• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan zadnjih 14 dana" pronađeno 438 nekretnina - prosečna cena 1.496 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 2900 eura
    • do 3600 eura (prosečna cena)
    • do 4400 eura
    • do 36 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 54,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Ada mol, 2.5s, 54 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux 3.0 stan u BW Scala. Stan je dvostrano orijentisan, svetao. Sastoji se od: dnevne i dve spavaće sobe, dva mokra čvora, vešernice, kuhinje sa trpezarijom i velike terase sa pogledom na park na koju se izlazi iz dnevne sobe. Spavaći blok je odvojen od ostatka stana, a....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 243.000 €, 81,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Vozdovac,3.0s, 81m2 +terasa lux Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi vrhunske gradnje, izrađenoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan zadnjih 14 dana'
91.500 €
1.000 €
750 €
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.100 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i luksuzan četvorosoban stan na veoma lepoj lokaciji u centru, okružen obrazovnom i uslužnom infrastrukturom. Stan je površine 84m2, pozicioniran na V spratu stambene zgrade sa liftom. Kompletno, kvalitetno i do detalja estetski osmišljen i luksuzno dizajniran upotrebom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 141.000 €, 188,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, u neposrednoj blizini Hotela IDEO LUX. Kuća je strukture Pr+Pk, površine u osnovi 93m2, ukupne površine 188m2, na placu površine 255m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 129.999 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju Lux apartman na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj banji. Miraval Residences je moderan stambeno apartmanski kompleks u izgradnji koji predstavlja idealnu priliku za sve koji traže idealno mesto za investiranje.Miraval je podeljen na hotelski i rezidencijalni....

 
 
 
  Plac, VINIK, 37.500 €, 6200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu(Gornji Matejevac)Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu na 1,5km od auto-puta, površine 62ara, upisano sa svojinom, vlasništvo 1/1. Put pored njive.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-538-11-99 018-299-229. Agencija Gigant....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 207.207 €, 54,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u luksuznom kompleksu U ponudi je moderan, prostran i izuzetno svetao stan u prestižnom stambenom kompleksu smeštenom u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, koji pruža idealan balans urbanog života i privatnosti. Stan se nalazi na 5. spratu od ukupno 9 spratova, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 40,00 m2 cca 5750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Strahinji��a Bana, 6/8, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-40m2 , ugovorna povr��ina-37.00m2, U prodaji je svetao, lux sre��en stan u odli��noj zgradi sa liftom, iz devedesetih godina u ulici Strahinji��a Bana. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojenom kuhinjom sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 195.000 €, 28,00 m2 cca 6960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Hercegova��ka, 3/16,-Stvarna povr��ina-28m2 , ugovorna povr��ina-27.41m2, U ponudi kompletno opremljen i luksuzno name��ten stan u BW, u zgradi Simfonija 1 (Hercegova��ka ulica, drugi red od reke) povr��ine 28m2, sme��ten na tre��em spratu od ukupnih ��esnaest, opremljen klima ure��ajem....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEGALJICA, 1.600.000 €, 1600,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kontakt: 066069699 Na prodaju potpuno nov, luksuzno opremljen poslovni objekat površine 1.600 m², smešten na uređenom placu od 19 ari, idealan za različite delatnosti: hotel, dom za stare, kliniku, edukativni centar, hostel, studentski dom, kancelarijski prostor sa smeštajem, wellness....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 288.587 €, 73,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0,73,06m2, terasa 3m2, toplotna pumpa, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi luksuzan stan u premium zgradi na Lekinom brdu. Za sve one koji žele visoke standarde ugodnog stanovanja. Grejanje i hlađenje putem LG toplotnih pumpa, Alu-drvo stolarija, italijanski....

 
 
 
  Plac, BANJA, 50.000 €, 612,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Niškoj Banji(Niška Banja)Prodaje se plac u Niškoj Banji na odličnoj lokaciji, iznad Akva parka, površine 612kvm pored puta. Prošli struja, voda i kanalizacija, kuće su oko placa..Odlična lokacija! Vredi pogledati!!!Za dodatnne informacije pozovite agenciju Gigant....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 360.000 €, 350,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Nišu(Palilula)Na prodaju potpuno opremljena kuća sa 40 ari placa. Lepo uredjeno dvorište, bunar u placu. Kuca se sastoji od podruma,prizemlja,prvog sprata i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od garaze, jednoiposobnog stana sa kupatilom i hodnika, na prvom spratu komforan....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 800.000 €, 308,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na 15 minuta od Beograda, u ponudi moderna luksuzna kuća od 290m2 na 1400 kvadrata placa, sa bazenom. Kuća ima: prostran dnevni boravak i trpezariju sa panoramskim staklom, veliku kuhinju, gostinjski taolet, sobu za veš; Glavnu sobu sa walk-in garderoberom i luksuznim glavnim kupatilom;....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno nov i potpuno namešten stan sa parking mestom, nikad useljavan, sa novim i nikada korišćenim premium nameštajem, kao i najkvalitetnijom potpuno novom i nikada korišćenom belom tehnikom. Stan je luksuzan u novogradnji od šest stanova na odličnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno uređen stan nalazi se u samom centru Beograda, na izuzetnoj gradskoj lokaciji koja pruža neposrednu blizinu svih ključnih sadržaja — restorana, kafića, poslovnih zona i gradskog prevoza. Prostor je pažljivo osmišljen, elegantno namešten i odiše sofisticiranim, modernim stilom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 205.000 €, 94,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen četvorosoban stan u mirnom i porodičnom delu Jajinaca, na izuzetnoj lokaciji preko puta Spomen-parka. Stan odlikuju odlična izolacija (sendvič zidovi), visoki plafoni od 3 metra koji dodatno doprinose osećaju prostranosti, kao i moderan sistem grejanja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 700 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

VUKOV SPOMENIK, ZVEZDARA – LUKSUZAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi luksuzno opremljen i moderno uređen stan na odličnoj lokaciji u blizini Vukov spomenik. Stan je kompletno namešten, veoma komforan i funkcionalnog rasporeda, idealan za porodičan život. Visina....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 315.000 €, 163,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran petosoban, potpuno namešten stan u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji u blizini glavne opštine i SUP-a, a ipak smešten u mirnom okruženju. Stan se nalazi na 2. spratu kvalitetne stambene zgrade bez lifta. **Osnovne karakteristike:** * ukupna površina: 163....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 37 m2, smešten na 2. spratu moderne novogradnje sa liftom, u ulici Radoja Dakića, u blizini naselja Zelena avenija u Zemunu.Stan je funkcionalnog rasporeda, veoma svetao i prijatan za boravak. Sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 305.000 €, 234,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Radivoja Markovi��a, 3/4, eg, uknji��en, dupleks, lux, bez ulaganja-Ugovorna povr��ina stana je 125m2. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi luksuzno opremljen stan u novogradnji na odličnoj lokaciji – Đeram pijaca, Zvezdara. Stan površine 38m² moderno je uređen i veoma funkcionalan. Sastoji se od komfornog open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800.000 €, 250,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dobrinjska, pr/5, cg, uknji��en-Prodaje se biznis, ugovorna povr��ina je 170m2 a stvarne povr��ine 250m2. Vlasni��tvo pet apartmana povr��ine 40m2, 30m2, 35m2, 30m2, podrum - 75m2, dve pomo��ne prostorije + dva apartmana u zakupu ukupne povr��ine od po 55m2.Izdaju se kao stan na dan.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 215.000 €, 113,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan luksuzni, funkcionalni, penthouse u centru Pančeva. Hodnik, tri spavaće sobe, dva kupatila, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom tipa open space, garderober, prostrana terasa sa predivnim pogledom. Dvostrano orjentisan. Ovaj luksuzni stan celom površinom ima podno grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov dvosoban stan površine 54m2, smešten na visokom prizemlju novoizgrađene luksuzne zgrade na Dušanovcu. Stan je odmah useljiv i idealan za savremeni gradski život. Nekretnina je moderno dizajnirana i vrhunski opremljena, sa pažljivo biranim materijalima i detaljima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 250 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u Mokranjčevoj ulici(Palilula)Izdaje se namešten jednoiposoban stan u Mokranjčevoj ulici na trećem spratu zgrade bez lifta i CG. Sastoji se od ulaznog hodnika,kupatila, spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, terase i uvučene kuhinje. Vredi pogledati!!!....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.350 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen stan kod Tašmajdana, renoviran, nov namreštaj i tehnika, panoramski pogled na ceo grad. Struktura: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, terasa. ID: 9886 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 550.000 €, 123,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na tržištu izuzetno redak četvorosoban stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija Beograda! Nalazi se u ulici Svetozara Markovića, nadomak Slavije, Kliničkog centra, univerzitetskih institucija i brojnih kulturnih sadržaja – idealan spoj urbanog života i gradske elegancije. Stan se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran LUX stan na odličnoj lokaciji, prekoputa BW. Stan je površine 55 m², dvosoban, na 5. spratu od ukupno 5. Dvostrano je orijentisan, ka ulici i ka dvorištu, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom dana. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 490.000 €, 117,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Neboj��ina, 3/5, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-117m2 , ugovorna povr��ina-117.00m2, U ponudi luksuzan ��etvorosoban stan od 117m2 u jednoj od najlep��ih ulica na Vra��aru - Neboj��inoj, sme��ten na tre��em spratu od ukupnih pet, odr��avane zgrade novije gradnje sa modernim liftom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 750 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, neuseljavan stan površine 42 m2 u novoj i kvalitetno građenoj zgradi na Lekinom brdu, u ulici Rade Končara. Stan se nalazi na 1. spratu moderne novogradnje sa liftom i video nadzorom, u mirnoj ulici na granici Vračara i Voždovca.Stan je potpuno opremljen novim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 788.000 €, 114,00 m2 cca 6910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

4,0 Vozdovac , Save Maskovica , 114m2 , 8 / 8 , lift , podno grejanje / toplotna pumpa Daikin - fan coil , ultra luksuzan penthouse , istocno orijentisan , izrazito svetao , visina plafona 2,8m , Alu stolarija , Hrastov parket extra klase , Hans Grohe , Geberit sanitarije , vrhunska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 297.500 €, 85,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lux zgrada.Zgrada ima lift.Lokacija savrsena blizu Bulevara kralja Aleksandra, Djeram pijace, Gradske bolnice, kao i stanica gradskog prevoza za sve destinacije u gradu.Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju.Stan je podeljen u dve stambene jedinice.Svaki....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, dvoiposoban stan u Durlanu. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi novije gradnje, bez lifta. Stan je kompletno renoviran, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 81m m2 i odlične je strukture. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 102.000 €, 85,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Trosoban stan - Gradska bolnica(Gradska Bolnica)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja trosobnog stana - duplex, u blizini lutkarsog pozorišta, na V spratu uknjižene površine (državina) 85 m2, EG. Stan se satoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc na V spratu, dok....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji na Novom Beogradu, u blizini West-a 65, optimalno udaljenoj od svih neophodnih infrastrukturnih sadržaja i najvažnijih saobraćajnica, nalazi se arhitektonski impresivan, estetski atraktivan i funkcionalno superioran rezidencijalni kompleks Airport Garden.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.400 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, u zgradi Lumia. Stan je pažljivo projektovan i sastoji se od prostranog dnevno-trpezarijskog dela sa modernom kuhinjom i direktnim izlazom na terasu, dve komforne spavaće sobe, dva kupatila, kao i praktične vešernice.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 330.000 €, 90,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Mlade Bosne, 1/1, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-90m2 , ugovorna povr��ina-84m2, Prodaje se odli��an luksuzno opremljen stan na pvrvom spratu stambene zgrade, u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, Kaleni�� pijace. Odli��na povezanost sa svim delovima grada. Odli��na....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.000 €, 36,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja apartmana u Soko banji(Soko Banja)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja apartmana u Soko banji.Iznad novog zavoda Novogradnja,useljenje februara 2026. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijoim i kuhinjom,hodnik,terasa, odvojena spavaca soba. Za dodatne i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 43 m2 na prvom spratu, na Crvenom krstu, na Vračaru. Stan je kompletno opremljen, sa terasom, garderoberima, kaminom, sigurnosnim vratima i video nadzorom. Parking mesto sa barijerom na daljinski uključeno je u cenu. Useljiv od 1.7. Za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 950 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan u srcu Beograda, u prestižnom delu Starog grada, Dorćol. Nalazi se na 4. spratu u zgradi od 5 spratova i pruža udoban gradski život na samo 10 minuta hoda od centra grada. Stan je površine 52 m² i ima strukturu 2.0, uz izuzetno veliku terasu od 32 m² koja predstavlja....