• GoHome Professional
www.indomio.rs bazen što skuplji - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs bazen što skuplji - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs bazen što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs bazen što skuplji" pronađeno 1 239 nekretnina - prosečna cena 1.800 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 269.000 € na 259.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 259.000 €, 70,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 299.000 €
16.01.2026 - 269.000 €
15.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude potpuno nov, funkcionalan i svetao dvoiposoban stan u luksuznom kompleksu "Vojvoda Residence", lamela 2, u ulici Vojvode Stepe na Voždovcu. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno šest, u novoj, blistavoj zgradi sa 2 lifta. U okviru kompleksa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 258.624 €, 72,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan u kompleksu Vojvoda Residence jedan je od poslednjih neprodatih . Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i dve spavaće....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 258.225 €, 173,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 257.500 €, 81,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sremski Karlovci, kuća 81m², plac 2.766m²++|++ Prelepa kuća u Sremskim Karlovcima. Uvučena od glavnog puta na mirnom mestu sa pogledom na Dunav. Kvalitetno sagrađena, prirodni materijali, drvena stolarija, fasadna cigla, krov od trske.. U prizemlju pod od opeke, na spratu brodski....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 257.500 €, 40,00 m2 cca 6440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Vikend kuća sa panoramskim pogledom na Novi Sad i Dunav – Liparije, Fruška gora Ukoliko tražite vikend kuću sa pogledom na Novi Sad i Dunav, ova nekretnina predstavlja jedinstvenu priliku koju vredi videti. Na prostranom placu površine 3.113 m², smeštenom na izuzetnoj lokaciji na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118530, II/, nov luks, ulaz mermerni. Prodaje se četvorosoban stan u ulici Milisava Djurovica na Vozdovcu na drugom spratu sa parking mestom oznaka broj 6 u garaži na prvom spratu. Vlasnik je suinvestitor,ima građevinsku dozvolu I ugovor o suinvestiranju,treba da se....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 253.000 €, 120,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosobna kuća sa velikim placem od 20 ari, na svega 30 km od Beograda. Kuća površine 120 m2 nalazi se na lepo uređenom placu od 20 ari, u mirnoj ulici koja svojom atmosferom podseća na prijatne planinske ulice u blizini Zlatibora. Do kuće se dolazi za svega 2 minuta vožnje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 252.956 €, 115,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan ima prelepu terasu na uglu zgrade. Stambeno - poslovni kompleks Planet Residence nalazi se na prestižnoj lokaciji u Nišu, između reke Nišave i tržnog centra "Delta Planet". Osmišljen je tako da odgovara različitim potrebama svih generacija i različitim životnim stilovima.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 252.390 €, 123,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2022.,

www.indomio.rs

Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i priprivatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od 131m2 stambenog prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 252.360 €, 64,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 250.000 €, 140,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljena kuća, useljiva, smeštena u prirodi, idealna za miran i udoban život u predivnom okruženju, sa vrhunskim detaljima i komforom. Od centra Zlatibora, jezera i sportskih terena udaljena nekoliko minuta automobilom, kompletno i dizajnerski opremljena novim nameštajem....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 250.000 €, 300,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113345, 31a, spratna, pr+1, struja, bazen, klima, uknjižen, luks renoviran, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, ostava, cela. U mogućnosti smo da vam ponudimo,na samo 2 km od Sopota ,u mestu Nemenikuće,dve kuće ukupne površine 300kvm,a....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 250.000 €, 69,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

3.0, 69m2, terasa, EG, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Stepina Magnolija – Luksuz, komfor i stil na Voždovcu! ✨ Na prodaju prelep troiposoban stan u modernom kompleksu Stepina Magnolija, koji odiše elegancijom i kvalitetom! Lokacija: Blizina ulice Vojvode Stepe....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 250.000 €, 76,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi stambeno-poslovni kompleks, vizija idealnog stanovanja, osmišljena i projektovana kako bi unapredila sve aspekte udobnog života. Pored stambenih jedinica različitih struktura i kvadrature, pruža i druge pogodnosti - zelene površine, sadržaje za decu, SPA centar sa bazenom, saunom,....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 250.000 €, 86,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica 86m Pr+1 Vrdnik, pored FRUŠKE TERME plac 1295m TOP LOKACIJA Lokacija: Vrdnik (Srbija, Irig) Kvadratura: 86m2 Površina zemljišta: 1295m2 Ulica i broj: Pod Kulom Broj soba: 3 sobe Spratnost: Prizemna Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Kombinovano Dodatne informacije....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 250.000 €, 270,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena kuća, prodaja, 1/1, bez tereta, zabeležbi, 270 m2 korisne, 354 m2 gradjevinske površine veliki plac, kvalitetna gradnja, moderan ambijent, život van gradske gužve, na 20 km, brza konekcija na auto put, Vrčin, Grocka Prodaja kvalitetne ,delimično nameštene i opremljene kuće....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 250.000 €, 122,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna nova kuća 122m2 sa bazenom i 4 ara placa u Lipovici Otvorite vrata svog novog životnog stila u ovoj predivnoj, potpuno novoj kući u Lipovici(mini kompleks od 6 kuća), savršeno uklopljenoj u okruženje netaknute prirode. Ova elegantna nekretnina nudi izvanredan spoj modernog....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 249.900 €, 140,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2025.,

www.indomio.rs

LUX KUĆA NA ZLATIBORSKOJ VISORAVNI IDEALNA ZA ODMOR I UŽIVANJE PORODICE TOKOM CELE GODINE. OBEZBEĐENA JE VIDEO NADZOROM. WI-FI SA SMAT TV-OVIMA I INVERTER KLIMAMA U CELOJ KUĆI. MESTO NA PLACU ZA I NOV MONTAŽNO DEMONTAŽNI BAZEN SA TUŠEM NA PLACU…MODERNO DIZAJNERSKI UREĐENA SA ODLIČNOM....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 249.000 €, 99,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzna kuća završena 2024. godine, građena po najvišim standardima za život, ali je i odlična investicija za izdavanje i potencijalnu zaradu. Kuća poseduje aluminijumsku stolariju, krovnu građu najvišeg kvaliteta, koja garantuje otpornost i dugovečnost. Ugrađena je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 248.886 €, 93,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno povoljan stan - poslovni apartman u kompleksu Vojvoda Residence je useljiv sledećeg meseca. Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. U suterenu zgrade se nalazi veliki bazen, teretana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 247.500 €, 99,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 99m2(terasa), 2/2, EG, bazen, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, parking Deo opštine Voždovac koji se nalazi između ulica Vojvode Stepe i Bulevara Oslobođenja je novije naselje građeno u poslednjih dvadeset godina u poleđini Farmaceutskog fakulteta. Kraj karakterističan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 247.500 €, 99,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno namešten četvorosoban stan u kući, površine 99m², smešten na 3 spratu od ukupno tri sprata, u mirnom i prijatnom delu Jajinci, na samo 500m od Farmaceutski fakultet Univerziteta u Beogradu. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i spreman za useljenje.....

 
 
 
  Kuća, VRŠAC, 245.000 €, 120,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 120m2, (dve terase), plac 4a, npr+pr+ptk, EG (podno), video nadzor, bazen, podrum, parking, ktv. Malo Središte se nalazi na obroncima Vršačkog brega u neposrednoj blizini Vršca i istoimenog manastira kao i šumskog dela brega. U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu, luksuznu rustičnu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 245.000 €, 120,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Najlepša kuća u najlepšem delu Kosmaja. Kuća je smeštena u selu Rogača u blizini restorana La Montanja i Kosmaj residence. Nalazi se na uzvišenju izolovana od buke i saobraćaja, u šumovitom predelu, na parceli koja je lepo uređena i ima prelep otvoren pogled na prirodu. Modernog A....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 245.000 €, 168,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetnu kuću u Rogači, na jednoj od najlepših lokacija na Kosmaju (opština Sopot). Kuća se nalazi na 330m nadmorske visine, što pruža nestvaran panoramski pogled i savršenu mikro-klimu. Osnovni podaci: • Kvadratura: 122 m² (korisna površina) / 168 m²....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 242.000 €, 57,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 57m2 (lođa 9m2), VPR/5, LUX, CG, lift, klima, interfon, ktv, tel. Vračar je jedna od najlepših beogradskih centralnih opština, koja svojom istorijom, zelenim površinama kao i kompletnom infrastrukturom čini zaokruženu urbanističko ambijentalnu celinu. Šumatovačka ulica se prostire....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam dvosoban stan na popularnoj lokaciji kako za život tako i za sigurnu investiciju. Nalazi se na pravom visokom prizemlju u novogradnji iz 2023. godine, renomiranog investitora. U svojoj strukturi ima open koncept dnevne sobe sa trpezarijom i luksuzno opremljenom kuhinjom.....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 229.400 € na 241.800 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ČAJETINA, 241.800 €, 124,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 229.400 €
17.05.2026 - 241.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Bez provizije za kupce, sa zadovoljstvom Vam nudimo na prodaju kuću u izgradnji, 124 m² na 5 ari placa, sa ~4,5 ara dvorišta i trajno otvorenim pogledom — u okviru završenog koncepta eko-naselja na Čigoti, na prostoru od 11 hektara, gde je svaki objekat projektovan kao zaseban vidikovac.....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 239.000 €, 75,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo luksuznu kuću sa bazenom u Surduku. Kuća se nalazi na placu od 800 m2 u neposrednoj blizini Bazena Horizont. Potpuno je opremljena i idealna kao investicija izdavanje za proslave, team buildinge itd. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 238.050 €, 159,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, KAC, 236.900 €, 241,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji ulica je mirna, uređena, izolovana od bukeć Na placu pomoćni objekat koji je u funkciji dvosobnog stana ( kuhinja, dn. soba, spavaca soba, kupatilo). Kuća je u tri nivoa prizemlje : trenutno poslovni prostor. prvi sprat: dn.soba, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 235.000 €, 77,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Banjice – odličan trosoban stan. U ponudi je izuzetan, uknjižen trosoban stan površine 77m², smešten u jednom od najtraženijih delova Banjice, u neposrednoj blizini bazena i svih neophodnih sadržaja za kvalitetan život. Stan se nalazi na nivou prvog sprata (ispod....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 235.000 €, 153,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

LUX imanje u Lisovicu (blizu BG) Dva stana, dva bazena na 11.37 ari. Na prodaju unikatna, luksuzna nekretnina u naselju Lisovic, na svega 25-30 minuta voznje od Beograda. Ovo imanje nudi savrsen spoj modernog dizajna, vrhunskog komfora i potpune privatnosti na prostranom placu od....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 233.800 €, 49,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno sređena i obnovljena kuća, odličnog položaja u samom srcu Temerina. U blizini se nalaze bazen, osnovna i srednja škola, dom zdravlja, park i svi važni sadržaji koji olakšavaju svakodnevni život. Okruženje je mirno i prijatno, a odlična povezanost sa gradskim prevozom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 232.485 €, 80,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, u ekskluzivnom zatvorenom luksuznom kompleksu koji se gradi u mirnom vikend naselju Popovica, svega četiri kilometra od centra Novog Sada. Ovaj jedinstveni projekat prostire se na više od 9.000 m² stambenog prostora, sa lokalima, podzemnim garažama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 230.148 €, 86,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 230.000 €, 250,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća na Prodaju !. Novi Sad, Subotička ulica, odlična ponuda .. Porodična kuća Pr+Pk, uknjizeno ukupno 250m , sa odvojene tri stambene jedinice, dve u prizemlju i jedna u potkrovlju, pogodno za veću porodicu ili za kancelarije, razne ordinacije, firme i sl., + nusprostorije, garaza,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 230.000 €, 153,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo prizemnu kucu izgradjenu na 11 ari placa, koja se sastoji od dva nezavisna stana od po 65m2, ukupne gradjevinske povrsine 153m2, sa 2 bazena, podrumom od 15m2 i , letnjikovcem od 50m2 . Kuca se nalazi u lepom okruzenju na blagoj uzvisici do koje vodi asfaltni put na samo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 229.530 €, 98,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 229.000 €, 136,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna kuća na najvišoj tački naselja! Panoramski pogled, privatan bazen (7x4m) i plac od 10 ari! Posebne pogodnosti: Kuća poseduje 136 m² + potkrovlje od 55 m² iskoristive površine - idealno za dodatne sadržaje, radni prostor ili gostinski deo. Struktura: - dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 227.809 €, 62,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Najluksuznije naselje sa velikim spa centrom i solarnim panelima u jednom od najlepših delova Beograda. Okružen zelenilom i sa poglegom na ceo grad! Naselje se nalazi u zelenoj oazi u blizini sportskog centra 11. April. ** Direktna prodaja od investitora bez ikakve provizije za kupce.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 227.500 €, 130,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju penthaus kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini nalaze se nekoliko osnovnih škola, vrtića, više fakulteta, ambulanta, pijaca i brojne trgovinske radnje. Luksuzan stambeni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 817)

<< <8 9 10 11 12 13 14 15 16 17> >>