• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon do 70 m2 lift Zadnjih 7 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon do 70 m2 lift Zadnjih 7 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon do 70 m2 lift Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs interfon do 70 m2 lift zadnjih 7 dana" pronađeno 63 nekretnina - prosečna cena 975 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1200 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 1900 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 750 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari Košutnjak, nova VIP zgrada, četvorosoban stan .. / luksuzna zgrada, uredan ulaz, lift, termo fasada, funkcionalan svetao prostor pogodan i za pp, video interfon, elektro roletne, alu stolarija, viši plafoni, toplotne pumpe (grejanje i hlađenje), vpr/3, dvostran, hrast tarket,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 269.100 €, 69,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma komforan, svetao stan u održavanom stanju. Poseduje dnevno boravak, šankom odvojenu kuhinju sa ostavom, spavaću sobu, kupatilo, ostavu i dvorišno orijentisanu terasu sa lepim pogledom. Oko zgrade se nalazi parking za stanare, koji je pod rampom. Grejna kvadratura stana iznosi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.100 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na Voždovcu od 63 m2, Jove Ilića, preko puta Fon-a. Izdaje se kompletno opremljen najsavremenijom tehnikom i stvarima, kao i svim manjim aparatima i posuđem. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, predsoblja sa plakarima, toaleta, kuhinje i terase. Drugi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon do 70 m2 lift zadnjih 7 dana'
1.000 €
650 €
137.000 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 750 €, 70,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari Košutnjak, prostor pogodan za kancelarije u novoj VIP zgradi .. / luksuzna zgrada, uredan ulaz, termo fasada, lift, funkcionalan svetao prostor pogodan za pp, video interfon, elektro roletne, alu stolarija, viši plafoni, toplotne pumpe (grejanje i hlađenje), vpr/3, dvostran,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov i moderno opremljen stan, smešten na 1. spratu kvalitetne novogradnje. Stan je pažljivo uređen novim nameštajem i opremljen svim neophodnim kućnim aparatima, pružajući maksimalnu udobnost i funkcionalnost za savremen način života. Grejanje je podno na električni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je potpuno nov, u novogradnji na Voždovcu. Useljiv je odmah. Izdaje se kompletno opremljen najsavremenijom tehnikom i stvarima, kao i svim manjim aparatima i posuđem. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, predsoblja sa plakarima, toaleta, kuhinje i terase. Treći....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 01.06. Kontakt 064 11 32 100 GREJANJE - CG, sprat 4/, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 42847. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 59,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen i svetao poslovni prostor od 59 m2, smešten u mirnoj i održavanoj zgradi u Bloku 45 na Novom Beogradu. Izuzetno je funkcionalan i spreman za useljenje – bez ikakvih dodatnih ulaganja. Prostor se sastoji od: dve odvojene kancelarije, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 234.000 €, 58,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 56m², smešten na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade u jednoj od najtraženijih ulica na Vračaru – Sindjelićevoj. Stan je trostrano orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 238.500 €, 57,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 57m2( terasa 4m2), CG, IV/VII, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižena građevinska površina 57m2. U ponudi stan na izuzetnoj lokaciji, na granici između Zemuna i Novog Beograda, par minuta od Zemunskog keja. U neposrednoj blizini se nalazi vrtić, škola, market kao i pregršt....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo - Požeška 2.0, 56m2 (lođa 4m2), CG, lift, 7/8, telefon, interfon Izdaje se izuzetno čist, komforan, funkcionalan dvosoban stan, kompletno opremljen i namešten. Stan se nalazi u Požeškoj ulici, jugozapadno orijentisan (pogled ka Adi), gde je izuzetno tiho i bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 900 € na 1.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 900 €
18.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan, jako lepo i luksuzno sređen stan u novom stambeno-poslovom objektu Airport Garden. Potpuno je i kvalitetno opremljen Bosch tehnikom, Nolte kuhinjom, komforan, poseduje odvojenu spavaću sobu, svetao, jugoistično orijentisan. Podno i zidno grejanje je obezbeđeno pomoću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Potpuno je prazan, a poseduje open space sa izlazom na terasu, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Podno i zidno grejanje (bez radijatora) obezbeđeno je pomoću toplotnih pumpi. Stan ima pogled na unutrašnje dvorište....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje na odličnom mestu, blizu Voždovih kapija (10 minuta hoda do FON-a, 5 minuta do Saobraćajnog fakulteta). Zgrada je novije gradnje (2011. godina), odmah useljiva. Nameštaj u dnevnoj i spavaćoj sobi, kao i tehnička oprema, potpuno su novi i nekorišćeni. Za više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, komforan, odvojena spavaća soba, mala bašta koja pripada stanu, a u koju se može sići sa terase. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 215.000 €, 54,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Kalenić pijaca - Ljubostinjska 2.0, 54m2 (dve terase 10m2), 4/5, EG, interfon U ponudi za prodaju lep, dvosoban i funkcionalan stan na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijaće. Pozicioniran je na četvrtom spratu zgrade koja ima samo pet stanova (po jedan stan na spratu)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov dvosoban stan površine 54m2, smešten na visokom prizemlju novoizgrađene luksuzne zgrade na Dušanovcu. Stan je odmah useljiv i idealan za savremeni gradski život. Nekretnina je moderno dizajnirana i vrhunski opremljena, sa pažljivo biranim materijalima i detaljima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu naselja bez buke i sa puno zelenila, stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i trpezarija sa izlazom na lođu, spavaća soba i kupatilo. Stan je u izvornom stanju što omogućava....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan stan u novom stambeno-poslovnom objektu. Stan je potpuno prazan, ali postoji mogućnost dodatnog opremanja bez korekcije cene. Stan poseduje odvojenu spavaću sobu. Pogodan je kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Uz stan je moguće zakupiti i garažno mesto....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo održavan stan u Molerovoj ulici, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Stan je odmah useljiv i nalazi se u mirnom delu zgrade sa pogledom na dvorište, što pruža dodatni mir i privatnost. U blizini se nalaze osnovne i srednje škole, fakulteti, marketi,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

ĐERAM PIJACA, ZVEZDARA – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi izuzetno lep i komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji kod Đeram pijaca, u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Stan je kompletno namešten i opremljen, veoma svetao i funkcionalnog rasporeda,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 332.200 €, 73,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 73.64m2( terasa 3.64m2), EG, lift, I, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja na Voždovcu. Komforan 2.5 stan sa odvojenim spavaćim blokom, dva kupatila, velika terasa okrenuta suprotno od ulice što daje tišinu i mir trenucima odmora. Prelepa struktura stana, odvojen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep dvosoban stan u blizini bulevara Kralja Aleksandra. Stan se sastoji od velike dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, predsoblja, kupatila i terase. Mesečne režije 150eura. Zgrada poseduje lift, interfon i video nadzor na ulazu. Nalazi se u blizini više tramvajskih,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 199.800 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 50m2, terasa 4 m2, lift, TA, ostava, podrum, VPR/V,lift, telefon, interfon. Uknjiženo 50m2 Lokacija stana je iznad Požeške ulice, u mirnom, parkovskom okruženju, a u blizini su veće prodavnice, apoteka, vrtić, škola, stajalište gradskog javnog prevoza. Idealan za život, kako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u modernoj zgradi, potpuno opremljen, lepo sređen, poseduje dve spavaće sobe, cg po utrošku, video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 950 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Beograd na vodiIzdaje se potpuno nov, polunamešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na drugom spratu zgrade Metropolitan, sa delimičnim pogledom na centar grada i reku. Zgrada se nalazi u atraktivnoj oblasti Beograda na vodi, u blizini promenade,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 50,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u blizini Suda i Hrama Svetog Save, u Šumatovačkoj ulici. Prostor je površine 50m², po strukturi 3.0 soban, smešten na visokom prizemlju kvalitetne starogradnje. Poslovni prostor je odmah useljiv i pogodan za različite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, dvorišno orijentisan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 8/8, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, etažno grejanje. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Etažno, sprat 4/4, LIFT, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanija, 700 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Kontak 064 11 32 100 GREJANJE - CG, sprat 1/7, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43298. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/4,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 45 m2, smešten na 4. spratu moderne zgrade sa liftom u centralnom delu naselja Stepa Stepanović, u ulici Generala Štefanika.Stan je kompletno namešten i odlično opremljen, sveže okrečen i odmah useljiv. Funkcionalnog je rasporeda....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan u novogradnji, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, južno orijentisan, bez buke. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/5, LIFT,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar - Južni Bulevar - 2.0 Lux stan sa garažnim mestom Cena: 800 eura mesečno + mogućnost zakupa garažnog mesta (100 eura) Depozit: Jedna mesečna zakupnina Izdaje se na duži vremenski periodLokacija: Vračar, Kneza StracimiraKvadratura: 45 m2Broj soba: 2.0Sprat: 1 od 7Tip objekta:....