• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan 2.sprat do 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan 2.sprat do 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan 2.sprat do 80 m2

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan 2.sprat do 80 m2" pronađeno 150 nekretnina - prosečna cena 1.543 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1500 eura
    • do 1900 eura (prosečna cena)
    • do 2300 eura
    • do 19 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Slavija, 400.000 €, 79,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Salonac sa parkingom u srcu grada – Resavska, kod Beograđanke Prodaje se autentičan trosoban salonski stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – u Resavskoj ulici, u neposrednoj blizini Beograđanke i parka Manjež. Stan se nalazi na drugom spratu uredne i dobro održavane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79,21 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 550 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep, trosoban stan, na drugom spratu, lift, u lux kompleksu Magdon, izdaje se kao kompletno namešten. Stan se sastoji iz komforne dnevne sobe, dve spavaće sobe, naglašene kuhinje i trpezarije, kao i dva mokra čvora ( wc plus kupatilo). Stan je malo korišćen te je veoma sačuvan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan 2.sprat do 80 m2'
235.000 €
245.000 €
245.000 €
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, MAJUR, 900 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
19.04.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan na Lekinom brdu - 81m2, lux, garaža sruktura: Trosoban stan (3.0) Površina: 81 m2 Sprat: 2/3 (nije poslednji sprat) Grejanje: Centralno grejanje Stanje: Novogradnja, lux Nameštenost: Namešten Useljiv: Odmah Izdaje se namešten trosoban stan u Mažuranićevoj ulici, neposredno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan na samom početku Resavske ulice, u delu SC Vračar, idealan za porodično stanovanje. Stan je površine 80 m² i nalazi se na 2. spratu zgrade sa 7 spratova. Sređen je i odmah useljiv, a od opreme poseduje dve klime, blind vrata, lift, interfon, TV dijagonale 109....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 800 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2024.,

www.indomio.rs

Admirala Vukovića, Voždovac, Autokomanda 77 m2, po strukturi 2.5 soban, sa otvorenom i zatvorenom terasom, II sprat , trostrano orijentisan, mirna ulica , sagradjen 2005-6. Dva mokra čvora. Grejanje je etazno, na struju. Ima svoj zaseban kotao u kotlarnici. Nema liift, II od IV. Prozori....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.500 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Ekstra luksuzan stan u kompleksu Eliksir Garden! Cena: 1500€ Kontakt: +381668091211 Lokacia: Novi Beograd, Eliksir Garden Površina: 77m2 Struktura: trosoban, sastoji se od: - ulaznog hodnika, - ostave, - open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, - dve spavaće sobe, - kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepo i luksuzno sređen stan u novogradni, kvalitetno opremljen, komforan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je na gas, garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 288.400 €, 76,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

LUX OPREMLJEN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE I MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNIH MESTA! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, na drugom spratu sa liftom. Površine je 76m2 i odlično je iskorišćena kvadratura, raspored je klasiča iz hodnika u sve prostorije. Sastoji se iz dnevnog boravka u čijem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 116.390 €, 75,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

40936, 063 555 832 Zoran, Uknjižen trosoban,komforan,odličnog rasporeda ,lux renoviran stan u blizini Železničke stanice. Odvojena kuhinja sa trpezarijom,ostava uz kuhinju. Uknjižen na 75 m2, a 6 m2 terase nije ušlo u kvadraturu. Drugi sprat,lift,terasa, u prizemlju dve biciklane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 75,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan na prodaju - Voždovac, kod FON-a, 75 m2, 299.000 EURNa prodaju luksuzno opremljen trosoban stan površine 75 m2, smešten na drugom spratu novije zgrade sa liftom, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Voždovcu, u neposrednoj blizini FON-a, preko puta Banjičke šume....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.499 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac - FON, Luksuzan 3.0 stan, 75 m2 - 1.499 euraLokacija: Beograd - Voždovac - kod FON-a Kvadratura: 75 m2 Struktura: 3.0 sobe (dve spavaće sobe) Sprat: 2/ Grejanje: Centralno Stanje: Luksuzno opremljen Nameštenost: Namešten Način plaćanja: Mesečno Depozit: Obavezan Dodatno:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 278.100 €, 75,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo u centru Novog Sada luksuzan apartman u funkciji poslovanja. Ponosno predstavljamo ovo jedinstveno ulaganje u samom srcu Novog Sada - luksuzan stan površine 75m², smešten na drugom spratu, sa spektakularnim pogledom na grad. Ovaj apartman je više od običnog stana; to je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 296.080 €, 75,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN PROJEKAT NA VRAČARU – LUKSUZNI STANOVI U SRCU GRADA! Cena kvadrata: 4000€ + PDV, cena garažnog mesta: 30.000 + PDV. Cena u oglasu je bez PDV-a koji iznosi 10% i na koji imate pravo na povrat ukoliko ste kupac prvog stana. U ponudi su stanovi različitih kvadratura, smešteni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.indomio.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen lux dupleks na drugom spratu u novogradnji iz 2023. godine u blizini Olimpa i Zvezdarske sume. Uknjizen je na 39 m2 a sa gornjim nivoom za koje se ovih dana ocekuje upotrebna dozvola ukupna povrsina iznosi 73 m2. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 254.390 €, 73,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZNI STAN U CENTRU, sa PDV-om---Agencijska šifra: 1007827.U ponudi je moderan trosoban stan (73 m2) u izgradnji, smešten u samom centru Novog Sada, u mirnoj i urbanoj zoni. Stan se nalazi na drugom spratu, sa pažljivo osmišljenim rasporedom i obiljem prirodne svetlosti. Zgrada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 450 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, luksuzno opremljen stan površine 70m², smešten na drugom spratu novije zgrade sa dva lifta, izgrađene 2021. godine. Stan je južno orijentisan, što mu obezbeđuje dosta prirodne svetlosti tokom dana, a zahvaljujući pogledu ka dvorištu pruža mir i privatnost. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 100.800 €, 72,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja 3.0 stan 72m2 pored Aviv Parka , na 2 spratu od 6 , 2 lifta , cg , terasa , kupatilo , toalet , 2 spavaće sobe , dnevna soba , kuhinja i trpezarija . Cena 1400 e + pdv . Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta . Za svaku preporuku ! Kontakt agent : Jelena. Opšte....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

ALTERRA VERSA SMART HOME trosoban stan 71 m2 VoždovacNa prodaju trosoban stan površine 71 m2 u objektu Alterra Versa, Beograd, Voždovac. Cena 235000 EUR. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno tri, u zadnjem delu objekta, što obezbeđuje dodatnu tišinu i privatnost. U objektu se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118530, II/, nov luks, ulaz mermerni. Prodaje se četvorosoban stan u ulici Milisava Djurovica na Vozdovcu na drugom spratu sa parking mestom oznaka broj 6 u garaži na prvom spratu. Vlasnik je suinvestitor,ima građevinsku dozvolu I ugovor o suinvestiranju,treba da se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- Stan je svetao, odličnog rasporeda prostorija, sa dve spavaće sobe, na idealnom drugom spratu, u zgradi bez lifta. - Uknjižen je na 69.5m2, (63.5m2 + terasa 6m2). - Zgrada je kvalitetne stare gradnje, sa atomskim, betonskim skloništem, što daje dodatnu stabilnost i sigurnost. -....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan u centru - pešačka zona Površine 70mkv, II sprat, TA, KTV, Wi-Fi CENA: 350 EUR Komforan stan u strogom centru grada kod pešačke zone. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade. Kompletno je opremljen luksuzni nameštajem, tehničkim uredjajima i kuhinjskim aparatima.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 850 €, 70,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se troiposoban stan površine 70m², koji se nalazi na drugom spratu moderne zgrade vrhunskog kvaliteta gradnje, sa svega tri sprata. Zgrada poseduje recepciju sa portirom, video nadzor i fizičko-tehničko obezbeđenje, što pruža visok nivo bezbednosti i komfora stanarima. Takođe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.300 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno izgrađen stan na idealnoj lokaciji. Zgrada je niske spratnosti, sa vrhunskim materijalima. IZUZETNA PRILIKA -Četvorosoban stan -Površina 70.10 m2 -Sprat 2 od 2, povučeni sprat -Tek završena gradnja – luksuzna oprema -Etažno, strujno grejanje -Podno grejanje u celom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.100 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran luksuzni salonski stan, smešten na drugom spratu zgrade blizu KLiničkog centra, koja je pod zaštitom države sa restauriranom fasadom. Stan je odmah useljiv i prvi ste koji ćete boraviti u njemu nakon renoviranja. Stan se prostire na 70 m2 i sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.250 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov i luksuzan stan za najam u centru Beograda u Savskoj ulici. Stan se izdaje namešten. Nalazi u blizini Kliničkog centra, kule Beograd, novog trznog centra Galerija, parka Beograd, Savskog trga, Savskog šetališta, Ekonomskog fakulteta.. U samoj zgradi postoje tri kablovska operatera....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 370.000 €, 69,00 m2 cca 5360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan, trosoban stan na drugom spratu zgrade BW Simfonija 2 u Beogradu na vodi. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji i ima otvoren pogled na miran dvorišni deo kompleksa. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 236.000 €, 69,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan-Lux namešten. Adamovićevo naselje. Stan je trosobne strukture: -dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom. -spavaća soba sa bračnim krevetom -kupatilo -još jedna spavaća soba (prazna i budući kupac je može namestiti po želji) Stan se nalazi na drugom spratu, zgrada poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.250 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan za izdavanje - Savska ulica, Beograd na vodi, 69 m2, 1.250 EURIzdaje se potpuno nov, moderan i luksuzno opremljen trosoban stan površine 69 m2, smešten na drugom spratu novogradnje u Savskoj ulici, u neposrednoj blizini Beograda na vodi.Stan je u potpunosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 260.000 €, 82,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux,,uknjižen, trosoban stan u ulici Branka Bajića u Novom Sadu.Sve u stanu ,od poda do plafona je rađeno sa najkvalitetnijim materijalima. 2. sprat 82m2 260000e Siniša 060-023-5707 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 295.200 €, 82,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja izuzetan stan na atraktivnoj lokaciji – Lekino brdo, Voždovac. U ponudi je luksuzan trosoban stan površine 82m², smešten na 2. spratu manje, kvalitetne zgrade novogradnje (2020. godina) sa ukupno 12 stanova. Stan je izuzetno svetao, komforan i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 245.140 €, 68,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZNO OPREMLJEN DVOIPOSOBAN STAN U NOVOJ ZGRADI NA DETELINARI---Agencijska šifra: 1007939. Prodaje se moderno opremljen dvoiposoban stan na 2. spratu nove zgrade sa liftom u mirnom kraju Detelinare. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 900 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na Lionu, u modernoj luksuzno opremljenoj zgradi na 2 spratu. Orjentisan je ka dvorištu i ima predivan pogled sa obe terase. Stan je trosoban 82m2 sa odvojenim spavacim blokom, dva kupatila i dve terase. Stan je potpuno opremljen najsavremenijim luksuznim nameštajem,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.100 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj luksuzan stan senalazi u okvirnu prestižnog kompleksa West 65, verovatno najkvalitetnije gradnje na celom Novom Beogradu. Ima dosta prirodnog svetla, moderno je opremljen i zrači pozitivnom energijom. Sobe su prostrane i komforne, sa dobrom izolacijom, iz obe sobe postoji izlaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran i luksuzno opremljen trosoban stan 82 m u mirnoj i prestižnoj Topolskoj ulici na Vračaru. Stan se nalazi na drugom spratu porodične vile sa samo 4 stana, što pruža mir i privatnost. Trostrano orijentisan, , sa terasom i odličnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 245.000 €, 67,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno kvalitetan i moderno opremljen dvoiposoban stan površine 67 m², smešten na drugom spratu savremene zgrade iz 2023. godine, u mirnom i lepo uređenom delu Detelinare, u ulici Tarasa Ševčenka. Stan odiše elegancijom, funkcionalnošću i pažljivo biranim detaljima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 224.400 €, 67,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Lux renoviran stan na odličnoj lokaciji. 2 sprat, 3 spavaće sobe, kupatilo + toalet, terasa, podrum. Uknjižen i odmah useljiv. Retko u ponudi. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 210.000 €, 67,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan, potpuno opremljen stan u jednoj od najtraženijih gradskih lokacija Svetogorska ulica, zgrada Kalman gradnje. Stan se nalazi na drugom spratu moderne i kvalitetno građene zgrade sa liftom i video nadzorom. Površina stana je 67 m, a prostor je pažljivo osmišljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 900 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se 2.0 stan, 66 m2, na 2 spratu, lift, CG, klima, kablovska, blindirana vrata, terasa. Novagradnja, lux namesten, parking mesto u garazi. Za vise informacija pozvati 066040337 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 216.300 €, 66,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara. LUX PONUDA - KOMPLETNO NAMEŠTEN, TROSOBAN STAN U NOVOJ ZGRADI! Stan se nalazi u najatraktivnijoj ulici Novog Sada, u novoizgrađenom kompleksu stambenih zgrada na drugom spratu zgrade sa liftom. Odličan stan za izdavanje ili porodicu, po strukturi trosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 2.5s, 66 m, VPR kao 1 spr, NOV, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 148)

<< <1 2 3 4> >>