• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon do 70 m2 lift - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • www.indomio.rs interfon do 70 m2 lift - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon do 70 m2 lift

  • Za upit "www.indomio.rs interfon do 70 m2 lift" pronađeno 1 134 nekretnina - prosečna cena 1.708 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ZRENJANIN, 49.000 €, 45,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan u naselju Bagljaš, površine 45m2 na petom spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Sastoji se od velike sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, hodnika i terase.Centralno gradsko grejanje, interfon, uknjižen. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novijoj gradnje, lepo sre��en, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spava��u sobu, cg po utro��ku, zgrada pod video nadzorom, slobodan parking u okolini. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 225.000 €, 45,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 68 - Jurija Gagarina 2.0, 45m2 (terasa 6m2), 7/9, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se luksuzno opremljen stan u naselju Sakura park, u blizini TC Delta city. Prodaje se kompletno namešten! Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Građevinska dozvola.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.250 €, 45,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 45m2, 4/4, 86.250 eur. Prodaje se dvosoban stan površine 45m², na atraktivnoj lokaciji u srcu Zlatibora, u neposrednoj blizini hotela Mona. Stan se nalazi na četvrtom spratu i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno name��ten, luksuzan stan u novogradnji, sme��ten u mirnom i ure��enom delu Zvezdare. Stan je moderno opremljen kvalitetnim name��tajem i svim potrebnim ure��ajima, pru��aju��i udobnost i funkcionalnost za svakodnevni ��ivot. Stan se sastoji od: Dnevne sobe sa trpezarijskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan u objektu Stepina Magnolija, lepo sređen, funkcionalan, odvojena spavaća soba, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Etažno, sprat PR/3,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stepina Magnolija je objekat savremenog izgleda, koji već na prvi pogled odiše luksuzom, ali i novim idejama. Svojim modernim rešenjima i visokim standardima gradnje, predstavlja pravi biser Voždovca. Životni prostor unutar objekta karakterišu spoj modernog i prostranog, kako zbog....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 149.000 € na 152.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 152.000 €, 45,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 149.000 €
19.04.2026 - 152.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

1.0, 45m2 (lođa 7m2), 3/5, lift, CG, interfon, internet, ktv, podrum Glasinačka ulica se nalazi na Konjarniku, između Ustaničke ulice i autoputa. Iako nadomak glavnih saobraćajnica vrlo je mirna. Ovaj deo grada, na samo 6km od centra, je planski građen sedamdesetih godina za miran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 158.700 €, 45,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 45m2, PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan, prvi put, u novoizgrađenom i modernom kondominijumu Voždove Kapije koji je izgradio Shikun & Binui Europe. Stan se nalazi na 9. spratu sa bočnim pogledom prema unutrašnjem dvorištu, na dobroj udaljenosti od ulice i samim tim tih i izolovan od spoljne buke. Ukupna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov namešten jednoiposoban stan od 45m2 blizu Dusanovog bazara,Stan je na prvom spratu poseduje lift,interfon,parking u zoni garazno mesto (koje se doplaćuje).Stan se sastoji od hodnika,dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom spavaćom sobom i kupatilom. Potpuno i kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan i kompletno opremljen stan, odvojena spavaća soba, terasa. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 5/10, LIFT, TERASA, INTERFON ID oglasa: 25577. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 649 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan sadrzi dnevnu i spavacu sobu, trpezariju, kuhinju, kupatilo i hodnik. Kompletno je namesten. Nalazi se u mirnom delu okruzen zelenilom. Blizina javnog prevoza, marketa Podaci o nekretnini Transakcija: Izdavanje Kategorija: Dvosoban stan Kvadratura: 45 m2 Stanje nekretnine:....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 59.737 €, 45,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike objekta i stanova: PVC stolarija renomirane marke REHAU – vrhunska termo i zvučna izolacija Podno grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Jako lepo sređen stan, potpuno opremljen, funckionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, sam centar grada. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Norveški radijatori, sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 45m2, 8/8, lift, CG, interfon, internet, ktv, klima, Durmitorska ulica je jedna od manjih, jednosmernih ulica na padini ka Savskom amfiteatru. Spaja Savsku ulicu sa ulicom Kneza Miloša. Ovaj kraj ima izuzetno razvijenu infrastrukturu, pa se u neposrednom okruženju nalazi sve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u zgradi novije gradnje, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spava��u sobu, postoji mogu��nost zakupa gara��nog mesta uz doplatu 100 eur. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, potpuno renoviran stan, kompletno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, odlična lokacija. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 5/9, LIFT, TERASA,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

stan 45 kvadrata u potkrovlju odrzavane zgrade na 4 spratu bez lifta. Interfon, kablovska, fiksni telefon, trofazna struja. Vlasnik 1/1, uknjizen, bez oprerecenja hipoteke. Prodaje se BEZ posrednicke agencije tako da kupac ne placa proviziju postednickoj agenciji od 2%. Zgrada je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, renoviran stan, potpuno opremljen, dve spavaće sobe, odlična lokacija. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/11, LIFT, PARKING, INTERFON ID oglasa:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo ure��en stan u novogradnji, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spava��u sobu, cg po utro��ku, video nadzor, odli��an. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 750 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Belville 1.5-soban namešten stan, 45m2, sa parking mestomille Površina: 45 m2 Struktura: 1.5 soban (odvojena spavaća soba) Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) Parking: Privatno parking mesto sa rampom Nameštenost: Potpuno namešten Opis nekretnine: Svetao, potpuno namešten i funkcionalan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan u samom centru grada, jako lepo sređen, potpuno opremljen, poseduje spavaću sobu sa walk in garderoberom i izlazom na lođu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan u novogradnji, lepo sređen, funkcionalan, odvojena spavaća soba, zastakljena terasa, dvostrano orijentisan, cg po utrošku, video nadzor, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Struktura stana: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, predsoblje i terasa. Nov nameštaj i kompletna bela tehnika. Pet friendly! Kvalitet gradnje po najvišim premijum standardima, 4.sprat od 7, predivan pogled, dva lifta, termo i zvučna izolacija, prozori troslojna stakla,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux sre��en, potpuno name��ten stan, odvojena spava��a soba, parking mesto na otvorenom uz doplatu 50 eur, odli��an. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 6/10,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten MODERAN DVOSOBAN STAN površine 45m2, na odličnoj lokaciji u blizini Cara Dušana i Tone Hadžića, u naselju Adamovićevo naselje, koje se naslanja na Liman IV. Stan se nalazi na PRVOM SPRATU novije zgrade sa liftom i DVORIŠNO JE ORIJENTISAN, što pruža mir,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan na Zvezdari - sve novo, funkcionalan, uz mogućnost dodatne sobe Izdaje se ekskluzivan, potpuno nov dvosoban stan na odličnoj i mirnoj lokaciji na Zvezdari. Stan se nalazi u modernoj zgradi novije gradnje sa malim brojem stanova, kvalitetnom izolacijom i obezbeđenim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan stan u novoj gradnji, potpuno opremljen, lepo sređen, poseduje odvojenu spavaću sobu, postavljen je smart home sistem, grejanje po utrošku, zgrada pod video nadzorom. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 80.658 €, 44,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0 , 44,81m2(teasa ), podno grejanje, lift, III/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Ukoliko želite funkcionalnost, udobnost i toplinu porodičnog dana u mirnom okruženju, nudimo vam razne strukture stanova. Novogradnja, modernog dizajna, vrhunskih materijala i završne obrade.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 699 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan,opremljen potpuno novim nameštajem i belom tehnikom. Odlična lokacija. Strogi Centar. Potpuno renoviran, lepo sređen stan, kompletno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, podrum, video nadzor. Useljiv od 01. jula 2024. godine. Za više informacija i zakazivanje....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 91.938 € na 105.600 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 105.600 €, 44,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 91.938 €
15.04.2026 - 105.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora zadovoljava viši standard stanovanja. Objekat se gradi sa kompletnom dokumentacijom a u izgradnji se koriste najkvakitetniji materijali. Nalazi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 139.900 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 135.000 €, 44,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 140.000 €
08.05.2026 - 139.900 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajeo 2.0, lep, funkcionalan, svetao stan u kompleksu Sannyville, idealan za porodicu ili par koji želi komfor i moderan prostor. Stan se prodaje kompletno namešten sa tehnikom. Kuhinja je potpuno opremljena svim potrebnim uredjajima kao i posudjem. U blizini se nalaze prodavnice,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 2.0, podno grejanje, kamin, 1/6, lift, kompletno opremljen. Prodaje se kompletno opremljen stan u centru Zlatibora. Uknjižen je i po strukturi je dvosoban. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je podno,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 600 €, 44,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 650 €
24.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se 2.0 stan površine 44 m2 u novoizgrađenoj zgradi na Lekinom brdu. Stan se nalazi na 2. spratu objekta sa liftom, sve je potpuno novo, nekorišćeno i u besprekornom stanju - budući zakupac biće prvi stanar. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten jednoiposoban stan površine 44 m2 u blizini Đeram pijace, na Zvezdari. Stan se nalazi na prvom spratu novogradnje sa liftom i odmah je useljiv. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 650 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan 44 m2 u ulici Topaloviceva, Zvezdara, Beograd. Potpuno renoviran, sa svim novim stvarima i svim malim kucnim aparatima. Interfon, Video nadzor, lift, hodnjik, ulaz ispred zgrade Sprat 3, nije potkrovlje ima lift i terasu Ima jednu zasebnu sobu sa TV i novim francuskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 98148, IV/, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno opremljen stan u nedavno useljenoj novogradnji, nadomak Beogradskog dramskog pozorišta, brojnih marketa, prodavnica, stajališta gradskog prevoza.Stan ima video interfon,....