• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan Zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs luksuzan Zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan zadnjih 14 dana" pronađeno 393 nekretnina - prosečna cena 1.464 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 37000 eura
    • do 47000 eura (prosečna cena)
    • do 56000 eura
    • do 472 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 396.600 €, 101,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetozara Miletića Residence predstavlja moderan stambeni projekat na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu – u ulici Svetozara Miletića, u neposrednoj blizini Kalvarija parka. Ova ekskluzivna zgrada projektovana je sa ciljem da ponudi vrhunski kvalitet stanovanja, spoj savremene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 607.500 €, 135,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Neimar, 4.0s, 135 m+ 40 m ter, nov, bez provizije, EXTRA LUX DIREKTNA PRODAJA, BEZ PROVIZIJE U prilici smo da vam predstavimo stan u mirnoj ulici, u blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stan je svetao, izuzetno funkcionalan i pruža visok nivo....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u okolini Niša-Orljane(Malošište)Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEGALJICA, 1.600.000 €, 1600,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Kontakt: 066069699 Na prodaju potpuno nov, luksuzno opremljen poslovni objekat površine 1.600 m², smešten na uređenom placu od 19 ari, idealan za različite delatnosti: hotel, dom za stare, kliniku, edukativni centar, hostel, studentski dom, kancelarijski prostor sa smeštajem, wellness....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.600 €, 120,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Centar Beograda - Brankova | LUX poslovni prostor, 120 m2 U ponudi je ekskluzivan poslovni prostor u samom centru Beograda, u Brankovoj ulici, idealan za IT kompanije, kreativne agencije, startape, dizajn studije, ordinacije i srodne delatnosti. Prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 350 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od interesantnijih ulica u Zemunu, na par minuta hoda od Ugrinovačke ulice, u neposrednoj blizini nove Pošte, nalazi se ova funkcionalna garsonjera. Zgrada je nova, uredna, održavana, sa slobodnim parkingom. Infrastruktura, kao i saobraćajna povezanost sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 171.000 €, 58,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban lux stan na top lokaciji – Banovo brdo U ponudi je izuzetno funkcionalan četvorosoban stan površine 58 m², smešten na jednoj od najboljih i najtraženijih lokacija na Banovom brdu. Stan je trostrano orijentisan, vrlo svetao i prijatan za život, sa odličnim rasporedom prostora.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 2.300 €, 119,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja u samom srcu Vračara, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, Njegoševe ulice i Hrama Svetog Save. Zgrada poseduje 24/7 recepciju, kompletno je pokrivena kamerama i u sklopu iste je samo stanarima dostupno korišćenje bazena, teretane, saune i unutrašnjeg dvorišta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 900 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan dvoiposoban stan na keju. Površine je 71m2, nalazi se na visokom prizemlju nove stambene zgrade sa liftom. Stan sadrži sve što je potrebno: lepo organizovan i dobro iskorišćen prostor, puno svetlosti i mešavinu različitih komada nameštaja koji se uklapaju savršeno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.426 €, 74,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica, CENTAR, 3.0s,73.57m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.000 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132066, VI/VII, klima, lift, francuski balkon, terasa, garaza, parking. Izdaje se luksuzan, kompletno namešten stan u modernom kompleksu "Banovo Brdo residance".Stan je odmah useljiv. Sastoji se od dnevne sobe sa trepezarijom i kuhinjom, spavaćom sobom, kupatilom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 550.000 €, 123,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na tržištu izuzetno redak četvorosoban stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija Beograda! Nalazi se u ulici Svetozara Markovića, nadomak Slavije, Kliničkog centra, univerzitetskih institucija i brojnih kulturnih sadržaja – idealan spoj urbanog života i gradske elegancije. Stan se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 92m2(terasa), 1/3, CG, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, salonac Kratka, jednosmerna, Kičevska ulica polazi od ulice Kneginje Zorke i završava se kod spoja Glosvortijeve i Baba Višnjine, kod Kalenić pijace. Iako se nalazi u srcu Vračara, na par stotina metara od Krunske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 850 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

**Luksuzan trosoban stan 83m² – Stepa Stepanović – kompletno namešten** Izdaje se prostran, svetao i funkcionalan trosoban stan površine 83m² u naselju Stepa Stepanović. Stan se nalazi na 2. spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Stan je odlično organizovan i sastoji se od komfornog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan u lux naselju Merin Hill, poseduje odvojenu spavaću sobu, kompleks ima kontrolisani pristup - zgrada poseduje visok stepen obezbeđenja, kao i jako lepo sređeno unutrašnje dvorište, odvojena spavaća soba, terasa, garažno mesto uračunato u cenu. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji, dizajniran za maksimalnu udobnost i moderan stil života. Nekretninu odlikuju prostranost i vrhunski kvalitet materijala. Uz stan je obezbeđeno i pripadajuće garažno mesto, što predstavlja ključnu prednost u urbanim....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 215.000 €, 113,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan luksuzni, funkcionalni, penthouse u centru Pančeva. Hodnik, tri spavaće sobe, dva kupatila, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom tipa open space, garderober, prostrana terasa sa predivnim pogledom. Dvostrano orjentisan. Ovaj luksuzni stan celom površinom ima podno grejanje....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 105.837 €, 65,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni stan nove gradnje – nekoliko minuta od centra U ponudi je stan vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovan po najvišim savremenim standardima, na izuzetnoj lokaciji – svega nekoliko minut hoda od centra grada. Savršen spoj komfora, bezbednosti i moderne tehnologije, namenjen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 800 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten i luksuzno opremljen četvorosoban stan površine 110 m2 u ulici Partizanske vode, u mirnom i porodičnom delu Ceraka.Stan se nalazi na 1. spratu uredno održavane zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom, trostranom orijentacijom i velikom količinom prirodne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 227.000 €, 50,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ono što izdvaja kompleks Newport u odnosu na domaće tržište, je to što donosi najkvalitetnije svetske trendove najviših standarda sigurnosti. Neki od njih su: integrisani bežični smart home sistem, koji budućim stanarima omogućava upravljanje ključnim funkcijama u stanu uz jedinstveni....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 325.000 €, 240,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno kvalitetna i luksuzno izgrađena kuća u Jagodini, smeštena u mirnom delu šireg centra grada, na lokaciji koja pruža savršen balans privatnosti i blizine svih važnih sadržaja – škole, sportskog centra i akva parka. OSNOVNE KARAKTERISTIKE Objekat upisan po Zakonu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 58,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju – Mirijevo 3, lux novogradnja (58 m²) Na prodaju izuzetno lep, svetao i funkcionalan 2.5-soban stan površine 58 m², u lux novogradnji na odličnoj i mirnoj lokaciji Mirijevo 3. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetno građene zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 900 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen trosoban stan u mirnom delu Jajinaca, idealan za zakupce koji traže moderan, funkcionalan i komforan životni prostor u prijatnom okruženju, nadomak centra grada. Stan je pažljivo uređen i potpuno opremljen, sa savremenim enterijerom i kvalitetnim nameštajem,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 293.000 €, 290,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132121, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. LUX PORODIČNA KUĆA NA POTEZU VETERNIK - FUTOG, 5 km od Novog Sada, 290 m2 SU+PR+PK. Video nadzor i alarm. Kanalizacija, gradska voda i asfalt. Suteren ima vešernicu, 1 sobu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.250 €, 94,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan LUX trosoban stan sa garažom | Bulbuder – Zvezdara | 94 m² U jednom od najprijatnijih i mirnih delova Beograda, u naselju Bulbuder, izdaje se izuzetno prostran i svetao trosoban stan vrhunskog kvaliteta. Stan se nalazi na poslednjem, 5. spratu uredne i održavane zgrade,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 700.000 €, 160,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunski venac, Braće Nedić, top lokacija. Raskošan, luksuzan stan, novije gradnje, dodatno renoviran 2025. godine. Četvorosoban, 160m2, na četvrtom od ukupnih pet spratova. Raspored: ulazni hodnik, open space dnevni boravak sa trpezarijom, zastakljena terasa, kuhinja, vešeraj,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 650 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Srpski U zgradi sa smart sistemom nalazi se ovaj potpuno nov i neuseljavan lux stan, opremljen po najvišim standardima savremenog stanovanja. Enterijer odiše elegancijom i funkcionalnošću, uz pažljivo birane detalje i vrhunsku opremu renomiranih brendova (Bosch, Electrolux). Stan....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m, na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 590.000 €, 293,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedinstvena luksuzna kuca na prodaju, Kalinovac, Srebrno jezero Ova izuzetna nekretnina prostire se na bruto povrsini od 293m2 na placu od 10 ari, sa direktnim izlazom na vodu. Kuca je gradjena od termo bloka sa vunenom izolacijom debljine 10 cm, dok krvona izolacija ukljucuje slojeve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 900 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 3.0, lux, 1/5, terasa, 2 inverter klime, mašine za sudove, pranje i sušenje veša. Izdaje se namešten stan u kompleksu zgrada Sunnyville. Mikrolokacija odlična u blizni svi potrebni sadržaji za život, kao i vrtić i osnovna škola. Stan se sastoji iz velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 900 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan dvosoban stan na Vračaru neuseljavan, u novogradnji iz 2026. Stan je kompletno opremljen novim kvalitetnim nameštajem i kuhinjskim aparatima. Izolavan je od buke, dvostran, svetao. Poseduje klimu, daljinsko centralno grejanje, lift. Prostorije: dnevni boravak sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 400 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan, 33m2 u novoj luksuzno građenoj zgradi. Izdaje se kompletno namešten, na fotografijama fale još neke stvari koje treba tek da stignu. U stanu je sve novo još uvek nije niko stanovao u njemu. Grejanje je etažno na struju. Idealan je za samca ili par. Plaćanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.400 €, 64,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 3.0s, 63,56m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 950 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131880, V/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, parking. LUX potpuno renoviran stan, komforan i funkcionalan, svetao, nalazi se u mirnom kraju. Poseduje velioki dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kuhinju, kupatilo, poseban wc, veliku i lepu terasu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 202.700 €, 60,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lekino brdo, 2.5s, 59,62 m2, NOVOGRADNJA , LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, u parka Šumice. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 800 €
17.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108599, I/V, klima, lift(2), terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Lux stan u novogradnji! Kompletno namešten kvalitetnim nameštajem i tehnikom!Centralno grejanje po utroška (kalorimetar). Stan je opremljen savremenim smart home sistemom (klima, grejanje,....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 19.000 €, 67,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce-Jošanica-Soko Banja(Soko Banja)Prodaja kuce u selu Jošanica (u blizini Soko Banje) na placu od 15,5 ari,blagi nagib kuca 67 kv, dva pomocna objekta od 46 i 32 kv. Uvedena voda, struja. Kuca je starije gradnje, potrebna adaptacija.Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 227.950 €, 62,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 62 m2 sa zastakljenom terasom i pogledom u bloku 67, Belville, na Novom Beogradu, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 6. spratu od ukupno 13 spratova u modernoj zgradi sa video nadzorom....

 
 
 
  Plac, PASI POLJANA, 160.000 €, 2156,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja parcele u Nišu-Bubanj(Bubanj)Prodaja parcele u Nišu-Bubanj, Ledena stena.Parcela pravilnog oblika, gradsko gradjevinsko zemljište,dozvoljena gradnja.Namena-dominantna-stanovanje,poslovanje,socijalno stanovanje.Dopunska namena-komercijalne usluge,zanatske,trgovina,administrativne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 177.500 €, 66,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan u novoj zgradi, malo korišćen, sa vrhunskim završnim detaljima i moderno dizajniranim enterijerom, na jednoj od najatraktivnijih lokacija kod Doma zdravlja. Površine je 66m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Projektovan i dizajniran....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BELE VODE, 2.900 €, 319,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici na Julinom brdu nalazi se lux kuća na 4 nivoa. Na nivou jedan površine 80m2 nalazi se garaža, kupatilo, perionica, ostava, kuhinja, dnevni boravak i izlaz u prelepo dvorište. Na nivou dva je glavni ulaz, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak i terasa ukupne površine 95m2.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 393)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>