• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan Oglasi objavljeni od po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan Oglasi objavljeni od po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BISTRICA, 772.500 €, 194,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Prostran petosoban stan od 194 m² sa teretanom, saunom i velikom garažom – izuzetna ponuda na odličnoj lokaciji Na prodaju je ekskluzivan, izuzetno komforan petosoban stan površine 194 m², idealan za veće porodice ili za one koji žele vrhunski komfor u svakodnevnom životu. Nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 9.000 €, 500,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2022.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan kancelarijski prostor na četiri nivoa u predratnoj zgradi salonskog tipa. Poslovni prostor je kompletno renoviran i opremljen za potrebe kancelarija. Poseduje mokre čvorove, kuhinje, otvorene kancelarijske prostore, manje kancelarije, prijemni hol, lokal ka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 191.700 €, 106,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna zgrada u izgradnji na top lokaciji u okolini Cara Dusana.Odličan 4,0 stan savrsenog rasporeda 1.sprat.Miran porodični kraj nadomak svih gradskih desavanja,blizina Limana,Sajma, Medicinskog Farmaceutskog i ostalih fakulteta,klinickog centra,Dunava Obezbedjen parking....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 6.000 €, 362,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2024.,

www.indomio.rs

Vračar, Slavija - Kneginje Zorke lokal, 362m2, PR+I+II, EG Izdaje se ekskluzivan lokal na prestižnoj lokaciji u centru Vračara. Idealan je za različite poslovne delatnosti. Prostire se na tri nivoa, ukupne površine 362m2, što omogućava fleksibilnost u uređenju prostora i prilagođavanju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.000 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan, DELUXE stan, BEOGRAD NA VODI - zgrada Parkview, poslovno-stambeni kompleks koji će biti centar interesovanja, prestižna lokacija, obilje zelenila i parkova, potpuno nov stan, funkcionalan, klimatizovan, kompletno i detaljno luksuzno opremljen i sređen, odvojena spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 294.000 €, 91,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj ekskluzivan stambeni objekat nalazi u najlepšem delu Vračara, blizini Mileševske ulice. Stanovi će biti opremljeni po najvišim arhitektonskim i tehnološkim standardima koji će ispunititi sve zahteve čoveka modernog življenja. Zgrada je u blizini vrtića i škola, i kao takva je....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 430.000 €, 2600,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Građevinski Plac 2600m Čardak Sonje Marinković Za Investitore Lokacija: Čardak (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena: Porodično stanovanje Površina zemljišta: 2600m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja, Voda, Gas, Telefon Tekst oglasa Ekskluzivna Prodaja 063518546....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 229.000 €, 136,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna kuća na najvišoj tački naselja! Panoramski pogled, privatan bazen (7x4m) i plac od 10 ari! Posebne pogodnosti: Kuća poseduje 136 m² + potkrovlje od 55 m² iskoristive površine - idealno za dodatne sadržaje, radni prostor ili gostinski deo. Struktura: - dnevni boravak sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.000 €, 177,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan duplex stan na prestižnoj lokaciji Neimar, koji odiše luksuzom i elegancijom, prostire se na dve etaže i nudi vrhunski komfor. donji nivo čini prostran open space koncept sa obiljem prirodne svetlosti i izlazom na nestvarno lepu impoznatnu terasu u staklu koja se proteže....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.100 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Hala Pionir - Dragoslava Srejovića 3.0, 67m2 (terasa 3m2), 8/10, CG sa kalorimetrima, tri inverter klime, dva lifta, garaža Palata Vizantija- panoramski pogled - garaža - novogradnja - neuseljavan U jednom od najekskluzivnijih rezidencijalnih kompleksa u centru Beograda,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs ekskluzivan (605)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.