• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan 2.sprat do 80 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan 2.sprat do 80 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan 2.sprat do 80 m2

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan 2.sprat do 80 m2" pronađeno 152 nekretnina - prosečna cena 1.543 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1500 eura
    • do 1900 eura (prosečna cena)
    • do 2300 eura
    • do 19 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 92.500 €, 43,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izvanredan, potpuno nov i luksuzan apartman u vili "Montagna", dvosobne strukture, na najlepšoj poziciji Zlatibora. U neposrednoj blizini hotela "Mona" i na 200m do jezera i centra Zlatibora. Izuzetna pozicija, nadohvat svih komercijalno-uslužnih sadržaja, restorana, kafeterija, brze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 124.737 €, 42,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su 3 luksuzna stana na drugom spratu novoizgrađenog kompleksa. Kompleks se sastoji od dve elegantne lamele – ulične lamele prepoznatljive po modernoj fasadi i reprezentativnom pristupu i dvorišne lamele osmišljene da pruži mir, privatnost i pogled ka zelenilu. Ukupno, projekat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, namešten jednoiposoban stan, odmah useljiv. Nalazi se na drugom spratu zgrade koja ima dva lifta. Ispred zgrade je veliki parking koji nije zoniran. U neposrednoj blizini je Zemunski kej. Odlična saobraćajna povezanost sa gradom. Prostorije: hodnik, dnevna soba....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 700 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran stan, lux, II sprat, kod Fontane u ulici Narodnih heroja. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 94.116 €, 41,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, jednoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji, na 2.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 41,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA LUKSUZAN STAN 41m U KAPIJAMA ZLATIBORA U ponudi je nov, luksuzan stan od 41m, smešten na drugom spratu ekskluzivnog kompleksa Kapije Zlatibora, koji se nalazi u jednom od najatraktivnijih delova Zlatibora. Savršen spoj elegancije, komfora i kvaliteta Opis nekretnine: Struktura:....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m, na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 700 €
26.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i luksuzno opremljen stan površine 40 m2, smešten na drugom spratu kvalitetne novogradnje sa liftom, na Crvenom krstu.garaza Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe, moderno opremljenog kupatila i terase. Prostor je izuzetno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Obudojevica - Bregovi 40m2, 1.5, 2. sprat, EG (kotao) Lux apartman na lepoj i mirnoj lokaciji (kružni prsten) na Zlatiboru. Za one koji žele pravi osećaj planine, apartman je idealna prilika, kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Kompletno opremljen veoma....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 700 €
17.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen dvosoban stan za izdavanje - Vračar, Crveni krst, 40 m2Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2, smešten na drugom spratu novogradnje sa ukupno četiri sprata, na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u naselju Crveni krst. Stan se nalazi u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan u zgradi u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra Vrnjačke Banje, predstavlja idealan izbor za udoban život ili investiciju. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno četiri, u objektu koji je u fazi izgradnje. Površine je 39 m² i po strukturi je 1.5, što omogućava....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 700 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetan lux stan u prestižnoj Palati Komenski, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Zgrada je diskretno pozicionirana, pruža potpuni mir i privatnost, a nalazi se u samom centru grada, na korak od svih važnih sadržaja. Stan je nov, moderno i luksuzno namešten, dvorišno....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 142.500 €, 38,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118534, II/IV, klima, terasa, parking, stambena zgrada. Prodaje se LUX stan, 38m2, u kompleksu PARK NOVI. Stan je jednoiposoban, grejanje je po utrošku. Dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, hodnik, kupatilo, terasa. Roletne su na dugme, poseduje mašinu za sudove, mašinu....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 60.800 €, 38,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE! Direktno od investitora. Stanovi se prodaju bez agencijske provizije za kupca. U ponudi je stan u izgradnji u luksuznom kompleksu, u centru Stare Pazove u blizini se nalazi opština, škole, vrtići, Dom zdravlja, pijaca, autoput itd. Zgrade su izgrađene od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 600 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Dorćol - Kapetan Mišina 1.0, 38m2, CG, klima, lift, 2/5, telefon, interfon Izdaje se luksuzno opremljen jednosoban stan površine 38m2, smešten na drugom spratu uredne i mirne zgrade u samom centru grada. Idealna lokacija za one koji žele da žive u urbanoj sredini, na korak....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 37,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican stan u centru,povrsine 37m2,2 sprat,gas, lift,terasa. Staj je idealan kako stanovanje,tako i ta rentiranje,kozmeticki sqlon,ordinaciju,kancelariju,agenciju. Stan je luksuzno opremljen. Cena 80000 eura .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 37 m2, smešten na 2. spratu moderne novogradnje sa liftom, u ulici Radoja Dakića, u blizini naselja Zelena avenija u Zemunu.Stan je funkcionalnog rasporeda, veoma svetao i prijatan za boravak. Sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov lux jednoiposoban moderan stan u ulici Zdravke Vučković. Nalazi se na drugom spratu u manjoj, novoj stambenoj zgradi bez lifta. Stan se nalazi na jednoj od najlepših lokacija u Nisu, ušuškan i miran deo grada a na samo 750m od centra i pešačke zone. Površina stana je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAC, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Kać, na glavnom Zrenjaninskom putu, u blizini Continental firme. Izdajemo lux, nov, moderno, kompletno opremljen i namešten jednoiposoban stan od 35m2, TROŠKOVI URAČUNATI U CENU! Drugi sprat, grejanje podno na struju. Stan sa dobrom organizacijom, sa dosta prostora za odlaganje stvari.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, opremljen stan sa dnevnom i spavaćom sobom (2.0), 35m2, novogradnja, lux, II sprat, fizičko obezbedjenje u zgradi 24h. Mesečne režije 160eura. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 250.000 €, 88,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.indomio.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen lux dupleks na drugom spratu u novogradnji iz 2023. godine u blizini Olimpa i Zvezdarske sume. Uknjizen je na 54m2 a sa gornjim nivoom za koje se ovih dana ocekuje upotrebna dozvola ukupna povrsina iznosi 88m2. ( dodatnih 15....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux 3.0 stan na 2 spratu u novogradnji sa fizickim obezbedjenjem, kompletno namesten novim namestajem i opremom, odvojen spavaci blok, dva mokra cvora, terasa, garaza. Dvostrano orijentisan, svetao i funkcionalan. Spavaći blok sa 2 spavaće sobe i kupatilom, zaseban toalet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan apartman u Durlanu, preko puta Niteksa. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi novije gradnje. Stan je kompletno renoviran jula 2023, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina apartmana je 30 m2. Sastoji se od višenamenske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 101.500 €, 29,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1301 NS PRO – Garsonjera, 29m2, lux, prodaja sa kompletnim nameštajem Grbavica Ulica Danila Kiša 2.sprat Useljiva odmah! Jedinstven enterijer, kvalietan inventar. Uknjižen, bez tereta. Prodajna cena nepokretnosti: 101.500e Agencijska provizija 2% od konačne dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 360 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

LUX Garsonjera sa PARKING mestom – Telep (blizina Bulevara patrijarha Pavla) Izdaje se moderno opremljena, LUX sređena garsonjera površine 28m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji na Telepu, u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla. Osnovne karakteristike: Površina: 28m2 Spratnost:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 320 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljena garsonjera od 25m2 u mirnoj ulici na Podbari. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan je odmah useljiv. Nije pet frendly. Cena je 320€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za....