• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan zadnjih 14 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan zadnjih 14 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan zadnjih 14 dana" pronađeno 393 nekretnina - prosečna cena 1.464 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 37000 eura
    • do 47000 eura (prosečna cena)
    • do 56000 eura
    • do 472 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • parket
    • 1.sprat
    • novogradnja
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.000 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan, luksuzno namešten stan na Vračaru, u delu Hram Sv. Save, predstavlja idealan izbor za udoban i kvalitetan život u Beogradu. Stan je površine 180 m², strukture 4.0, i nalazi se na prvom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata. Posebnu vrednost daje koncept zgrade sa jednim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Merkator, luksuzna odmah useljiva novogradnja, ukoliko je potrebno garažno mesto se može obezbediti uz doplatu. Izdaje se isključivo na duži period zakupa. ID: 9339 Aleksandar Jovanović 062/240144 .

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 3.500 €, 450,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Medaković naselja, u porodičnoj zoni, u ulici Svetozara Radojčića, nalazi se ova raskošna vila za izdavanje. Infrastruktura je kompletna, u blizini su škola, vrtić, marketi kao i svi ostali neophodni sadržaji za udobno i lagodno stanovanje. Saobraćajna veza sa ostalim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 3.900 €, 206,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Neznanog junaka, 3/3, eg-Stvarna površina-206m2 , ugovorna površina-206.00m2, Izdaje se lux stan, može i kao poslovni prostor, na Dedinju, 100 metara od Pinka, u lux zgradi sa dva parking mesta. Stan je četvorosoban 206m2 + 200m2 krovna terasa. Izdaje se prazan. Split sistemi grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran LUX stan na odličnoj lokaciji, prekoputa BW. Stan je površine 55 m², dvosoban, na 5. spratu od ukupno 5. Dvostrano je orijentisan, ka ulici i ka dvorištu, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom dana. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

AUTOKOMANDA, VOŽDOVAC – LUKSUZAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi moderan i potpuno opremljen stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u naselju Autokomanda. Stan je površine 70m², luksuzno je uređen i kompletno namešten, sa pažljivo....

 
 
 
  Stan, BANJA, 300.000 €, 113,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban stan u naselju Sunnyvill – 113 m² U ponudi je izuzetno uređen i kompletno opremljen četvorosoban stan od 113 m², smešten u modernoj i luksuznoj zgradi u jednom od najtraženijih delova grada – naselju Sunnyvill. Stan je idealan za porodice koje traže komfor, kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 289.000 €, 63,00 m2 cca 4590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma komforan stan u lux naselju West 65, kvalitetan, čine ga dnevni deo - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, odvojena spavaća soba, kupatilo i prostrana terasa sa pogledom na ZepTerru i Wellport, grejanje na gas. Ceo kompleks je održavan i pod visokim stepenom obezbeđenja. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, 3.500 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu grada, nalazi se luksuzna kuća površine 400 m sa dvorištem od 750 m. Kuća ima prostrani dnevni boravak i potpuno opremljenu kuhinju sa kapacitetom za 12 osoba, vinskim regalom za 70 boca, mikrotalasnom pećnicom, tosterom, inox posuđem i ostalim kuhinjskim aparatima.....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 188.700 €, 59,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

**EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZAN PORODIČNI STAN NA BANOVOM BRDU** U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Banovom Brdu. Nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, praktičnog rasporeda i odlične lokacije, savršena kako za porodičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 276.700 €, 68,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, 3.0s, 68 m, bez provizije, novogradnja, LUX DIREKTNA PRODAJA, BEZ PROVIZIJE U prilici smo da vam predstavimo stan u mirnoj ulici, u blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stan je svetao, izuzetno funkcionalan i pruža visok nivo komfora....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen dvosoban stan površine 54m² u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade i predstavlja odličan izbor za sve koji traže moderan i funkcionalan prostor na atraktivnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepo i luksuzno sređen stan u novogradni, kvalitetno opremljen, komforan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je na gas, garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jedinstven, luksuzno opremljen troiposoban stan površine 85m², smešten na 5. spratu kvalitetne novogradnje u samom centru Niša. Ova nekretnina se izdvaja modernim dizajnom, vrhunskom opremljenošću i prelepim otvorenim pogledom na Nišavu i Tvrđavu. Stan je pažljivo organizovan....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Trošarina, 811.200 €, 507,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna, izuzetno kvalitetno opremljena kuća smeštena u mirnom i rezidencijalnom delu Banjice, idealna za one koji traže udobnost, eleganciju i potpunu privatnost. Kuća ima ukupnu korisnu površinu od 507 m² i prostire se na tri funkcionalno organizovane etaže. U prizemlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 244.101 €, 62,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 62,59m2 terasa, podno grejanje, lift, III/IV. Mogućnost kupovine parking mesta Građevinska dozvola Nova luksuzna stambena zgrada na Voždovcu – useljenje decembar 2027. U ponudi je moderan stan vrhunskog kvaliteta smešten u ulici Braće Kovač, u samom srcu Voždovca – lokaciji koja....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.200 €, 100,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX POSLOVNI PROSTOR ZA Izdaje se LUX poslovni prostor sa zasebnim ulazom i potpunom privatnošću, što ga čini znatno kvalitetnijim rešenjem u odnosu na klasične stanove koji se izdaju kao poslovni prostor. Idealan je za renomirane IT kompanije, advokatske kancelarije, privatne lekarske....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 478.500 €, 126,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja extra lux trosobnog velikog penthausa sa predivnim pogleodm na okolinu, dvostrano orijentisanog. Kupovinom 125m2 dobija se gratis jos oko 30m2 terase, što je odličan benefit za sve kupce koji preferiraju velike terase i prostrane stanove sa puno stklenih povrsina i zivotnog....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 70.000 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Premium novogradnja bez ulaganja – Luksuzan stan sa parkingom i podrumom blizu centra Prodaje se ekskluzivan, uknjižen stan u tek useljenoj novogradnji premium kvaliteta gradnje. Zgrada se nalazi na fantastičnoj lokaciji – ušivena u mirnom delu grada okruženom zelenilom i mirom, a....

 
 
 
  Plac, VINIK, 37.500 €, 6200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu(Gornji Matejevac)Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu na 1,5km od auto-puta, površine 62ara, upisano sa svojinom, vlasništvo 1/1. Put pored njive.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-538-11-99 018-299-229. Agencija Gigant....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 900 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132370, VIII/IX, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Izdaje se u potpunosti namešten i opremljen, LUX trosoban stan u kompleksu Vrtovi Ceraka. Stan je opremljen novim nameštajem i novim tehničkim uredjajima. Struktura stana:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzna garsonjera u blizini gradskog keja, površine 37m2. Nalazi se u prizemlju, u posebnom, ograđenom delu porodične kuće. Sastoji se od ulaznog hodnika, kombinovane sobe, kupatila i terase. Stan je nov i neuseljavan, biće potpuno opremljen novim kvalitetnim nameštajem.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 800 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten i luksuzno opremljen četvorosoban stan površine 110 m2 u ulici Partizanske vode, u mirnom i porodičnom delu Ceraka.Stan se nalazi na 1. spratu uredno održavane zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom, trostranom orijentacijom i velikom količinom prirodne....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 91.637 €, 56,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni stan nove gradnje – nekoliko minuta od centra U ponudi je stan vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovan po najvišim savremenim standardima, na izuzetnoj lokaciji – svega nekoliko minut hoda od centra grada. Savršen spoj komfora, bezbednosti i moderne tehnologije, namenjen....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 325.000 €, 240,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno kvalitetna i luksuzno izgrađena kuća u Jagodini, smeštena u mirnom delu šireg centra grada, na lokaciji koja pruža savršen balans privatnosti i blizine svih važnih sadržaja – škole, sportskog centra i akva parka. OSNOVNE KARAKTERISTIKE Objekat upisan po Zakonu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 3.100 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan petosoban stan površine 200 m2 u jednom od najprestižnijih i najmirnijih delova Beograda - na Senjaku. Stan se nalazi u luksuznom novom kompleksu sa svega četiri stambene jedinice, što budućim zakupcima pruža maksimalnu privatnost, sigurnost i komfor.Stan je....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 204.300 € na 206.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 206.000 €, 51,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 204.300 €
17.05.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetozara Miletića Residence predstavlja moderan stambeni projekat na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu – u ulici Svetozara Miletića, u neposrednoj blizini Kalvarija parka. Ova ekskluzivna zgrada projektovana je sa ciljem da ponudi vrhunski kvalitet stanovanja, spoj savremene....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 750 €, 70,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari Košutnjak, prostor pogodan za kancelarije u novoj VIP zgradi .. / luksuzna zgrada, uredan ulaz, termo fasada, lift, funkcionalan svetao prostor pogodan za pp, video interfon, elektro roletne, alu stolarija, viši plafoni, toplotne pumpe (grejanje i hlađenje), vpr/3, dvostran,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 248.380 € na 255.039 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 255.039 €, 67,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 248.380 €
17.05.2026 - 255.039 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u luksuznom kompleksu – Novi Beograd U ponudi je moderan, prostran i izuzetno svetao stan u prestižnom stambenom kompleksu, smeštenom u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, koji pruža idealan balans urbanog života i privatnosti. Stan se nalazi na 5. spratu od ukupno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.350 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen stan kod Tašmajdana, renoviran, nov namreštaj i tehnika, panoramski pogled na ceo grad. Struktura: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, terasa. ID: 9886 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan stan, retko u ponudi! Kvalitetno i kompletno lux renoviran stan.Svetao, osunčan, dvostrano orijentisan, ušuškan u gusto parkovsko zelenilo.Uknjižen na građevinske površine 58m², mereno ima 61m². Renoviranje završeno pre mesec dana! Izvorno dvosoban, strukturno je optimalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 320.000 €, 60,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetno prestižnoj lokaciji u samom srcu grada, u neposrednoj blizini Skupštine, Politike i Radio Beograda, nalazi se ovaj reprezentativan stan površine 60 m², namenjen kupcima koji traže spoj elegancije, komfora i mirnog gradskog života. Stan je kompletno i studiozno renoviran,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 288.587 €, 73,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0,73,06m2, terasa 3m2, toplotna pumpa, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi luksuzan stan u premium zgradi na Lekinom brdu. Za sve one koji žele visoke standarde ugodnog stanovanja. Grejanje i hlađenje putem LG toplotnih pumpa, Alu-drvo stolarija, italijanski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 71.990 €, 31,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa, parking Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na visokom prizemlju kvalitetne novogradnje. Odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 305.000 €, 111,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Karaburma, 4,0s, 110,92m2, novogradnja, lux Na prodaju svetao, moderan stan u mirnom kraju sa pogledom na zelenilo! Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

✨ Luksuzan 3-soban stan – kompletno renoviran i opremljen .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 8.922 €, 525,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan luksuzni poslovni prostor – Novi Beograd U ponudi je vrhunski dizajniran poslovni prostor u prestižnom poslovnom kompleksu, smešten u jednom od najmodernijih i najpoželjnijih poslovnih centara na Novom Beogradu. Prostor predstavlja savršenu kombinaciju luksuza, funkcionalnosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 480 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov luksuzan stan na veoma lepoj lokaciji kod Čaira. Površina stana je 50m2, nalazi se na V spratu zgrade sa liftom. Stan je jednoiposobne strukture: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan je lepo osvetljen i opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.600 €, 120,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Centar Beograda - Brankova | LUX poslovni prostor, 120 m2 U ponudi je ekskluzivan poslovni prostor u samom centru Beograda, u Brankovoj ulici, idealan za IT kompanije, kreativne agencije, startape, dizajn studije, ordinacije i srodne delatnosti. Prostor....