• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat do 120 m2 Najno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat do 120 m2 Najno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat do 120 m2 Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat do 120 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.199 €, 121,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan, lux salonac od 121 m2 u strogoj zoni centra, u blizini Hotela Moskva. Stan se nalazi na 1. spratu i dvostrano je orijentisan. Raspored: prostran dnevni boravak, potpuno opremljena kuhinja, četiri odvojene sobe, dva kupatila i balkon. Stan je nenamešten, ali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 113,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan i izuzetno komforan stan u elitnom i mirnom delu Dedinja, u ulici Slavka Ćuruvije. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa malim brojem stambenih jedinica, u moderno projektovanom objektu spratnosti P+3, sa privatnim dvorištem i bazenom namenjenim isključivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 191.700 €, 106,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna zgrada u izgradnji na top lokaciji u okolini Cara Dusana.Odličan 4,0 stan savrsenog rasporeda 1.sprat.Miran porodični kraj nadomak svih gradskih desavanja,blizina Limana,Sajma, Medicinskog Farmaceutskog i ostalih fakulteta,klinickog centra,Dunava Obezbedjen parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 583.888 €, 118,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

BW Victoria je nova ekskluzivna zgrada na samoj obali reke sa direktnim pristupom Sava Promenadi, kao i različitim kulturnim i rekreativnim sadržajima. Svaki stan u zgradi BW Victoria ističe se dizajnom enterijera i završnom obradom najvišeg kvaliteta. Višeslojni drveni parket pokriva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 667.888 €, 118,00 m2 cca 5660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 291.400 €, 124,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

URBANA VILA POPOVICA — TRI LUX STANA ZA KUPCE KOJI IGRAJU NA NEXT LEVELVisina plafona 3.10 m. Orahovina. Antracit aluminijum. Panoramski pogled. Krovne terase. Master zone. Premium lifestyle.Ovo nisu obični stanovi - ovo je high-end living na Popovici, za kupce koji žele....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 345.000 €, 124,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan na Voždovcu - luksuz, komfor i savršena lokacija! U ponudi je izuzetno prostran stan u mirnom delu Voždovca, idealan za porodičan život. Ovaj elegantan dom na prvom spratu nudi savršenu kombinaciju funkcionalnosti i udobnosti. Stan obuhvata prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.300 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan nov trosoban stan sa garažom - Lekino brdo, 74,3 m2, 1.300 EURIzdaje se nov, luksuzno opremljen trosoban stan površine 74,3 m2, smešten na prvom spratu tek useljene zgrade novogradnje na Lekinom brdu. Stan je projektovan i opremljen po principu custom made, sa pažljivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 318.200 €, 74,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan 74m2-vrhunska novogradnja-premium oprema U ponudi je elegantan stan površine 74m2 na prvom spratu,u objektu koji se gradi po visokim standardima moderne stanogradnje na Crvenom krstu. Stan se izdvaja vrhunskim materijalima i pažljivo biranom opremom. -sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 144.900 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVAN STAN U IZGRADNJI- BATAJNICA CENTAR -69 m² U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u manjem, ekskluzivnom objektu u srcu Batajnice, na lokaciji koja pruža mir, privatnost i odličnu povezanost sa gradom. Stan se nalazi na 1. spratu i prostire se na 69 m², sa idealnim....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat do 120 m2 (36)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>