• GoHome Professional
www.indomio.rs bazen - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • www.indomio.rs bazen - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs bazen

  • Za upit "www.indomio.rs bazen" pronađeno 1 248 nekretnina - prosečna cena 1.799 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • ekskluzivan
    • klima
    • 1.sprat
    • 2.sprat
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, 690.100 €, 182,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

U srcu porodičnog naselja, sakrivena iza diskretne fasade, nalazi se kuća koja pomera granice savremenog stanovanja. Projektovana od strane Modena Art Studia, ova nekretnina predstavlja sintezu estetike, funkcije i luksuza. U prizemlju se otvara impresivan open space dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 330.000 €, 360,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća građena u tri etaže sa apartmanom koji ima odvojen sopstveni ulaz.U suterenu se nalazi luksuzni wellness prostor koji uključuje saunu ,bazen i teretanu. U prizemlju je smešten dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo i kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na dvorišnu terasu.U....

 
 
 
  Stan, VINIK, 141.700 €, 122,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u modernoj novogradnji prilagođenoj savremenim zahtevima porodice na Panteleju. Površine je 54,7m2+67m2 terase, nalazi se na IV spratu u zgradi spratnosti sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 3.500 €, 360,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Medaković naselja, u porodičnoj zoni, u ulici Svetozara Radojčića, nalazi se ova raskošna vila.U blizini su škola, vrtić, marketi kao i svi ostali neophodni sadržaji. Saobraćajna veza sa ostalim delovima grada je odlična. Vila je kvalitetno i moderno opremljena. Sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 1.400.000 €, 1243,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se, na oko 14km udaljeno od Kragujevca, etno selo u radu, i sa potencijalom, koje se prostire na 4ha zemljišta. Etno selo uključuje: staru renoviranu kuću površine 120m2, restoran sa kapacitetom 120-130 unutrašnjih mesta i terasama, dva bazena sa 120 ležaljki, apartman sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 460 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivana garsonjera 30m² u prestižnom kompleksu Planet Residence – 9. sprat! Savremen dizajn & maksimalna udobnost Recepcija & obezbeđenje 24/7 Spa-Bazen-Teretana Podzemna garaža (opciono) Privatno dvorište samo za stanare Dnevna soba + kuhinja | Kupatilo | Terasa Agencijska....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 249.000 €, 99,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzna kuća završena 2024. godine, građena po najvišim standardima za život, ali je i odlična investicija za izdavanje i potencijalnu zaradu. Kuća poseduje aluminijumsku stolariju, krovnu građu najvišeg kvaliteta, koja garantuje otpornost i dugovečnost. Ugrađena je....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 257.500 €, 81,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sremski Karlovci, kuća 81m², plac 2.766m²++|++ Prelepa kuća u Sremskim Karlovcima. Uvučena od glavnog puta na mirnom mestu sa pogledom na Dunav. Kvalitetno sagrađena, prirodni materijali, drvena stolarija, fasadna cigla, krov od trske.. U prizemlju pod od opeke, na spratu brodski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 461.888 €, 95,00 m2 cca 4860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam stan u premium zgradi BW Lena, koja se nalazi na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – uz reku, park i sadržaje koji život čine jednostavnijim i prijatnijim. U neposrednoj blizini su reka Sava, Promenada, Galerija, budući Gastro pijac, škola, ali i pešački most....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 86.500 €, 109,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična kuće blizu centra Turije i blizu kanala DTD sa velikim placem od 2448 m2. Na parceli postoje dve kuće, od kojih je jedna do ulice potpuno renovirana i u kojoj se trenutno živi. Kuća ima tri sobe do ulice, trpezariju sa kuhinjom i ostavu, kao i veliko kupatilo. Kuća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 185.000 €, 44,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 44 m2, PR/4, CG, podeljen na dva apartmana, klima, internet, sauna, đakuzi, bazen, akvarijum, KTV Stan se nalazi u najlepšem, mirnom delu ulice Svetozara Markovića, između Njegoševe i Krunske. Ova epicentralna lokacija je infrastrukturno kompletno razvijena, pa se sve što je....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Senjak, 5.000 €, 375,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac, Senjak - Sanje Živanovića kuća, 6.0, 375m2 (terasa 32m2), PO+PR+I+II, EG, plac 894m2, telefon, interfon, podrum, dve garaže, struja, voda, kanalizacija, asfalt. Izdaje se kuća na Senjaku sa izuzetno lepo uređenim vrtom i dvorištem u blizini francuskog vrtića i engleske....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 52.500 €, 36,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno atraktivna garsonjera površine 36 m², smeštena u luksuznoj i savremeno projektovanoj zgradi sa bazenom na raspolaganju stanarima. Stan je kompletno namešten kvalitetnim nameštajem i tehnikom, pažljivo biranim do poslednjeg detalja, i spreman za useljenje bez ikakvih....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 2.000 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Lux, nova, nameštena kuća sa bazenom++|++Kuća se nalazi u Sremskoj Kamenici, naselje gde se trenutno grade nove kuce i urbane vile. Bazen i baštenski nameštaj u dvorištu. Po strukturi dvojna. Novogradnja, useljiva odmah. Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dva kupatila,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 63.000 € na 65.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 38,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 67.600 €
18.01.2026 - 63.500 €
30.01.2026 - 61.000 €
03.04.2026 - 63.000 €
10.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo 1,5 stan od vlasnika. Udaljen 3 km od jezera u mirnom okruženju. Stan je delimično opremljen i odmah useljiv. Najkvalitetniji materijali, počev od vrata, sanitarija do roletni na daljinsko upravljanje. Stan se vodi kao vpr, ali je visina prvog sprata. Bazen i spa se uskoro....

 
 
 
 
-41%

Promena cene sa 1.700 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 1.000 €, 200,00 m2 cca 5 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.700 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kuća kao poslovni prostor, na atraktivnoj lokaciji, na Viniku. Izdaje se nenamešten. Površina prostora je 200m2. Sastoji se od pet prostorija, dva kupatila, jednog toaleta i dve terase. Pregradni zidovi mogu se rušiti u zavisnosti od potrebe zakupca. Grejanje je na struju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, IRIG, 412.000 €, 97,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

- centralni deo Vrdnika, 1.8km od hotela "Termal" - kompletno i kvalitetno opremljen restoran - prostrana kuhinja - 97m2, uknjižen 1/1, bez tereta - nova i moderna zgrada sa svojom recepcijom - u izgradnji spa i teretana odmah pored zgrade - bazen u dvorištu zgrade PDV i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 400 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje nameštenog trosobnog stana koji se nalazi na spratu kuće. Grejanje na gas, poseban gasni kotao samo za taj deo kuće i strujomer. Upotreba dvorišta, bazen, roštilj, letnjikovac Jedno parking mesto u dvorištu. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 76,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.indomio.rs

Prelepa kuca sa bazenom na četiri kilometra od grada. Radi se o starijem objektu koji je u dobrom stanju i poseduje dve spavace sobe, kuhinje, dnevnog boravka i kupatila. Odrađena je nova struja, grejanje je na peći za čvrsta goriva.Voda je bunarska, sengrup. Na jednom delu kuće je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 357.888 €, 62,00 m2 cca 5770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam stan u premium zgradi BW Hudson, koja se nalazi na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – uz reku, park i sadržaje koji život čine jednostavnijim i prijatnijim. U neposrednoj blizini su Galerija, budući Gastro pijac, škola, ali i pešački most koji vodi ka Novom....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 105.900 €, 71,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Stan, IRIG, 77.900 €, 41,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Direktna prodaja bez provizije. Vrdnik Residence se nalazi u širem centru Vrdnika na padinama Fruške Gore, okružen vinogradima, manastirima i termalnim izvorima, na oko 180m od Olimpijskog bazena i manje od 1 km od hotela Fruške Terme koji je simbol razvoja turizma u Vrdniku. Pozicija....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 59.578 €, 35,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

EOL kompleks je pravo mesto za Vas! Investitor na ovom projektu je biser Sokobanje - Hotel SUNCE, tako da je planiran kompleks premium kvaliteta sa dosta pratećeg sadržaja u vidu otvorenog bazena, mobilijara za decu, restorana, i preko 200 apartmana raznih kvadratura. Upoznajte našu....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 54.500 €, 32,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MAJUR, 280 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu – komfor, kvalitet i dodatne pogodnosti Izdaje se moderan i funkcionalan stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinu, u mirnom i urbanom okruženju, sa odličnom povezanošću sa centrom grada i svim neophodnim sadržajima u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.300 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan nov trosoban stan sa garažom - Lekino brdo, 74,3 m2, 1.300 EURIzdaje se nov, luksuzno opremljen trosoban stan površine 74,3 m2, smešten na prvom spratu tek useljene zgrade novogradnje na Lekinom brdu. Stan je projektovan i opremljen po principu custom made, sa pažljivo....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, 3.500 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu grada, nalazi se luksuzna kuća površine 400 m sa dvorištem od 750 m. Kuća ima prostrani dnevni boravak i potpuno opremljenu kuhinju sa kapacitetom za 12 osoba, vinskim regalom za 70 boca, mikrotalasnom pećnicom, tosterom, inox posuđem i ostalim kuhinjskim aparatima.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠABAC, 750.000 €, 170,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivno turističko domaćinstvo u Predvorici, nadomak Šapca, idealno za razvoj uspešnog biznisa u turizmu ili kao privatna oaza za uživanje. Imanje se prostire na čak 176 ari placa, kategaorizovano sa četiri zvezdice, pružajući savršen spoj prirode, privatnosti i komfora.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 750.000 €, 195,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo ekskluzivnu nekretninu. Kuća 195m2 (tri terase) pr + I + II, gas/kotao, ktv, internet, interfon, podrum, parking, garaža. Plac 1ar. Kuća je prostrana i svetla, na vrhunskoj lokaciji sa jedinstvenim pogledom na Košutnjak. Po svojoj lokaciji, orijentaciji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.500 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan sa 2 spavace sobe u prestiznom kompleksu SKYLINE, najluksuznijem projketu na trzistu nekretnina. Uzdižući se na raskršću novog i starog Beograda, između reke Save, Ulice kneza Miloša i samog centra grada – kompleks Skyline Belgrade nudi jedinstven, kvalitetan i komforan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 799-828 (od ukupno 828)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>