• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan zadnjih 7 dana" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 2.421 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • lođa
    • interfon
    • lift
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.200 €, 112,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan četvorosoban porodični stan od 112 m2 u mirnom i atraktivnom delu Dorćola. Stan je potpuno nov, moderno opremljen i odmah useljiv. Sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, od kojih je jedna master sa sopstvenim kupatilom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 525.000 €, 113,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se retka dragocenost na tržištu nekretnina – autentičan salonski stan na samom početku Braničevske ulice, u renoviranoj zgradi pod zaštitom spomenika kulture. Ovaj stan predstavlja savršen spoj istorijskog prestiža i besprekornog modernog inženjeringa. - Kompletna rekonstrukcija:....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 188.700 €, 59,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

**EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZAN PORODIČNI STAN NA BANOVOM BRDU** U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Banovom Brdu. Nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, praktičnog rasporeda i odlične lokacije, savršena kako za porodičan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs ekskluzivan zadnjih 7 dana'
244.101 €
260.000 €
1.600 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan na Zvezdari - sve novo, funkcionalan, uz mogućnost dodatne sobe Izdaje se ekskluzivan, potpuno nov dvosoban stan na odličnoj i mirnoj lokaciji na Zvezdari. Stan se nalazi u modernoj zgradi novije gradnje sa malim brojem stanova, kvalitetnom izolacijom i obezbeđenim....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 385.000 €, 247,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi jedinstvena luksuzna vila na 40 minuta od centra Beograda, smeštena na obroncima šumovitog Kosmaja savršen spoj moderne arhitekture, prirodnog okruženja i vrhunskog komfora. Ova moderna kuća projektovana je po najvišim savremenim standardima, uz korišćenje pažljivo biranih....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 300.000 €, 260,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Duvaništu(Duvanište)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Duvanište u Nišu na placu od 3,37ara. Sastoji se od PO+PR+1+PK u osnovi 102kvm. 1.PODRUM-dve prostorije, predviđeno da služi kao vešernica. 2.PRIZEMLJE-se sastoji od zajedničkog ulaznog hodnika, sobe i stepeništa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 360.000 € na 350.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 360.000 €
17.05.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA – SALONSKI STAN NA SLAVIJI U ponudi je izuzetno kvalitetan i funkcionalan salonski stan, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Slaviji. Idealan za porodično stanovanje ili kao investicija. Osnovne karakteristike: Površina: 80 m² Cena: 360.000 €....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 136.500 €, 34,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 34,33m2 terasa, podno grejanje, lift, II/IV. Mogućnost kupovine parking mesta.Građevinska dozvola Nova luksuzna stambena zgrada na Voždovcu – useljenje decembar 2027. U ponudi su modean stano vrhunskog kvaliteta smešteni u ulici Braće Kovač, u samom srcu Voždovca – lokaciji koja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 570.000 €, 119,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127122, klima, uknjižen, nov luks, parking. PRODAJA LUKSUZNOG SALONA LEPOTE – BEOGRAD NA VODINa prodaju ekskluzivan, potpuno razrađen salon lepote u prestižnoj lokaciji Beograd na vodi, jedan od najpoznatijih i najprepoznatljivijih salona u regionu.Osnovne informacije:Površina:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.700 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN 4.0 STAN – ELIXIR GARDEN, NOVOGRADNJA, 100m² Izdaje se ekskluzivan četvorosoban stan u prestižnom kompleksu Elixir Garden. Stan se nalazi na 8/9 spratu i pruža prelep pogled na miran, uređen atrijum. Po strukturi je 4.0, površine 100m², i sastoji se od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 489.760 €, 73,00 m2 cca 6710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam nekretninu koja spaja vrhunsku poziciju, savremen komfor i ekskluzivan pogled koji ostavlja bez daha. Stan je projektovan sa akcentom na funkcionalnost, eleganciju i maksimalan osećaj prostora. Odlikuju ga prostran dnevni boravak ispunjen prirodnim svetlom, moderno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 680.000 €, 112,00 m2 cca 6070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je ekskluzivan stan u zgradi BW Terra, smešten u samom centru prestižnog kompleksa Beograd na vodi, jedne od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija za život i investiranje u Beogradu. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj luksuza, funkcionalnosti i savremenog dizajna,....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 117,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVAN STAN ZA IZDAVANJE – VRAČAR U ponudi je prostran i izuzetno funkcionalan stan za izdavanje u jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – u samom srcu Vračara, u mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan ima 117 m² i nalazi se na četvrtom spratu od ukupno šest u urednoj zgradi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 515.000 €, 530,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad – Telep. EKSKLUZIVNA I HITNA PRODAJA - RETKO NA TRŽIŠTU !!! Na prodaju novija kuća od 270m2 sa poslovnom zgradom od 260m2, na placu površine 641m2, fronta oko 16m. Poseduje kolski ulaz, ispred kuće ima 3 parking mesta, a u dvorište može stati još 3 vozila. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Medaković, 3.500 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac - luksuzna kuća sa bazenom, 400 m2, dvorište 750 m2 Izdaje se izuzetna luksuzna kuća na Voždovcu, površine 400 m2, sa uređenim dvorištem od 750 m2, namenjena za visok nivo komfora i privatnosti. Kuća raspolaže prostranim dnevnim boravkom i potpuno opremljenom kuhinjom za....