• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten uknjižen - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs namešten uknjižen - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs namešten uknjižen" pronađeno 810 nekretnina - prosečna cena 2.854 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Slavija, 290.000 €, 62,00 m2 cca 4680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U najboljem delu Njegoševe ulice, u prilici smo da vam ponudimo izuzetno komforan dvosoban stan na petom spratu uredno održavane šestospratne zgrade sa liftom . Zgrada poseduje parking u dvorištu za stanare. Stan je dvostrano orijentisan, sastoji se od predsoblja iz kojeg se ulazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 114.000 €, 37,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Đeram - Đakovačka 2.0, TA, 37m2, 1/1. Izuzetno svetao stan na odličnoj lokaciji, nalazi se na prvom spratu zgrade iznad kog je tavanski prostor. Ne zahteva ulaganja, pre 4 godine zamenjena je elektro i vodovodna instalacija kao i PVC stolarija. Prodaje se namešten, odličan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 159.650 €, 58,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten trosoban stan površine 58 m² u zgradi novije gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu objekta koji poseduje lift. Orijentisan je ka dvorištu, pružajući mir i tišinu, idealno za porodični život ili rad od kuće. Karakteristike stana: Površina: 58 m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 160.000 €, 61,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 2.0, namešten, cg, renoviran, 9/9, dva lifta, podrum, lođa. Stan je kompletno renoviran. Prodaje se namešten. Nalazi se u blizini velikog Maxi-ja, OŠ Despot Stefan Lazarević i velikog parka. Zgrada ima 2 lifta, teretni i običan. Prostorije: predsoblje, kupatilo, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 129.800 €, 42,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan , kompletno namešten stan na top lokaciji. 5min hoda do pešačke zone. Parking za stanare u dvorištu zgrade. Uknjižen 1/1. Može kredit. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 67.000 €, 50,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan, smešten u centru Vrnjačke Banje, i na samo 50m od šetališta. Stan je ukupne površine 50m2 (uknjižen na 24,29m2), sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Nalazi se na IV spratu stambene zgrade. Ovaj položaj stana je idealna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450.000 €, 101,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Fantastičan stan u Bloku 61, u ulici Jurija Gagarina, od 101m2, na trećem spratu od četiri. Stan se sastoji od velikog ulaznog antre predsoblja iz kog se ulazi u veliki dnevni boravak sa trpezarijom. Iz dnevnog boravka se izlazi na zastakljenu lođu i veliku terasu od 32m2, natkrivenu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 800 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se fenomenalan namešten četvorosoban stan u centru grada u blizini crkve Sv. Luka na jednoj od najatraktivnijih lokacija u zgradi novije gradnje sa liftom, na drugom spratu, uknjižene površine 88m2 sa grejanjem na struju (električni kotao i inverter klima). Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 545.900 €, 122,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetna nekretnina kod Socijalnog sa 4 spavaće sobe, sve u jednoj etaži. Lep raspored, potpuno odvojeni spavaći deo stana od dnevnog boravka. Poseduje dve terase, 2 kupatila, ostavu. Novogradnja, uknjižen stan na ime vlasnika 1/1. Prodaje se namešten, sa 2 parking mesta u ceni. Kontaktirajte....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.440 €, 72,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2022.,

www.indomio.rs

Samo kod nas u ponudi četvorosoban stan-dupleks izuzetnog rasporeda. Uknjižen stan, u prirodi ima oko 82m2. Prodaje se potpuno namešten. Na donjoj etaži poseduje spavaću sobu, stepenište iz hodnika za gornju etažu, a na gornjoj etaži su još dve spavaće sobe. Ne zahteva ulaganja -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 85.490 €, 31,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi. Prodaje se kompletno renoviran i namešten stan na limanu. Nameštaj je nov tako da budući kupac po isplati može odmah da se useli i uživa. Stan je dvorišno orijentisan pa je samim tim izolovan od buke. Nekretnina ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja. Uknjižen na 31m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 400.000 €, 97,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan 3.0 stan sa podzemnom garažom. Adaptiran sa pratećim nameštajem, ugradna kuhinja itd. Knjižno vlasništvo 1/1. Zgrada uredna, gradnja 1993, pripadajući parking u podzemnoj garaži. Prostran lift, na spratu III. Centralno grejanje. Uknjižen na 80 m2, plus terasa 4....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 283.600 €, 140,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se salonski stan 140 kvm u užem centru grada, u zgradi stare, kvalitetne gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan severo zapadno, istočno i južno, a sastoji se od ulaznog hodnika, dve prostrane spavaće sobe, od kojih jedna ima izlaz na manju lođu koja gleda ka ulici,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 201.980 €, 74,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo trosoban kompletno sređen i namešten stan u novijoj zgradi sa liftom. Stan čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja ima prozor, dve spavaće sobe, kupatilo, dve terase i ostava. Orijentisan je dvostrano, istok-zapad. Postoji mogućnost kupovine parking....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 199.900 €, 51,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Višnjička banja, Mirka Milojkovića, 51m2 51m2, 2.0, 1/5, CG, lift, terasa, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: nov, lux. Potpuno namešten i....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 350.000 €
01.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u najlepšem delu Vračara! Na prodaju je ekskluzivan trosoban stan površine 76 m² + 6 m² terasa (ukupno 82 m²), smešten na drugom spratu (2/2) u manjoj zgradi sa svega četiri stana. Zgrada ne poseduje lift. Stan je trostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 84.460 €, 42,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2022.,

www.indomio.rs

TOP LOKACIJA. Odličan uknjižen namešten stan. Stan uknjižen na ime prodavca 1/1 bez tereta-svetao. U blizini gradskog prevoza, fakulteta, marketa, Osnovne škole, vrtića. Podno grejanje-izuzetno niski računi. Odličan kakao za život tako i za izdavanje. Cena za dogovor. Naša preporuka.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 123.600 €, 36,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo kompletno namešten renoviran stan kod Betanije. Stan je savršeno koncipiran za izdavanje, u njemu je sve novo, stilski uklopljeno da nijednog gosta ne ostavi ravnodušnim. Na visokom je prizemlju sa zatvorenom terasom, koja gleda na cvetnu baštu u dvorištu zgrade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 229,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 162 m2, na drugom spratu, u urbanoj vili u ulici Ćirila i Metodija na Telepu. Ukupna površina stana je 229 m2 (dve terase od 30m2 I 37m2 nisu ušle u korisnu površinu stana). Stan je na dva nivoa, bez kosina, dvostrano orijentisan. Prodaje se kompletno namešten.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 209.000 €, 85,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Trosoban komplet namešten stan na Klisi,blizina Auto-puta,marketa Roda . . . stan je u prizemlju zgrade (samo dva stana),ima svoj ulaz pripadajuće dvorište,u stanu je sve novo odrađeno,ima kuhinja sa velikim dnecnim boravkom, trpezarija,dve spavaće sobe,kupatilo,ostava....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 145.000 €, 65,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan sa parking mestom na Kalač Brdu, korisne površine 65m2 + 10.5m2 terasa, u prizemlju stambene zgrade. Nalazi se na mirnom i tihom mestu, udaljeno od svakodnevne gradske gužve. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, iz koga ima pristup ka svim prostorijama, dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 207.000 €, 46,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U izuzetno kvalitetnoj, četvorospratnoj zgradi imamo u ponudi extra luksuzan stan na prvom spratu, nov, neuseljavan. Kompletno namešten, EG (na struju), nečujni lift-Schindler (kojim se silazi do garaže), sigurnosni sistem, javljači dima i požara, interfon, video nadzor… Stan je po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 237.900 €, 77,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux namešten stan na dobroj i mirnoj lokaciji, u blizini pijace, marketa,pošte i sportskog centra (SPENS). Stan je svetao, prostoran i namešten je sa ukusom, za uživanje i opuštanje. Poseduje veliku spavaću sobu sa američkim plakarom, i kupatilom, velika trpezarija sa dnevnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 123.600 €, 35,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2023.,

www.indomio.rs

Ukupna površina je 45m2! Stan je uknjižen na 35m2 + 10m2 prelepe terase koja nije ušla u knjižnu površinu. Retko u ponudi! Stan u stambenom kompleksu PARK CITY. Odmah pored Limanskog parka, u stambenom kompleksu marketi, restorani, banke, veoma pogodan i za rentiranje. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 122.000 €, 44,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

JEDNOIPOSOBAN 44m² – 122.000€ CARA DUŠANA 10087. PRVI SPRAT.UKNJIŽEN.LIFT.KLIMA. OSTAVA.TERASA.NAMEŠTEN. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 72,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2024.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten troiposoban stan, Telep---Agencijska šifra: 1006920Kompletno namešten troiposoban stan koji se nalazi na visokom prizemlju novoizgrađenog stambenog objekta lociranog u neposrednoj blizini OŠ "Jožef Atila" na Telepu. Postoji mogućnost kupovine garažnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 83.000 €, 26,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju - Telep , Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja kompletno namešten jednosoban stan na prodaju na Telepu, Novi Sad, udaljen svega 2 minuta hoda od Bulevara Patrijarha Pavla i Bulevara Evrope. Stan se nalazi u standardnoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 99.900 €, 36,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odmah useljiv i kompletno namešten jednosoban stan na Jugovićevu. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade 15 godina starosti, u odličnom je očuvanom stanju, lepo i kvalitetno opremljen, spreman za življenje ili izdavanje. Lep deo grada, miran, porodični kraj,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 204.400 €, 63,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodaje se predivan i svetao, namešten stan od 63m² na Podbari. Zgrada izgradena 2019. godine, stan se nalazi na 4. spratu (ima lift). Stan je dizajnerski osmišljen, sav nameštaj je rađen po meri. U osnovi stan ima dve sobe + dnevni boravak. Manja soba se koristi kao radna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 279.000 €, 133,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Živka Davidovića - Prostran, potpuno opremljen stan sa predivnim terasama Na prodaju je izuzetno komforan i svetao stan površine 133 m2 (uknjiženo) , smešten na četvrtom spratu zgrade novije gradnje iz 2004. godine , u mirnoj i prijatnoj ulici na Zvezdari. Stan je potpuno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 152.030 €, 82,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2022.,

www.indomio.rs

Odlična nekretnina na najtraženijoj lokaciji u gradu. Stan sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinjom, kupatilom i sa dve spavaće sobe. Prodaje se kompletno namešten. Stan je Uknjižen 1/1. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 38,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija u gradu, blizu fakulteta. Bez ulaganja, prodaje se komplet namešten i odmah je useljiv po isplati. Stan je uknjižen i bez tereta i zabeležbi pa je moguća i kupovina putem stambenog kredita. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.350 €, 71,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČNA PRILIKA! NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NA BULEVARU EVROPE ---Agencijska šifra: 1007676.Prodaje se potpuno namešten, dvoiposoban stan na Bulevaru Evrope, površine 73m2. Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje, spavaće sobe, ostave, velikog hodnika i dve terase. U cenu su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 130.000 €, 51,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep, potpuno renoviran i namešten dvosoban stan u blizini Železničke i autobuske stanice. Stan ima 51m2. Opremljen svim sadržajima za jedan udoban, moderan život ili izdavanje. Spavaća soba 14,5 m2, u koju se ulazi iz hodnika, je opremljena velikim bračnim krevetom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 87.000 €, 46,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

DVOSOBAN 46m² – 87.000€ DETELINARA 10185. TREĆI SPRAT.UKNJIŽEN. TERASA.NAMEŠTEN. .

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 75.600 €, 56,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sokobanja, ulica Kneza Miloša - Na prodaju 1.5 stan u Sokobanji u zgradi novije gradnje. Stan se nalazi u prizemlju zgrade uknjižene površine 56,21 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila, posebno odvojenog toaleta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.980 €, 38,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla. Prodaje se namešten sa tehnikom. Stan je bez ulaganja, dvorišno orijentisan. Zgrada odlična, kvalitetno građena i lepo održavana. Uknjižen 1/1. Visina prizemlja 2m. Za svaku preporuku. Za dodatne informacije kontaktirajte....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 515.000 €, 98,00 m2 cca 5260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzno renoviran stan salonske visine plafona 3m, sa dve terase i garderoberom, ukupne površine 118m2 (uknjižen na 98m2). Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi iz 70-tih godina na prvom spratu. Trostrano je orijentisan, sa podnim grejanjem (toplotna pumpa) i fan coil-ma za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 205.000 €, 67,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen,lux 3.0 soban stan kompletno namešten. Sastoji se od dnevne sobe, 2 spavaće sobe,kuhinje, kupatila,ostave i terase. Grejanje je CG-gradska toplana kao i topla voda (24 časa). Zgrada ima dva lifta a ispred ima veliki parking. U neposrednoj blizini se nalazi gradski prevoz,marketi(maxi,vero),tržni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 154.500 €, 75,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2022.,

www.indomio.rs

Trosoban stan, idealnog rasporeda sa lepom komfornom terasom (izlaz na terasu iz sve tri sobe), lepog enterijera, uknjižen, u lepoj novoj zgradi na mirnoj lokaciji. Prodaje se delimično namešten sa garažom u dvorištu od 15m2 sa galerijom od 6m2 koja ulazi u cenu. Ako tražite tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 220.800 €, 67,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

- Na prodaju odličan stan u ekskluzivnoj zgradi renomiranog investitora - Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, hodnika i terase - Nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa lifotm - Prodaje se potpuno namešten kao na slikama - Uknjižen,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 234.000 €, 48,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Skadarlija - Francuska 2.0, 48m2, 5/6, Kaljeva peć, lift, podrum. Retka prilika na tržištu - savršen spoj istorijske lokacije i urbanog života. Bilo da tražite mesto za život ili dobru investiciju za najam, stan na dan ovaj stan ima sve što je potrebno. U samom jezgru....