• GoHome Professional
www.indomio.rs bazen što skuplji - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • www.indomio.rs bazen što skuplji - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs bazen što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs bazen što skuplji" pronađeno 1 237 nekretnina - prosečna cena 1.799 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, APATIN, 140.000 €, 192,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Apatinu, širi centar, prodaje se četvorosobna kuća izgrađena 1998. godine, sa garažom i dva lokala. Sastoji se od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dva kupatila, dva predsoblja, vešerajom i podrumom. Grejanje na GAS i čvrsto gorivo, podovi laminat,....

 
 
 
  Plac, RUMA, 140.000 €, 8130,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Parcela se nalazi na izuzetnoj lokaciji, udaljena svega 150 metara od jezera i samo 50 metara od bazena, što je čini savršenim mestom za odmor, turizam ili privatnu oazu. Površina zemljišta iznosi 8.130 m², sa izlazom na dve ulice, što dodatno povećava njegovu vrednost i pruža raznovrsne....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 140.000 €, 225,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Makova sedmica, prodaje se dvo etažna kuća sa potkrovljem ukupne površine 225kvm na placu površine 1401kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: u prizemlju: kuhinju, trpezariju, dnevnu sobu, spavaću sobu, i kupatilo, dok se u potkrovlju nalaze: dve spavaće sobe i kupatilo. U....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 140.000 €, 156,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo porodičnu kuću u Rakovcu , u mirnom, neprenaseljenom delu sa uglavnom novijim ili očuvanim lepim kućama. Ova nekretnina je uknjižena sa korisnom površinom od 156m2 i moguća je kupovina na kredit. Plac na kom se kuća nalazi ima 1314m2, pravilnog je oblika sa asfaltnim prilazom.....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 139.000 €, 163,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

kuća, STARA PAZOVA, SURDUK, Cincorija, 78m2+85m2 na 10ari. Dobra kuća u naselju Surduk - ratarsko-stočarskom selu u Srbiji, opštini Stara Pazova u Sremskom okrugu, oko 40 km severno od Beograda. Broj stanovnika u ovom živopisnom selu je u konstantnom porastu u poslednjih dvadeset....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 138.375 €, 93,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 137.000 €, 73,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u modernom kompleksu novoformiranog naselja na Bubnju. Zgrada poseduje recepciju, dva lifta, bazen za stanare, decje igraliste. Novija gradnja, useljiv od 01.03.26. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavace sobe, terase sa prelepim pogledom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 136.980 €, 78,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan, površine 78 m2. Uz stan se gratis dobija parking mesto kao i krovna terasa. Stan je lociran na ćošku objekta tako da je orijentisan na dve ulice. Stan je podeljen na dnevnu i noćnu zonu. U okviru dnevne zone su smešteni dnevna soba, kuhinja, trpezarija i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 136.000 €, 49,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118567, I/I, terasa(2), uknjižen, nov, parking. Prodaje se uknjizen 1/1 komforan stan bez tereta, u urbanoj vili od samo 4 stambene jedinice. Zgrada je izgradjena 2020g. i ima odlicnu toplotnu i zvucnu izolaciju, pvc stolariju i sigurnosna vrata. Raspored prostorija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, moderno organizovan dvosoban stan površine 47 m² + 3 m² prelepe terase, smešten na 1. spratu kvalitetne i uredno održavane zgrade novije gradnje (2017), u jednom od najtraženijih i najlepših delova Altine, sa otvorenim pogledom na bazen. Stan odlikuje izuzetno....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 131.235 €, 88,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 130.000 €, 180,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Na udaljenosti od 1.8 km od centra Vrnjačke Banje prodaje se odlična kuća na 15a placa. Kuća je završena, ostalo je da se spusti fasada po želji kupca. Na kući je postavljena aluminijumska stolarija, parket I klase bukov, crvenkasti, italijanske pločice, aluminijumski radijatori,....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 130.000 €, 85,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kuća smeštena na izuzetnoj lokaciji svega 700m od centra Vrnjačke Banje, u neposrednoj blizini bazena Grabak. Kuća se prostire na placu od 5ari, sa ukupnom površinom od 85m2, a dodatno je opremljena letnjom kuhinjom od 25m2 i šupom, pružajući dodatni prostor za odlaganje.....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 130.000 €, 300,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2025.,

www.indomio.rs

Na samo nekoliko minuta vožnje od grada, a daleko od gradske buke, nalazi se ovo izuzetno seosko imanje koje pruža savršen balans između prirode, komfora i funkcionalnosti. Na prostranom placu od 82 ara, smeštene su dve kuće ukupne površine 300m², što pruža obilje prostora za porodični....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 130.000 €, 77,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kompletno opremljena, veoma moderno dizajnirana kuća na Zlatiboru u naselju Kobilja glava. Prostire na četiri nivoa i pažljivo je projektovana kako bi pružila maksimalan komfor i funkcionalnost. Na prvom nivou nalazi se dnevni boravak sa izlazom na terasu, odakle se....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 130.000 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici, u šumovitom okruženju na Kelebiji, prodaje se lepo uređena porodična kuća od 150 m2 na placu od 2.500 m2. Prizemlje se sastoji od predsoblja, velike dnevne sobe sa izlazom na natkrivenu terasu, trpezarije, kuhinje, jedne spavaće sobe i velikog kupatila. U potkrovlju....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOČIN, 130.000 €, 981,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 140.000 €
11.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela koja se nalazi u Rakovcu, potes Salaksije, sa panoramskim pogledom prema gradu. Izgradnja novog mosta čini ovu lokaciju idealnom za izgradnju porodične kuće. -Površina 984m2 -Front 30m cca -Pravilan oblik parcele (kvadrat) -Lokacijski uslovi -Projekat arhitekture....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 129.525 €, 87,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 129.000 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Nova gradnja stan 49.6 m2 u kompleksu turističkog objekta FOREST PRESTIGE Brestova b.b. KO Čajetina, naselje 25. Maj, dvosoban drugi sprat sređen po standardima i kategorizovan kao objekat sa 4 kreveta 3 zvezdice. Opremljen svaka soba televizor, ugradni plakari u svakoj sobi i hodniku,....

 
 
 
  Stan, IRIG, 128.750 €, 58,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

DVOSOBAN STAN, NOVOGRADNJA - VRDNIK, NEPOSREDNA BLIZINA TERMALNIH BAZENA - TOP LOKACIJA!---Agencijska šifra: 1007947. Prodaje se potpuno nov, komforan dvosoban stan na 1. spratu zgrade u Vrdniku, na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Termalnih bazena. Stan poseduje....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 127.500 €, 92,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K760 Na prodaju autentičan seoski ranč podno Kosmaja – idealan za život u prirodi, samoodrživost ili agroturizam U srcu Šumadije, na južnim padinama planine Kosmaj, u mirnom selu Koraćica, nalazi se autentično seosko imanje koje objedinjuje sve ono što prirodan, jednostavan....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 127.500 €, 92,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Ranč na sunčanoj strani Kosmaja Prodaje se autentičan seoski ranč u mirnom delu Šumadije, na južnim padinama Kosmaja, u selu Koraćica, Petkajska ulica, samo 45 minuta vožnje od Beograda. Ranč obuzima kuću, poslovnu zgradu, pomoćni objekat, voćnjak sa 70 stabla šljive, vinograd njive....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 127.000 €, 55,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelepa vikendica na Banstolu. Lep i miran kraj , 50m do glavnog Čortanovačkog Puta, sa panoramskim pogledom na Dunav i Bačku. Vikendica je zdrava i kvalitetno održavana, prodaje se kommpletno nameštena. Funkcionalan bazen sa sistemom za prečišćavanje, zidani roštilj. Dosta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 126.246 €, 59,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na Temerinskom putu 25–27 u Novom Sadu. Ovaj stambeni projekat predstavlja odličnu priliku za kupovinu stana u novogradnji na lokaciji koja je dobro....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 125.000 €, 61,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep trosoban stan na Zlatiboru, smešten u luksuznom naselju Kapije Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini budućeg kompleksa Park Zlatibor, gde je planirana izgradnja luksuznog hotela Crowne Plaza, restorana, padel centra, košarkaških terena, zatvorenog....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 125.000 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije,trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju,masivnom pločom sa skeletnim sistemom gradnje,pregradnim zidovima od 25cm ! -Aluminijumska stolarija sa aluminijumskim žaluzinama -Podno....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 125.000 €, 150,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 068 Mesto: Krčedin Površina: 150.00m² 6.34a Broj soba: 5.0 Konsalting d.o.o. Stara Pazova, Reg. br. 273 OPIS: Kuća u vikend naselju Krčedinski breg, na visokoj obali Dunava, kuća je u odličnom stanju, u mirnom kraju, okružena zelenilom i vikendicama, useljiva odmah. Spratnost....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 124.000 €, 40,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivan apartman površine 40 m, smešten na trećem spratu prestižnog apart-hotela Queen of Zlatibor, u mirnom i veoma traženom delu Zlatibora Đurkovac. Apartman se nalazi u objektu visoke kategorije sa recepcijom, profesionalnim menadžmentom i bogatim SPA sadržajima,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 123.600 €, 87,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

FUTOG, KUĆA, 87M2,PLAC, 1453M2. Oglašavamo prodaju ruševne kuće na odličnoj lokaciji u Futogu, blizu škole, bazena, sportske hale, nasipa Kuća je za rušenje ali je plac odličan, priključci su svi u ulici. Moguće je zidanje i manje stambene zgrade. Pozovite za više informacija.....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 123.500 €, 49,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na lokaciji budućeg najvećeg univerzitetskog naselja na Balkanu, gradi se savremeni stambeni kompleks koji donosi novi standard stanovanja. Stanari će imati na raspolaganju bazen i spa centar, teretanu, kao i portirsku službu u svakom ulazu, namenjenu kao podrška u svakodnevnim aktivnostima.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 123.210 €, 83,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, SOPOT, 122.000 €, 62,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i kompletno opremljen stan u ekskluzivnom zatvorenom naselju na Kosmaju. Stan se nalazi na poslednjem spratu nove zgrade iz 2023. godine i pruža spektakularan pogled na prirodu i obronke Kosmaja. Idealan za odmor, život van grada ili kao premium investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 121.440 €, 46,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban apartman u objektu u srcu Zlatibora blizu centra a opet u mirnom i neopterecenom prirodnom ambijentu. Moderan i funkcionalan apartman dvostrano orjentisan. Objekat i stanovi se grade najkvalitetnijim materijalima i opremaju opremom najeminentnijih proizvodjaca. Objekat ima....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
  Stan, IRIG, 120.510 €, 49,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

- centralni deo Vrdnika, 1.8km od hotela "Termal" - kompletno i kvalitetno opremljen stan - 49m2, uknjižen 1/1, bez tereta - nova i moderna zgrada sa svojom recepcijom - u izgradnji spa i teretana odmah pored zgrade - bazen u dvorištu zgrade, restoran u prizemlju - dovoljno....

 
 
 
  Stan, IRIG, 120.510 €, 50,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

- centralni deo Vrdnika, 1.8km od hotela "Termal" - kompletno i kvalitetno opremljen stan - 50m2, uknjižen 1/1, bez tereta - nova i moderna zgrada sa svojom recepcijom - u izgradnji spa i teretana odmah pored zgrade - bazen u dvorištu zgrade, restoran u prizemlju - dovoljno....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 120.180 €, 81,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 120.000 €, 350,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.indomio.rs

Boleč, samostalna kuća ukupne građevinske površine 350m2, korisne površine 320m2, na svojoj parceli pravilnog oblika površine 7 ari, u sivoj fazi, sa uvedenom strujom i vodom, uknjižena, u vlasništvu 1/1. Kuća se sastoji od dva posebna stana, po vertikalama, a može se koristiti i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 45,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u prizemlju sa dvorištem. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika a ispred stana se nalazi dvorište koje pripada samo ovom stanu. Veoma pogodno za porodice sa manjom decom. Potpuno sređen i ne zahteva posebna ulaganja.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SVILAJNAC, 120.000 €, 145,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

RESTORAN sa kompletnim inventarom, nedaleko od Prirodnjačkog centra i gradskih bazena. Šank sa rashladnom vitrinom, stolovi i stolice puno drvo hrastovina, posuđe, escajg. Kuhinja u funciji roštilj, pekač, frižideri. Parno grejanje na struju i čvrsto gorivo. U sklopu je garsonjera....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, SVILAJNAC, 120.000 €, 708,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

POSLOVNO-STAMBENI OBJEKAT na pola puta između Svilajnca i Petrovca (2km ispred Busura). Novogradnja izuzetnog kvaliteta. Hala pokrivena čeličnom konstrukcijom, 22x12m, kancelarijske i dr.poslovne prostorije pov.181m2, dostupan prilaz kamionima (mogućnost iznajmljivanja). Parno grejanje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 39,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 39m2, 7/8, 120.000 eur. Prodaje se uknjižen, kompletno opremljen stan u apart hotelu 21st Century na Zlatiboru. Nalazi se na sedmom, od ukupno osam spratova i po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe,....