• GoHome Professional
www.indomio.rs bazen - GoHome traženje oglasa na webu
  • www.indomio.rs bazen - GoHome traženje oglasa na webu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs bazen

  • Za upit "www.indomio.rs bazen" pronađeno 1 247 nekretnina - prosečna cena 1.799 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 380.000 €, 80,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostoran trosoban stan u BW Iris, jedinstveno okruženje za zdrav i aktivan porodični stil života! Istočno je orijentisan sa pogledom ka Savskom trgu i gradu, a pored same pesacke promenade. Zgrada poseduje lep loby, recepciju 24/7, celodnevno obezbedjenje, prostor za odlaganje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 276.000 €, 74,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo prelepu, luksuzno opremljenu kuću sa bazenom na Telepu. Kuća je uknjižena na 74 m2 ali u stvarnosti ima 100 m2 i predato je za legalizaciju dela koji nije uknjižen. Idealna investicija za izdavanje za proslave, team buildinge i drugo. Naša preporuka. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostran stan od 220m2 sa dvorištem od 250m2 i garažom, smešten u prestižnom delu grada. Ovaj luksuzno opremljen stan pruža komfor i funkcionalnost kao u vili, idealan za porodični život i prijatna okupljanja. Karakteristike stana: Površina: 220m2 + dvorište 250m2 Struktura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 199.000 €, 86,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja jako funkcionalnog 4.0sobnog stana na Banjici, fasadana cigla, topla voda, izuzetnog rasproreda, održavanog i uknјiženog stana. Jako retko u ponudi cetvorosoban stan na Banjici te strukture, kvadrature i rasporeda. U neposrednoj blizini se nalaze svi mogući infrastrukturni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 767.592 €, 213,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025. - 767.592 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam luksuzne stanove u jednom od najotmenijih i najtraženijih delova Beograda – kompleks „Jove Ilića Residence “. Kompleks „Jove Ilića Residence“ predstavlja novu oazu luksuza i elegancije u centru Beograda. Ova savremena rezidencijalna zgrada kombinuje sofisticirani....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, 5.000 €, 300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2023.,

www.indomio.rs

Veternik, Veternička rampa. Predstavljamo novu, luksuznu sedmosobnu kuću visokog kvaliteta gradnje ukupne površine 300 m2. Ovaj lep, moderan i komforan stambeni prostor čine dve etaže: prizemlje i sprat. Prizemlje kuće čine ulazni hodik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom,....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 45.000 €, 1100,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.indomio.rs

Zemljište na prodaju, sa pristupom asfaltiranom putu. Površina od 10.62 ari. Postoji mogućnost kupovine susednog zemljišta. Nalazi se na odličnoj lokaciji sa kompletnom infrastrukturom. Dobijena građevinska dozvola kuće od 120m2 sa bazenom, priključena struja, i urađen put. U okruženju....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 127.500 €, 92,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Ranč na sunčanoj strani Kosmaja Prodaje se autentičan seoski ranč u mirnom delu Šumadije, na južnim padinama Kosmaja, u selu Koraćica, Petkajska ulica, samo 45 minuta vožnje od Beograda. Ranč obuzima kuću, poslovnu zgradu, pomoćni objekat, voćnjak sa 70 stabla šljive, vinograd njive....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 380 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN PET FRIENDLY STAN U PETROVARADINU---Agencijska šifra: 9111350.Izdaje se odličan jednoiposoban stan od 50m2 na 1. spratu zgrade u Petrovaradinu. Kućni ljubimci su dozvoljeni uz doplatu od 50e po ljubimcu. U sklopu objekta postoji mogućnost korišćenja bazena sa....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 199.000 €, 78,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlična kuća kao investicija, odnosno kao posao. Celo leto je izdavana za 350e/dan. Vlasnik je kuću sređivao za sebe i urađena je po najvišim standardima. Vaše je samo da unesete ličnu garderobu i uselite se u ovaj prelep LUX prostor. Prodaje se kompletno nameštena i opremljena. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 550.000 €, 180,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123152, 13.5a, spratna, struja, bazen, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, cela. ▪️215 m2 bruto kvadratura, 180 m2 neto▪️3 spavace sobe▪️2 kuhinje▪️2 dnevne sobe( 1 dnevna soba, 1 hobby room)▪️2 kupatila▪️ 1 toalet▪️1 ostava....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.000 €, 26,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namesten 1.0 stan-apartman studio na odličnoj lokaciji na Zlatiboru. U blizini centra, ali izolovan od gužve i buke i okružen borovima. Na samo 500m od jezera, pijace i trga, Dino i Avantura parka, Gold gondole i mnogih drugih atraktivnih lokacija....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 129.525 €, 87,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 3.500 €, 188,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetan dupleks stan u neposrednoj blizini Krunske ulice, izuzetno svetao, visokog kvaliteta završnih radova i opreme. Prvi nivo se sastoji iz prostranog dnevno-trpazarijsko-kuhinjskog dela sa izlazom na terasu, toaleta i perionice. Na drugom nivou su 3 spavaće sobe od kojih je roditeljska....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 380.000 €, 96,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2022.,

www.indomio.rs

Na 30 minuta vožnje od Beograda u srcu Šumadije i na obroncima planine Kosmaj nalazi se ovaj jedinstveni objekat za odmor i rekreaciju. Dvoetažna kuća sa svojih 96m2 pruža vam mogućnost smeštaja u dve spavaće sobe sa kupatilom na drugom nivou kao i open space prostor u prizemlju sa....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 280.000 €, 336,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Selters banje u Mladenovcu imamo u ponudi hiljadu kvadrata stambenog prostora rasporedjenog u više objekata , sve to na 14 ari divno uredjemog placa . Imamo dakle klasičnu kuću, podrum , prizemlje , sprat i potkrovlje. Kuća je do ulice. Izdata je , ima dve garaže....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 282.000 €, 99,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Telep, kuća 99m², plac 160m² ++|++ Na prodaju moderno uređena četvorosobna kuća na Telepu, smeštena u mirnom okruženju,, na samo 10 min od centra Novog Sada. Poseduje bazen, saunu i đakuzi, 2 spavće sobe, dok je dvorište lepo uređeno i pruža potpunu privatnost. Stambeni deo-99m²,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 117.840 €, 39,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je garsonjera koja se nalazi u novom stambeno-poslovnom kompleksu na Bulevaru Nemanjića. Površine je 39,29m2, nalazi se na XII spratu, orijentisana je ka jugu. Kompleks je osmišljen sa vizijom idealnog stanovanja kako bi unapredio sve aspekte udobnog života. Pored stambenih....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 618.000 €, 360,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2024.,

www.indomio.rs

Ova prelepa kuća ističe se svojim jedinstvenim dizajnom i pažljivo odabranim detaljima.Smeštena na prostranoj parceli, okružena zelenilom i mirisima prirode, pruža svojim stanarima ne samo komfor već i jedinstveno iskustvo života u mirnom ambijentu.Njena dvostruka garaža omogućava....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 55.000 €, 26,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Razmišljate o ulaganju novca u nekretninu koja će Vam se višestruko isplatiti a volite da boravite u prirodi na čistom vazduhu? Mi imamo ponudu koju vredi pogledati. Prodaje se apartman koji se nalazi na Kopaoniku u Milmari Resort-u. Hotel Milmari Resort smešten je na obroncima Kopaonika,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, moderan stan u ulici Vojvode Stepe, u novogradnji. Stan do sada nije useljavan – bićete prvi stanar. Opremljen je novim, kvalitetnim nameštajem i savremenim uređajima. Poseduje smart sistem upravljanja putem zidnog tableta (kontrola temperature, interfon i dodatne....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.629 €, 17,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 189.000 €, 92,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Odlična kuća kao investicija. Celo leto je izdavana za 350e/dan. Kuća je rađena za sebe po najvišim standardima. Prodaje se kompletno nameštena i opremljena. Grejanje je podno na struju. Ograđen, plac od 32ara na kome se nalazi bazen, roštilj, plato od 200m2, garaža od 24m2. Struja,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 120.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 125.000 €
20.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Povoljna ponuda ! Komforan duplex stan u stambenoj zgradi novije gradnje u naselju 25.maj, u blizini sportskog centra, bazena, škole, vrtića, marketa. Stan je uknjižen na 110m2, donji nivo na 54m2, gornji na 56m2. Stan ima 120m2 korisne površine sa maksimalno iskorišćenim kosinama....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 51,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, a svaki je deo arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke standarde....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 195.700 €, 96,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SREMSKA KAMENICA- KUĆA SA MANJIM BAZENOM Prodajemo kuću u mirnoj ulici Sremske Kamenice idealnu za život zbog mira i tišine a ipak u blizini svih sadržaja neophodnih za neometan život. Kuća je ograđena, ima svoj kolski ulaz, kompletnu gradsku infrastrukturu. Sastoji se od dve sobe,....

 
 
 
  Stan, IRIG, 89.091 €, 46,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni apartmani u Vrdniku – spoj prirodnog mira i vrhunskog komfora *direktno od investitora - bez provizije* U srcu Fruške gore, u poznatom banjskom mestu Vrdnik, gradi se jedinstveni kompleks luksuznih apartmana koji nudi savršenu kombinaciju odmora, zdravlja i sigurne investicije.....

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 330.000 €, 278,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća u veoma lepom i mirnom mestu za sve one koji hoće da pobegnu iz grada, a da budu opet blizu istog. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i potkrovlja. Kuća je sagrađena od veoma kvalitetnog materijala. Useljiva je odmah, bez ikakvih ulaganja. Kuća se prodaje polu nameštena,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 850 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep sprat kuće na Panteleju u blizini marketa Beni. Nalazi se na prvom spratu porodićne kuće sa posebnim ulazom. Stan je kompletno sređen i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i električnim uređajima. Prelepo izgleda sa bazenom ispred kuće. Površina stana je 115....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.828 €, 22,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.600 €, 33,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan i potpuno namešten stan površine 33m² u novogradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji – u neposrednoj blizini kompleksa Vinarija i bazena Grabak. Stan se nalazi u mirnom kraju, idealnom za život, odmor ili kao investicija za izdavanje tokom....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 180.000 €, 112,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Nova samostojeća kuća u izgradnji, na teritoriji Vrčina, u ulici Avalski drum, uz sam asfaltni put koji spaja Kragujevački put i Vrčin. Gradi se sa pravosnažnom gradjevinskom dozvolom, jedna od 9 tipskih kuća na istoj lokaciji. Svaka kuća ima pripadajući plac od minimum 10,50ari a....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 105.900 €, 71,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 25.112 €, 21,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.500 €, 131,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vukov spomenik - Ćirila i Metodija 4.0, 131m2 (terasa 15m2), CG, 2/3, lift, interfon, parking, garaža. Oaza - luksuzan kompleks, sa moderno uređenim i opremljenim stanovima, podzemnom garažom, unutrašnjim zatvorenim dvorištem i pratećim sadržajima (supermarket, salon lepote,....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 560.000 €, 150,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam nesvakidašnju nekretninu pod imenom: "Vila Barcelona". Nalazi se na samoj obali Mrtve Tise, na izuzetno popularnoj lokaciji - Biserno ostrvo (Čurug). Nalazi se na 2 minuta vožnje od Čuruga i iz tog razloga je pogodna kao kuća za život. Pored same nekretnine,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 28.000 €, 82,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju fina, manja porodična kuća starije gradnje u Berčincu. Udaljena je oko 14 km od centra grada, dobro povezana sa dve prigradske autobuske linije u tom pravcu Atraktivna lokacija poslednjih godina zbog blizine bazena Paljina, kao i Banje Topilo, odakle se naselje inače....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 123.210 €, 83,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 90.000 €, 45,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada u širem centru, predstavlja sigurnu investiciju na jednoj od traženijih lokacija u Pančevu, gde ste na par minuta hoda do svih dešavanja i bitnih ustanova. Narodna bašta na nekoliko minuta, prodavnice i kompletan gradski sadržaj, gradski bazen, OŠ „Branko Radičević, državni....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kompletno opremljen stan u kompleksu Prestige Forest Resort na Zlatiboru. Po strukturi je trosoban i se sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na prvom spratu od ukupno šest. Moderno je opremljen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 113,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan i izuzetno komforan stan u elitnom i mirnom delu Dedinja, u ulici Slavka Ćuruvije. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa malim brojem stambenih jedinica, u moderno projektovanom objektu spratnosti P+3, sa privatnim dvorištem i bazenom namenjenim isključivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 400.000 €, 104,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan u novogradnji sa prelepim pogledom. Stan je odličnog rasporeda. Terasa je duž celog stana, sve je kvalitetno urađeno u zgradi kao i u stanu. U zgardi ima teretana i spa sa bazenom. U cenu su uračunata dva parking mesta. Čeka se upotrebna dozvola. Kupac plaća agencijsku....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 631-672 (od ukupno 827)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>