• GoHome Professional
www.indomio.rs bazen - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs bazen - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs bazen

  • Za upit "www.indomio.rs bazen" pronađeno 1 248 nekretnina - prosečna cena 1.799 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118530, II/, nov luks, ulaz mermerni. Prodaje se četvorosoban stan u ulici Milisava Djurovica na Vozdovcu na drugom spratu sa parking mestom oznaka broj 6 u garaži na prvom spratu. Vlasnik je suinvestitor,ima građevinsku dozvolu I ugovor o suinvestiranju,treba da se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 460.000 €, 85,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vojislava Ilića, odlična lokacija. XENON pametna zgrada, 85+90m2- grejna površina stana i dvorišna terasa.Zgrada ima dva lifta, redovno se održava.U okviru objetapostoji SPA centar sa bazenom i celokupnim pratećim sadržajem. Troiposoban, na prvom spratu od ukupno osam. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 360.500 €, 220,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Prelepa stambena nekretnina u ponudi nalazi se u samom srcu Starog Slankamena, na placu površine 3,76 ari (376 m²), sa izuzetnom pozicijom između dve ulice i svega deset metara od obale Dunava. Objekat predstavlja pažljivo uređen i potpuno opremljen kompleks koji objedinjuje komfor....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 545.000 €, 380,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam kuću u Inđiji, na top lokaciji, u centru. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i dve garaže. U potkrovlju su tri spvaće sobe, kupatilo, garderober i terasa. U podrumu su tri prostorije za stanovanje, kotlarnica i kuhinja, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban komforan stan od 60m2. Poseduje dve spavaće sobe, terasu, dnevnu sobu, trpezariju , kuhinju, kupatilo. Nalazi se u glavnoj ulici u novoj zgradi u dvorištu tako da je odličan za odmor a dobro povezan sa gradskim prevozom. Optički internet. Trenutno je grejanje na....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 319.500 €, 164,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencija za nekretnine Winner upisana u Registar posrednika br.612, oglašava prodaju; Fantastična porodična kuća izgrađena od izuzetno kvalitetnih materijala, podno grejanje, ALU stolarija, unutrašnja stolarija od punog drveta ručno rađena, zidani kamin, prvoklasna sanitarija i keramika,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 690.000 €, 183,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličnu kuću novije gradnje, koja se nalazi na Veterničkoj rampi. Kuća je potpuno nova i opremljena najkvalitetnijim nameštajem i elementima. Keramika i oprema najvišeg kvaliteta Nalazi se na uređenom placu površine 320m2, dok je sam objekat neto površine....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 980.000 €, 151,00 m2 cca 6490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

MODERNA BRVNARA Su+Pr 151m Fruška gora Popovica plac1800m Lokacija: Popovica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Popovica Kvadratura: 151m2 Površina zemljišta: 1800m2 Broj soba: 4 sobe Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Dodatne informacije....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 385.000 €, 220,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Zamislite kuću koja je više od doma – ovo je život iz snova, gde se jutarnja magla stapa sa zlatom sunca, a pogled se prostire u beskonačnost. Na uzvišenju u u hladovini, sa 220 m² luksuza na prizemlju i spratu, ova kuća je prava filmska scena – elegantna, topla i savršeno funkcionalna.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 325.280 €, 104,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlično locirana kuća u Veterniku u blizini škole. Bez većih ulaganja. Kuća ima tri stambene jedinice, pored centralne kuće ima objekat - spratni sa garsonjerom i jednoiposobnim stanom. Prostrano dvorište sa mogućnošću gradnje bazena. Topla preporuka. .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 480.000 €, 6000,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

GRADJEVINSKI plac 5933m Popovica- Paragovo Slavujeva ulica Lokacija: Paragovo (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena: Porodično stanovanje Površina zemljišta: 5933m2 Put do placa: Tucanik Dodatne informacije Struja, Voda Tekst oglasa 063518546 EKSKLUZIVNA PRODAJA - ZA INVESTITORE....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 5.500 €, 450,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji na Dedinju, u mirnoj ulici bez saobraćaja, izdaje se vertikala porodične kuće sa prelepim, prostranim dvorištem koje pruža potpunu privatnost i mir. Kuća ima četiri nivoa i odlikuje se izuzetno funkcionalnim rasporedom prostorija. Na prizemlju se nalaze prostran....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 295.000 €, 167,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma lepa kuća površine 167 m2, kompletno opremljena, za pravo uživanje i ko voli život u prirodi, miru i tišini. Idealna je za život, a i za rentiranje. Kuća je neobičnog oblika, dnevni boravak bez plafona, u etno stilu, koji se nalazi u prizemnom delu kuće. U dnevnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 161.000 €, 46,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU LUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAH EKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM PROSTORIMA LIČNI KAFE RESTORAN, BAZEN I PARK NA KROVU ZGRADE ZA VLASNIKE PENTHAUSA NA ZADNJOJ ETAŽI MERMERNA FASADA SA UNUTRAŠNJIM ITALIJANSKIM ENTERIJEROM I EKSTERIJEROM....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 620.000 €, 320,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

Imamo priliku da vam ponudimo dve atraktivne kuće u Sopotu na izuzetnoj lokaciji. Sa placa se pruža panormanski pogled na Kosmaj preko južne strane, a na severnoj se vidi Avala. Prilaz je sa magistralnog asfaltnog puta, a kuće su izgrađene u gornjem delu placa. Svaki plac je oko 20....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 500.000 €, 118,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prelepa kuća na super lokaciji, građena sa visoko kvalitetnim materijalima.Ima spoljnu i podnu izolaciju, aluminijumsku stolariju sa komarnicima, roletne i matirana stakla.Grejanje je na norveške radijatore sa digitalnim upravljanjem za svaki radijator zasebno. Kuća ima i dimnjak....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, 4.500 €, 800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kuća kod Pravnog i Ekonomskog fakulteta. Površina kuće je 800 m2 i ima plac oko 14 ari. Kuća se sastoji iz prizemlja i sprata. U prizemlju ima četiri stana od 25m2 i jedan stan od 300m2, a na spratu ima sedam stanova od 25m2 do 55m2. Stanovi su opremljeni nameštajem i električnim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 2.300 €, 230,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.indomio.rs

Spa Centar, salon lepote, bazen, sauna, teretana .. / novogradnja u Todora Dukina, lokal od 230m2 u dva nivoa, zaseban ulaz, izlog, visoki plafoni, alu stolarija, posebna ventilacija, SPA CENTAR, bazen, sauna, teretana, frizerski salon, salon lepote, solarijum, pedikir, manikir, više....

 
 
 
  Stan, KAC, 236.900 €, 241,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji ulica je mirna, uređena, izolovana od bukeć Na placu pomoćni objekat koji je u funkciji dvosobnog stana ( kuhinja, dn. soba, spavaca soba, kupatilo). Kuća je u tri nivoa prizemlje : trenutno poslovni prostor. prvi sprat: dn.soba, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 470.000 €, 96,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Lux, 96m2, 3.0,na veoma traženoj lokaciji dvostran, svetao,,moderan, funkcionalan i komotan sa velikim pravilnim prostorijama. Stan je, pogodan za život i za razne poslovne delatnosti, kancelarije, kozmetičke salone, medicinske, stomatološke i fizio usluge. masaže,. Odlično saobraćajno....

 
 
 
  Kuća, MEĐULUŽJE, 530.000 €, 234,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Šfra: K768 Na prodaju je jedinstvena luksuzna potpuno nameštena kuća površine 234 m² sa, čak, 73 ara savršeno uređenog placa, smeštena u mirnom okruženju Granica. Ovo imanje predstavlja oazu luksuza, intime i prirodne harmonije, idealno za one koji žele da uživaju u udobnosti i raskoši,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 181.500 €, 49,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADULUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAHEKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM PROSTORIMALIČNI KAFE RESTORAN, BAZEN I  PARK NA KROVU ZGRADE ZA VLASNIKE PENTHAUSA NA ZADNJOJ ETAŽIMERMERNA FASADA  SA UNUTRAŠNJIM ITALIJANSKIM....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 160.000 €, 96,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća sa bazenom u Rakovcu sa pogledom na Novi Sad. Ispred kuće se nalazi bazen od 20m2. Kuća je povezana na gradsku vodu i kanalizaciju, grejanje je na drva, inverter klimu i takođe može da se uvede grejanje na gas. Iza kuće je ozidan roštilj i postoji pomoćni objekat od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 208.500 €, 74,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Odličan duplex u Temerinskoj ulici, u novoj zgradi. Za razliku od standardnih stanova koji su samo za stanovanje, ovaj Duplex je Idealan i planiran za California Mini Hostel, Stan na Dan, ili Rentiranje Apartmana: Uradjeno u California Stilu sa Klima Uredjajem, mini bazenom, i mogucnost....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 260.000 €, 168,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Mali Radanovac, prodaje se četvorosobna porodična kuća na tri nivoa sa površine 168kvm, na parceli veličine od 647kvm. Kuća je građene od čvrstog materijala i komplet renovirana 2025 godine. Kuća od prostorija poseduje : dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 170.000 €, 324,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju – prostrana kuća u Batajnici sa velikim placem. Ukupna površina placa: 8.25 ari Prodaje se velika porodična kuća na tri nivoa u mirnom delu Batajnice, idealna za višečlanu porodicu ili kombinaciju stanovanja i poslovanja. Prizemlje je potpuno useljivo i sadrži dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.840 €, 28,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2023.,

www.indomio.rs

Vrnjačka banja - Bulevar srpskih ratnika 1.0, mereno 30m2, a uknjižen na 28m2 (terasa), 1/4, EG, lift, interfon, parking Luksuzan apartman u sklopu apart hotela, lociran na najlepšem mestu Vrnjačke banje, na vrhu šetališta preko puta olimpijskog bazena, u blizini borove šume i lekovitog....

 
 
 
  Kuća, KAC, 515.000 €, 420,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

PRODAJA LUXUZNE KUĆE U SAMOM CENTRU KAĆA. Nalazi se u neposrednoj blizu škola,vrtić i sportski centar Hram. Savrsenog rasporeda isprojektovana perfektno, da u svakom segmentu odiše komforom, počev od dnevnog boravka i trpezarijskog dela , preko spavaćih soba do pomocnih prostorija....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 69.500 €, 148,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična kuća u centru Nadalja na velikom placu od 3309 m2. Kuća je salonskog tipa sa ulične strane, a u dvorišnom delu je potpuno renovirana i odmah useljiva. Kuća ima kuhinju sa trpezarijom, sobu, kupatilo, ostavu i terasu koji su renovirani, a u drugom delu kuće se nalaze....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 95.850 €, 71,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj stan sa dve spavaće sobe , se nalazi u naselju Eco Green , u Mladenovcu , 25.Maj , u na I spratu zgrade koja će biti završena krajem 2025.godine. Toplotna pumpa kao način grejanja/hlađenja ,na podovima parketi, kupatilo i kuhinja sa uvoznom keramikom ( može da se bira od 3 ponuđene),....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 71.990 €, 31,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa, parking Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na visokom prizemlju kvalitetne novogradnje. Odlikuje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 61.000 €, 39,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor, 1 kilometar od centra u novoj zgradi, trosoban stan u prizemlju. Hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevna i spavaća soba, spavaća soba na galeriji. Moguć smeštaj 6 osoba. TA grejanje, upotreba spoljašnjeg i unutrašnjeg bazena, saune, teretane i SPA centra (mesečno....

 
 
 
  Kuća, VALJEVO, 400.000 €, 551,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2023.,

www.indomio.rs

lux kuća u Divcima na oko 10-ak kilometara od Valjeva i blizu autobuskog stajališta i stanice i pruge voza Beograd-Bar, preko puta sportskog aerodroma Divci. U blizini škola, prodavnice, pekare, do kuće asvalt, trofazna struja, gradska voda, septička jama. osnova kuce je 270m2 Sastoji....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 88.000 €, 2028,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište izvan građevisnkog područja, 2028 m2, Čortanovci. Odličan plac sa specifičnim pogledom na sve više popularnoj lokaciji. Zemljiste je ograđeno, dovedeni su struja, gas i voda. Takođe je asfaltiran put do placa. Izdata je građevinska dozvola i uradjen je projekat....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 103.000 €, 33,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju apartman u luksuznom hotelskom kompleksu, površine 33m², koji se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, što omogućava lagan pristup svim sadržajima i uživanje u mirnoj, prijatnoj atmosferi. Hotelski kompleks sadrži: wellness centar, bazen i restoran. Apartman se prodaje....

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 390.000 €, 361,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju: Porodična kuća mir, komfor i kvalitetan život. Kuća je uknjižena, zemljište gradskograđevinsko. Prodaje se prostrana porodična kuća idealna za miran i udoban život. Smeštena u mirnom naselju, ova kuća nudi sve što je potrebno za komforan porodični dom. Kuća se nalazi na....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 102.000 €, 3400,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: P745 Na prodaju je atraktivan plac površine 34 ari, smešten na popularnoj lokaciji podno Kosmaja u Rogači. Plac je idealan za izgradnju porodične kuće ili vikend objekta, sa odličnim pristupom i svim potrebnim infrastrukturnim uslovima. Plac ima asfaltni prilaz, struju i gradsku....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.500 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2023.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO LUX NAMEŠTEN KLIMATIZOVAN STAN U NOVOJ ZGRADI SA NOVIM NAMEŠTAJEM, BAZENOM I GARAŽOM 3 spavace sobe 2 kupatila 3 garaza mesta 2 terase Bazen Ostava plus od 12m2 Grejanje je na gas ili inverter klime Video nadzor, haus majstor, obezbeđenje STAN JE USELJIV OD 15.04.2023.....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 76.000 €, 7600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2022.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo plac iz jednog dela na odličnoj lokaciji duž asvaltnog puta. Ravan, ima iskopan bunar dubine 180m za buduće navodnjavanje i toplotne pumpe za grejanje i hlađenje budućeg objekta. Građevinska je parcela i postoji projekat za kuću, okućnicu,i pripadajuće....