna površina veća. Stan se prodaje namešten kao na slikama. Prvi sprat: prostran dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.725 €, 48,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep, nov. uknjižen kompletno namešten jednoiposoban stan u centru Zlatibora sa parking mestom. U cenu je uračunat i nov nameštaj. Stan ima otvoren pogled na šumu.(AleksUna nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 063) Za više informacija možete pozvati 064/15-640-16 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 123.600 €, 49,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan u mirnom delu grada. U blizini osnovna i srednja škola, drveće, zelenilo, uvek ima dovoljno parking mesta koje se ne plaća. Stan je uknjižen 1/1 na vlasnika. Kompletno je renoviran i prodaje se namešten. Većina nameštaja je ugradna, maksimalo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- U ponudi je kompletno namešten stan, okružen zelenilom u mirnom i porodičnom kraju. - Stan je uknjižen na 47m2, ostatak je terasa koja posebno osvaja! Zazidana do pola, a od pola vešto zastakljena tako da pruža zaklon od pogleda, ali isto tako daje svetlost i mir idealan za jutarnju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 128.750 €, 41,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2022.,

www.indomio.rs

34689, 063 547 298 Branka, Prodaje se kompletno namešten uknjižen stan. Stan poseduje spavaću sobu, prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu, s pogledom na dvorište, kao i kuhinju i kupatilo. Stan je opremljen modernim nameštajem. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 123.600 €, 35,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2023.,

www.indomio.rs

Ukupna površina je 45m2! Stan je uknjižen na 35m2 + 10m2 prelepe terase koja nije ušla u knjižnu površinu. Retko u ponudi! Stan u stambenom kompleksu PARK CITY. Odmah pored Limanskog parka, u stambenom kompleksu marketi, restorani, banke, veoma pogodan i za rentiranje. Prodaje se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 300 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.indomio.rs

Prelep, komforan trosoban stan u blizini Akva parka. Kompletno namešten, ima i veš mašinu. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta,terase,ostave na terasi i hodnika koji je u potpunosti iskoristiv, Uknjižen stan, zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 100.790 €, 36,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu na još boljoj lokaciji. Idealno za stanovanje kao i za izdavanje. U pitanju je jednoiposoban stan sa odličnim rasporedom u novogradnji, 36m2, uknjižen 1/1 na vlasnika, bez tereta i zabeležbi, tako da je takođe moguća kupovina putem stambenog....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 520.000 € na 499.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 499.000 €, 129,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 520.000 €
01.05.2026 - 499.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten penthaus (7. sprat, zgrada iz 2017) sa pogledom na Dunav. Stan ima visoke plafone, LED rasvetu i kvalitetne završne radove. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila + WC, velika terasa. Oprema: nameštaj i kuhinja po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 84.460 €, 42,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2022.,

www.indomio.rs

TOP LOKACIJA. Odličan uknjižen namešten stan. Stan uknjižen na ime prodavca 1/1 bez tereta-svetao. U blizini gradskog prevoza, fakulteta, marketa, Osnovne škole, vrtića. Podno grejanje-izuzetno niski računi. Odličan kakao za život tako i za izdavanje. Cena za dogovor. Naša preporuka.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan uknjižen na 106m2, nalazi se u kompleksu Belvil, zgrada "Ciklama". Stan je trostrano orijentisan, svetao sa otvorenim pogledom na okolinu. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, dva kupatila, ostave, garderobera, 3 lođe.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 224.400 €, 68,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan dvoiposoban stan površine 68 m2na top lokaciji u centru Novog Sada, idealan kako za porodičan život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje (oko 10 godina) i prodaje se kompletno namešten, sa kvalitetnim ugradnim nameštajem....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 107.500 €, 48,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, namešten, 2.0, podno grejanje, kamin, 2/6, lift, terasa, parking mesto. Prodaje se kompletno opremljen stan u centru Zlatibora. Po strukturi je dvosoban i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je podno,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2024.,

www.indomio.rs

PRODAJA - FOR SALE Beograd, Voždovac Prodaje se kompletno namešten restoran zajedno sa biznisom. Restoran ima tradiciju dugu 34 godine! Lokal je ukupne površine oko 190m2. Restoran poseduje terasu sa predivnim pogledom površine 50m2. Kapacitet restorana je 45 gostiju u glavnom delu....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 249.000 €, 117,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.indomio.rs

Ako ste od onih kupaca koji čekaju da se na tržištu pojavi pravi porodičan stan dobro obratite pažnju na ovaj iz naše ponude koji će Vas sigurno zaintrigirati… U moru stanova koji su u ponudi teško je pronaći takav da Vam baš sve odgovara,ali gotovo da smo sigurni da ako ste kupac....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 78.000 €, 36,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Oglasavamo prodaju. JEDNOIPOSOBAN STAN 36m Soko Banja, u prizemlju komplet namesten sa garazom u prizemlju zgrade, sa dvorišne strane. Odličan raspored, sa odvojenom spavacom sobom, velika terasa u prizemlju. Odmah useljiv, uknjizen. Cena 78.000e Za više detalja pozovite agenta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 193.640 €, 83,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban namešten stan u okolini Betanije i Mašinske škole. Top lokacija. Uknjižen 1/1. Dvostrano je orijentisan. U okolini se nalazi škola, marketi, vrtići, autobusko stajalište, .. Iza zgrade ima parking mesta van zone. Stan je nedavno renoviran. Poseduje široki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 269.000 €, 174,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! U novijoj manjoj zgradi (sa svega 4 stana) bez lifta, prodaje se komforan i funkcionalan petosoban stan, uknjižen, vlasništvo 1/1. Zgrada je u mirnoj slepoj ulici, blizu Bulevara oslobođenja. Na max 10 minuta hoda su park, vrtići, škole osnovne i srednje, bazeni, pijaca,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Idealan kako za život tako i za izdavanje. Uknjižen, bez ulaganja. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo troiposoban stan u dve etaže na Grbavici. Odlično održavan bez ulaganja, uknjižen 1/1 na vlasnika, bez tereta i zabeležbi. Prodaje se kompletno namešten. Donja etaža poseduje dnevni boravak, kuhinju i trpezariju koje su fizički odvojene, ostavu, terasu i kupatilo. Gornja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 240.000 €, 70,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzan dvosoban stan na Dedinju, u novijoj zgradi iz 2022. godine. Objekat ima mali broj stanova i obezbeđen je video-nadzorom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, prostrane spavaće sobe, kupatila i terase. Uz stan pripada i dvorište površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.100 €, 44,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2022.,

www.indomio.rs

Odličan, uknjižen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se prodaje kompletno namešten, bez ikakvih ulaganja. Dvorišno je orijentisan, a u dvorištu zgrade je parking za stanare. Odličan raspored prostorija! Za više informacija pozvati naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 129.800 €, 42,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan , kompletno namešten stan na top lokaciji. 5min hoda do pešačke zone. Parking za stanare u dvorištu zgrade. Uknjižen 1/1. Može kredit. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 140.000 €, 77,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.indomio.rs

Lesnina - Opremljen trosoban stan u novogradnji. Na drugom od četiri sprata zgrade bez lifta. Površine 77m2 sa terasom i ostavom. CG, PVC stolarija sa roletnama, sigurnosna vrata, parket, interfon, klima. Uknjižen 1/1. Prodaje se namešten. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 201.980 €, 74,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo trosoban kompletno sređen i namešten stan u novijoj zgradi sa liftom. Stan čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja ima prozor, dve spavaće sobe, kupatilo, dve terase i ostava. Orijentisan je dvostrano, istok-zapad. Postoji mogućnost kupovine parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 87.000 €, 46,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

DVOSOBAN 46m² – 87.000€ DETELINARA 10185. TREĆI SPRAT.UKNJIŽEN. TERASA.NAMEŠTEN. .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 198.000 €, 150,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux, potpuno namešten stan se nalazi u Subotici, u centralnom delu naselja Prozivka, u novoj zgradi useljenoj pre dve godine. Stan od 150 m2 na prvom spratu je uknjižen na vlasnika, neto površina stambenog dela 100 m2 i prelepa terasa 50 m2. Sastoji se od moderno uređenog dnevnog....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 95.000 €, 35,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 35m2, VP/3, norveški radijatori, kompletno opremljen. Na prodaju kompletno namešten stan u mirnom delu Zlatibora, u naselju Rujno. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i fenomenalne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 85.490 €, 31,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi. Prodaje se kompletno renoviran i namešten stan na limanu. Nameštaj je nov tako da budući kupac po isplati može odmah da se useli i uživa. Stan je dvorišno orijentisan pa je samim tim izolovan od buke. Nekretnina ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja. Uknjižen na 31m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 122.000 €, 44,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

JEDNOIPOSOBAN 44m² – 122.000€ CARA DUŠANA 10087. PRVI SPRAT.UKNJIŽEN.LIFT.KLIMA. OSTAVA.TERASA.NAMEŠTEN. .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 55.900 €, 35,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan idealan za izdavanje. Prodaje se kompletno sređen i namešten. Uknjižen 1/1 tako da se može kupiti putem stambenog kredita. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 129.780 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN KOD SOCIJALNOG---Agencijska šifra: 1007657.Stan se nalazi u novijoj zgradi i poseduje nov nameštaj. Spavaća soba poseduje francuski ležaj, u hodniku se nalaze ugradni plakari, dnevna soba je u potpunosti nameštena, dok su kuhinja i kupatilo kompletno opremljeni.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 229.000 €, 35,00 m2 cca 6540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen salonski stan, 1.5, eg, renoviran, 2/4, francuski balkon. Na prodaju potpuno renoviran, namešten, salonski stan od 43 m2 (mereno), struktura 1.5, koji se nalazi na drugom spratu održavane zgrade bez lifta, u jednoj od najlepših ulica Vračara – Stojana Protića. Visoki plafoni,....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 155.000 € na 156.500 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 156.500 €, 31,00 m2 cca 5050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 172.400 €
12.04.2026 - 172.380 €
17.04.2026 - 155.000 €
19.04.2026 - 156.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo 1.5 stan, uknjižen bez tereta i zabeležbi. Kompletno renoviran (pvc stolarija, sigurnosna vrata, promenjene instalacije, keramika, sanitarije). Nalazi se u dobro odžavanoj zgradi. Grejanje etažno na struju. Prodaje se prazan ili namešten. Ima pripadajući....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 76.000 €, 93,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten trosoban stan površine 93m², smešten na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na terasu, moderne kuhinje sa najnovijim aparatima, dve velike....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.000 €, 37,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2024.,

www.indomio.rs

Lociran u naselju "Đurkovac", tzv. "Zlatiborsko Dedinje". U neposrednoj blizini strogog centra Zlatibora, na uglu ulica Erske i Jovanke Jevtanović. Stan ima 37m2 i nalazi se u suterenu ali sa dosta svetlosti i ima 3 prozora. Namešten i spreman za stanovanje sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 237.900 €, 77,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux namešten stan na dobroj i mirnoj lokaciji, u blizini pijace, marketa,pošte i sportskog centra (SPENS). Stan je svetao, prostoran i namešten je sa ukusom, za uživanje i opuštanje. Poseduje veliku spavaću sobu sa američkim plakarom, i kupatilom, velika trpezarija sa dnevnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.000 €, 47,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan na najtraženijoj lokaciji u gradu. Uknjižen i prodaje se namešten. Naša preporuka. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 789)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>